vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

322 επισκέπτες, 5 χρήστες
white varadero, lounik, Parolos, camber, karmakoma

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2100 στις: Φεβρουαρίου 25, 2014, 21:42 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος chriss1

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2101 στις: Φεβρουαρίου 25, 2014, 22:53 »
παιδια καλησπερα και συγχαρητηρια για την ωραια δουλεια που εχετε κανει.
ονομαζομαι χρυσανθος και ειμαι 38 ετων,μενω αθηνα-Ν.Ιωνια και ειμαι νεος ατμιστης.
Καπνιζα 20 χρονια και τωρα τελευταια επειδη το φορτο για ''πακετο'' ηταν βαρυ οικονομικα το ριξα στο χυμα καπνο.
Σωθηκα οικονομικα αλλα με χαλουσε πολυ γιατι οι καπνοι που εβρισκα ηταν χαλια και μου πειραξαν λαιμο και ειχα πολυ εντονο βηχα.Δοκιμασα λοιπον απο ενα συναδελφο Η.Τ και πηρε τουμπα το κεφαλι μου.
Την επομενη μερα βουρ για καταστημα nobacco.
Ξεκινησα λοιπον με nobacco epsilon s-bdc.
Ειμαι 1 μηνα ατμιστης και μ αρεσει.
Εκτος του οτι βελτιωθηκε η υγεια μου στο μεγιστο εχω πολα θετικα σε πολλα πραγματα.
θα ηθελα να μαθω περισσοτερα.
ευχαριστω!!!

Αποσυνδεδεμένος frans

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2102 στις: Φεβρουαρίου 27, 2014, 15:04 »
Καλησπέρα σε όλους,


Μετά από συνάντηση με τον Giannis Pap αποφάσισα να αυτοπαρουσιαστώ κι εγώ. Είμαι ο Νίκος από την Πάτρα, 32 χρονών, κάπνιζα 15 χρόνια 1,5-2 πακέτα την ημέρα μέχρι που ανακάλυψα το η.τ. και σε 2 μέρες κλείνω ακριβώς τρεις μήνες χωρίς να έχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου.


Συγχαρητήρια σε όλους για την καλή δουλειά στο φόρουμ!   

Αποσυνδεδεμένος Anniethebunny

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2103 στις: Φεβρουαρίου 27, 2014, 20:06 »
Καλησπέρα σε όλους,


Με λένε Άννα, είμαι φοιτήτρια μένω Αθήνα και ξεκίνησα το άτμισμα πριν από περίπου 2 μήνες.. Το σκεφτόμουν καιρό, αλλά πήρα την απόφαση όταν αρρώστησα και είχα να κάνω τσιγάρο πάνω από μία εβδομάδα και μετά δεν άντεχα τη γεύση του τσιγάρου καθόλου. Ξεκίνησε σαν κάτι για να έχω όταν βγαίνω για καφέ(για αυτό και πήρα το mini & more της nobacco) αλλά κατέληξε σε καθημερινή συνήθεια και αντικατέστησε πλήρως το τσιγάρο..


Συγχαρητήρια για το site με βοήθησε πολύ στο να μάθω περισσότερα για το η.τ

Αποσυνδεδεμένος kem1st

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2104 στις: Φεβρουαρίου 28, 2014, 17:31 »
Καλησπέρα,

Είμαι ο Βλάσσης από Αθήνα. Ξεκίνησα το η.τ πριν από περίπου 1μιση μήνα κατόπιν προτροπής της κοπέλας μου γιατί όπως έλεγε ''βρώμαγα τσιγαρίλα'' και όντως μύριζα σαν τασάκι :tongue_smilie: . Θέλω να πω πάντως ότι ήταν η καλύτερη απόφαση που πήρα, μιας και από τότε δεν έχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου και είμαι πολύ ικανοποιημένος απο το η.τ.

Συγχαρητήρια για το forum πολύ καλή δουλειά!!

Αποσυνδεδεμένος paolo21r

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2105 στις: Μαρτίου 02, 2014, 13:02 »
καλησπερα και απο εμενα,ειμαι ο Παυλος το 81 γεννημένος  και αρκετα χρονια καπνιστης πιπας,πλεον ακαπνος μερικες μερες,χαρηκα που σας βρηκα και ελπιζω να τα λεμε αν και δεν μου αρεσει ιδιαιτερα ο γραπτος λογος.
,χαρηκα που σας βρηκα και θα τα λεμε απο εδω

Αποσυνδεδεμένος Nektar Botrini

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2106 στις: Μαρτίου 02, 2014, 13:43 »
 :bye: Καλως σας βρήκα λέγομαι Νεκτάριος και εδώ και 1 χρόνο περίπου δηλώνω φανατικός ατμιστής,ξεκίνησα με απλές συσκευές και ego μπαταρίες και τωρα πλεον με πειραματισμους και δοκιμες φτιαχνω δικα μου υγρά και αντιστάσεις.. :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος stamkos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2107 στις: Μαρτίου 02, 2014, 15:02 »
Καλησπέρα σας
 "Με λένε Κωνσταντίνο και είμαι 10 μέρες καθαρός"
 Ξεκίνησα να καπνίζω στη εφηβεία μου (25χρόνια σχεδόν) και από τότε δεν εχώ...εεε...είχα εννοώ σταματησει να καπνίζω ποτέ εκτός απ τις ώρες που κοιμόμουν (αν και τα όνειρα μου είχαν πολύ τσιγάρο), φτάνοντας στα 2 με 2,5 πακέτα την ημέρα.

Ευτυχώς τώρα καπνίζω σχεδόν ενα ηλεκτρονικό πακέτο την ημέρα αλλα που θα παει....θα το ρίξω κι αυτό.
Οπως και να χει χαίρομαι που σας βρήκα και ένα μεγάλο ευχαριστώ γιατί με το μεράκι σας να γράφετε εδώ βοηθάτε εμάς τους φουκαράδες και πρώην φουγαράδες να ξεστραβωθούμε!

Αποσυνδεδεμένος ditse66

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
  • Τέλος το ρημαδοτσίγαρο
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2108 στις: Μαρτίου 02, 2014, 17:14 »
Καλησπέρα κι από μένα, με λένε Δημήτρη και είμαι 47 χρονών. Παρακολουθώ καιρό το φόρουμ, αλλά είχα παραλείψει να αυτοπαρουσιαστώ. Κάνετε εξαιρετική δουλειά και με έχετε βοηθήσει πάρα πολύ να κόψω το τσιγάρο. Πλέον συμπλήρωσα 4 μήνες ατμιστής και συνεχίζω ακάθεκτος.
Συνεχίστε την πολύ καλή προσπάθεια

Αποσυνδεδεμένος stelios 1982

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2109 στις: Μαρτίου 02, 2014, 20:11 »
παιδια καλησπερα και συγχαρητηρια για την ωραια δουλεια που εχετε κανει.Στελιος απο φαρσαλα


Αποσυνδεδεμένος onsteve

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2110 στις: Μαρτίου 04, 2014, 21:39 »
Καλησπέρα και από εμένα !! Είμαι ο Στέφανος από Αθήνα και ατμίζω εδώ και 1 χρόνο , έχω κόψει εντελώς το κανονικό από την αρχή !!

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • **
  • 486
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2111 στις: Μαρτίου 04, 2014, 21:53 »
Χαιρετώ και εγω ολη την παρέα του φορουμ ειμαι ο Μηνάς 36 ετων και καπνιζω ητ περιπου 4 μηνες τωρα αν και ειχα δοκιμασει πριν απο 1,5 χρονο να ξεκινησω παλι με ητ αλλα χωρις επιτυχια. Καλη συνεχεια σε ολους και συγχαρητηρια για την πολυ καλη προσπαθεια του φορουμ

Αποσυνδεδεμένος tzoust

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2112 στις: Μαρτίου 04, 2014, 22:45 »
Καλησπερα  ειμαι νεος στον χωρο ατμιζω εδω κ δυο μηνες  κ το απολαμβανω.λεγομαι Σακης ειμαι 29 χρονων κ ειμαι απο Σερρες.συγχαρητηρια για τις συμβουλες σας γιατι βοηθαει πολυ αυτο καποιον καινουργιο ατμιστη.

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2113 στις: Μαρτίου 05, 2014, 13:48 »
Καλησπέρα ,

Τα κατάφερα και εχω φύγει απο την αρώστια μετά απο 20 χρόνια κ.τ. εδώ και 6 μήνες.
Με λέμε Γιάννη απο Θεσσαλονίκη ειμαι στα 37 και είμαι καλά.
Ακόμα ψάχνω την σωστή γεύση άλλα που θα πάει θα την βρω.
Πλεον μπαινω και στην αναζήτηση ενος σωστου μηχανηματος

Αποσυνδεδεμένος dimitrisd

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2114 στις: Μαρτίου 06, 2014, 12:34 »
Απο το 2012 ατμιζω και παρακολουθω το forum.Μπραβο σε ολους.Εχω μαθει πολλα.Ειμαι απο Βολο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 342882 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206755 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542085 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31238 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50397 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358350 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11860 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193270 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1433 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1434 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 593453 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios