vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

207 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, camber, bloodlessz

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος zoiss

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2190 στις: Μαΐου 17, 2014, 01:07 »
λοιπον ειμαι ο Ζώης ατμιστης εδω και 2 χρονια κοντα..και παω στα 22 μοθ χρονια.
δεν μου λειπει καθολου το τσιγαρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το ατμισμα.

εχω 2 ego μπαταριες
2 nobacco epsilon ατμοποιητες
2 vivi nova
1 mod m16 sentinel
και αλλο ενα mod lavatube
τις αντιστασεις σε αυτους τους ατμοποιητες τις φτιαχνω μονος μου και.... ΑΥΤΑ!!!
καλως σας βρηκα και καλα ντουμανια!  :bye: :bye: :bye: :bye:

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2191 στις: Μαΐου 17, 2014, 14:56 »
Γεια σας , είμαι 42 και ατμίζω εδώ και 15 μέρες. Μένω Αθήνα και σας ευχαριστώ πολύ για την ύπαρξη αυτού του φόρουμ :)

Αποσυνδεδεμένος Karavaneas73

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2192 στις: Μαΐου 17, 2014, 22:28 »
Καλησπέρα!

Ειμαι από Θεσσαλονίκη και λεγομαι Στεργιος.
Εδώ και 1,5  χρόνο ειμαι στον ατμό .στο φόρουμ μπαίνω τακτικά αλλα δεν έτυχε να συμμετέχω ενεργά.
Το θέμα ειναι οτι έμαθα πολλα και ελπίζω να μάθω περισσότερα !
Ευχαριστω και καλη συνεχεια !

Αποσυνδεδεμένος manos123

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2193 στις: Μαΐου 18, 2014, 02:55 »

Καλησπέρα σε όλους  :bye:


Ονομάζομαι Μανος είμαι 31χρ και ζω στο Ηράκλειο Κρήτης και αςχολουμε με επισκευες Η/Υ και κινητών τηλεφώνων έχω μεγάλη τρέλα  :tongue_smilie: με την τεχνολογία.Αρχησα να καπνίζω στα 18 περίπου ένα πακέτο τη μέρα μέχρι που κατέληξα στα 4 μέχρι τα 29 που άρχισα να το ελαττώνω και έφτασα ξανά στο ένα ετσι αποφάσισα μετά απο πολυ ψάξιμο για το ηλεκτρονικό τσιγάρο να το δοκιμάσω αν και άκουσα πολλά τρέλα οτι ειναι βλαβερό και πολλά πολλά αλλα μέχρι οτι μπορεί να πεθάνω χαχαχαχαχαχαχα,ετσι λοιπόν πριν 2 μήνες έκανα την πρώτη αγορά ενους τςιγαρου μου απο μια εταιρία με ένα 12mg υγρό αν και κάπνιζα davidoff μαύρο και ήταν 9mg και μετά απο 2 βδομάδες δοκιμής ίδια κάποια διάφορα σε θέμα αναπνοής και μυρωδιας αλλα εκεί ηρθε η απογοήτευση άρχισε να μου βγάζει υγρό στο drip tip με όσα λοιπόν είχα διαβάσει εδω και με όσα μου είπε εταιρία αποφάσισαν να μου αλλάξουν τον ατμοποιητη αλλα και πάλι τα ίδια ετσι αποφάσισα να σταματήσω  και το επέστρεψα πίσω και πήρα τα χρήματα μου και μέσα σε όλη αυτή την κατάσταση ξεκίνησα πάλι το κανονικό και έφαγα το κράξιμο της ζωής μου απο τους γνωστούς οτι στα λέγαμε αλλα δεν μας ακούγες αλλα δεν έδινα σημασία ετσι το ξανασκέφτηκα και αποφάσισα να πάω σε mod μετά απο όσα διάβασα στο forum και σας ευχαριστω γι'αυτο,εδω και 2 βδομάδες είμαι κάτοχος του πακέτου που θα δείτε παρακάτω και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και πιστεύω οτι άξιζε τον κόπο!


Συνχαριτηρια για σε όλους για στο forum για την καλη δουλειά που κάνετε

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2194 στις: Μαΐου 18, 2014, 05:20 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2195 στις: Μαΐου 21, 2014, 11:46 »
καλημέρα με λενε Παντελή ατμίζω εγώ και ένα χρόνο, ειμαι καθημερινός επισκέπτης του φόρουμ και με εχει βοηθήσει
παρα πολυ στο ηλεκτρονικό τσιγάρο.Συγχαρητήρια για το φορουμ,συνεχίστε εσι γιατί μας βοηθάτε παρα πολυ


Αποσυνδεδεμένος kapapa

  • **
  • 251
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2196 στις: Μαΐου 21, 2014, 20:09 »
Γεια σας,ειμαι η Βασω σχεδον 45 και μανιωδης πρωην καπνιστρια 32 χρονια.Σε δυο μερες θα κλεισω το πρωτο μηνα ατμισματος.Ειμαι κατενθουσιασμενη με το η.τ καθως ειναι η πρωτη φορα που πιστεψα οτι μπορω να σταματησω το κ.τ.Ειναι η πρωτη προσπαθεια διακοπης που κανω.Στο ενα μηνα ατμισματος εχω κανει 15 κ.τ. αλλα δεν πτοουμαι εαν σκεφτει κανεις οτι καπνιζα εναμιση καπνο old holborn αρωματικο την ημερα.Μαζι με το η.τ ανακαλυψα και το φορουμ,που εχει γινει η καθημερινη μου παρεα.Συγχαρητηρια για το φορουμ,με εχει βοηθησει παρα πολυ,καλως σας βρηκα και καλα ατμισματα σε ολους,παλιους και νεους!


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος eliasmad

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2197 στις: Μαΐου 22, 2014, 00:06 »
Για σας
Ειμαι ο Ηλιας 42 χρονών απο Αθηνα ειμαι παντρεμένος και έχουμε ενα κοριτσάκι 5 μηνών...
ξεκίνησα το ατμισμα πριν ενα χρόνο αλλα δεν με ικανοποίησε και ξανα καπνισα..τωρα εδω και εναμιση μηνα ξανα αρχισα το ατμισμα με καλύτερες προϋποθέσεις τον kayfun και ειμαι μια χαρα με καλύπτει απόλυτα!!!τα υπόλοιπα στο φορουμ μεσα!!!! 

Αποσυνδεδεμένος husq

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2198 στις: Μαΐου 27, 2014, 21:52 »
καλησπέρα! είμαι ο σταυρος 38 και είμαι ένταξη! (χωρίς το τσιγάρο) ατμίζω κάτι μήνες και μαθαίνω πολλά από το forum!

Αποσυνδεδεμένος mekios

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2199 στις: Μαΐου 28, 2014, 00:02 »
Γειά σας, είμαι ο Γιάννης, ατμίζω 5 μήνες σχεδόν τώρα.
Ξεκίνησα με e-Go και mini vivi noves και έφτασα σε Sophia και Bayou tank που είναι και ο αγαπημένος μου καθημερινός συνδυασμός πάνω σε Vamo.




Αποσυνδεδεμένος skodakiasss

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2200 στις: Μαΐου 28, 2014, 21:57 »
καλησπέρα είμαι ο βαλαντης η αλιοσ skodakiasss.
ετων 33+ άνεργος και τρομερά ανορθογραφος.
πριν χρωνια περασα απο ενα ιεκ (τεχνικοσ Η/Υ) αλλα χωρίς πιστοποίηση.
αν και περασα απο το ιεκ για τεχνικοσ Η/Υ απο software δεν τα παω καλλα.
ειμαι μπορησ να πεισ αργοστροφοσ   :idiot1: [size=78%]και οτιδιποτε πρεπει να μου το πουν κανα 3,4 φορεσ[/size]
μεχρι να το εμπεδώσω αλλα μετα ολλα καλα.
ΔΕΝ τα παω καλλα με το διαβασμα..., προτιμω video (ασ ειναι καλα οι youtube-ηστες )
αυτααα


Αποσυνδεδεμένος Vasilis R.

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
  • Joyetech evic vtc/phenomenon lite by gus/iatty
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2201 στις: Ιουνίου 01, 2014, 12:34 »
Καλησπερα σε όλους!!
Ονομαζομαι Βασίλης και ειμαι 22 ετών, μένω στην θεσσαλονικη και το επαγγελμα μου ειναι πωλητης λαικων αγορων.Αρχισα να καπνίζω στα 17 και κατι, κοντα ενα καπνό drum την μερα μεχρι που είδα το ΗΤ απο ενα φιλο και το ερωτευτικα,απο τότε εχω γινει μεγαλος fun το ΗΤ και προσπαθω συνεχεια να αυξανω τις γνωσεις μου σε οτι καινουριο υπαρχει!! Εχω κοντα 1 χρονο που ατμιζω και θεωρω οτι η επιλογη μου ηταν η καλυτερη!!! Τελος ευχαριστω πολυ το forum για τις γνωσεις που μου δινει αλλα και τους συνατμιστες εδω που οτι και να χρειαστω ειναι διπλα μου.... :)

Αποσυνδεδεμένος Vagelis Grav

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2202 στις: Ιουνίου 08, 2014, 11:50 »
 Καλημέρα,
Καλώς σας βρήκα στο forum, είμαι ο Βαγγέλης, είμαι 30 χρωνών και γραφίστας στο επάγγελμα.  Ατμίζω εδώ και 4 εβδομάδες. Άρχισα για δοκιμή με μία μπαταρία ego me Α5γ clearomizer και ενθουσιάστηκα με το γεγονός ότι με κάλυπτε στα επίπεδα νικοτίνης που ζητούσα και από το τσιγάρο. Επίσης παρατηρώ πως έχει καθαρίσει/ξεμυρίσει το γραφείο μου, αυτοκίνητο, χέρια κλπ. Πριν αρχίσω ητ κάπνιζα έναν Καρέλια καπνό 20γρ. Ανά 24 ώρες (καπνίζω από τα 13), από τότε δεν έχω καπνίσει ούτε ένα.
Το ητ μου ταίριαξε απόλυτα σαν αίσθηση και πολύ γρήγορα (μέσα σε μία εβδομάδα) άρχισα να αναζητώ το κατάλληλο set για εμένα, όσον αφορά το αισθητικό κομμάτι αλλά και στο κομμάτι της απόδοσης. Κατέληξα να αγοράσω πρόσφατα ένα  Sigelei #28 με JUSTGOG 2043.

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2203 στις: Ιουνίου 11, 2014, 22:54 »
Καλησπερα.
Ειμαι 28 χρονων, πρωην καπνιστης για 8 χρονια (τα 2 τελευταια σταθερα δυο πακετα τη μερα), και νυν ατμιστης εδω και ενα μηνα.
Συγχαρητηρια για το φορουμ που με βοηθησε απιστευτα στο ξεκινημα μου, και που πιστευω οτι θα με βοηθησει ακομα περισσοτερο στη συνεχεια.. 8)

Αποσυνδεδεμένος value

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2204 στις: Ιουνίου 12, 2014, 00:13 »
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα. Με λένε Βαλάντη, 39 χρονών, και είμαι στο ηλεκτρονικό τσιγάρο εδώ και περίπου 2 χρόνια. Ξεκίνησα με τον σκοπό να καταφέρω σιγά-σιγά και με τον καιρό να μπορέσω να κόψω το κανονικό και στη συνέχεια βλέπουμε και για το ηλεκτρονικό. Δεν έχει πάει κι άσχημα μέχρι τώρα. Παλιότερα κάπνιζα έναν καπνό των 25g σε δυο μέρες. Σήμερα, ο καπνός μου φαίνεται υπερβολικά βαρύς κι έχω φτάσει στα 2-3 τσιγάρα τη μέρα των 0,3mg. Το ενδιάμεσο διάστημα καλύπτομαι με το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Συνεχίζω πάντα με τελικό σκοπό να καταφέρω να διακόψω το κάπνισμα. Ίδωμεν.

Με την ευκαιρία να δώσω συγχαρητήρια κι ευχαριστήρια σε όλους για το forum. Με βοήθησε ιδιαίτερα με τις γνώσεις των μελών του, ώστε να κατανοήσω διαφορές, αλλά και να αποφύγω κακοτοπιές. Και πάλι μπράβο για την προσπάθειά σας.

Με εκτίμιση.

Υ.Γ. Συγνώμη, έκανα το λάθος να ξεκινήσω ανάποδα, γράφοντας το δεύτερό μου μήνυμα εδώ, κι όχι το πρώτο ως όφειλα. Πράξετε κατά το δοκούν τα δέοντα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342408 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206608 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541712 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31148 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50284 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597386 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357891 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11594 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193160 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1359 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1360 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592124 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios