vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

222 επισκέπτες, 7 χρήστες
mathimatikos1966, razen, Parolos, Milarepa, billaras, lagoudakis, athmichalop

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος assos

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • πάμε γι' άλλα...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2025 στις: Δεκεμβρίου 20, 2013, 21:26 »
Ατμίζω εδώ και 136 ημέρες. :thumpup:  Έκτοτε δεν έχω βάλει στο στόμα μου τσιγάρο αν κι έχω στην πλάτη μου (και στα πνευμόνια μου!) 32 χρόνια εξάρτησης. :thumpdown:


Η δουλειά που γίνεται εδώ στο φόρουμ είναι εξαιρετικά χρήσιμη και δείχνει τι μπορούν να καταφέρουν οι άνθρωποι όταν ενώνουν τις δυνάμεις τους.


Εύχομαι καλή δύναμη σε όλους και όλες δεδομένου ότι όσο πιο πολλοί γινόμαστε τόσο θα μας επιτίθεται το λόμπυ των καπνοβιομηχανιών. Και είναι διαθέσιμοι να ρίξουν πολυυυύ χρήμα για να μην χάσουν τα κέρδη τους.


Αποσυνδεδεμένος forix

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2026 στις: Δεκεμβρίου 21, 2013, 02:07 »
Γεια σε ολους ,ονομαζομαι χριστοφορος ετων 49,και σας βρηκα ψαχνοντας για απαντησης για το η.τ και ομολογο οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος που σας βρηκα,διοτη εμαθα πολλα απο το φορουμ,και απ'ολα τα παιδια με τις εμπιρειες τους.
Καπνιζα λοιπον για 27 χρονια κ.τ,καπνιζα γιατι εδω και 14 μηνες ατμιζω πλεον, και
εχω βρει την υγεια μου,που λενε,και κοντα σε μενα και καποια φιλαρακια.
Αυτο τον καιρo εχω το itaste svd και kangertech protang ατμοποιητη και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος.
Θελω να πω επισης οτι η αντοχες μου με το η.τ ειναι το κατι αλλο,καμια σχεσει με πριν.
Σας ευχομαι καλες γιορτες και μια ευτυχισμενη και με υγεια νεα χρονια.
Σας ευχαριστω πολυ.(παντα ετσι και ολοι μαζι) :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Panosbek

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
  • Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2027 στις: Δεκεμβρίου 25, 2013, 19:53 »
Καλησπέρα κι από μένα!
Ονομάζομαι Πάνος, είμαι 42 χρονών και ζω στη Θεσσαλονίκη.
Ασχολούμαι με ανακαινίσεις και γενικώς πιάνουν τα χέρια μου.
Η γνωριμία μου με το κανονικό τσιγάρο άρχισε στα 13 μου και κράτησε 27 ολόκληρα χρόνια
με βαριά τσιγάρα 2-3 πακέτα τη μέρα από την πρώτη κι όλας εβδομάδα.
Η κατάσταση ήταν τόσο αρρωστημένη, που τα τελευταία 8 χρόνια δεν μου έφταναν αυτά και
κάπνιζα και 6-8 πούρα τη μέρα.
Πάνω λοιπόν που κόντευα να πάω να συναντήσω τους προγόνους μου, είδα κάποιον με η.τ.
και μετά από μία σύντομη κουβέντα μαζί του ξεκίνησα το ηλεκτρονικό κι εγώ.
Δεν θα πω ψέματα..ο πρώτος μήνας ήταν μαρτύριο, και μου φάνηκε σαν εξάμηνο.
Είχα το τελευταίο μου πακέτο κάτω απ το τραπεζάκι στο σαλόνι και κάθε 5 λεπτά σκεφτόμουν
να το ανοίξω..Τέλος πάντων κατάφερα να μην καπνίσω εδώ και 2 χρόνια και κάτι!!!
Εχουν ανοίξει τα πνευμόνια και το τρελό είναι ότι δε μπορώ ούτε να μυρίσω τσιγάρο πια!
Σαν ατμιστής λοιπόν 25 μηνών :)) έχω δοκιμάσει ότι έχει κούμπωμα e-go και αφού βαρέθηκα και αγανάκτησα να στρίβω σύρματα και φυτίλια σε μη επισκ. ατμ. (κρίση έχουμε),
είπα να τ' αφήσω στην άκρη και να πάρω έναν επισκευάσημο ατμ. να ησυχάσω.
Ετσι λοιπόν ανακάλυψα το φόρουμ και ομολογώ ότι έμαθα πράγματα που δεν φανταζόμουν!
Συγχαρητήρια σε όλους τους φίλους συν-ατμιστές που κρατούν το φόρουμ ζωντανό και πιστεύω ότι θα γνωριστούμε καλλίτερα με τον καιρό!

Αποσυνδεδεμένος Nick.V

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • Growing Older...Feeling Younger
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2028 στις: Δεκεμβρίου 26, 2013, 21:12 »
Kαλησπερα κ Χρονια Πολλα παντα με Υγεια
Νικος τ'ονομα
48 περασμενων Ιουνιων το γηρας
Αθηνα ο τοπος
26 συναπτα ετη πρωην καπνιστης κ aficionado πουρων 
6 μηνες κ κατι ψιλα ενθουσιωδης ατμιστης κ μονο!!!
Καλως σας βρηκα
κ να ευχαριστησω την διαχειρηση για την χειρα βοηθειας  :D

Αποσυνδεδεμένος analyzer

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2029 στις: Δεκεμβρίου 27, 2013, 00:41 »
Καλησπερα κι απο μενα. Χρονια πολλα σε ολους. Ειμαι απο Πατρα 40 χρονων και τα τελευταια 20 χρονια καπνιστης marlboro και μετα στριφτα. Ειχα κανει την πρωτη αποπειρα με  ΗΤ το 2009.Απογοητευτηκα λογω μιας μονο γευσης διαρροων κλπ και ξαναρχισα το τσιγαρο. Πλεον εδω και 2 μηνες το πηρσ οριστικα αποφαση να μην ξαναγυρισω. Βρηκα το delirium69 και το toscanaki μου και νοιωθω τελεια
Ελπιζω νσ συνεχισω και να ανακαλυψω μαζι σας νεες γευσεις και αρωματα. Το ΗΤ εχει βελτιωθει 1000% σε σχεση με πριν. Keep vaping guys and ladies....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk now Free


Αποσυνδεδεμένος Pepe

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2030 στις: Δεκεμβρίου 28, 2013, 17:00 »
Χαιρετώ τα πλήθη, και χρόνια πολλά.

Αθήνα, σαραντάρης. Μουσικός και δάσκαλος (όχι μουσικής). Θεριακλής.

Μηδενική εμπειρία στο άτμισμα.

Το φόρουμ το βρήκα πριν μερικές μέρες, σ' ένα ψάξιμο που έκανα για ηλεκτρονικά τσιγάρα. Μετά από πολλά χρόνια που ούτε που το σκεφτόμουνα να κόψω το κάπνισμα, ξαφνικά μου μπήκε η ιδέα. Κι επειδή ξέρω ότι είμαι από εκείνους που θα δυσκολευτούν, άρχισα να φλερτάρω με την ιδέα του ηλεκτρονικού αντί για μαχαίρι.

Ποτέ δεν έχω βλαστημήσει το τσιγάρο. Δεν το θεωρώ κατάρα ή αρρώστεια αλλά επιλογή. Το τι κακό μάς κάνει το ξέρω όσο λίγο-πολύ ο καθένας. Μου αρέσει όμως. Ιδίως τα δύο τελευταία χρόνια το 'χω ρίξει και λίγο στη γευσιγνωσία, αναζητώντας σπάνιες και ιδιαίτερες ποικιλίες καπνού ή μάρκες, δοκιμάζοντας καινούργιες κυκλοφορίες ή τσιγάρα από το εξωτερικό, χύμα καπνά κλπ.. Εδώ όμως αρχίζουν τα προβλήματα: όταν, μετά από καμιά 20ριά χρόνια εντατικού αλλά όχι εκλεκτικού καπνίσματος, άρχισα όψιμα να καλλιεργώ το καπνιστικό μου αισθητήριο, έφτασα να συνειδητοποιήσω ότι καλά τσιγάρα δεν υπάρχουν! Αυτό δε με απασχολούσε όσο δεν τα αναζητούσα. Τώρα όμως μού είναι δύσκολο να επιστρέψω στο «καπνό να βγάζει κι ό,τι να 'ναι». Ενώ παλιότερα υπήρχαν.

Ύστερα, διαπιστώνω και στη φωνή μου τη ζημιά. Δεν είμαι «τραγουδιστής» αλλά τραγουδάω πολύ, μ' αρέσει. Και βρίσκω ότι η ένταση, η διάρκεια (=μεγάλη ανάσα), ο έλεγχος των μικροαποχρώσεων κλπ. στη φωνή μου είναι σε χαμηλότερο επίπεδο απ' ό,τι τα θυμάμαι όχι πολύ παλιά. Αυτό δεν είναι καλό.

Ένας μετά τον άλλο οι γνωστοί μου το κόβουν, είτε γυρνώντας στο άτμισμα είτε μαχαίρι. Ξέρω περισσότερους ανθρώπους που το έκοψαν παρά που να μην κάπνιζαν ποτέ. Αυτό δε με είχε επηρεάσει μέχρι πρόσφατα. Άλλωστε κανείς τους δεν είχε προσπαθήσει να μου κάνει προπαγάνδα. Να όμως που μια μέρα έπιασα κουβέντα μ' ένα συνάδελφο που πρόσφατα γύρισε στο ηλεκτρονικό και, ενώ ήταν η ίδια κουβέντα που έχω κάνει δεκάδες φορές, εδώ ξαφνικά μου μπήκε η ιδέα.

Αποφάσισα λοιπόν να το δοκιμάσω. Ένας πρόσθετος λόγος είναι και τα αντικαπνιστικά μέτρα που, όσο χαλαρά κι αν εφαρμόζονται, υπάρχουν στιγμές που με δυσκολεύουν πολύ.

Έχω διαβάσει μερικά -λίγα- εδώ στο φόρουμ. Χάρηκα που είδα τόσο κόσμο να λέει «άναβα το πρώτο τσιγάρο το πολύ πέντε λεπτά μετά το ξύπνημα» και άλλες παρόμοιες ομολογίες, που δεν τις κάνει κανείς εύκολα ακόμα και κατ' ιδίαν. Και μάλιστα από ανθρώπους που πλέον το έχουν κόψει! Ενθαρρυντικό.

Αποθαρρυντικό αντίθετα ήταν το πόσο περίπλοκο μου φάνηκε το άθλημα: εξαρτήματα, πιθανοί συνδυασμοί, συνδυασμοί που δε γίνονται, μάρκες, τύποι, υγρά, ορολογία. Σημειωτέον, δεν είμαι κλασικός γκατζετάκιας. Φαίνεται όμως ότι αυτά τα διάβασα κυρίως σε παλιότερες αναρτήσεις, και ότι έκτοτε η τεχνολογία έχει απλουστευτεί. Πάντως μιλώντας από κοντά με ατμιστές κανείς δε μου έδωσε την εντύπωση ότι πρέπει να είσαι σαν τους εμμονικά σοφούς ήρωες του Ιουλίου Βερν για να κουλαντρίσεις ένα ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Σκόπευα να μπω εδωμέσα για να ρωτήσω μερικές συμβουλές πριν την πρώτη αγορά, αλλά τελικά θα το κάνω αλλιώς. Ενόψει ταξιδιού για φιλοξενία σε άκαπνο σπίτι (είχα ξαναπάει αλλά ήταν καλοκαίρι κι ήμουν όλη μέρα στην αυλή - τώρα δε γίνεται) θα πάω άμεσα να πάρω το πρώτο μου ηλεκτρονικό τσιγάρο. Θα μου κάνει από κοντά ό,τι εισαγωγή είναι να μου κάνει ο έμπορας, και βλέπουμε. Σιγά πια, όλοι που πήγαν και ψώνισαν είχαν κάνει φροντιστήριο πριν; Δε νομίζω.

Δεν έχω πει ακόμα «πάω να το κόψω», γιατί φοβάμαι λίγο μη διαψεύσω τη μεγάλη κουβέντα. Αλλά με ελαφά πηδηματάκια κινούμαι προς τα εκεί.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2031 στις: Δεκεμβρίου 28, 2013, 17:56 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος jimpeugeot

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2032 στις: Δεκεμβρίου 29, 2013, 12:21 »
γεια σας ειμαι ο δημητρης απο χαλκιδα ειχα μια αποτυχιμενη προσπαθεια πριν 1,5 χρονο και τωρα κανο το δευτερο βημα ποιο οργανωμενος.συνχωρεστεμε για τιν ορθογραφια αλλα εχω μαθει στα γκριλιστ. :)) ..θα τα λεμε μεσα συχνοτερα....

Αποσυνδεδεμένος vapeoula

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2033 στις: Δεκεμβρίου 29, 2013, 19:22 »
Γειά σας,να'μαι κι εγώ στην παρέα :bye: .Ημουν καπνίστρια για 11 χρόνια και εδώ και 7 μήνες ατμίζω κι εγώ.Ξεκίνησα με το primero της Nobacco για ένα μήνα περίπου.Συνέχισα με
THOR e-turbo atomizer (CE4) Version 3.0 (CE5) single σε ποικιλία χρωμάτων(κόκκινο,μώβ,πράσινο,μπλέ)...πιο μετά με
Anyvape mini Davide Glasomizer 1.8ml και Kanger mini protank...αργότερα με
Aspire BDC CE5 by Eigate...δοκιμάζω που και που το Nobacco mini and more με clearomizer,όχι το cartomizer...και τώρα πρόσφατα το
Cool Fire 1 by Innokin με αλλαγή πάνω στο mod τον
Anyvape Davide Glasomizer 2.8ml,στον οποίο με την βοήθεια του αντάπτορα τον έχω bcc ή bdc.Αυτά όσο αφορά τους ατμοποιητές :dontknow: .Οι μπαταρίες ήταν 650 mah,διαφόρων χρωμάτων.Αλλά η μεγαλύτερη ποικιλία είναι στα πιπάκια(καμιά 40αριά περίπου) :idiot1: .Απο γεύσεις ξεκίνησα με Νο 4 απο τα Numbers της Nobacco(το οποίο είναι και η σταθερή μου γεύση μέχρι τώρα) και ατμίζω παράλληλα Νο 1 της Nobacco,Halo Southern Classic,Halo Twisted Java,umami Frosty Melontic και Frosty Cucu.Φυσικά ενδιάμεσα υπήρξαν κι άλλες. :))
Αυτά απο'μένα προς το παρόν.Εύχομαι καλά ντουμάνια!!!!!!!! :D
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 29, 2013, 22:12 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος maraza

  • *
  • 8
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2034 στις: Δεκεμβρίου 30, 2013, 08:40 »
Καλημερα και από μένα σε όλη την παρέα του Φόρουμ.
Είμαι η Μαρλενα 47 ετών.Είμαι νέα ατμίστρια -30 μέρες, και έκτοτε δεν έχω κάνει κ.τ.Κάπνιζα χρόνια 2,5-3 πακέτα κ.τ.
 Χάρις σε εσάς έμαθα αρκετά πράγματα για το η.τ.!!

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2035 στις: Ιανουαρίου 03, 2014, 05:30 »
Καλημερα σας!
Φανατικη καπνιστρια των 2,5 πακετων εδω και 19 χρονια, αγορασα ητ τον οκτωβριο γιατι εχω μεινει πανι με πανι και δεν μπορω να διαθετω τοσα χρηματα σε καπνα  :))
Απο τοτε δεν εχω ξανακαπνισει ακομα και οταν μου προσφερουν τσιγαρο και πραγματικα η ιδεα πλεον δεν με ενθουσιαζει. Με ενα ατμοποιητη στην καλες του και ενα ωραιο υγρο βρισκω το ατμισμα μακραν πιο απολαυστικη εμπειρια.
Ακομα ομως και με ετσι και ετσι αντιστασεις και diy υγρα η δουλεια γινεται, και μπορω να απολαμβανω το παφ-πουφ και την νικοτινη μου χωρις να πορτοκαλο-κιτρινιζω τα παντα γυρω και επανω μου, να παιρνω βαθιες ανασες και να μην ακουγετε τριξιμο απο βαρια ξυλινη πορτα στοιχιωμενου σπιτιου και να μην "καιω" ενα σωρο λεφτα μηνιαιως (καλυτερα να τα δωσω σε κανενα προβατο η dna20 στο κατω-κατω 8) ).

Αυτα απο 'μενα, χρονια πολλα σε ολους!




Αποσυνδεδεμένος georgedr

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2036 στις: Ιανουαρίου 03, 2014, 18:26 »
Καλησπέρα και από εμένα και καλή χρονιά είμαι ο Γιώργος 27 ετών. Πολύ φρέσκος στο σπορ 2 και σήμερα. Κάπνιζα 10 χρόνια στριφτό…… σας βρήκα τυχαία ψάχνοντας τι ητ να πάρω και χαίρομαι πολύ γι αυτό. Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την βοήθεια που μου προσφέρατε ως τώρα.

Αποσυνδεδεμένος tiepolo

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2037 στις: Ιανουαρίου 05, 2014, 20:39 »
Καλησπερα και συγχαρητηρια για το φορουμ.
Ειμαι ο Δημητρης απο Αθηνα, 30 χρονια καπνιστης, προσπαθω να προσθεσω τη λεξη "τεως" πριν την λεξη "καπνιστης".
Εκανα μια καλη προσπαθεια με το ΗΤ το δευτερο εξαμηνο του 2011. Ειχα φτασει τα 3-4 τσιγαρα την ημερα απο 25, με 1-2 ml e-liquid στα 20mg. Μετα εγιναν καποιες κοσμογονικες αλλαγες στη ζωη μου και "ξεστρατισα", αλλα καθως η κατασταση ηρεμησε και η ζωη συνεχιζεται αποφασισα να ξαναγυρισω στην προσπαθεια.
Ειχα κανει μια μεγαλη περιηγηση σε συσκευες και υγρα τοτε και ειχα καταληξει σε κανα δυο πολυβολτικες συσκευες, σε dripping με bridgeless 510 atomizers και στο Ecopure Regular της Intellicig.
Τα tank που ειχα δοκιμασει εκεινη την εποχη ηταν αναξιοπιστα και γενικως απαραδεκτα, αλλα φανταζομαι οτι θα βρω πολυ καλυτερα τανκ σημερα. Πιστευω οτι ενα καλο τανκ ειναι ενα μεγαλο βημα προς την επιτυχια, τουλαχιστον για μενα.
Ναστε ολοι καλα
Δημητρης

Αποσυνδεδεμένος kimongr

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2038 στις: Ιανουαρίου 05, 2014, 22:45 »
Καλησπερα και απο εμενα....
Ξεκινησα να ατμιζω και γω μεσα απο την προσπαθεια της γυναικας μου, το λεω ετσι γιατη μου ηρθε πριν δυο βδομαδες με ηλε.τσιγαρο και αφου δοκιμασα και ξεπερασα την προκαταληψη μου με λιγο ψαξιμο στον ιστο, το αγαπησα και ειδα οτι δεν εχει διαφορες απο το κανονικο σε γευση , απολαυση.........
Σαν σωστος ελληνας λοιπον εκανα upgreade και προσπαθω να βελτιωσω το ηλ.τσιγαρο μου για αυτο προεκυψε το forum.....

Αποσυνδεδεμένος karxarias

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2039 στις: Ιανουαρίου 07, 2014, 10:37 »

Γεια σας ειμαι ο Βαγγελης απο θεσσαλονικη ειμαι 32 χρονων και ξεκινησα το η.τ πριν απο δυο χρονια μετα απο 10 χρονια κ.τ μπορω να οτι ειδα μεγαλη διαφορα πανω μου αν και νομιζα οτι το κ.τ δεν με επιρεαζει βρεθηκα στο χωρο του ατμισματος για να αποφυγω την μυρωδια του τσιγαρου στο σπιτι μπορω να πω οτι με κερδεισε απο την αρχη αν και ξεκινησα με ενα gamucci....περασα πολλα σταδια κ τωρα βρεθηκα εδω κ ενα χρονο περιπου με ενα vamo v2 και τους 2 τελευτεους μηνες με ατμοποιητη keyfun lite plus περιμενω και ενα vamo v5 στο forum εκανα το λογαριασμο γιατι το παρακολουθω εδω κ καιρο για τις αποριες μου και για την ενημερωση μου πανω στο η.τ ελπιζω να μεγαλωνει η παρεα μας καθε μερα γιατι καποιος ακομα θα εχει φυγει απο το κ.τ....αυτα απο εμενα τα υπολοιπα ολοι μαζι στο forum

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343176 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206924 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542197 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31354 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50546 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597880 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11878 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193429 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1450 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594193 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios