vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

354 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, ThioVag, camber, bloodlessz

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος OnParole11

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2205 στις: Ιουνίου 12, 2014, 20:29 »
Καλησπέρα κι από μένα.

Λέγομαι  Παναγιώτης και είμαι 31 Μαρτίων! Είμαι πατέρας 2 υπέροχων ( πλήν δαιμόνιων ) τέκνων 4.5 και 2.5 ετών. Καπνιστής για περίπου 15 χρόνια, σχεδόν όλα καπνό, και μόλις πρίν 10 μέρες πήρα το δεύτερό μου η.τ.

Είχα αγόρασει ένα το 2008, αν θυμάμαι καλά, αλλά ήταν σκέτη απογοήτευση. Έτσι δεν το είχα καθόλου σε εκτήμηση μέχρι που μίλησα με ένα φίλο και τελικά, να 'ναι καλά, με επεισε να δοκιμάσω πάλι!

Το foroum μου το πρότεινε ο ίδιος φίλος για να μου "λυθούν οι απορίες"...
Κάθε άλλο! 'Εχασα την μπάλα! Διαβάζω για drips, για mods , για επισκευάσημους και DIY και λέω: Αμάν, υπάρχουν όλα αυτά; :o

Anyway νομίζω ότι αυτά θα τα μάθω σιγά σιγά...

Αυτά. Τα υπόλοιπα στις συζητησεις...
 :bye:

Αποσυνδεδεμένος DimisZ

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2206 στις: Ιουνίου 12, 2014, 23:16 »
Γεια σας είμαι ο Δημήτρης 46 χρονών καπνιστής  26 χρόνια στο 1,5 πακέτο  αλλα εδω και 3 μηνες μονο ατμιζω 2-3 μλ στα 8 mg  ,αν και  σήμερα αποφάσισα να γραφτώ το φορουμ το παρακολουθώ καιρό και με βοήθησε πολύ,σας ευχαριστω πολυ!! :bye:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2207 στις: Ιουνίου 12, 2014, 23:52 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.



(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος mitsos_m83

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2208 στις: Ιουνίου 16, 2014, 12:00 »
Καλημερα και απο εμενα. Ειμαι ο Δημητρης 31 ετων απο Λαρισα και καπνιζα κοντα στα 15 χρονια....Το ηλεκτρονικο τσιγαρο ειμαι νεος μολις 10 ημερες ατμιζω και εχω ενθουσιαστει πραγματικα πιστευω οτι ειναι ικανο να με κρατησει μακρια απο το κανονικο.Αυτες τις μερες εχω κανει 2-3 κανονικα τσιγαρα (καπνιζα ενα καπνο την ημερα) και αυτο επειδη εμεινα απο μπαταρια ...
Πολλα συγχαρητηρια για το φορουμ ! Εχει απιστευτες πληροφοριες.
Αυτα απο εμενα ....


Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2209 στις: Ιουνίου 16, 2014, 23:38 »

Καλησπέρα και από εμενα
Ιάσονας
Από ρόδο
25 χρόνον
Δουλεύω σε ξενοδοχείο ως βοηθός προισταμενου του εστιατορίου εδώ και 5 χρονια σημειωτέο ότι είμαι 1 χρόνο απλήρωτος :)
Μου αρέσουν οι επισκευάσιμη τύπου Magoo - Kayfun
Ατμίζω εδώ και 4 χρονια άρχισα και εγώ με τις Giant τις μπαταρίες και κάτι σάπιους "καρτομιζερ"
Mods για πάντα!
Provari
Mods
Ktlp Ktlp
Από υγρά... φτιάχνω μονος μου
μου αρέσουν τα αμερικανικα αλλα μιας και πας ελλήνων χριστιανός αγοράζω από Ατμός Lab!

Αποσυνδεδεμένος KaterinaPi

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2210 στις: Ιουνίου 18, 2014, 16:51 »
Καλησπέρα σε όλους!  :bye: 
Είμαι η Κατερίνα, 36 ετών, άνεργη μεταφράστρια και καπνίζω εδώ και 16 χρόνια. Για να είμαι ειλικρινής, καπνίζω πολύ. Υπερβολικά πολύ: 4 πακέτα την ημέρα, για να μην πω και περισσότερα σε φάσεις εντονότερου άγχους...  :( :-[ >:(  Μετά από τόσα χρόνια, μου φαίνεται αδιανόητο να το κόψω, ενώ το να το περιορίσω μου φαίνεται ακόμα δυσκολότερο και από το να το κόψω...  :'(  Ας μην είμαι αχάριστη: ως τώρα -να χτυπήσω ξύλο- δεν έχω παρουσιάσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας (αν εξαιρέσουμε δηλαδή το ότι έχω ξεχάσει προ πολλού πώς είναι να έχεις την αίσθηση της όσφρησης, ή να ανεβαίνεις σκάλες χωρίς να λαχανιάζεις...) Αλλά το πρόβλημα που έχει πλέον γίνει πραγματικά ανυπέρβλητο είναι το οικονομικό, αν σκεφτείς ότι 4 πακέτα την ημέρα αντιστοιχούν σε πάνω από 400 ευρώ το μήνα...  :wall:
Έχοντας κουραστεί να βλέπω όλο μου τον προϋπολογισμό να φεύγει σε κάτι που απλώς δε μπορώ να ελέγξω και να γίνεται -κυριολεκτικά- καπνός, χωρίς να χαίρομαι τίποτα στην ουσία (αφού ακόμα και το να πάω για καφέ έχει γίνει περιττή πολυτέλεια) άρχισα απεγνωσμένα να ψάχνω λύσεις...

Πρώτη φορά δοκίμασα ηλεκτρονικό τσιγάρο πριν από 1,5 χρόνο περίπου. Πήρα το Mini & More της Nobacco και άρωμα Cigar. Αρχικά ενθουσιάστηκα. Η γεύση μου άρεσε υπερβολικά πολύ. Μετά από πολλά χρόνια που κάπνιζα πλέον μηχανικά, από ανάγκη και χωρίς να το απολαμβάνω πραγματικά, ένιωσα ότι ξαναέβρισκα μία χαρά αντίστοιχη με αυτήν που είχα όταν πρωτοξεκίνησα το κάπνισμα. Όσο για την οικονομική ανακούφιση, ήταν εμφανής από τις πρώτες 2 εβδομάδες και, βέβαια, τεράστια. Και, εκεί που πήγαιναν όλα μια χαρά για ένα μήνα και δεν ένιωθα καμία ανάγκη να ξανακαπνίσω κανονικό τσιγάρο, μια μέρα, εντελώς ξαφνικά, σταμάτησα να καταλαβαίνω γεύση. Δεν υπερβάλω: είτε είχα το ηλεκτρονικό τσιγάρο είτε π.χ. ένα στυλό, μου φαινόταν το ίδιο.  :o  Δεν είχα την παραμικρή αίσθηση ότι καπνίζω. Άλλαξα ατμοποιητές και γεύσεις, πήγα τη συσκευή στο κατάστημα μήπως είχε κάποιο πρόβλημα... τίποτα. Τελικά άφησα το ηλεκτρονικό τσιγάρο στην άκρη και ξαναέπιασα κανονικό πακέτο... με σκοπό να το ξαναπροσπαθήσω αργότερα...

Λίγους μήνες μετά, το πήρα απόφαση να το ψάξω καλύτερα. Το Cigar συνέχιζε να μη μου λέει τίποτα. Στο κατάστημα μου είπαν ότι μπορεί να συμβεί να σταματήσει να σου αρέσει μια γεύση και ότι χρειάζεται απλώς να βρω κάποια άλλη. Πειραματίστηκα με διάφορες γεύσεις της ίδιας εταιρίας και κατέληξα στη Virginia η οποία, μου άρεσε μεν λιγότερο από ό,τι μου άρεσε αρχικά το Cigar, ήταν όμως η μόνη γεύση που δεν με απωθούσε όπως οι υπόλοιπες που δοκίμασα (Tobacco, Desert Ship, RY2, Vanilla, Hazelnut, Burley κ.α.) Αυτή τη φορά κράτησε σχεδόν 2 μήνες. Μετά, πάλι ξαφνικά, σταμάτησα να καταλαβαίνω γεύση... και ξαναπέρασα τελικά στο κανονικό τσιγάρο...

Θα ήθελα να το ξαναπροσπαθήσω και αυτή τη φορά να παραμείνω στο ηλεκτρονικό τσιγάρο. Δεν ξέρω τι είναι καλύτερα να κάνω... Να δοκιμάσω άλλες γεύσεις; Άλλη συσκευή; Άλλη εταιρία; :confused1: Δε μπορώ και να συνεχίσω να αγοράζω πράγματα που τελικά δε χρησιμοποιώ και ταυτόχρονα να αγοράζω και κανονικά τσιγάρα.... :-\ Σκέφτηκα μήπως υπάρχουν και εταιρίες που σου επιτρέπουν να δοκιμάσεις αρκετές διαφορετικές γεύσεις, ή που δίνουν δοκιμαστικές συσκευές με μικρό κόστος. :dontknow:
Ψάχνοντας στο ίντερνετ, βρήκα και αυτό εδώ το forum, στο οποίο ελπίζω να βρω μια βοήθεια, έτσι ώστε η προσπάθειά μου να πετύχει αυτή τη φορά :)  !

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2211 στις: Ιουνίου 19, 2014, 05:39 »
Να αυτοπαρουσιαστώ κι εγώ....

   Είμαι ο Μάνος 30 ετών, πρώτη φορά τσιγάρο έκανα στα 14 μου ένα καλοκαίρι στο χωριό με άλλα 5 παιδιά της ίδιας ηλικίας πάνω-κάτω. Μάλιστα, είχαμε βγάλει σύνθημα εκείνο τον μήνα που ήμουν στο χωριό... Το «πάμε για να καπνίσουμε» σε «πάμε για πετάγματα» καθώς ήμασταν 15 ώρες τη μέρα με τα ποδήλατα και κάναμε βόλτες αλλά ψάχναμε και καλά μέρη σε λοφάκια γύρω από το χωριό για να κάνουμε πετάγματα με το ποδήλατο. Δεν μας έφτανε το ένα extreme σπορ, θέλαμε και 2ο... Το τσιγάρο.
   Όπως ψάχναμε μέρη για πετάγματα για το ποδήλατο, ψάχναμε και καλά μέρη για να καπνίσουμε. Έτσι βρήκαμε το μέρος «Κατσίκι». Το όνομα το πήρε από το κρανίο ενός κατσικιού και βρισκόταν στον πάτο του ρηχού κι αποξηραμένου - μικρού ποταμού που είχε το χωριό. Δίπλα λοιπόν στο στερεμένο ποταμάκι και κρυμμένοι από τα πολλά πλατάνια και τους θάμνους, κάναμε ένα με δύο τσιγάρα... Την εβδομάδα. Στο χωριό καθόμουν ένα-ενάμισι μήνα το καλοκαίρι και πήγαινα μόνο κάθε καλοκαίρι. Οπότε εγώ κάπνιζα κάθε καλοκαίρι στο χωριό από τα 14. Στα 16 άρχισα να καπνίζω και στην πόλη - μόλις πήγα λύκειο, κοντά στα 1 με 2 τσιγάρα την ημέρα με δικό μου πακέτο. Στα 19 σταμάτησα να κάνω το Lucky Strike Silver όπου έκανα γύρω στα 10, (1/2) πακέτο δηλαδή κι άρχισα τον καπνό μέχρι και πριν 1 μήνα όπου άρχισα το άτμισμα.
   Δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να σταματήσω το κάπνισμα... Μου άρεσε. Ιδιαίτερα τις ώρες που ήμουν μπροστά στον υπολογιστή κι έγραφα μουσική. (Ξέχασα να πω πως είμαι μουσικός/συνθέτης κυρίως μουσικής κινηματογράφου ημι-επαγγελματικά και επαγγελματίας ηχολήπτης).
   Από τη μέρα που άρχισα το άτμισμα (καθώς το σκεφτόμουν αρκετό καιρό να πάρω ηλ. τσιγάρο γιατί με ενοχλούσε το ενίοτε μπουκωμένο πρωινό από την κατάχρηση της προηγούμενης νύχτας, αλλά και η άσχημη μυρωδιά γενικότερα), δεν έχω καπνίσει αλλά κι απεχθάνομαι πλέον το τσιγάρο. Μου βρωμάει είτε στριφτό, είτε εργοστασιακό. Καλά το εργοστασιακό μου βρομούσε έτσι κι αλλιώς μετά τη χρήση του στριφτού.
Την διαφορά στην υγεία την κατάλαβα στις σκάλες. Δεν έχω ανελκυστήρα στην πολυκατοικία και ο 2ος όροφος όπου πάντα ανεβαίνω 2-2 τα σκαλιά γρήγορα, μέχρι και πριν ένα μήνα, δεν μπορώ να πω ότι με λαχάνιαζε αλλά σίγουρα ανέβαινε ο ρυθμός αναπνοής. Έχει 2 βδομάδες τώρα, δεν καταλαβαίνω τίποτα. ΝΕΡΑΚΙ ! Επίσης τα πρωινά μου δεν είναι μπουκωμένα και βαριά.

Στις 15 Μαΐου αγόρασα το πρώτο ηλ. τσιγάρο μου, χωρίς να έχω δοκιμάσει τίποτα.

-Ένα Nobacco Epsilon-S BDC ατμοποιητή και μια EPSILON 650mAh μπαταρία. Κι επειδή δεν έφτανε η μια ΤΕΛΙΚΑ, πήρα άλλη μια σε κόκκινο.
-Ξεκίνησα με το υγρό αναπλήρωσης της Nobacco από τη σειρά Numbers το 1 στα 12 mg. Ήταν καλό ως πρώτο καπνικό για τη μετάβαση.
-Μετά από 10 μέρες πήγα πήρα το Golden Margy 12mg πάλι, από τη σειρά Mystique, επίσης της Nobacco.
-Πριν 2 βδομάδες αγόρασα το City 12mg από την El Greco και το νούμερο 5 (φρούτα του δάσους) από τα Numbers της Nobacco. Στην ίδια επίσκεψη που έκανα στο κατάστημα κι αγόρασα τα παραπάνω, δοκίμασα και το Turkish από την HALO και το έχω βάλει στο μάτι αλλά αυτή τη φορά θα πάω στα 6mg.
-Χθες αγόρασα ένα Mini Protank 3 και μαζί μου έδωσαν την δυνατότητα να διαλέξω 3 καπνικά και 3 γλυκά/φρουτένια από την ATMOS LAB δωρεάν, των 1,5 με 2 ml η κάθε γεύση. Κι έτσι μαζί με το Mini Protank 3 μου ήρθαν και 6 γεύσεις... Bebeca Velvet Gina από τα καπνικά και Peach Nocciola Ouzo από τα γλυκά/φρουτένια.

Απ' αυτά που έχω δοκιμάσει ως τώρα κατατάσσω με σειρά προτίμησης:
Golden Margy ( από Nobacco Mystique)
City               (από El Greco)
Number 5       (από Nobbaco Numbers)
Number 1       (από Nobbaco Numbers)
Bebeca          (από Atmos Lab)
Peach            (από Atmos Lab) Δεν μου άρεσε
Ouzo             (από Atmos Lab) Δεν μου άρεσε

Θέλοντας να κλείσω, θα ήθελα να πω πως... Αυτό που μας κάνει κακό κι έχει μεγάλη δύναμη είναι η συνήθεια και η εμμονή. Η εμμονή σκοτώνει κι όχι το τσιγάρο ή τα ναρκωτικά και το αλκοόλ. Απ' όλες τις απόψεις. Ακόμα κι από την κοινωνική οπτική πλευρά, η συνήθεια είναι αυτή που μας κρατάει πίσω και μας κάνει συντηρητικούς.
Οι λόγοι που κάποιος συνηθίζει να κάνει κάτι κι αυτό εξελίσσεται σε εμμονή, είναι κοινωνικοί. Και η αλήθεια είναι ότι, το αστικό περιβάλλον είναι το «γόνιμο έδαφος»
που «ανθίζουν» αυτές οι εμμονές. Γιατί έξω από το αστικό περιβάλλον, εκτός από τα λουλούδια... «Ανθίζουν» και άνθρωποι.

Αποσυνδεδεμένος blalck

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2212 στις: Ιουνίου 19, 2014, 12:16 »
Λέγομαι Γιώργος είμαι 42 ετών άνεργος και κάπνιζα 30 χρόνια, εδώ και δέκα μήνες έχω ξεκινήσει το άτμισμα και μου αρέσει πολύ.
Τώρα λέω να ξεκινήσω και τους επισκευάσιμους ατμοποιητές.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2186
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2213 στις: Ιουνίου 19, 2014, 14:01 »
 :)  Με λένε Νεφέλη, είμαι νέα ατμίστρια και ψάχνω για κάθε είδους πληροφορίες, αφού το άτμισμα είναι σχεδόν άγμωστο σε όλους.
Δυσκολεύομαι πάρα πολύ στη ανεύρεση πληροφοριών στο forum, αλλά μαθαίνω γρήγορα...θα τα καταφέρω. Καλώς σας βρήκα! :bye:

Αποσυνδεδεμένος antonishart

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • watch your back..
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2214 στις: Ιουνίου 19, 2014, 14:11 »
αντωνης απο αθηνα,καπνιζω τα μισα χρονια τις ζωης μου (17 δλδ) κ τους τελευταιους 2 μηνες ατμιζω! :respect:
στην οικογενεια μου εχουμε δυο πιπιλες,η μια ειναι τις μικρης (12 μηνων) κ η αλλη οχι του γιου μου που ειναι 3,5 χρονων αλλα δικη μου!!!
εχω κολλησει κ αντε να ξεκολησω,,χαχα

Αποσυνδεδεμένος kriti26

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2215 στις: Ιουνίου 20, 2014, 11:23 »
καλημέρες απο χανιά:}}}
αποστόλης σερβιτορος κ πολλα αλλα μαζι,
μπηκα στον κοσμο του ητ εδω κ ενα μηνα επισημα με ενα evic που κουραζει, πλεον παροτι μ αρεσει, 2 προτανκ 2 με ασπιρε αντιστασεις, κ γενικα σκευτομε ν μπω στον κοσμο τ επισκευασιμου ατμισματος.....σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια, κ θ ηθελα ν ρωτησω αν παιζουν τπτ καφεδακι απο ατμιστες εδω στα χανια προς γνωση κ παρεα κ παλι χαρηκα

Αποσυνδεδεμένος giala

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2216 στις: Ιουνίου 22, 2014, 19:55 »
Καλησπερα φιλοι του φορουμ.
Με λενε Γιαννη,ειμαι 45 ετων και ειμαι ατμιστης 3 εβδομαδων
Παρακολουθω το φορουμ εδω και 1 μηνα ως επισκεπτης και σημερα αποφασισα να γινω ενεργο μελος.Συγχαρητηρια για την προσπαθεια που κανετε και βοηθατε ολους εμας τους αρχαριους σχετικα με τα ατμιστικα προβληματα
Ευχαριστω για τη φιλοξενια εκ των προτερων και ευχομαι να εχουμε εποικοδομητικες συζητησεις.

Αποσυνδεδεμένος guitars

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
  • Η δουλειά θα γίνει νύχτα!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2217 στις: Ιουνίου 23, 2014, 16:35 »
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ!
Με λένε Νίκο απο ηρακλειο κρητης, ειμαι μουσικός και γραφίστας φωτογράφος

 Είχα ξεκινήσει το ατμισμα πριν 2-3 χρονια και ειλικρινά με ικανοποιούσε πλήρως..
Ο λόγος που το σταμάτησα τότε και λάθος μου ήταν η συσκευή oval ellipse γιατι είχα συνεχώς διαρροές, μη γνωστής τότε άρχισα πάλι το κανονικό ώσπου άρχισε να με βαραίνει ( περίπου 20 τσιγάρα στριφτά Samson μπλε την ημέρα)

Έτσι να μαι εδω αποφασισμένος να το αρχίσω πάλι!

Respect σε όλους εδω που βοηθάτε και το χρόνο που αφιερώσετε για τις απορίες όλων εμάς που είμαστε νέοι στο χώρο

Ευχαριστω πολυ και ειλικρινα χάρηκα για τη γνωριμία!

Αποσυνδεδεμένος anna.maria

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2218 στις: Ιουνίου 23, 2014, 19:09 »
Καλησπέρα.Ειμαι η Αννα-Μαρια ειμαι φοιτητρια και ειμαι πολυ καινουργια στο ατμισμα.
Οι κυριοι λογοι που ξεκινησα να ατμιζω ηταν λογοι υγειας αλλα και αισθητικοι (με ενοχλουσε η μυρωδια,και πιο πολυ απο ολα να βλεπω ανθρωπους με κιτρινα και καφε δοντια....)
Συνχωρεστε με για τυχον βλακειες που μπορει να πω αλλα οπως ξαναειπα ειμαι πολυ καινουργια αλλα με γοητευει και αρχιζω σιγα σιγα και ψαχνωμαι....:)

Αποσυνδεδεμένος Κυριακος66

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2219 στις: Ιουνίου 23, 2014, 23:11 »
Καλησπερα σε ολους.


Νεος στο φορουμ,νεος στο ατμισμα,στην ηλικια  υπηρξα νεος πριν πολλα χρονια!!


Εχω να ριξω καμποσο διαβασμα ,γιατι ειμαι ασχετος με το σπορ,κι εχω πολλες αποριες!!


Καλως σας βρηκα!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342412 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206608 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541721 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31148 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50295 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597386 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357891 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11594 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193168 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1359 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1360 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592138 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios