vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

407 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, Mimhsdr, ZoeM

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος neofitos

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2220 στις: Ιουνίου 25, 2014, 19:38 »
καλησπέρα λέγομαι Nεόφυτος και είμαι 36 ετών και ήμουν χρονια βαρύς καπνιστής . το "ατμισμα" το άρχισα το 2001 αλλα όχι του ηλεκτρονικού τσιγάρου (δεν υπήρχε τότε αλλα για λόγους "αροματοθαραπιας" περισσότερο  δηλαδή dryherb το ηλεκτρονικό τσιγάρο το ανακάλυψα όταν είχε πρωτοβγεί σε ένα ταξίδι στην bangkok αλλα ήταν εντελώς άθλιο τότε  βεβαια από τότε μέχρι τώρα έχει μπει πολύ νερό στο αυλάκι και τα πράγματα είναι σαφώς πολύ καλύτερα  επίσης το 2002 άρχισα να ασχολούμαι με μεθόδους τροποποίησης τον επιτραπέζιων "vaporizers" και έχω στα σκαριά κάποια σχέδια τα οποια σκέφτομαι να τα υλοποιήσω σύντομα  αυτά από μένα προς το παρόν και εύχομαι να έχω τον χρόνο να τα λέμε πιο συχνά   (γιατί λόγο δουλειάς είμαι συνεχεια στο εξωτερικό)

Αποσυνδεδεμένος filakhs

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2221 στις: Ιουνίου 27, 2014, 02:26 »
καλησπερα και απο εμενα


με λενε κωστα και ειμαι καλα


καλα γιατι εχω να κανω τσιγαρο 3 εβδομαδες τωρα ,,,,,,,


ειμαι 43 και καπνιζω απο τα 15 ,ποτε δεν εκοψα το τσιγαρο εστο για μια ημερα και εδω και 3 βδομαδες δεν εχο κανει ουτε μια τζουρα κανονικο τσιγαρο.


εχω παρει ενα mod coolfire i  με ενα aspire nautius  και προσ το παρον με εχει κερδισει


ψαχνομε στα υγρα ακομα δεν εχω βρει κατι να μου αρεσει 100% τα 100%


αλα θα το βρω που θα μου παει


σας χερετο ολουσ καλα ατμισματα  :bye:

Αποσυνδεδεμένος Atmomaniac

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2222 στις: Ιουνίου 27, 2014, 10:49 »
Kαλημερα σε ολους και καλως σας βρηκα , ειμαι ο Μανωλης και ειμαι 1.5 και χρονο στον ατμο
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 27, 2014, 10:54 από Atmomaniac »

Αποσυνδεδεμένος Xainis

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2223 στις: Ιουνίου 28, 2014, 00:26 »
Καλησπέρα! Είμαι νέος στο ΕΤ (1 μήνα) και ενθουσιασμένος! Από τη δεύτερη μέρα δεν ξανακάπνισα ΚΤ. Η συσκευή μου είναι nobacco epsilon 1100. Από έτοιμα υγρά μου αρέσει το golden margi απο nobacco και sweet prudence απο halcyon haze. Τώρα ψάχνομαι και στα DIY χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία! Μου αρέσει πολύ το forum, κάνω καθημερινά τη βόλτα μου και αποφάσισα να συμμετάσχω και πιο ενεργά! Αν καταφέρω να βρώ και πως δημοσιεύω καινούριο θέμα θα είναι μια χαρά!

Μόνο απάντηση μπορώ να κάνω..

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 28, 2014, 00:57 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2224 στις: Ιουνίου 28, 2014, 01:00 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.



(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος themiskir

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2225 στις: Ιουνίου 30, 2014, 12:06 »
Γεια σας και απο μενα!
Δυο μηνες πλεον ηλ.τσιγ. και 7 μηνες που εκοψα το πρινς μετα απο 16 χρονια!
Πολυ ευχαριστημενος απο το ατμισμα γενικα.

Ξεκινησα με ενα Nobacco το οποιο το εδωσα στον αδερφο μου γιατι δεν μου εφτανε και πηρα το svd απο το οποια εμεινα ευχαριστημενος τις μερες που δουλευε απροβληματιστα. Μετα ξεκινησαν τα προβλημματα με το κουμπι και πλεον περιμενω αυριο το bod mecha με τον dripper pro.

Αυτα απο μενα!

Αποσυνδεδεμένος billly

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
  • invape.gr
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2226 στις: Ιουνίου 30, 2014, 19:58 »
Γειά σας είμαι ο Βασίλης,


ξεκίνησα με το ηλεκτρονικό τσιγάρο πριν 18 μήνες και γουστάρω τρελά.


Βέβαια δεν θεωρούμαι το πιο ψαγμένο μέλος συνήθως διάβαζα στο Reddit, αλλά πρόσφατα συνειδητοποίησα ότι η ελληνική κοινότητα έχει τεράστια δυναμική.


Ασχολούμαι με την ανάπτυξη εφαρμογών Web & Native iOS - Android.




Αποσυνδεδεμένος e-smoker25

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2227 στις: Ιουλίου 02, 2014, 00:59 »
καλησπερα νεοι μου φιλοι!ειμαι ο κωστας 25 ετων,μαθηματικος και παναθηναικος!μεχρι πριν 3 μερες καπνιζα 1,5 πακετο τη μερα και κατα καιρους εκανα και καπνο σε φουλ ρυθμους θα ελεγα(ενα καπνο σε 2 μερες) :hmmm: .σαββατο 28 ιουνιου 2014 γυρω στι 22 και 30 το τελευταιο μου τσιγαρο και μαλλον ετσι θα μεινει! κανω το el greco tobacco και μου αρεσει αλλα σιγουρα εχω να δοκιμασω αρκετες γευσεις !καλη συνεχεια σε ολους!

Αποσυνδεδεμένος Χαρμάνης

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2228 στις: Ιουλίου 02, 2014, 15:29 »
Καλησπερα παιδια, Μιχάλης λεγομαι ειμαι 24 απο Αθηνα. Πρωτη επαφη με το τσιγαρο ειχα σε πολυ μικρη ηλικια (11-12 ετων) και θυμαμαι οτι καπνιζα με την παρεα μου τα Σαββατα που βγαιναμε εξω τα Next που τοτε κοστιζαν 80 λεπτα. Απο τα 15 μου και μετα εγινα κανονικος καπνιστης των 8-10 τσιγαρων την ημερα, μετα στα 16-18 γυρω στο 1 πακετο τη μερα και απο τα 18 και μετα απο 2 πακετα τη μερα και πανω. Βαρια τσιγαρα παντα (Prince, Marlboro κοκκινο, Camel) και τα τελευταια χρονια εκανα σχεδον ενα καπνο drum μπλε την ημερα, η εναλλακτικα οταν επαιρνα πακετα σχεδον τελειωνα και 3ο. Καπνιζα ΠΑΝΤΟΥ. Ακομα και οταν περπαταγα. Η κατασταση ειχε φτασει στο απροχωρητο και για οικονομικους λογους, αλλα κυριως λογω επιπτωσεων που ειχε στη φυσικη μου κατασταση.

Τη γλωσσα μου την ενιωθα ξερη και καμμενη, το ιδιο και ο λαιμος, η αναπνοη μου μυριζε ολη μερα(και το πρωι και το βραδυ ακομα χειροτερα), ειχα ενοχλησεις στα πνευμονια μου, λαχανιαζα πολυ ευκολα, ενιωθα ενα "φουσκωμα" στα πνευμονια, για καποιο λογω ενιωθα μια ατονια ολη τη μερα, εβηχα καφε φλεμματα, τα δοντια μου ειχαν κριτρινισει αρκετα, οπως και τα δαχρυλα των χεριων μου, τα ρουχα μου βρωμαγαν οπως και το σπιτι μου και πολλα ακομα.

Αυτο που με ενοχλουσε περισσοτερο απ ολα ηταν οτι το τσιγαρο ειχα σταματησει να το απολαμβανω εδω και καιρο. Απο τα 50-60 τσιγαρα την ημερα, ζητημα να μου αρεσαν τα 5. Τα υπολοιπα με αηδιαζαν σχεδον αλλα ειχα συνεχως την αναγκη να καπνισω, δεν μπορω να εξηγησω πως ακριβως ενιωθα, αλλα ειχα μονιμως ενα βαρος στο στηθος μου και ηθελα να καπνισω.

Πριν 2 βδομαδες πηγα και πηρα απο ενα καταστημα Nobacco 2 μπαταριες, μια veve1300 με ρυθμιζομενα βολτ και αλλη μαι στα 650 για "καβατζα", ατμοποιητη Еpsilon BDC και δοκιμασα σαυτες τις 2 βδομαδες 4 διαφορετικα υγρα της Nobacco, ολα στα 18mg νικοτινη.

Εχω να βαλω τσιγαρο στο στομα μου 13 μερες ακριβως(τις 2 πρωτες δεν αντεξα και εκανα και 3-4 τσιγαρα), αλλα μετα μαχαιρι. Και τολμω να πω οτι δεν δυσκολευτηκα και ιδιαιτερα.

Στην αρχη δε μου αρεσε και πολυ το η.τ. Μου ξεραινε το στομα και τη γλωσσα και γενικα ενιωθα να με καιει και να μη μου δινει καμια ευχαριστηση. Τωρα το συνηθισα και δεν με ενοχλει. Μαρεσει κιολας, ισως περισσοτερο απ το κανονικο. Ειδικα με το καινουριο υγρο που εχω παρει τωρα(Nobacco mystique golden margy) ειμαι αρκετα ευχαριστημενος. Τα προηγουμενα (Nobacco 1-2-3) δεν μου πολυαρεσαν.

Εχω δει αρκετη διαφορα σε πολλους τομεις. Το στομα μου πλεον εχει καθαρισει και δεν νιωθω αυτη την απαισια γευση που ειχα ολη μερα. Ο λαιμος μου δεν ειναι ξερος, σταματησα να βηχω, ενοχλησεις στα πνευμονια πλεον εχω απειροελαχιστες και νομιζω οτι συμβαινει μονο οταν ατμιζω υπερβολικα, περπαταω πιο ανετα, μου ανοιξε η ορεξη, νιωθω να εχω περισσοτερη ενεργεια ολη μερα(εκτος απο μερικες φορες που με πιανει υπνηλια οταν ατμιζω πολυ λογω νικοτινης προφανως), βελτιωθηκε η γευση και η οσφρηση μου, στο τρεξιμο και στη γυμναστικη επισης ειδα διαφορα(στις αναπνοες κυριως) οπως και στο σεξ και γενικα νιωθω πολυ καλυτερα.

Πιστευω οτι θα παραμεινω στο η.τ και δε θα ξαναγυρισω στο κανονικο.

Το προβλημα μου αυτη τη στγμη ειναι το εξης.

Ατμιζω σχεδον ολη μερα με τη veve1300 στα 3,8 με 4 volt και τον Εpsilon bdc με υγρο στα 18mg. Στην αρχη ο ατμοποιητης μου δινει μεγαλη ικανοποιηση(πολυ ντουμανι και δυνατο "χτυπημα" στο λαιμο και τα πνευμονια). στην πορεια ομως μετα απο λιγα λεπτα ατμισματος, η αποδοση του ατμοποιητη πεφτει αισθητα(ζεσταινεται προφανως) και πρεπει να τον αφησω αρκετη ωρα για να κρυωσει για να αναπιασει την αρχικη του αποδοση. Στα πιο πολλα βολτ το χτυπημα και η απολαυση γινονται ακομα εντονοτερα, αλλα δυστυχως μετα απο λιγο μου ερχεται γευση καμμενου και ξανακατεβαινω σε βολτ.

Τι μου προτεινετε να κανω;; Να παω σε ακομα υψηλοτερη νικοτινη η να αλλαξω ατμοποιητη;;
Θελω ΠΟΛΥ ΝΤΟΥΜΑΝΙ και ΔΥΝΑΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ολη μερα χαχαχα :)

Ευχαριστω εκ των προτερων και συγχαρητηρια για το φορουμ

Το ηλεκτρονικο τσιγαρο με εσωσε!

Αποσυνδεδεμένος Con

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιΖΩ επιτέλους
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2229 στις: Ιουλίου 03, 2014, 23:58 »
Γεια σας παιδιά. Ονομάζομαι Κωνσταντίνος και είμαι από Κυπρο , είμαι 27 χρόνων. Είμαι μόνο ατμιστης εδώ και 1 μηνά περίπου χωρίς κανονικό τσιγάρο αφού έφτασα να κάνω δυο πακέτα την μέρα και ευτυχώς κατάφερα και έκοψα αυτήν την βλαβερή συνήθεια πάνω από όλα για το παιδί μου. Προσπαθώ να επηρεάσω και άλλους από τον περίγυρο μου να στο να δώσουν μια ευκαιρία στο ηλεκτρονικό τσιγάρο και να δουν τα οφέλη τα οποία έχω δει και εγω. Ευχαριστώ, χάρηκα και θα τα λέμε.

Αποσυνδεδεμένος orfan18650

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2230 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:07 »
Γεια χαρά σε όλους είμαι ο Γιώργος από Θεσσαλονίκη 33 ετών χρόνια καπνιστής και χωρίς διάθεση να το κόψω είδα δυο γνωστούς μου να κρατάνε το η.τ. την ύπαρξη του οπίου γνώριζα ασφαλώς αλλά ρώτησα παραπάνω και αποφάσισα στις 23 Απριλίου στην ονομαστική μου εορτή να πάρω ένα αρχικό πακέτο.Το πρώτο μήνα έκανα και 2-3 τσιγάρα τη μέρα αλλά από αρχές Ιουνίου δεν έβαλα τσιγάρο στο στόμα μου.Μου αρέσει η γεύση του cuban cigar της liqua πολύ αν και η γεύση χάνεται όταν ατμίζεις το ίδιο υγρό συνέχεια.Ομως καλύτερα γιατί μπαίνεις σε διαδικασία να ψάχνεσαι συνεχώς και βοηθάει να παραμείνεις τόσο όσο να μην επιστρέψεις στο κανονικό τσιγάρω.Εξαιρετικό το forum με βοηθάει πολύ

Αποσυνδεδεμένος Steam Loco Motive

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2231 στις: Ιουλίου 04, 2014, 19:31 »
Είμαι ο Κωνσταντίνος, 29 ετών, καπνιστής από τα 15  :wall: , και ατμιστής φρέσκος εδώ και 1 μήνα 8) !!!!!!
Γέννημα θρέμμα Ηρακλειώτης που άφησε την Κρήτη και ήρθε στις Αθήνες....όλοι κάνουν αποκέντρωση εγώ μια ζωή τα ανάποδα  :hmmm: !. Αγάπη για τη θάλασσα, σπουδές οκταετίας για αυτήν στη Μυτιλήνη, και δουλειά μούρη γόνατα στις ΑΠΕ. Στο σβούρο, στο λούκι, όπως θέλετε πείτε το με έβαλε ένας φίλος και έπεσα κατευθείαν στα βαθειά...ούτε e-go, ούτε vv, ούτε τάνκια,ούτε τίποτα, ντριπάρω, τυλάω φυτιλοαντιστάσεις, βιδώνω/ξεβιδώνω μηχανικά modάκια και αδειάζω το πορτοφόλι μου χωρίς σταματημό.
Αφού ξέφυγα από το τασάκι χαλάλι τα λεφτά, και καλά να είμαστε να τα δίνουμε σε όμορφες κατασκευές.
Διαβάζω μανιωδώς το φόρουμ, παίρνω ιδέες, θαυμάζω τα ντόπια "όπλα" που εκ πρώτης δοκιμής δίνουν ρέστα και βάζουν γυαλιά, και γενικώς δεν εφησυχάζομαι.
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΤΜΙΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΒΡΕΙ :thumpup:    
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΤΡΙΝΟΣ

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2232 στις: Ιουλίου 05, 2014, 00:31 »
Καλησπέρα σε όλους.Είμαι ο Θοδωρής από Πάτρα και είμαι 53 χρονών.Κάπνιζα 37 χρόνια συνεχόμενα χωρίς να το κόψω ποτέ ούτε για μια ημέρα αρχίζοντας με χύμα και δεκάρι μαθητικό Καρέλια και ΟLD NAVY .Μετά απο αυτά κάπνισα τα επόμενα χρόνια οτι φυτό μπορούσε να καπνιστεί και με οποιοδήποτε τρόπο.Τα τελευταία χρόνια που ζορίστηκα απο πλευράς υγείας ξεκινώντας για ΧΑΠΙΤΗΣ(ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΦΡΑΚΤΙΚΗ ΠΝΕΥΜΟΝΟΠΑΘΕΙΑ)κάπνιζα μόνο 2 πακέτα MARLBORO μαλακό την ημέρα.Εδώ και 3 μήνες κάνω μόνο Η/Τ και είμαι πολύ ευχαριστημένος έχω διαπιστώσει μεγάλη διαφορά από πρίν αν και δεν έχω βρεί ακόμα μια γεύση που να με ικανοποιεί αλλά το παλεύω και θα μείνω στα σίγουρα για πάντα καθαρός απο Κ/Τ.Επιτρέψτε μου σας παρακαλώ να ευχαριστήσω και δημόσια ενα παλληκάρι υπάλληλο της Πολεοδομίας Πατρών που σε μία επίσκεψη μου για μια υποθεσή μου στην υπηρεσία του  μου μίλησε και με βοήθησε με το Η/Τ και του χρωστώ ευγνωμοσύνη και από εκείνη την ημέρα και το ευ ζην μου.ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2233 στις: Ιουλίου 05, 2014, 23:32 »
Καλησπέρα στην παρέα και απο μενα.
Είμαι ο Γιώργος απο Αιγάλεω.

Στα 33 μου σημερα είμαι ατμιστης κάνα τρίμηνο τώρα και έπεσα κατευθείαν στα βαθιά με μηχανικα mods και meshατους ατμοποιητες. Η αλήθεια είναι οτι είχα ξανακάνει μια προσπάθεια με ΗΤ προ διετίας με ego-T του κιλού αλλα η απόπειρα δεν κράτησε πανω απο 10 μερες.

Πριν ξαναδοκιμάσω το ΗΤ ήμουν καπνιστής τουλάχιστον 25–30 ΚΤ την μερα η ενος 18g καπνού την μερα. Προ εξαμήνου μάλιστα ημουν και καπνιστης χωραφισιου (χυμα)  καπνού.
Ομολογώ οτι μετά την τελευταία μετάβαση σε ΗΤ δεν μου εχει λείψει καθόλου η παλιά συνήθεια. Συνήθεια που κρατησε απο τα 20 μου.

Τώρα ατμιζω γυρω στα 4-5 ml με 20mg/ml Vg ημερησίως και αναλόγως και τον φορτο εργασίας και τα ταξιδια.
Το επάγγελμα μου είναι καραβανας σε Φρεγατα στο Πολεμικό Ναυτικό με ειδικότητα Ηλεκτρονικου.

Σπουδές τελείωσα τεχνικός  Ραδιοτηλεοπτικών κ Οπτικοακουστικων σηματων.

Αυτά λοιπόν και απο μένα για πρώτη γνωριμία και προσέγγιση στο κοσμο ΗΤ
Συγχαρητήρια για το Φορουμ το οποιο με βοηθησε πολυ στην απ αλλαγή κακων συνηθειών και μου εδωσε νεα τροφη για σκέψη και ασχολία με κατι αλλο , κατι διαφορετικό, κατι πιο υγιεινό και πιο οικονομικό απο το ΚΤ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 06, 2014, 00:26 από komos »

Αποσυνδεδεμένος igna

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2234 στις: Ιουλίου 06, 2014, 19:22 »
Με λενε Ιγνατιο ειμαι 43 ετων ατμοιζω 1 μηνα και ειμαι χαρουμενος.Καλος σας βρηκα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342389 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206580 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541666 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1347 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1344 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592087 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios