vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

377 επισκέπτες, 2 χρήστες
seniorize, karmakoma

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2160 στις: Απριλίου 18, 2014, 23:39 »
Kαλησπέρα,  Γιάννης 32 ετών και ιατρός ΩΡΛ στο επάγγελμα.Καπνίζω τα τελευταία ~12 χρόνια .
Ελπίζω η νέα μου συνήθεια , το άτμισμα να διαρκέσει και να μη χρειαστεί ξανά να γυρίσω στο κάπνισμα.
Εδώ και 3-4 χρόνια προσπαθώ να το κόψω και έφτασα μέχρι για 5 μήνες.Δοκίμασα τα πάντα μέχρι και τα Champix που έφεραν τρομερές παρενέργειες και αναγκάστηκα να τα κόψω την 8η ημέρα.Το ηλεκτρονικό "κάπνισμα" το άρχισα συνειδητά σαν αντικατάσταση του καπνίσματος και ελπίζω μακροπρόθεσμα με σταδιακή μείωση της νικοτίνης να απεξερτηθώ οριστικά.


Ατμίζω ένα AERO MEGA που το θεώρησα τίμιο αν και υπερτιμημένο πακέτο για ένα αρχάριο.


Καλή τύχη σε όλους και επιτέλους ξανά καθαρό τοπίο στο σπίτι!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος geopal

  • **
  • 173
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2161 στις: Απριλίου 19, 2014, 12:21 »
Γιώργος από Κρήτη, 31, ξεκίνησα άτμισμα πριν 4 εβδομάδες και από τότε κάπνισα 1 τσιγάρο (στις 2 εβδομάδες επειδή ξέμεινα απο μπαταρία!). Ξεκίνησα και συνεχίζω με Vision Spinner, έχω πάει από τα απλά eGoT που ξεκίνησα σε Gemini Mini (τύπου Vivi Nova) και δοκιμάζω διάφορα υγρά. Ξεκίνησα με 12άρι υγρό προσπάθησα να πάω σε 9 αλλά δεν με κάλυπτε κι επειδή δεν έβρισκα 12άρια, πήρα ένα 18άρι υγρό για το ξεχαρμάνιασμα ενώ τις υπόλοιπες ώρες με 9άρι & συνεχίζω ψάχνομαι σε γεύσεις. Περιμένω κι εγώ έναν iTaste Innokin για να συμπληρώσω το σετάκι μου! :)

Αποσυνδεδεμένος manos01

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2162 στις: Απριλίου 20, 2014, 04:26 »
Kαλο Πασχα σε ολους και απο μενα ,ειμαι ο Μανος 36 ετων απο Πειραια και ειμαι ενα μιση χρονο  ατμιστης .
Εχουν περασει απ τα χερια μου αρκετα μοντ και μηχανικα και vv/vw αλλα και ατμο ,
Αγαπημενο μοντ αυτη την περιοδο Λερναια υδρα με ζορμπα και kayfun lite .....
Καλως σας βρηκα και συγχαρητήρια για την ωραια κοινοτητα ....

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2163 στις: Απριλίου 22, 2014, 17:30 »
καλησπερα και απο μενα και χρονια πολλα και καλα λογω των ημερων.ειμαι ο Σπυρος και υπηρετω στην ροδο.σχετικα καινουργιος και γω στο αθλημα :thumpup: (5 μηνες)εχω να πω πως οχι μονο εχω μεινει ευχαριστημενος με την καινουργια αυτην συνηθεια αλλα εχω βαλει και αλλους 3 στο clyb και ενοειται και την γυναικα!!!υποψην οτι καπνιζα 1 μεγαλο πακετο στριφτο στις 2 μερες,(οχι και λιγο) :idiot1: αλλα απο την μερα που επιασα το η.τ τελος!!!!τωρα εχω αλλο προβλημα,μαλωνω με τα φιλαρακια γιατι με ενοχλει ακομη και η μυρωδια του :tongue_smilie: .Συγχαρητηρια στο φορουμ γιατι βοηθηθηκα παρα πολυ στα πρωτα μου βηματα.μιλαμε για μερονυχτα διαβασματος(ουτε για πανελληνιες τοσο πολυ)αλλα χαλαλι γιατι πιστευω οτι πολυς κοσμος που τα  παραταει με το παραμικρο ειναι γι αυτον τον λογο,το οτι δεν ενημερωνεται σωστα.καλος η κακος οσο περναει ο καιρος και η στερηση μεγαλωνει πρεπει να πας σε λιγο πιο πολυπλοκα πραγματα γιατι καλες η ego με τους evod αλλα μεχρι τον πρωτο μηνα(προσωπικη παντα αποψη).μετα vision spiner 1300 με aspire bdc,μεχρι τον 3 μηνα και μετα κατασταλαξα!!!!KSD Kmax-v2 με kayfoyn και fogger.επισης θα ηθελα να ευχαριστησω και τον kinggreece που μεσολαβησε γιατι ειχα ενα προβλημα με το mail μου και ενω διαβαζα ολους αυτους τους μηνες,δεν μπορουσα να συμετεχω γιατι δεν μου ερχοτανε το mail επιβεβαιωσης λογω microsoft.συγνωμη αν κουρασα αλλα 5 μηνες αναμονης ειναι αυτοι!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2164 στις: Απριλίου 23, 2014, 23:39 »
Καλησπέραμ

Δημήτρης από Κύπρο. Άτμισα για πρώτη φορά το 2012 με ένα αρχικό πακέτο ego-c upgrade μπαταρία και ce-4 atomizer. Μόλις άρχισε η διαρροή υγρού έξω από τον ατμοποιητή κτλ τα παράτησα (βλέπε αρχάριος).
Άρχισα και πάλι το άτμισμα στις 06/01/2014 μια μέρα πριν τη γέννηση της κορούλας μου και έχω να καπνίσω από τότε. Πλέον εκτός της ευχαρίστης που παίρνω από το άτμισμα, το βλέπω και σαν ένα είδος χόμπυ, καθώς σε σύντομο χρονικό διάστημα έχω αποκτήσει διάφορες μπαταρίες (ego & mod) και ατμοποιητές. Έχω ατμίσει αρκετά έτοιμα υγρά από διάφορες εταιρείες.

Στο ψάξιμο για κάτι καλύτερο σε mod...  :)

 

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2165 στις: Απριλίου 23, 2014, 23:45 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2166 στις: Απριλίου 26, 2014, 00:49 »
Καλώς σας βρήκα παιδιά. Είμαι ο Παναγιώτης, 49 ετών και καπνιστής πάνω από 35 χρόνια. Ξεκίνησα με το ηλεκτρονικό τσιγάρο την Πρωταπριλιά,  :)) και έχω πάνω από 20 μέρες που δεν έχω καπνίσει κανονικό τσιγάρο! Και μου φαίνεται πραγματικά απίστευτο! Το μοναδικό διάστημα όλα αυτά τα 35 χρόνια που καπνίζω, που έμεινα για 20 μέρες μακριά από το τσιγάρο, ήταν όταν είχα κολλήσει τα πιο ισχυρά αυτοκόλλητα νικοτίνης της Σίμπα Γκάϊγκι πριν 11-12 χρόνια!  ;D

Είμαι εντελώς άσχετος από τα μυστικά του η. τ., σας ανακάλυψα τυχαία τις τελευταίες μέρες. Όλα μου τα ψώνια μέχρι στιγμής προέρχονται από το ebay, δύο Shisha CE4 eGo-T με δύο 650άρες μπαταρίες, δύο φορτιστές, μία θήκη μεταφοράς και καμιά δεκαριά μπουκαλάκια υγρά, όλα στα 0 mg νικοτίνη, και αυτό είναι το πιο κουφό από όλα!

Τώρα βέβαια, σιγά σιγά αρχίζω και τρώγομαι με τα ρούχα μου, μάλλον θα χρειαστώ κάτι ισχυρότερο σε νικοτίνη, για να συνεχίσω...

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2167 στις: Απριλίου 26, 2014, 12:28 »
Καλημέρα , καθυστέρησα  λίγο να γράψω εδώ αλλά ποτέ δεν είναι αργά .. Καλός σας βρήκα και χερoμαι που είμαι πλέον μέλος αυτής της κοινότητας , χρόνια σκεπτόμουν το η.τ αλλά ποτέ δε το αποφάσιζα .
Είμαι ο Απόστολος 37 ετών και καπνιστής 20 χρόνια με μια σακούλα καπνό σχεδόν την ημέρα . Όπως είπα και προηγουμένως το σκεπτόμουν χρόνια πριν το η.τ αλλά κάτι με έκανε πίσω . φόβος ? άγνοια ? δεν κατάφερα ακριβώς να εντοπίσω τη.


Αυτό το Πάσχα λοιπόν τα άλλαξε όλα η γυναίκα του αδελφού μου , είναι έγκυος και ήταν λίγο δύσκολο εγώ ως φουγάρο να καπνίσω στο τραπέζι και γενικότερα όπου βρισκόμασταν και έτσι έφαγα ένα φλασακι και πήρα το πρώτο μου , για να μην είμαι και γάιδαρος και τσιγαρίζω μπροστά τις .
 
Ξεκίνησα λοιπόν με ένα έτοιμο πακέτο Alter Ego – T τη μεγάλη δευτέρα και ομολογώ πώς δεν το περίμενα έτσι, δεν έχω βάλει καπνό στο στόμα από εκείνη την ημέρα και διαβάζοντας το forum  έκανα και 2 παραγγελίες ακόμη ένα Vamo V5 και σήμερα το cool fire 1 .

Χρησιμοποιώ έτοιμα υγρά ως αρχάριος  . Ένα hellas Blend  και ένα Americano , αλλά έκανα ένα πείραμα και μου βγήκε σε καλό, έβαλα 60% blend και 40 Αmericano ( στα 1,2)   και μου έκατσε καλά  .το americano σκέτο ήταν πολύ γλυκό για τα γούστα μου


Πλέον είμαι φανατικός του η.τ και θα προσπαθήσω να πείσω και άλλους δύσπιστους όπως ήμουν εγώ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 26, 2014, 15:15 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος hary

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2168 στις: Μαΐου 02, 2014, 02:36 »
Και μετα απο δυο χρονια ξανά μπαίνω λοιπον στο φόρουμ.... Φυσικά και συνεχίζω να ατμιζω... Χωρίς παρεξήγηση ειχα ξεχάσει την ύπαρξη του φόρουμ (κακώς) και ειχα ξεχάσει οτι ειχα γίνει μέλος,...... Αν και εχω διαδικτυακή παιδεία απλά μου διέφυγε το όλο θέμα με το φόρουμ.... Σημερα λοιπον μετα απο δυο χρόνια εχω πλέον ενα vamo ενα Sid και ενα μηχανικό modακι κινέζικο που δεν ξερω καν πως λέγεται... Απο ατμοποιιτες davide, protank3, kayfun lite plus (clone), και επίσης ενα τύπου genesis επίσης no name....


Παραμένω άσχετος αν καιεχω πειραματιστεί λιγο με τα στησίματα στο genesis και στο kayfun.... Ευτυχώς ομως παραμένω ατμιστης....


Για το μέλλον θα ηθελα να με δω με ενα ελληνικό μηχανικό modακι... Εχω βαρεθεί τα μεγάλα ογκώδη μοντακια θελω κατι διακριτικό και όμορφο,... Και επίσης θα ηθελα να δοκιμάσω και το dripping μιας και ακούω τα καλυτερα ..... Και παλι δηλώνω άσχετος... Αν και εχω θέληση να μάθω και να ασχοληθώ με το όλο θέμα λιγο περισσότερο....


Απο υγρά χρησιμοποιώ maxxblend 9mg απο Καπνικα και έτοιμα και μετα παρασκευάζω απο βάσεις holy juice και αρώματα holy juice.... Και τέλος δηλώνω junkie του cinnamon cookie 12 baron lab απο house of liquid... Μπορω να το εχω πιπιλα όλο την ημέρα και ας ειναι πανάκριβο....


Αυτα ελπιζω να μην σας κούρασα.... καλη συνεχεια.... Όποια παρατήρηση δεκτή 

Αποσυνδεδεμένος Danae

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2169 στις: Μαΐου 02, 2014, 08:09 »
Δανάη, 32 ετών, ατμίστρια και μόνο εδώ και μία εβδομάδα.

Καπνίζω συστηματικά από 20 χρονων με 2 αποτυχημένες προσπάθειες διακοπής στο ιστορικό μου.

Παρόλο που το τσιγάρο μου αρέσει πάρα πολύ, ποτέ δεν παρέβλεπα τις αρνητικές επιπτώσεις στον οργανισμό μου και κυρίως τη δυσκολία στην αναπνοή και τη μείωση της φυσικής μου κατάστασης.

Τους τελευταίους 3 μήνες βρήκα αφορμή να αυξήσω το κάπνισμα λόγω ενός δυσάρεστου γεγονότος που μου συνέβη. Η κατάσταση ξεπεράστηκε, το 1 πακέτο την ημέρα όμως παρέμεινε μέχρι που άρχισα να αηδιάζω με τα περισσότερα τσιγάρα της ημέρας και να μην μπορώ να πάρω τα πόδια μου όταν αποφάσισα να ξεκινήσω γυμναστική.

Αφορμή για να ξεκινήσω το Η.Τ και να γραφτώ στο φόρουμ είναι η φίλη μου και μέλος, χωρίς τη βοηθεια της οποίας δεν θα είχα μπει καν σε αυτή τη διαδικασία.

Είναι ακόμα αρχή για να είμαι αισιόδοξη οπότε αυτό που λεω είναι ότι απλά κάνω μια προσπάθεια. Παρ'όλα αυτά είναι πολύ σημαντικό που ψυχολογικά τουλάχιστον έχω αρχίσει και απομακρύνομαι από τη συνήθεια του καπνίσματος.

Αποσυνδεδεμένος Ακουλης

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2170 στις: Μαΐου 02, 2014, 19:29 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....
ΑΚΗΣ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ
20 ΧΡΟΝΙΑ  ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ 2,5 ΠΑΚΕΤΩΝ  Marlboro :wall:
ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΜΗΝΑ ΑΤΜΙΣΤΗΣ....  :thumpup: 






Παρακαλούμε: Μην γράφετε ολόκληρα μηνύματα με κεφαλαία. Είναι σαν να φωνάζετε αλλά και κουραστικά στην ανάγνωση.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 02, 2014, 19:37 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος al6spap

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2171 στις: Μαΐου 03, 2014, 09:16 »
Αλέξης από Αθήνα, 1 μήνα ατμιστης-σχεδόν 20 χρόνια καπνιστής.

Το συγκεκριμένο φόρουμ, μαζί και με άλλες πηγές πληροφοριών, με βοήθησε να μπω στον κόσμο του ατμισματος έχοντας καποιες γνώσεις και να με βοηθήσει να βρω αυτό που με ικανοποιεί τελικά, χωρίς να δοκιμάσω αλλά 100 πριν...οπότε ευχαριστώ για την πολύτιμες πληροφορίες...

Απολαμβάνω το ατμισμα πολύ περισσότερο απο το κάπνισμα πια, και για μένα που δεν είχα κάνει καν προσπάθεια να το ελλατωσω-όχι να το κοψω-ειναι μεγάλο βήμα προς το καλυτερο. Προσπαθώντας πάντα και το ατμισμα να το κρατάω σε λογικά επίπεδα...

Καλώς σας βρήκα...και καλό ατμισμα!

Αποσυνδεδεμένος jimsiv

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2172 στις: Μαΐου 03, 2014, 10:06 »
Δημήτρης από Θεσσαλονίκη και μόλις ξεκίνησα το άτμισμα... συγχαρητήρια για το forum....Πριν ξεκινήσω διάβασα και ενημερώθηκα για τα πάντα αλλά βέβαια σαν αρχάριος που είμαι όλο και κάτι θα προκύψει.   Μετά από 23 χρόνια κάπνας ελπίζω να το κόψω το ρημάδι. Οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι άριστες και το συνιστώ σε όλους όσους δεν αρχισαν την χρήση του η.τ. να το δοκιμάσουν. Στις 5 ημέρες που το χρησιμοποιώ πάντως δεν έβαλα τσιγάρο στο στόμα μου παρόλο που έχω ένα πακέτο στο ντουλάπι. Να είστε όλοι καλά για τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες που βρήκα. Καλό άτμισμα παίδες!

Sent from my GT-i9300


Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2173 στις: Μαΐου 03, 2014, 11:09 »

Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος ivan

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2174 στις: Μαΐου 05, 2014, 21:51 »
Γιαννης απο Κρητη. 15 χρονια καπνιστης, ενα καπνο καθε δυο μερες, ενας καλος φιλος με μυησε, ατμισω εναμιση μηνα, μετα την πρωτη βδομαδα σταματησα εντελως και το κτ και δεν με απασχολει καν!!
Gemini mini και Aspire Bdc, με πολλες δοκιμες σε υγρα, ατμισω περιπου 4ml, λατρευω ry4, old tobacco, σιχαινομαι tribeca...  :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342510 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206657 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541793 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31176 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357975 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11626 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193202 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1383 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1376 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios