vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

208 επισκέπτες, 8 χρήστες
mathimatikos1966, razen, Parolos, Milarepa, billaras, lagoudakis, athmichalop, grag

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος alanaki

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2040 στις: Ιανουαρίου 08, 2014, 01:10 »
Καλησπέρα σε όλους και όλες!!!
Είμαι ο Σταύρος και πριν είκοσι ημέρες έκοψα το κάπνισμα και έγινα ατμιστής...Καπνίζω κ.τ. από 16 χρονών και μετά από 22 χρόνια αλλάζω την κακή συνήθεια,ελπίζω σε κάτι λιγότερο βλαβερό για την υγεία μου!
Όπως είπα παραπάνω, μόλις 20 ημέρες είναι η εμπειρία που μετράω στον ατμό και είμαι ευχαριστημένος και ενθουσιασμένος από το πρώτο μου η.τ.(ντελιριουμ 69).
Σίγουρα θέλω βοήθεια για τα πρώτα μου βήματα και γι αυτό βρίσκομαι σήμερα εδώ μαζί σας.Αυτά προς το παρόν...!!!

Αποσυνδεδεμένος MAIK72

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2041 στις: Ιανουαρίου 08, 2014, 14:26 »
πΩ πω χαμός γίνεται στις παρουσιάσες. Είμαι από Αθήνα και καπνιστής περίπου 25 χρόνια. Πέρασα στον καπνό εδώ και 2 χρόνια περίπου και έχει μαυρίσει το σύμπαν.Τα δάχτυλα τα ξύνω με ελαφρόπετρα για την μαυρίλα και βάζω μονωτική για να καπνίσω. Αρρώστιαααααααααα λέμε!!! :o . Τώρα αρχίζει να μαυρίζει και το μπροστινό δοντάκι...
Θέλω την βοήθεια σας για την επιλογή ενός ατμιστή μιας και δεν έχω αγοράσει ακόμα κάποιον.
Διαβάζω για κόστος ατμισμού και 20 και 15 ευρώ τον μήνα!
Πέρα από την μείωση κόστους (90 ευρωπουλα τον μήνα τώρα) σκοπός είναι η διακοπή και του ατμιστή μετά από λίγο!
Θα ήθελα τις προτάσεις σας για την επιλογή ατμιστή χωρίς πολλά παρελκόμενα για κάποιον που κάνει περίπου 25 τσιγάρα την ημερα.

[/size][size=78%]Πήρε το μάτι μου έναν ego-W στα 30 ευρώ[/size] :o :confused1:
Θα ήθελα τις γνωμες σας !

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2042 στις: Ιανουαρίου 08, 2014, 14:32 »
Φίλε MAIK72, το θέμα εδώ είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Αν θέλεις απαντήσεις στα ερωτήματά σου, μπορείς να αρχίσεις από εδώ:

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2308.0.html

Αποσυνδεδεμένος staurosvlh

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2043 στις: Ιανουαρίου 08, 2014, 18:01 »
 Γεια σας, είμαι ο Σταύρος από Ιωάννινα 36 ετών.
Χόμπι μου αν και παραμελημένο αρκετό καιρό είναι το paintball
Μου αρέσει η καλή παρέα η κουβέντα και ο χαβαλές.
Ήμουν καπνιστής από τα είκοσι μου περίπου και εδώ και δυο χρόνια ατμιζω
Η προσωπική μου εμπειρία από το ατμισμα; έχω δει μεγάλη βελτίωση στον εαυτό μου, στην όρεξη για outdoor δραστηριότητες και γενικά μεγάλη βελτίωση σε όλα αυτά που τα δυο πακέτα την ημέρα μου απαγορεύανε να κάνω.
 
Τα η.τ. που εχω αυτην τη στιγμη είναι ένα σετ  eGo vision spiner 1300 mAh με ατμοποιητή I clear 16 και ένα mod vamo v5 vv vw με aspire BDC vivi nova
 
 

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2044 στις: Ιανουαρίου 10, 2014, 14:49 »
Γεια χαρα... Ειμαι ο Νικος, 35 ετων και νεος στο χωρο του η.τ.
[/size]Καπνιζα κ.τ. περιπου 20 χρονια & την μεταβαση απο το κ.τ στο η.τ την εχω κανει 1 εβδομαδα τωρα υστερα απο μια μικρη περιπετεια που βιωσα κοντα σε συγγενικο μου προσωπο.
[/size]Το φορουμ με εχει βοηθησει πολυ στα πρωτα μου βηματα & ειμαι σιγουρος πως ακομα περισσοτερο θα βοηθησει & στην πορεια.

Αποσυνδεδεμένος BILLYTHELORD

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2045 στις: Ιανουαρίου 13, 2014, 12:39 »
Γεια σας φιλοι μου!Ξεκινησα το η.τ εδω και 2 μηνες περιπου και τα παω πολυ καλα!Νιωθω ηδη τεραστια αλλαγη και μεγαλη ικανοποιηση και περηφανεια με τον εαυτο μου που τα καταφερα μετα απο τοσα χρονια!Σας ευχαριστω ολους που σας διαβαζω και μαθαινω νεα και νιωθω την στηριξη σας!Εχουμε μπει ολοι σε εναν ευγενη "ανταγωνισμο" και αυτο μονο καλα αποτελεσματα μπορει να εχει.Ειχα ξεκινησει και παλιοτερα με η.τ αλλα κατι καταστηματα του τυπου οτι αρπαξουμε τωρα με ξαναριξανε στην κακια συνηθεια!Τωρα εχω βρει καταστημα που με εκφραζει και με βοηθανε παρα πολυ!Ατμιζω με provari mini v 2.5 innokin i taste mvp v2 DD Και διαφορα αλλα μηχανικα!Ατμοποιητες επισκευασιμους και καποιους καλους εργοστασιακους...Σας ευχαριστω για το χρονο σας...Καλο αγωνα...! ;D :D :))

Αποσυνδεδεμένος EΡΕΒΟΣ

  • **
  • 488
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2046 στις: Ιανουαρίου 14, 2014, 15:15 »
Καλησπερα Mε λενε Σπυρο,ειμαι 50 ετων.Ειμαι -ημουν μαλλον καπνιστης πιπας με καπνο σκανδιναβικ ρεγκουλαρ[ελαφρυς σχετικα].Αποφασισα να γινω ατμιστης γιατι μου αρεσει το καπνισμα δεν μου αρεσουν τα αποτελεσματα του.Διαβαζω σαν τρελλος,προσπαθω να ενημερωθω,ατμιζω viper-c με organic tobacco 18[τρελλη γευση]
[/size]Εχω βεβαια τις αποριες μου και δεν το κρυβω τις φοβιες μου,ελπιζω να απαντηθουν στο δρομο,ευχαριστω. :confused1: :confused1: :confused1: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Angel81

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2047 στις: Ιανουαρίου 15, 2014, 15:55 »
Καλησπέρα σε όλη την παρέα και συγχαρητήρια για την προσφορά σας στον χώρο του η.τ.!!!
Το ονομά μου είναι Άγγελος, είμαι 32 ετών και ο τόπος διαμόνης μου και εργασίας είναι η Αθήνα. Κάπνιζα κ.τ. περίπου 15χρόνια (να συμπληρώσω ότι σε όλα αυτά τα χρόνια δεν έκανα καμία προσπάθεια διακοπής του κ.τ.) μεχρί πριν έναν μήνα που το πήρα απόφαση και άρχισα το η.τ.! Οι αισθητές διαφορές σε αυτό το μικρό χρονικό διάστημα ατμίσματος δεν είναι αρκετές αλλά και μόνο το ότι «ξεβρώμησα» ολόκληρος από την τσιγαρίλα και έχω καλύτερη όσφρηση-γεύση μου είναι αρκετές προς το παρών! Αποφάσισα να μπω στην παρέα σας γιατί τελικά πιστευώ πως το η.τ. αξίζει τον κόπο, τα χρήματα, εχω σκοπό να παραμείνω σε αυτή την επιλογή μου και θα χρειαστώ τις συμβουλές σας και τις αποψείς σας!
Αυτά προς το παρών και ευχόμαι να πάνε όλα καλά σε όλους αυτούς που ξεκινούν την προσπάθεια τους γιατί αξίζει[size=78%]![/size]

Αποσυνδεδεμένος -Theo91-

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2048 στις: Ιανουαρίου 15, 2014, 18:03 »
Καλησπέρα και από μένα! Βρήκα το topic επιτέλους και μπορώ να κάνω την "αυτοπαρουσίαση"! Αν και είμαι μέλος από τα τέλη του έτους, υπήρχε λόγος που το καθυστερούσα τόσο πολύ και θα εξηγήσω.


Συνήθως κάνω εγγραφή σε πάρα πολλά forum και όπως πολλοί δεν μου αρέσει να χρησιμοποιώ το κανονικό μου όνομα με τα κανονικά μου στοιχεία. Το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να βρω ένα όνομα, να κάνω τη δουλειά μου και να εξαφανιστώ μέχρι την επόμενη φορά που θα χρειαστώ κάτι. Το ίδιο πήγα να κάνω και εδώ αλλά δε με...αφήσατε! Ας το πάρω από την αρχή.


Με λένε Θοδωρή, είμαι 22 χρονών και μένω στο Ηράκλειο Κρήτης. Καπνίζω από τα 15 μου και η "δικαιολογία" μου ήταν μια πολύ διάσημη για την ηλικία: ο χαμός ενός συγγενικού προσώπου. Και αφού δε το είχα πάρει τόσο ψύχραιμα, ήταν η μόνη μου διαφυγή... Τι γίνεται όμως όταν η διαφυγή γίνεται εξάρτηση; Τίποτα, απλά συνεχίζεις να καπνίζεις και περιμένεις ως δια μαγείας την άλλη μέρα να μην έχεις την όρεξη να καπνίσεις. Και επειδή τέτοια πράγματα δε γίνονται φτάνω στην παραμονή των περασένων Χριστουγέννων όπου ήρθα για πρώτη φορά σε επαφή με το ητ. Ένας φίλος μου, μου έδωσε να δοκιμάσω (απλό ego-c με γευση red bull) και με "εψησε" κατευθείαν.


Από εκείνη τη στιγμη είπα "θα μάθω τα πάντα για αυτό το πραγματάκι και θα το αγοράσω". Πρώτη μου κίνηση ήταν να ψάξω για ένα forum για το άτμισμα. Ως εκ θαύματος, για πρώτη φορά στο google βρίσκω με τη μία αυτό που ψάχνω! Με τη νοοτροπία του "θα διαβάσω μερικά posts, θα αγοράσω και θα φύγω" έκανα το username Stelios20 έτσι για πλάκα.


Αυτό που ακολούθησε δε το περίμενα. Με 2-3 απλές ερωτήσεις αρχάριου ακολούθησαν πολλά posts, πολλά pms, πολλά email από συνφορουμίτες που με βοήθησαν να κάνω την πρώτη μου επιλογή πακέτου ητ και μου έλυσαν πάρα πολλές απορίες. Τότε κατάλαβα ότι μπορούσα απλά να φύγω γιατί και το ητ το απολαμβάνω σαν χόμπι αλλά και μου αρέσει να είμαι μέλος αυτού του forum. Εξού και η καθυστερημένη αυτοπαρουσιάση και η αλλαγή username!


Ατμίζω ένα απλό Primero της Nobacco (ego μπαταρια με evod) και μου αρκεί για την ώρα. Ξέρω ότι αργότερα θα ψάξω για upgrade αλλά βλέπω ότι δε τα "σηκώνει" η τσέπη μου αυτή τη στιγμή, ίσως αργότερα.


Κλείνοντας, θέλω να πω συνγώμη για το μεγάλο post και καταλαβαίνω αυτούς που το παράτησαν στη μέση!
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τη βοήθεια και την υπομονή που δείξατε στις ερωτήσεις ενός ακόμα αρχάριου.
Εδώ θα είμαστε για να τα λέμε  :)

Αποσυνδεδεμένος msamko

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2049 στις: Ιανουαρίου 15, 2014, 20:48 »
Καλησπέρα σε όλη την παρέα :bye: Με λένε Θανάση, είμαι 44 ετών και κάπνιζα από τα 17 μου χρόνια...τα τελευταία χρόνια ήθελα έναν 28αρι Old Holborn λευκό καπνό ανά τρείς ημέρες. Χάρη στο φόρουμ μας και τις πολύτιμες συμβουλές των μελών του, είμαι εντελώς "άκαπνος" εδώ και μία εβδομάδα και σκοπεύω(ελπίζω) να παραμείνω έτσι και μάλιστα ατμίζοντας Umami melontic, cucu και greens των 9mg της σειράς Frosty σε Gemini Mini με Spinner μπαταρία.
Ααα...είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά από 10 ετών κατοικούσα στην Αθήνα και συγκεκριμένα στην Νίκαια, τα τελευταία τρία χρόνια κατοικώ στο Ρέθυμνο...ελπίζω μόνιμα γιατί είναι υπέροχα εδώ!!! :yes:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2050 στις: Ιανουαρίου 15, 2014, 21:51 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος tasfot

  • **
  • 462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2051 στις: Ιανουαρίου 16, 2014, 17:57 »
Καλησπέρα σε όλους.

Είμαι ο Τάσος, 48 ετών από Αθήνα και καπνιστής αδιαλείπτως από τα 15 μου.
Ξεκίνησα το η.τ. εδώ και 8 μέρες (8/1/14) με 18mg και μου ταίριαξε περίφημα.!!
Καμία ανάγκη για κ.τ. αν και καπνιστής 1.5 πακέτου την ημέρα.
Το start kit μου αποτελείται από 2 ατμοποιητές Ego CE4 Plus Clearomizer με 2 μπαταρίες Ego-c 1100mah.

Να δώσω με την σειρά μου κι εγώ συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που γίνεται εδώ στο φόρουμ, τόσο από τους διαχειριστές όσο και από όλα τα μέλη.!

Ευχαριστώ για την φιλοξενία σας και καλή επιτυχία σε όλους.!

Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2052 στις: Ιανουαρίου 17, 2014, 14:08 »
Καλησπερα!
 Ειμαι ο Bill απο Βολο, καπνιστης εδω και 13 χρονια. Πριν 1,5-2 χρονια ειχα δοκιμασει η.τ. αλλα ειχα απογοητευτει και το παρατησα γρηγορα.
Προσφατα ανακαλυψα το φορουμ και αφου διαβασα πολλα θεματα για το η.τ. ειπα να κανω μια δοκιμη. Ειδα 2-3 μοντελα απο αυτα που προτειναν ατομα με εμπειρια για τους νεους ατμιστες και κατεληξα στο Delirium69. Απο την πρωτη μερα κιολας αρχιζα να μην νιωθω τοσο εντονα την αναγκη να κανω κ.τ. και σκεφτηκα  "δεν το κοβω τελειως;"
 Αυτο ηταν! Ειμαι στην 6 μερα χωρις κ.τ.  :)  Και βλεπω να πειθω αρκετους φιλους να κανουν την μεταβαση καθως ημουν απο τους φανατικους καπνιστες (ακομα θεωρω τον καπνο καρελια με λεπτα χαρτακια παππου, οτι καλυτερο σε γευση :D) και το βλεπω οτι το σκεφτονται!


 Μεχρι τωρα η μονη παρενεργεια που εχω δει ειναι οτι νυσταζω γρηγορα σε σχεση με πριν αλλα δεν με πειραζει καθολου.
Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι σηκωνομαι το πρωι με μεγαλη διαθεση, ξεκουραστος και απο το 1ο ξυπνητηρι :P


Αυτα προς το παρον, συγχαρητηρια σε οσους εχουν συμβαλλει στην δημιουργια και την καλη λειτουργια του φορουμ. Πραγματικα δινετε μεγαλη βοηθεια!
Η μονη συμβουλη που μπορω να δωσω, αν και noob ακομα, ειναι να εχετε υπομονη και να θυμαστε οτι το η.τ. θελει συντηρηση και οχι απογοητευση αν την 2η μερα σταματησει να δουλευει καλα και σας ξενερωσει.

Αποσυνδεδεμένος stefanos.gr

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2053 στις: Ιανουαρίου 17, 2014, 20:31 »
Γεια σε όλους!
Μόλις εγγράφηκα και αισθάνθηκα την ανάγκη να αυτοπαρουσιαστώ.
Είμαι 46 χρόνων, ζω στη Θεσσαλονίκη και καπνίζω σχεδόν 30 χρόνια. Λέω "καπνίζω" γιατί ακόμα δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι έχω να βάλω τσιγάρο στο στόμα μου ήδη 18 μέρες. Από την παραμονή Πρωτοχρονιάς.
Το σκεφτόμουν εδώ και 2-3 χρόνια ν' αρχίσω το ητ. Τότε ήταν και ακριβό, έπειτα όσοι γνωστοί μου το προσπαθήσανε αποτύχανε. Τον τελευταίο καιρό το σκεφτόμουν πολύ. Λίγο η γυναίκα μου που με πίεζε να κάνω κάτι, λίγο τα γνωστά προβλήματα των καπνιστών... ήρθε κι ένας φίλος που συνάντησα μετά από καιρό να μου μιλήσει με ενθουσιασμό για το ητ... ήταν και παραμονές του νέου έτους (σημασιολογικά).... Αποφάσσα κι αγόρασα ένα σετάκι. Δεν το περίμενα καθόλου αλλά από το μεσημέρι της Παραμονής που άρχισα να ρουφάω το ητ δεν μου έκανε καμμιά όρεξη να καπνίσω. Το ίδιο βράδυ, άναψα ένα, τράβηξα δυο τζούρες και το πέταξα. Εννοείται βέβαια ότι πάιρνω για τα καλά τη δόση μου σε νικοτίνη, ε? Μπορώ να πω ότι έχω ψιλοεθιστεί στο ητ. προχθές έμεινα από μπαταρία στη δουλεια 2-3 ώρες πριν σχολάσω και κόντεψα να τρελαθώ...
Θεωρώ βέβαια ότι είμαι πολύ νέος για να έχω άποψη, πολύ δε περισσότερω να συμβουλεύω ατμιστές. Δίνω όμως το δικαίωμα στον εαυτό μου να προτρέπω τους καπνιστές να το δοκιμάσουν.
Και μόνο το γεγονός ότι, πριν από αυτο,  η τελευταία φορά που πέρασε 24 ωρο χωρίς να καπνίσω ήταν το 1996, είναι πολύ σημαντικό για μένα.

Σας ευχαριστώ,

Στέφανος

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2054 στις: Ιανουαρίου 19, 2014, 22:23 »
Παιδιά είμαι καινούργιος και έχω 2 μέρες με το η.τ.Η μετάβαση από το κανονικό τσιγάρο σε ηλεκτρονικό ήταν πολύ πιο εύκολη από όσο φανταζόμουν. Ίδωμεν.
Μια πρώτη ερώτηση. Όταν κάνουμε την αλλαγή λαδιων πρέπει να φοράνε γάντια? Χαζή ερώτηση αλλά ψάχνομαι ακόμα?

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343168 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206923 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542197 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31353 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50546 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597880 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11878 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193429 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1450 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594192 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios