vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

154 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, billaras, razen, SEB, paulxan, sakissalonika, camber

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2475 στις: Μαρτίου 06, 2015, 18:42 »
Καλησπέρα σε όλους/ες.
Δημήτρης, 59 ετών και 35 χρόνια καπνιστής (βοήθειά μου).
Εδώ και 3 μήνες αποκλειστικά ατμιστής και μάλιστα με γεωμετρική πρόοδο.
Επιστροφή στο κ.τ. (καταραμένο τσιγάρο) αδιανόητη πλέον.
Να δώσω τα συγχαρητήριά μου σε όσους εδώ στο forum -είτε είναι συντονιστές,
είτε απλά μέλη- δίνουν την πολύτιμη βοήθειά τους στους νέους ατμιστές.
Πραγματικά η αρωγή τους είναι ανεκτίμητη.

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2476 στις: Μαρτίου 07, 2015, 11:57 »
Καλημερα και απο μένα , με λενε Στέλλα και είμαι απο την Ρόδο . Κάνω η.τ. εδω και περιπου ενα μηνα , μετά απο 18 χρόνια τσιγαρο ( malboro για χρονια , μετα craven φανατικα ), ελπίζω να το κρατησω !!!!   
Οι ατμοποιητες που χρησιμοποιω σαν αρχαρια αλλα ειμαι ευχαριστημενη ειναι aspire και epsilon s BDC , μπαταρίες ego-t 650 και Ι cube slim .


Αποσυνδεδεμένος selianaras

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2477 στις: Μαρτίου 08, 2015, 12:44 »
Χαίρεται. Ονομάζομαι Ηλίας και είμαι νέος (~2 εβδομάδες) στο η.τ, και ήδη νιώθω καλύτερα, κυρίως το βλέπω στην απουσία "τσιγαρίλας" στο σπίτι, στα ρούχα και στο στόμα. Μέχρι τώρα είμαι εντυπωσιασμένος, αν και γενικά είμαι ψείρας και πάντα ψάχνομαι για νέα πράγματα (από γεύσεις, μπαταρίες/modάκια, ατμοποιητές...). Το φόρουμ αυτό με βοήθησε πολύ στα πρώτα μου βήματα, και σας ευχαριστώ.
Φοιτητής, μ'αρέσει να ασχολούμαι με τους υπολογιστές, η ησυχία και πλέον οι μυρωδιά από τις φρουτένιες γεύσεις!
Σας ευχαριστώ και εκτιμώ πραγματικά την προσπάθεια κάθε φόρουμ για οποιοδήποτε θέμα! Keep it up!

Αποσυνδεδεμένος ezaoutis

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2478 στις: Μαρτίου 09, 2015, 11:41 »
Γεια σας με λένε Βαγγέλη και είμαι νέος ατμιστής. Μένω μόνιμα στα Χανιά και για την ώρα έχω δοκιμάσει μόνο το Epsilon-S της Nobacco με BVC.


διόρθωση διπλού ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2015, 16:25 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Doritoz

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2479 στις: Μαρτίου 10, 2015, 15:03 »
Γεια σας κι από μένα! Είμαι η Ισιδώρα από Θεσσαλονίκη, καπνίζω στριφτά σχεδόν 6 χρόνια και είναι η δεύτερη φορά που παλεύω με το η.τ. Συνεχίζω να κάνω μερικά κ.τ. αλλά προσπαθώωω! Σίγουρα όμως νοιώθω πολύ καλύτερα που το ελάττωσα. Ξεκίνησα με ego-c και τώρα έβαλα aspire bdc. Συγχαρητήρια σε όλους για το κατατοπιστικότατο φόρουμ που δημιουργήσατε!

Αποσυνδεδεμένος vmanoss

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2480 στις: Μαρτίου 11, 2015, 12:04 »
Καλημέρα σε όλα τα μέλη.
Εδω και 2 βδομάδες περίπου στο Η.Τ.Πολύτιμα όλα όσα εχω διαβάσει εδω μέσα.Πραγματικά πολύ καλή δουλεία.

Αποσυνδεδεμένος vaman

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2481 στις: Μαρτίου 13, 2015, 14:27 »
καλησπέρα και από μένα,με λένε Βασίλη αν και έχω κάνει εγγραφή 2 χρόνια στο forum(τότε ηταν η πρώτη προσπάθεια με Η.Τ,κράτησε 5 μήνες),είναι η πρώτη φορά που γράφω είμαι εδώ και 1 μήνα με Η.Τ,χωρίς να έχω καπνίσει κανένα Κ.Τ.Πρέπει να πώ ένα ευχαριστώ στο forum και σε όλα τα μέλη γιατί με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ,ήμουν καπνιστής 20χρόνια και δεν έχω σκοπό να ξαναγίνω.

Αποσυνδεδεμένος AndreasL

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2482 στις: Μαρτίου 14, 2015, 13:01 »
Γειά σας και από μένα,
Ονομάζομαι Ανδρέας και ζώ στο Αμύνταιο, στην Φλώρινα.
Είμαι 41 ετών  :thumpdown: , παντρεμένος  :wall: , με μία υπέροχη κόρη  :D .
 Καπνιστής βαρέων βαρών από τα 18, έχω κάνει πάρα πολλές προσπάθειες να κόψω το κάπνισμα.
Ποτέ δεν τα κατάφερα για πάνω από 2-3 εβδομάδες. Ο λόγος?? Ανάμεσα στο  ''πρέπει'' και στο ''θέλω'', πάντα υπερισχύει το δεύτερο.
Πρίν από 4-5 χρόνια πήρα ένα η.τ. (περισσότερο γιατί είμαι gadgetάκιας)..... ένα... gamucci αν δεν κάνω λάθος. ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑ.... πιο πολύ έπινα το υγρό παρά το άτμιζα. Κατέληξα στο συμπέρασμα ότι το η.τ είναι μούφα και δεν ξανασχολήθηκα με το θέμα.
Πρίν ένα μήνα ένας συνάδελφος στη δουλειά, αγόρασε ένα η.τ ( τύπου e-go) για να κόψει το κάπνισμα. Το τί καζούρα του έκανα δεν λέγεται!!!!!!! Παρατήρησα όμως οτι αυτό το μαραφέτι δεν έμοιαζε καθόλου με το δικό μου παλιό γκαμούτσι.
Δύο εβδομάδες πριν, ξυπνάω το πρωί, πάω περίπτερο και αγοράζω 2 πακέτα μικρά σκληρά και lights ( σιγά μην κάνω και διαφήμηση στον καρκίνο, αλλά μάλλον καταλάβατε), μπαίνω στο αμάξι, και πάω στη Φλώρινα, στο ένα και μοναδικό μαγαζί με η.τ να..... δοκιμάσω.
Το φιλαράκι εκεί, ( με την σύζυγο του είμαστε επίσης συνάδελφοι στη δουλειά) ευγενέστατος και εξυπηρετικότατος, αμφιβάλλω αν πίστευε πως εγώ θα κόψω το κάπνισμα, μου έδωσε ένα e-go τύπου αρχικό κιτ και τον αριθμό 1  σε υγρό. και ξεκίνησα. ( μου είπε κιόλας για το Φόρουμ εδώ).
Αυτό ήταν, είμαι με ένα απλό σετάκι αρχαρίου, εδώ και 2 εβδομάδες. Δέν ξαναέβαλα τσιγάρο στο στόμα μου.
Θα πείτε, είναι νωρίς ακόμα, κάτσε λίγο να δείς τί θα γίνει.
Λοιπόν, επειδή έχω πολύ καλές σχέσεις με Shenzen και είμαι λίγο  :idiot1: ψώνιο με ότι έχει πάνω του mini usb και φορτίζει, περιμένω τώρα το istick μου και ένα melo μαζί. Προφανώς άρχισα να το παρακάνω..... ;D .

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ να σταματήσω το άτμισμα. Θέλω την νικοτίνη μου και μου αρέσει να ατμίζω με τον καφέ/ποτό, μετά το φαγητό, με φίλους, κτλ. Και αυτή η διαπίστωση με απελευθερώνει από ενοχές, από καταναγκασμούς και ''πρέπει''. Απλά, ελπίζω ότι με το άτμισμα θα έχω καλύτερη ποιότητα ζωής και ίσως θα τα κακαρώσω  :bye: λίγα χρόνια αργότερα σε σχέση με το παραδοσιακό τσιγάρο.

ΥΓ1 Έχω πάμπολλες απορίες σχετικά με το η.τ.  :hmmm:
ΥΓ2 Ο συνάδελφος με το η.τ, που τον κορόιδευα, πούλησε το κιτάκι του και ξανάρχισε το κάπνισμα. Τώρα τον κοροιδεύω που βρωμάει τσιγαρίλα.
ΥΓ3  ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ 1,5 πακέτα μικρά σκληρά lights με δώρο αναπτήρα... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2483 στις: Μαρτίου 14, 2015, 22:08 »
Γειά σας.
Με λενε Δημητρη, ειμαι απο την Κερκυρα , και είμαι μεγάλος άνθρωπος.
Μου αρεσει ο εσπρέσο, το κολύμπι, τα γλυκά και οι ελευθερες πτώσεις. Ενα απο αυτα δεν το έκανα ακόμα.
Δεν έχω προηγούμενη επαφή μεχρι τωρα με το αντκείμενο του Φόρουμ, αλλα αισιοδοξώ.
Τα μάθατε όλα για μενα.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis Hond

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
  • Stay hungry Stay foolish
    • Olympic Idea
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2484 στις: Μαρτίου 15, 2015, 19:05 »
Καλησπέρα σας και από μένα...


Ονομάζομαι Βασίλης Χονδρογιάννογλου και κατάγομαι από την όμορφη Μυτιλήνη της Λέσβου(έτσι λέγετε το νησί).


Τα τελευταία 3 χρόνια έχω μετακομίσει 3 φορές(τυχαίο;; ;) σε διάφορα μέρη της Ελλάδος λόγο...εργασίας και λοιπών λόγων.


Η επαφή μου με το Κ.Π. ήταν πολύ καλή δεν μπορώ να πω. Όμορφη, με λάτρευε και την λάτρευα. Πηγαίναμε βόλτες κάθε μέρα, με συντρόφευε παντού και πάντα σε ότι και αν έκανα. Στις καλύτερες και χειρότερες στιγμές της ζωής μου ήταν εκεί...ώσπου μια μέρα του '12 είπα φτάνει πια. Είχαμε ένταση μεταξύ μας. Έπρεπε να κάνω κάτι, να δράσω γιατί ένιωθα ότι αυτή η αγάπη (εξάρτηση) όλο και με έπνιγε καθημερινά όλο και περισσότερο και έτσι πήρα την απόφαση να χωρίσουμε...


Έτσι πήρα την απόφαση και επισκέφτηκα ένα κατάστημα που είχε ανοίξει τότε στην Μυτιλήνη με Η.Τ. Πήρα το πρώτο μου σετάκι με υγρό να θυμάμαι καλά RY4 18άρι. Με το που το έβαλα στο στόμα μου χώρισα οριστικά με την τότε μου αγάπη(κ.π.) και ένιωθα αλαφρωμένος! Ούτε τσιγάρο ήθελα αλλά ούτε και να το μυρίσω. Έτσι κύλισε η ζωή μου για 6 μήνες ώσπου...


Ήταν καλοκαίρι του '12 και είχαμε πάρει την απόφαση να μετακομίσουμε στην Κέρκυρα λόγο μιας εργασία με σύμβαση. Στην διαδρομή με το μηχανάκι πέφτει και χάνετε το Η.Τ. από την τσέπη μου  :eyesplash: . Στην επόμενη στάση πάω να βάλω το χέρι μου και να πιάσω την "πιπίλα" μου και δεν υπήρχε πουθενά. :wall: Τώρα;;;


Εκείνη την στιγμή ήρθε στο μυαλό μου η "πρώην" μου. Η πρώτη μου αγάπη!!!
Κορίτσι μου (λέω στην κοπέλα μου) δώσε μου ένα Κ.Π. και κοιτάει... :hmmm: <--κάπως έτσι...
Την συνέχεια την καταλαβαίνετε...


Σήμερα...


Έχοντας αλλάξει νησιά και πόλης είμαι κάτοικος της όμορφης Καλαμάτας εδώ και 5 μήνες και έχοντας ξεκινήσει συνεργασία με μια εταιρία (Olympic Idea) έρχομαι καθημερινά σε επαφή με πάρα πολύ κόσμο.
Σκεπτόμενος ότι μπορεί να μυρίζει η αναπνοή μου, τα ρούχα μου και να νιώθω γκρι από το ντουμάνι. Είπα να πάρω για μια ακόμη φορά την απόφαση να χωρίσω (ελπίζω οριστικά) από την πρώτη μου αγάπη...


Έχοντας δίπλα μου έναν υπέροχο άνθρωπο και πάνω από όλα φίλο και γνώστη του αντικειμένου( έχει κατάστημα Η.Τ.) του εκδήλωσα το ενδιαφέρον μου να αρχίσω ξανά το άτμισμα και να μου δώσει ότι καλύτερο έχει για ένα καλό ξεκίνημα.


Πακέτο start up...
  • ELeaf 30 watt black  :thumpup:
  • KangerTech Subtank Mini  :respect:
  • 3 κεφαλές OCC
  • 5 φιάλες των 10ml RY4
  • 2-3 διάφορα υγρά για να μην βαρεθώ το RY4
Αποτέλεσμα...


Άκαπνος για 1 μήνα και κάτι. Επιτέλους αναπνέω ξανά και οι αντοχές μου στα ύψη  :thumpup:

Παιδιά συνεχίστε την προσπάθειά σας στο forum! Πολλά ΜΠΡΑΒΟ σε όλους σας τόσο στους admins   όσο και στα μέλη, γιατί είναι μια συλλογική προσπάθεια αυτό που γίνετε εδώ μέσα.

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο που πήρατε να διαβάσετε το post  μου και συγνώμη για την πολυλογία μου


Τα λέμε μέσα...
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 15, 2015, 20:13 από Vasilis Hond »

Αποσυνδεδεμένος natasaki

  • *
  • 6
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2485 στις: Μαρτίου 15, 2015, 22:00 »
Γεια σας.
Ατμίστρια εδω και 3 εβδομαδες και μπορω με σιγουριά πλεον οτι ΚΤ τελος.
Κάπνιζα 18 χρονια  :wall: . marlboro lights και για καμια 2ετια το είχα ρίξει στο στριφτό.
Το 2010 είχα κάνει μια αποτυχημένη προσπάθεια να γίνω ατμηστρια αλλα απο λάθος πληροφόρηση και λάθος επιλογη υγρού υπεκυψα στο ΚΤ. Τότε μετά απο ένα χρονικό διαστημα αφού ατμιζα ένα υγρό που δε μου αρεσε καθόλου ( γιατι δε το αλλαζα μη με ρωτησετε ημουν χαζή) και μια αδιαθεσία στο στομάχι που την απέδωσα στο ΗΤ, το παρατησα.
Το 2014 μετα απο δευτερη σκέψη ξανα μπήκα στη διαδικασία να αρχίσω το ατμισμα.
Πήρα κατί για άρχαριους ego-c 650 και ατμοποιητη aspire bvc. Και πάλι την πάτησα με το υγρό.
Ήθελα με αρωματάκι η χαζή. Όπως πολύ σωστα μου έιπε ο φίλος μου απο όπου το πείρα το πρωή που ξυπνας και θελεις καφέ θελεις να ατμίσεις αρωματακι; εισαι νεα για τετοια. Αλλά οχι εγω εκέι θέλω άρωμα. Τελος πάντων δευτερη αποτυχημενη προσπάθεια.
Λοιπον και φτάσαμε στην 3η (και φαρμακερη) επιτελους κατασταλλάξα στο υγρο που μου αρεσει ( οχι απλα μου αρεσει πιπιλα το εχω κανει)
Και φυσικα ο Ego-c ηταν για πέταμα μισή μερα με κρατησε και στον καφέ επάνω με αφησε  :o 
Τώρα έχω το Istick 20w και τον παλιό μου aspire ατμοποιητη οπου σε λιγο καιρο θα αλλαξω με κατι καλύτερο.  ;D
Νιώθω τέλεια και πλέον ειμαι μια περυφανη ατμιστρια!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Socrates P

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2486 στις: Μαρτίου 15, 2015, 23:07 »
Καλησπερα σε ολους.
Ατμιζω περιπου ενα μηνα οχι γιατι θελω να κοψω το καπνισμα αλλα επειδη θελω να κοψω το κανονικο τσιγαρο.
Εχω ενα Η.Τ που αποτελειται απο την μπαταρια της Delirium 1600ma και 3 ατμοποιητες. Ο ενας ειναι ο kangertech mini pro tank 3, ο δευτερος ειναι ενας της aspire που δεν ξερω τι μοντελο και ο τριτος ειναι ο Aspire nautilus mini. Τον τριτο τον αγορασα μεταχειρισμενο.Τα υπολοιπα μου τα δωρισαν.
Καλως σας βρηκα!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 15, 2015, 23:13 από Socrates P »

Αποσυνδεδεμένος SAGITARIUS

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2487 στις: Μαρτίου 17, 2015, 00:17 »
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ και τους συντονιστές. Είμαι ο Ανδρέας από Πάτρα 44 ετών,και ατμίζω από τον προηγούμενο Μάϊο.Παντρεμένος με μια ηρωίδα γυναίκα που με αντέχει τα τελευταία 18 χρόνια, και έχω δυο παιδιά. Η κοράκλα μου είναι 15 ετών και ο γιόκας 13.Έχω σα χόμπυ μου ότι έχει να κάνει με παρασκευή φαγητού και αρτοποίησης (εκτός ζαχαροπλαστικής), και τους παραδοσιακούς και Λαϊκούς χορούς.Τοξότης στο ζώδιο,λατρεύω την καλή παρέα και τις ουζομπυροκαταστάσεις. :) :thumpup: ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Αποσυνδεδεμένος santinistas

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2488 στις: Μαρτίου 17, 2015, 15:45 »
Καλησπέρα σε όλους!
Ονομάζομαι Θάνος και είμαι καλά!!!! :)) :)) χαχαχαα
Τέλος η πλάκα....Είμαι 38 ετών, παντρεμένος με ένα παιδί και ζώ στη Δράμα.Είμαι 2 χρόνια ατμιστής ενώ πριν ήμουν 20 χρόνια καπνιστής. Χρησιμοποιώ διάφορα μηχανικά και ηλεκτρονικά mod καθώς και επισκευάσιμους ατμοποιητές. Αν και έχω ξεζουμίσει αυτό το site είναι η πρώτη φορά που αποφάσισα να γράψω κάτι γιατι θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους που υπάρχουν εδώ γιατί με βοήθησαν να εμπλουτήσω τις γνώσεις μου στο Η.Τ. και να αποκτήσω ένα λιγότερο βλαβερό και πολλάκις ευχάριστο χόμπυ απο το κάπνισμα! Έχω καταφέρει να δημιουργήσω 5 καινούργιους ατμιστές στον χώρο εργασίας μου και νιώθω περήφανος γι αυτό και ελπίζω να συνεχίσω....KEEP GOIN GUYS!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Eddie93

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2489 στις: Μαρτίου 17, 2015, 22:10 »
Καλησπερα σε όλους και καλως σας βρηκα. Ονομαζομαι Αλέξανδρος , ατμιζω εδω και ενα χρονο περιπου και πραγματικα εχω μετατρεψει το ατμισμα πλεον σε χομπι...
Χαιρομαι που η τεχνολογια πλεον μας επιτρεπει εναν πιο υγιη και πιο καθαρο τροπο καπνισματος(ασχημες μυρωδιες στην αναπνοη, στα ρουχα και στα χερια).Ελπιζω να προσκομισω αρκετες γνωσεις στην παρεα σας και οπου μπορω και εγω θα δωσω τα φωτα μου οσον αφορα καποιες βασικες γνωσεις που κατεχω. Να'στε καλα και καλα ατμισματα να εχουμε!  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 17, 2015, 22:16 από Eddie93 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 342880 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206755 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542085 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31230 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50397 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358350 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11860 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193270 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1431 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1434 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 593451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios