vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

144 επισκέπτες, 7 χρήστες
razen, stauros53, Milarepa, billaras, lagoudakis, JohnDag, pngtszs1976

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2580 στις: Ιουλίου 19, 2015, 19:39 »
Γεια σας και απο εμενα καλως σας βρηκα.
Με λενε Ντινο κ μενω Αθηνα (δυστηχως!)
 

Αποσυνδεδεμένος xxlclock

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2581 στις: Ιουλίου 19, 2015, 22:02 »
καλησπέρα και από μένα σε όλους τους φίλους ατμιστές!
στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε μου έμεινε ένα χόμπι από την ώρα που έκοψα το κανονικό τσιγάρο!
έκλεισα μήνα και όλα καλά μέχρι στιγμής!
να είστε όλοι καλά! :) 8)

Αποσυνδεδεμένος Λάμπρος

  • **
  • 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2582 στις: Ιουλίου 23, 2015, 08:51 »
Γεια σας, με λένε Λάμπρο από Πειραιά ετών 54. Ήμουν παλιός καπνιστής και το έκοψα το 2001 αλλά είχα πρόσφατα ατύχημα με την μοτοσυκλέτα μου το οποίο με ανάγκασε να μείνω 3 μήνες στο κρεββάτι κι επειδή ήταν δύσκολο για μένα η απομόνωση από τον έξω κόσμο και κόντεψα να πάρω ανάποδες άρπαξα τον Aspire από την γυναίκα μου η οποία δεν μπορεί να τον συνηθίσει για να κόψει το κάπνισμα και κόλησα εγώ. Ξεκίνησα από τα εύκολα αλλά είμαι τελειομανής με ότι χόμπυ καταπιάνομαι και αθεράπευτος γκατζετάκιας. Τελευταία απέκτησα 5 ατμοποιητές Eleaf GS AIR και 3 Eleaf istick 30 γιατί μου αρέσει να απολαμβάνω πολλές γεύσεις ταυτόχρονα μέσα στην ημέρα. Είμαι ευχαριστημένος γενικά από την Eleaf αλλά δεν νομίζω ότι θα μείνω εκεί μου αρέσει να ψάχνομαι. Ένα από τα χόμπυ μου είναι οι φακοί λεντ NITECORE FENIX JETBEAM, έχω στην κατοχή μου γύρω στα 50 κομάτια και πάρα πολλούς φορτιστές, έτσι λοιπόν κατέχω καλά το θέμα μπαταρίες γενικά NIMH και λιθίου.
Είδα φως λοιπόν και μπήκα κι εγώ στην παρέα σας κι επειδή δεν κατέχω ακόμα το άθλημα θα εκτιμούσα οποιαδήποτε υπόδειξή σας και από ατμοποιητές αλλά και υγρά από τα οποία έχω μαζέψει περίπου 40 μπουκαλάκια από LIQUA, ATMOS LAB  και AMERICAN STARS.
Καλημέρα σας λοιπόν και καλή συνέχεια, ελπίζω να μην έγινα κουραστικός.

Αποσυνδεδεμένος jokar

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2583 στις: Ιουλίου 23, 2015, 14:23 »
Kαλησπέρα κι από μένα!
Είμαι ο Γιάννης, ετών 40, κάτοικος Κορυδαλλού, τεχνικός Η/Υ και αρειμάνιος καπνιστής μέχρι πριν... 4 μέρες.
Διαγνώστηκα με φραγμένη λαγόνια αρτηρία και πάω για μπαλονάκι.
Είχα κάνει προσπάθεια για ΗΤ πριν χρόνια που είχαν πρωτοβγεί με ένα NJoy αλλά το παράτησα γρήγορα.
Εδώ και 4 μέρες είμαι άκαπνος χάρη στο istick30w + nautilus mini. Δοκίμασα και τον GS air αλλά απογοητεύτηκα από τις πολλές διαρροές και γιατί ήθελα σφιχτή τζούρα (η ρύθμιση της βίδας χάλια).
Τώρα δοκιμάζω νέες μίξεις και γεύσεις φεύγοντας από τα αμιγώς καπνικά.
Το θέμα είναι ότι αφού πέταξα εγώ το κανονικό τσιγάρο, όλοι μπορούν. Ήδη έχουν αρχίσει και μου βρωμάνε τα ΚΤ, και να βρεθεί δίπλα μου πακέτο, δεν θα ανάψω.

Αποσυνδεδεμένος nikoskomotini

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2584 στις: Ιουλίου 26, 2015, 14:20 »
Καλησπέρα! Με λένε Νίκο, είμαι 30 χρονών και μανιώδης ατμιστής εδώ και ένα δίμηνο. Κάπνιζα για μια δεκαετία, περίπου 1 πακέτο marlboro, με ελάχιστες διακοπές. Κάθε προσπάθεια να το κόψω, αποτύγχανε. Μακρυά του έφτανα μέχρι ένα μήνα. Το είχα σιχαθεί, αλλά δεν μπορούσα να κάνω κάτι. Έλεγα πως μόνο ο γιατρός θα μου το κόψει.

Μέχρι που ένας καλός φίλος περιχαρής μου ανακοίνωσε ότι εδώ και 3 μέρες δεν έχει κάνει τσιγάρο ότε αυτός ούτε η κοπέλα του. Ήταν η πρώτη γνωριμία μου με το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Από εκείνη τη μερα, άλλαξε η ζωή μου. Δεν βρωμάω, αντίθετα μυρίζω τα πάντα. Απορώ με τον εαυτό μου πως κρατούσα το παλιοτσίγαρο. Πλέον έχω ενέργεια, αυξήθηκαν οι αντόχές μου, κοιμάμαι καλά ενώ έχω σωθεί και οικονομικά.Το σημαντικότερο κέρδος, ποιότητα ζωής.

Μία συμβουλή θα ήθελα να δώσω στους νέους στο χώρο πριν κλείσω. Παιδιά αγοράστε ΚΑΛΟ εξοπλισμό. Η απόσβεση γίνεται ταχύτατα(τσιγάρα ενός μήνα). Να σας κρατάει μια μέρα η μπαταρία και έναν ατμοποιητή που να αποδίδει σωστά τις γεύσεις. Ο πειρασμός είναι τεράστιος.

Αποσυνδεδεμένος sotos13

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2585 στις: Ιουλίου 26, 2015, 19:09 »
Καλησπερα και απο μενα στην ατμιστικη παρεα.Λεγομαι Σωτηρης και μενω στην ροδο.Ειμαι ατμιστης ενα χρονο και κατι και πριν ημουν καπνιστης 13 χρονια περιπου.Βεβαια ειχα ξαναδοκιμασει το Η.Τ στο αρχικο του σταδιο στην Ελλαδα αλλα τπτ.Σημασια εχει οτι τωρα ομως ειμαι κομπλε.Τωρα χρησιμοποιω το IPV MINI 2 με ELEAF LEMO 2 και ειμαι ευχαριστημενος και σε γευση και σε ατμο και σε δυναμη.Εχω επισης ξεκινησει και φτιαχνω και τα δικα μου υγρα.Αυτα τα λιγα απο μενα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2015, 19:16 από sotos13 »

Αποσυνδεδεμένος KotsaM

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2586 στις: Ιουλίου 27, 2015, 11:53 »
Καλημέρα σε όλους κ απο εμένα.Είμαι ο Αντώνης 31 χρονών ατμιστής μόλις 3 ημέρες!!! και ήδη το έχω λατρέψει.Το ξεκίνημα μου έγινε με ένα iStick 30w και έναν Eleaf GS-Air αλλά σύντομα σκέφτομαι την αγορά και ενός nautilus της Aspire.Μου έχει κάνει τρομερή εντύπωση γιατί το περίμενα πολύ διαφορετικό στην αρχή ειδικά σε αίσθηση και γεύση και όμως με καλύπτει και με έχει βοηθήσει να κάνω πραγματικά άτμισμα όποτε πραγματικά το θέλω.Σε 3 μέρες ζήτημα να έχω γεμίσει το τανκ μου 2 φορές που σε άλλη περίπτωση σίγουρα θα ήμουν στο 2ο πακέτο καπνού.
Κάπνιζα απο τα 17 μου και πλέον ο κόμπος έφτασε στο χτένι μιας και κυριολεκτικά είχα φτάσει στο σημείο να ανάβω τσιγάρο μόνο και μόνο για 1 τζούρα και μετά να το σβήνω.Αποτελέσματα θαρρώ πως θα κάνω λίγο καιρό ακόμα να δώ σε αντοχές και φυσική κατάσταση σίγουρα όμως θα δώ βελτίωση είναι κάτι που το πιστεύω.

Αποσυνδεδεμένος triastros

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2587 στις: Ιουλίου 27, 2015, 18:47 »
Καλησπέρα και από εμένα! :bye:
Δεύτερη μου επαφή με το η.τ., η πρώτη πριν από κανά 2-3 χρόνια(εποχή ego) απέτυχε,αλλά πλέον είμαι πράγματι πολύ ευτυχής, καθώς ο χώρος έχει βελτιωθεί απίστευτα!Εδώ και ένα μήνα λοιπόν πορεύομαι με το η.τ.,μέχρι στιγμής,-άνετα- από θέμα στέρησης, και ελπίζω έτσι να συνεχίσω!Δεν ξέρω αν είδα μεγάλη διαφορά επειδή μπήκα  αμέσως [size=78%]στους επισκευάσιμους,αλλά πλέον μπορώ να πώ ότι ως χόμπυ είναι πολύ δελεαστικό για πολλούς λόγους![/size]
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλο τον κόςμο εδώ,καθώς η βοήθεια είναι απίστευτη!


Να είστε[/size][size=78%] όλοι καλά,καλά ατμίσματα να έχουμε με υγεία και αγάπη! [/size]

Αποσυνδεδεμένος MrExo

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2588 στις: Ιουλίου 31, 2015, 03:16 »
καλησπέρα με λένε θάνο, είμαι 22 χρονών φοιτητής στην πληροφορική στο ΕΚΠΑ. Στο παρελθόν προσπάθησα να αντικαταστήσω το κ.τ το οποίο και κάνω εδω και 5 χρόνια περιπού, με το η.τ χωρίς επιτυχία, ωστόσο σκεύτομαι να κάνω και μια δεύτερη προσπάθεια αυτή την φορά πιο σωστη και οργανωμένη.

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2589 στις: Ιουλίου 31, 2015, 21:35 »
Καλησπέρα παίδες. Λέγομαι Θάνος, είμαι από Κατερίνη και μετά από αρκετό καιρό σκέψης ξεκίνησα εδώ και δυο εβδομάδες το ecig.

Έχω ένα iStick 50W, Subtank Mini, Nautilus Mini, Triton, και ένα GS-Air.

Καλώς σας βρήκα.  :)

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2590 στις: Αυγούστου 01, 2015, 14:32 »
γεια σας!ειμαι ο τασος ειμαι 36 χρονων και ημουν καπνιστης για περιπου 22 χρονια.τωρα πια ειμαι στο η.τ. κοντα στους 2 μηνες.ειναι η δευτερη προσπαθεια που κανω,αυτη τη φορα πιο συνειδητοποιημένα και σωστα

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2591 στις: Αυγούστου 03, 2015, 06:17 »
Hello's στην παρέα! Με λένε Οδυσσέα - και αφού γράφω (σχεδόν) πάντα με τα πραγματικά μου στοιχεία και αυτό το ψευδώνυμο... μπορείτε να βρείτε τα υπόλοιπα εύκολα με μια απλή αναζήτηση! Για να μην τα πολυλογώ, καπνίζω από τα 18 μου. Ξεκίνησα περνώντας από τη μια μάρκα στην άλλη, μα μέσα στον πρώτο χρόνο καταστάλαξα στα John Player Special - μεγάααλη αγάπη, ειδικά με το παλιό, "μουράτο" μαύρο-ασημί κουτί τους.

Μετά, πήγα Στρατό. Τα οικονομικά πιεσμένα, το κάπνισμα είχε φτάσει στα 2-3 πακέτα τη μέρα, και τσούπ, δεν ήθελε και πολύ να το γυρίσω σε στριφτά. Εκεί πέρασα και πάλι απο "τα γνωστά" πριν καταλήξω σε Golden Virginia.

Τώρα πια, ειμαι 38. Οι επιπτώσεις από το μανιακό κάπνισμα είναι αισθητές, οι γιατροί σε πρόσφατες εξετάσεις προειδοποίησαν πως θα ήταν (πολύ) καλό να το μειώσω, αν και η τελική απόφαση για μετάβαση στην e-φούμα ήρθε όταν χώνεψα, ως παντρεμένος, πως δεν μου φταίει σε τίποτα το έτερον ήμισυ να ανέχεται το ντουμάνι μου. Ειδικά μετά από μια αναγκαία ψιλο-ανακαίνιση, όπου ήταν ορατό το πόσο κίτρινα είχαν γίνει τα πάντα, πώς είχε αχρηστευτεί ενα air condition, πόσο χάλια, γενικά, ήταν τα πάντα γύρω μου. Και είχα και την κάτω των 10 ανιψιά να έχει ρωτήσει "γιατί το κάνεις αφού σε χαλάει", αποδεικνύοντας για πολλοστή φορά πόσο πιο έξυπνοι είμαστε πριν την ενηλικίωση μας :-D

Έτσι, "το γύρισα" σε e-τσιγάρο. Θα ήθελα να αναφέρω όνομα καταστήματος μα θα το αποφύγω, για να μην θεωρηθεί διαφήμιση. Θα πω πως μοιάζει με την Mystique των X-Men και πως "πήγα συστημένος" από φίλο. Με ένα τηλέφωνο μου πλάσαραν eLeaf 30W με Aspire Atlantis, συνδυασμό που σκοτώνει, πακετάκι με δυο υγρά - Chocolate Premium και Ry69, αμφότερα από Atmos Labs - ελπίζω να μην μετράει και αυτό ως διαφήμιση.

Από ό,τι βλέπω τώρα, οι τιμές τους ήταν (είναι) ψιλο-τσιμπημένες, αλλά το όλο υπερβολικά φιλικό της υπόθεσης, η εξαιρετική εξυπηρέτηση, η άμεση αποστολή όταν είπα πως "το χρειάζομαι χθες" (το επόμενο μεσημέρι τα είχα στα χέρια μου) και... εντάξει, το άξιζε το ψιλο-premium.

Ομολογώ πως ΔΕΝ περίμενα να με καλύψει ο... ατμός. Τον θεώρησα, πριν τον δοκιμάσω, ένα υποκατάστατο της ανάγκης, για τις ώρες που θα άραζα στον υπολογιστή (όντας φανατικός κουμπιουτεράς - μέχρι πρόσφατα ήταν η δουλειά μου, ως συντάκτης τεχνολογίας, καταραμένη ανεργία), ως διάλειμα στα... μπαλκονάτα διαλείματα για κανονικό τσιγάρο. Μέσα σε δυο ημέρες τους είχα ξαναπάρει τηλέφωνο, έκπληκτος, παραγγέλνοντας υγρά για να (δοκιμάσω να) κάνω τα δικά μου mix (ανεργία -> οικονομικότερα τα mix από τα έτοιμα μπουκαλάκια).

Εδώ, λοιπόν, πακέτο με την εισαγωγή, έρχονται και κάποιες απορίες μου: πώς θα τα κάνω τα mix; Μια γρήγορη αναζήτηση εδώ με κάνει να νομίζω πως είναι απλή η φάση, μα... Μα έχετε να προτείνετε κάποιο thread που ίσως δεν πρόσεξα, κάποιον "οδηγό για νούμπς" εδώ ή αλλού, ώστε να με πάρει χεράκι-χεράκι; Περιμένω να μου έρθουν 7 αρωματάκια και 3 "βάσεις" VPG base "Green Label" (και πάλι σόρυ αν θεωρείται ΚΑΙ αυτό διαφήμιση, δεν είναι πρόθεση μου) στα 26mg, 18mg και 0mg. Στόχος μου να πετύχω "βάρος" αντίστοιχο με του Golden Virginia (που έκανα μέχρι πρόσφατα), που ομολογώ δεν θυμάμαι ποιό είναι, και δεν το βλέπω και στο πακέτο του (το "πιέστε κατά μήκος του κλεισίματος" το βλέπω, πια, με τα νέα μου πατομπούκαλα, sorry αν έχει κάπου ψιλά γράμματα και το χάνω). Και απο εκεί και έπειτα, να πέφτω-πέφτω σε νικοτίνη. Συμβουλές για το πώς θα κάνω το μίξ για τέτοιο αποτέλεσμα;

Επίσης, μιας και μπήκα στο τριπάκι, έχετε να προτείνετε κανένα κατάστημα για "προμήθεια υλικών" για επόμενα mix; Προτάσεις για αρώματα; Βάσεις; Τα πάντα όλα;

Και κάτι άλλο: καλό (κορυφαίο για έναν νούμπ σαν εμένα) το eLeaf 30W, αλλά με ψιλο-χαλάει που η μπαταρία του ίσα που βγάζει τη μέρα. Καλό το Aspire Atlantis, μα, και πάλι ως νούμπ που δεν έχω ξαναδοκιμάσει τίποτα, μάλλον υπάρχουν και καλύτερα που ούτε καν γνωρίζω. Συν το ότι τα ανταλλακτικά του (coils, right?) παίζουν στα €4,5 - €5, και από ό,τι μου είπαν θα θέλουν αλλαγή ανά 4 με 10 ημέρες. Υπάρχει κάτι αντίστοιχα καλό και οικονομικότερο; Δεν θα με πείραζε π.χ. να πάρω και δεύτερη συσκευή, με δεύτερο atomizer (ή πώς-το-λένε-τώρα-πια), για να "έχω καβάντζα" (και κατά προτίμηση να είναι στα ίδια επίπεδα κρατώντας κανένα διήμερο). Σημειώνω πως, λόγω... προαναφερθείσας ανεργίας, δεν θα με έπαιρνε να σκάσω πάνω από άλλο ένα κατοστάρι για αυτό το "προνόμιο". Έχω ήδη "φάει" ένα €250άρι, άντε να σκάσω άλλα €150 - €200 για πρόσθετα υγρά για μιξ & δεύτερη συσκευή, με τη λογική "να με βγάλουν για κανένα... τετράμηνο" (αφού τόσα θα έσκαγα, πάνω-κάτω, για κανονικά τσιγάρα).

Δεν μπορείτε να πείτε, εντυπωσιακό intro, έτσι; :-P

Προφανώς ΔΕΝ περιμένω απαντήσεις σε όλα αυτά - αρκεί να μου πείτε ένα "δες αυτό και αυτό" με 2-3 σχετικά links στο forum. Απλά, τα λίγα που είδα με έκαναν και... χάθηκα (επαναλαμβάνω, ως νούμπ), αφού τα υγρά στα μηνύματα που έπεσα ήταν "από άλλες μάρκες" (δεν ξέρω τι και πώς αλλάζει), τα καλκιουλέητορς ήθελαν "αυτόνομη νικοτίνη" κ.λπ. κ.λπ.

Thanks για οποιαδήποτε απάντηση και... καλώς σας βρήκα!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2592 στις: Αυγούστου 03, 2015, 07:28 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.

Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html

Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος Artista

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2593 στις: Αυγούστου 03, 2015, 11:28 »
Γεια χαρα παιδια , νεος στο φορουμ . Με λενε Βαγγελη , φοιτητης στην Πατρα . Προσφατα ξεκινησα το ατμισμα με αναμεικτα αποτελεσματα (ατμισμα 3 μηνες με δοκιμη πολλων υγρων και χρηση μονο εργοστασιακων Nautilus και iSub , μεχρι που μπουχτισα απο την πολυ μετρια αποδοση ,επιστροφη στο καπνισμα για αλλους 3-4 μηνες και τελικα αποφασισα να μαζεψω χρηματα και να αγορασω το MVP 3.0 και Kanger SubTank Mini v2 μετα απο πολυ καλες κριτικες που ειδα , και τα οποια χρησιμοποιω αυτη τη στιγμη με πολυ ικανοποιητικα αποτελεσματα για την ωρα) . Το Forum το ανακαλυψα σημερα καθως εψαχνα συμβουλες και βοηθεια για το επισκευασιμο κομματι του ατμοποιητη μου απο ατομα με μεγαλυτερη εμπειρια , μιας και δεν εχω ιδεα πως να το προσεγγισω ωστε να παρω βασικες γνωσεις και να πετυχω μια καλυτερη αποδοση στην γευση , αλλα και να μοιραστω προσωπικες εμπειριες πανω στο ατμισμα οπως επισης να ακουσω και αυτες αλλων ατομων .


Καλως σας βρηκα , λοιπον , καλα μας ατμισματα


Υ.Γ : Πολυ προσεγμενο forum παιδια , συγχαρητηρια

Αποσυνδεδεμένος lakamatas

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2594 στις: Αυγούστου 03, 2015, 13:15 »
Καλησπέρα


Λέγομαι Τάσος και ατμίζω περίπου 2 χρόνια .
Σας διαβάζω καιρό , κυρίως για να μαθαίνω πράγματα , να παίρνω ιδέες  κ.λ.π


Έχω περάσει και εγώ όπως οι περισσότεροι εδώ , την διαδρομή από τα carto με ego
σε clearo και τώρα τελευταία ψιλοστήνω  σε έναν subtank  mini  .
[size=78%]Όχι τίποτα περίτεχνο , αλλά ατμίζω αξιοπρεπώς [/size] :)




Πολύ αξιόλογο το φόρουμ , ελπίζω να τα λέμε συχνά.














 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343203 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206946 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542222 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31372 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50568 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597908 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358536 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11897 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193453 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1464 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1467 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594214 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios