vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

233 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, stauros53, Milarepa, jim356, ZoeM

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος kalon

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2010 στις: Δεκεμβρίου 05, 2013, 15:22 »
Καλημέρα και από μένα,με λενε Γιαννη
Αν και πάρα πολλά χρόνια καπνιστής (20) είχα δοκιμάσει η.τ. πριν ακόμα ανοίξουν κάποια καταστήματα στην Ελλάδα, χωρίς ωστόσο να με ικανοποιήσει ώστε να σταματήσω το κ.τ.Τώρα όμως εδώ και μισο χρόνο περίπου, έχοντας αγοράσει καλύτερα προϊόντα και διαβάζοντας πολύ  είμαι μόνο στο η.τ. όπου και θα παραμείνω.
Αν και σας διαβάζω πάρα πολύ καιρό και ενημερώνομαι διαρκώς δεν είχα γράψει ποτέ.
Ποτέ δεν είναι αργά, και έστω μέσα από εδώ θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους. :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kwstaspan

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
    • Ρεμπέτικο Φόρουμ
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2011 στις: Δεκεμβρίου 05, 2013, 22:56 »
Καλησπέρα και από μένα σε όλη την παρέα του Φόρουμ.


Είμαι ο Κώστας, κάτοικος Κυπαρισσίας γεννημένος στην Αθήνα και μεγαλωμένος στην Αργυρούπολη Αττικής μέχρι τα 33 μου χρόνια ( 35 τώρα). Είμαι καπνιστής ΚΤ από τα 18 μου με πολλές εναλλαγές στον καπνό malboro, camel, prince. Τα τελευταία 3 χρόνια κάπνιζα old horborn κίτρινο. Αγόραζα καπνό σχεδόν κάθε δεύτερη μέρα. Το ηλεκτρονικό τσιγάρο το χρησιμοποιώ μία εβδομάδα.


Αγόρασα μέσω ίντερνετ το Alter eGo-CE5 (650mah) Starter Kit το οποίο και χρησιμοποιώ όπως είπα και πιο πάνω εδώ και μία εβδομάδα.

Επειδή είμαι νέος ατμιστής δεν μπορώ να αναφέρω ποια υγρά προτιμώ. Μέχρι στιγμής όμως έχω δοκιμάσει τα El Greco Tobacco Loco και Classic.


Ελπίζω να το κρατήσω και με την βοήθεια αυτού του εξαιρετικού Φόρουμ και των μελών του, να βοηθηθώ και να μπω σε ακόμα πιο βαθειά νερά του Η.Τ.


Να είστε πάντα καλά και ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια πάνω στο Η.Τ.

[/color]




Αποσυνδεδεμένος Raf

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2012 στις: Δεκεμβρίου 05, 2013, 23:34 »
Καλησπέρα κι από μένα,με λένε Ραφαήλ.
Ξεκίνησα το Η.Τ εδώ και εναμισι χρόνο παρόλα αυτά δεν εχω προχωρήσει σε ''αναβάθμιση εξοπλισμού'' και ατμίζω ακόμα με απλές μπαταρίες και εργοστασιακούς ατμοποιητές.(ναι γίνεται κι αυτο ;D )Παρακολυθώ το φόρουμ εδω και πολύ καιρό και μ'εχει βοηθησει πάρα πολύ στις επιλογές μου.Χάρηκα που μπήκα στη παρέα και καλώς σας βρήκα. :bye:

Αποσυνδεδεμένος ajglad

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2013 στις: Δεκεμβρίου 06, 2013, 14:51 »
Καλησπέρα με λένε Αργύρη.
Περίπου ένα χρόνο χρήστης του Η.Τ. και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Εχω ακόμα το αρχικο πακέτο elips-c και τελευταια μου μπαινουν ιδέες για αναβάθμιση σε καποιο mod. :)
Καλώς σας βρήκα!

Αποσυνδεδεμένος alexis36

  • ***
  • 669
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2014 στις: Δεκεμβρίου 07, 2013, 19:49 »
Καλησπέρα κι από μένα, με λένε Αλέξη και είμαι από Θεσσαλονίκη 36 ετών αισίως. Είμαι καπνιστής από τα 15 μου με περίπου 2,5 πακέτα την ημέρα ή ένα πακέτο καπνού τη μέρα σε στριφτό. Εδώ και 2,5 μήνες χρησιμοποιώ Η.Τ. και έχω περιορίσει το Κ.Τ. στα 3-4 τσιγάρα την ημέρα, ενώ ατμίζω περίπου 3ml/ημέρα. Επισκέπτομαι το φόρουμ ως επισκέπτης από την πρώτη σχεδόν μέρα που ξεκίνησα το Η.Τ. αν και δεν κατάφερα να εγγραφώ λόγο του hotmail (σήμερα είδα τυχαία ότι έχει πρόβλημα και έκανα εγγραφή από άλλο λογαριασμό).
Σαν πρώτο μήνυμα θα ήθελα να ευχαριστήσω το φόρουμ και τα μέλη για τις πολύτιμες πληροφορίες που βρήκα μέχρι σήμερα και μ έχουν βοηθήσει σε μεγάλο βαθμό.

Αποσυνδεδεμένος idmeleti

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2015 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 20:32 »
Καλησπέρα σε όλους. Ονομάζομαι Γιάννης, 30 ετών, 2.5 περίπου χρόνια ατμιστής μετά από 12 χρόνια καπνίσματος με 2+ πακέτα ημερησίως.
Βρίσκομαι στο forum σχεδόν 2 χρόνια χωρίς να συμμετέχω ενεργά. Είμαι σχεδόν αποκλειστικός χρήστης genesis ατμοποιητών σε συνδυασμό
είτε με mini provari είτε με DNA20 Box mod και από e-liquid κυρίως halo και el toro.




Tέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους το παλαιότερους, εμπειρότερους χρήστες για τις πληροφορίες που έχουν προσφέρει και συνεχίζουν να προσφέρουν σε αυτή την κοινότητα,
μιας και σχεδόν όλες μου η γνώσεις γύρω από το Η.Τ. προέρχονται από το φόρουμ.


     

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2016 στις: Δεκεμβρίου 08, 2013, 21:41 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος dimag093

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
  • Run Silent , Run Deep
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2017 στις: Δεκεμβρίου 09, 2013, 14:54 »

 Γεια σας
Με λένε Δημήτρη και είμαι 48 ετών .
Είμαι έφεδρος Αξ/κος Πολ. Ναυτικού (Υποβρύχιος) αλλά ασχολούμαι πλέον με το...σπίτι μου .
Ξεκίνησα το άτμισμα εδώ κι ένα μήνα , έπειτα από 13 έτη αποχής στο κάπνισμα .
Καλά τα είχα καταφέρει τόσα χρόνια αποχής και δεν θα είχα κανένα λόγο να ξανακυλήσω στις κακές συνήθειες του παρελθόντος αλλά βλέπετε , τα προβλήματα που χρεωθήκαμε όλοι μας (άλλος λιγότερο κι άλλος περισσότερο) τα 2-3 τελευταία χρόνια μπορεί εύκολα να οδηγήσουν σε κάτι τέτοιο .
Ελπίζω να είναι κάτι παροδικό , ώστε να επιστρέψω σε "ηρεμία" .
Τουλάχιστον είμαι στα..."μαλακά" και στα καλύτερα κι όχι στο παλιοτσίγαρο !!!
Η ενημέρωση που γίνεται εδώ είναι σοβαρότατη από κάθε άποψης .
Συγχαρητήρια στους εμπλεκόμενους στη διαχείριση για τη σωστή λειτουργία του φόρουμ και σε όλα τα μέλη που βοηθούν με συμβουλές και σωστή καθοδήγηση τους ενδιαφερόμενους .
Ευχαριστώ για την έως τώρα βοήθεια , άλλωστε σας παρακολουθώ κι ενημερώνομαι συχνά και θα χρειαστώ σίγουρα κάποια στιγμή τη βοήθειά σας .


Αποσυνδεδεμένος Manpet

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2018 στις: Δεκεμβρίου 11, 2013, 01:24 »
Καλησπέρα !
Με λένε Μανώλη και είμαι 38 ετών , κάτοικος Αθήνας (Κυψελίωτης γέννημα - θρέμμα), και ανύπαντρος ακόμα  ::)
Είμαι μηχανικός του εμπορικού ναυτικού και αυτή είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε φορουμ οποιασδήποτε μορφής.
Αυτό που με τράβηξε να γραφτώ σε αυτό είναι οτι το επισκέπτομαι συχνά και χάρις σε εσάς εμαθα αρκετά πράγματα για το η.τ.!! :respect: :respect: :respect: :respect:
Ατμίζω εδώ και περίπου ένα χρόνο και ακόμα δηλώνω άσχετος με το αντικείμενο. Κάπνιζα απο 22 χρονών (2 πακέτα βαρία Davidoff μαύρα  :idiot1: ). Ξεκίνησα το η.τ. μετά απο προτροπή γνωστού μου και κόλλησα αμέσως, μπορώ πλέον να δηλώσω περήφανα οτι εδώ και περίπου ένα χρόνο δεν έχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου !!!
Είμαι λίγο συντηριτικός ως προς τις επιλογές μου στο η.τ. αλλά γι'αυτό θέλω τα φώτα σας :dontknow:
από το καλοκαίρι ατμίζω με ένα Nobacco Z απο το οποίο είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Απο υγρά χρησιμοποιώ τα UMAMI tobacco και pipe type για... επιδόρπιο.

Αποσυνδεδεμένος Klara7

  • *
  • 10
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2019 στις: Δεκεμβρίου 12, 2013, 16:42 »
Γεια σας, είμαι η Klara, 25 ετών και μένω στη Θεσσαλονίκη. Είμαι νέα ατμίστρια (21 μέρες, τις τελευταίες 15 χωρίς καθόλου κ.τ.)
Κάπνιζα καπνο Virginia κίτρινο (ενα σακουλάκι στις 2,5-3 μέρες) από τα 17 μου. Πήρα η.τ. Οχι με σκοπό να κόψω το κάπνισμα αλλα με σκοπό να το ελαττωσω. Η πρώτη μου προσπάθεια με το η.τ. Ενα χρόνο νωρίτερα απέτυχε (λόγω υγρών με πολυ χαμηλή/μηδενική νικοτίνη αλλα και ατμοποιητη με πολυ σφιχτή τζουρα- δεν ήξερα ότι υπάρχουν διαφορετικοί ατμοποιητες). Πριν 21 μέρες πήρα καινούριο η.τ. Με ατμοποιητη που με βόλεψε πάρα πολύ σε σχέση με τον προηγουμενο και ετσι χωρίς να το προσπαθήσω εκοψα το κ.τ. (Και μόνο η σκέψη με αηδιαζει πλέον). Το Forum σας με βοήθησε παρά πολυ να ξεπεράσω τα πρώτα προβλήματα (πχ. Αν δεν ήξερα ότι η pg πειράζει πολλούς θα είχα τρομάξει με το πόσο χάλια ειχε γίνει ο λαιμος μου μέσα σε 24 ώρες. Διαβάζοντας εδώ ο ομως δοκίμασα  υγρα με vg και σωθηκα!!!).
Ελπίζω στο μέλλον να σας γνωρίσω και να με γνωρίσετε καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος pannikol

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2020 στις: Δεκεμβρίου 12, 2013, 18:35 »
Χαιρετώ την παρεα, με λενε Πάνο,κανω 2 μήνες μόνο Η.Τ μετα από διακοπη 5 ετων από το τσιγαρο.
 

Αποσυνδεδεμένος aftershockjo

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2021 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 19:47 »
Καλησπέρα σας!
Είμαι η Ιωάννα,και σε πολύ λίγο θα κλείσω χρόνο χωρίς...αλλά με ατμό!!!
Όλα πάνε καλά,ήδη βλέπω αλλαγές,δεν θέλω να ξανακαπνίσω,και νιώθω πολύ ικανοποιημένη από τον ατμό!!
Αρχικά ήμουν μόνη στο σπορ μέχρι που έκανα και άλλους 2-3 φίλους μου ατμιστές,οπότε δε νιώθω πλέον μοναξιά!!!
Αφού ταλαιπωρήθηκα με τα κινέζικα,κάπου στο καλοκαίρι πήρα το  προβατάκι μου και το ντριπεράκι μου,και από τότε δεν θέλω τίποτα άλλο!!!
Ευτυχώς που έχω τον κύριο Κοσμά που φτιάχνει τις καλύτερες αντιστάσεις,αλλιώς ακόμη με κινέζικα θα ήμουν!!
Από υγρά,αφού επίσης δοκίμασα ό,τι κυκλοφορεί και απογοητεύτηκα,γνώρισα τον κ.el toro και από τότε,μόνο αυτουνού τα υγρά αγοράζω.Τελευταία έχω επιλέξει το puros και τη βάση μόνο με vg12 και είμαι πολύ ικανοποιημένη!!




Αποσυνδεδεμένος marts

  • *
  • 37
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2022 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 22:41 »
Καλησπέρα σε όλους, με λένε Μαρίνα, είμαι 37 ετών, μηχανικός στο επάγγελμα, και καπνίζω (ή απότι φαίνεται κάπνιζα) κ.τ. 19 χρόνια (1 πακέτο την πρώτη δεκαπενταετία φτάνοντας τα τελευταία χρόνια 1.5 με 2 πακέτα σε βαριά τσιγάρα). Άρχισα με η.τ. εδώ και 10 μέρες, και εκτοτε δεν έχω κάνει κ.τ.


Είχα αρχικά σκεφτεί να ποστάρω μόλις έκλεινα τον 1 μήνα χωρίς κ.τ., βάζοντας το και ως ένα σημείο "καμπής". Βλέπω όμως ότι περνώντας οι μέρες, όχι απλά δεν αποζητώ το κ.τ., αλλά έχω αρχίσει να σταματάω να μετράω πια τις μέρες διακοπής. Αυτό μου λέει ότι θα παραμείνω στο η.τ. για καιρό, τουλάχιστον εκτός σημαντικού απροόπτου. Ήταν κάτι που πραγματικά δεν το περίμενα, όχι ότι θα το πάλευα με το η.τ., γιατί ξεκίνησα με πραγματική θέληση να κόψω το κ.τ. μετά από τόσα χρόνια, κι έχοντας δει το κακό που προκάλεσε στον πατέρα μου ( με τον οποίο, μέχρι το τέλος μπαινοβγαίναμε στα πνευμονολογικά νοσοκομεία για χρόνια, ενώ τα τελευταία 5 ήταν σε μόνιμη παροχή οξυγόνου, μη σταματώντας όμως ποτέ τη συνήθεια κ.τ., η οποία μετρούσε πάνω από 60 χρόνια), αλλά ότι θα μου ήταν τελικά τόσο εύκολο. Πίστευα ότι θα ήταν ένα υποκατάστατο με δυσκολίες, βλέπω όμως ότι είναι ένα πολύ αντάξιο υποκατάστατο.


Το φόρουμ εδώ είναι καταπληκτικό από κάθε άποψη. Φοβερά οργανωμένο, παρέχει ηθική υποστήριξη και πολύτιμες συμβουλές που ειδικά σε ένα νεότερο στο άθλημα είναι πολύτιμη, πόσο μάλλον τις πρώτες μέρες που αν δεν έχει φίλους/γνωστούς στο η.τ. είναι σε μόνιμη αμφισβήτηση της επιλογής του. Επίσης το περίπτερο με το κ.τ. είναι πάντα μια ανάσα δίπλα, και τις πρώτες μέρες είναι πολύ εύκολο μια βόλτα ως εκεί για επιστροφή στις παλιές συνήθειες! Το φόρουμ εδώ, εμένα προσωπικά με βοήθησε να ξεχάσω μια τέτοια επιλογή και να συγκεντρωθώ στις πραγματικά πολλές που υπάρχουν στο η.τ. κι ας μην είναι εντελώς δίπλα.


Πιστεύω ότι είμαι κάπως τυχερή που η αγορά του η.τ. έχει βελτιωθεί δραματικά τα τελευταία χρόνια, με βάση τα όσα διαβάζω στο φόρουμ. Αυτό όμως μου ενισχύει και την άποψη ότι πολλά από τα μέλη εδώ απέδειξαν την αγάπη τους να κάνουν το η.τ. μια πολύ πιο ποιοτική και υγιεινή επιλογή για τον εαυτό τους, επενδύοντας χρόνο, υπομονή και χρήμα σε χρόνια που οι επιλογές ήταν πολύ πιο περιορισμένες. Αυτό μόνο καλά έχει για όποιον διαβάζει το φόρουμ, καθώς εκμεταλλεύεται όλη αυτήν την εμπειρία μέσω του πλήρως οργανωμένου υλικού που παρέχεται. Σημειώνω ότι η γενικότερη εμπειρία από το φόρουμ είναι εντυπωσιακή, συγκρινόμενη σε σχέση με ελληνικά (αλλά και ξένα φόρουμ) διαφόρων ειδικοτήτων και γνωστικών αντικειμένων, με τα οποία έχω ασχοληθεί (ως αναγνώστης) είτε λόγω επαγγέλματος ή λόγω άλλων ενδιαφερόντων.


Κλείνοντας αναφέρω ότι βλέποντας τη χρήση η.τ. σε μένα, δόθηκε κίνητρο και ξεκίνησαν κι άλλα 3 άτομα. Το πόσο θα μείνουν ή μείνουμε όλοι μας θα δείξει....Νομίζω καταλυτικό ήταν ότι γνωρίζοντας του πόσο σημαντικό ήταν για μένα να καπνίζω και πόσο αδιανόητο να μην έχω κ.τ. πάνω μου, η ευκολία με την οποία το ξέχασα και κάνω αποκλειστικά η.τ. ήταν ένα τρανταχτό επιχείρημα. Πιστεύω ότι τελικά αυτοί που εκτιμούν πιο πολύ το η.τ. είναι οι πιο φανατικοί καπνιστές, γιατί βρίσκουν σε αυτό πράγματα που ήθελαν να έχουν χωρίς τα υπόλοιπα που με τα χρόνια το κ.τ. σε κάνει να κουβαλάς και να μην απολαμβάνεις τίποτε πια, ούτε καν στην πρώτη 'τζούρα'. Κι έτσι, η ποιότητα της ευχαρίστησης που προσφέρει το η.τ. είναι το πρώτο που εκτιμάς, όταν βέβαια γίνουν οι κατάλληλες επιλογές υλικού...Μετά απλά πολεμάς με τη συνήθεια, έχοντας όμως ένα πολύ γερό σύμμαχο. Σε αυτό βλέπω να συμφωνούν διάφορα μέλη με τα ποστ τους...είναι σα να λένε όλοι την ίδια περίπου ατάκα  'αφού το έκοψα εγώ με το η.τ. ε τότε....μπορούν όλοι!'. Δε νομίζω ότι είναι τυχαίο!


Μακρυγόρησα πολύ κι ελπίζω να μην κούρασα...Συγχαρητήρια σε όλους, κι ελπίζω να παραμείνω συνατμίστρια για πολύ καιρό

Αποσυνδεδεμένος ibizakiii

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2023 στις: Δεκεμβρίου 16, 2013, 14:59 »
 Καλησπέρα κι από εμένα. Ονομάζομαι Τάσος, είμαι από Θεσσαλονίκη και χρήστης Η.Τ εδώ και ενάμιση χρόνο. Το ξεκίνημα μπορώ να πω είχε τις δυσκολίες του αλλά με τον καιρό ξεπεράστηκαν. Ξεκίνημα λοιπόν με αρχικά πακέτα Η.Τ, υγρά flavourart και χρήση του Η.Τ σαν πιπίλα
Επόμενο βήμα ήταν η αγορά ενός VAMO. Θυμάμαι σαν σήμερα τα παιδιά στο Dr. Antismoke,  να  μου λένε καλώς ήρθες στον κόσμο των MODS άντε και με το καλό στους επισκευάσιμους. Αυτό ήταν και μπήκε το τριπάκι
Επόμενο βήμα ήταν οι επισκευάσιμοι ατμοποιητές και συγκεκριμένα ο killer 705. Εκεί ήταν και η πρώτη επαφή με το φόρουμ. Ένα φόρουμ που και ‘’τυφλός’’ να είσαι σε κάποια πράγματα πάνω στο Η.Τ τα μάτια στα ανοίγει. Όπως έγινε και σε μένα. Μετά πήραν όλα το δρόμο τους, απέκτησα και τον dripper του LEO οπού ατμίζω ανελλιπώς και περιμένω το προβατάκι μου για να κλείσω την συλλογή μου (μέχρι νεοτέρας δηλαδή)
Με την παρουσίαση κλείνοντας, ένα ευχαριστώ σε όλα τα μέλη για τις απόψεις που εκφέρουν και βοηθάνε τους χρήστες του Η.Τ να έχουν μια πλήρη εικόνα πάνω σε οτιδήποτε παλιό η καινούργιο κυκλοφορεί
 

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2024 στις: Δεκεμβρίου 20, 2013, 21:02 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343229 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206993 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542263 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31412 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50600 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597950 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11907 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193490 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1476 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594333 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios