vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

180 επισκέπτες, 5 χρήστες
jim356, ZoeM, pngtszs1976, Parolos, JohnDag

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος nikos109

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1995 στις: Νοεμβρίου 27, 2013, 21:39 »
καλησπερα σε ολους  :bye:

Αποσυνδεδεμένος johngr

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
    • SERVICE - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ - ΕΞΟΥΣΙΟΔ. SERVICE SAMSUNG LG PANASONIC
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1996 στις: Νοεμβρίου 27, 2013, 22:13 »
καλησπερα σε ολη την παρεα. με λενε γιαννη και ειμαι ηλεκτρονικος. ειμαι 38 ετων και καπνιζα απο τα 18 μου. εδω και δυο βδομαδες περιπου δεν το ξαναβαλα στο στομα μου απο τοτε που αρχισα με το η.τ. κατενθουσιασμενος με τη χρηση του ηδη βλεπω βελτιωση στην υγεια μου εστω και σε τοσο λιγο διαστημα. γραφτηκα στο φορουμ ψαχνοντας πληροφοριες για ηλεκτρονικα τσιγαρα μιας και ειχα μολις ξεκινησει.. εχω παθιαστει με την ιδεα του ατμισματος και διαβαζω συνεχεια διαφορα θεματα του φορουμ οσων αφορα τα μαγειρεματα των υγρων, τις διαφορες ιδιοκατασκευες μιας και ως ηλεκτρονικος εχω φτιαξει απειρες(ασχετες βεβαια με το η.τ) και ανυπομονω να φτιαξω και γω τη δικια μου ιδιοκατασκευη ατμισματος..αυτα απο μενα προς το παρον..

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1997 στις: Νοεμβρίου 28, 2013, 03:31 »
Επειδή, σε άλλο νήμα έχω ουσιαστικά αυτοσυστηθεί, ως νυν ατμιστής και τέως καπνιστής, αντιγράφω εδώ το μήνυμά μου, με λίγες πληροφορίες ακόμη.

Είμαι ο Θάνος (και είμαι καλά  :D ) από Λαμία και νυν κάτοικος Κρήτης. Ιδιωτικός υπάλληλος, που στον ελεύθερο χρόνο του, ασχολείται με 2-3 ιστοσελίδες που τρέχει (δεν θα πω ποιες, γιατί έτσι χάνεται το μυστήριο που καλύπτει αυτόν που κινεί τα νήματα από πίσω  ;D ), έχοντας στο ένα χέρι το ποντίκι και στο άλλο τον ατμοποιητή του (μήπως θα πρέπει κάποια στιγμή να καθιερώσουμε αυτή την ονομασία, αντί του «ηλεκτρονικού τσιγάρου», που στην ουσία λερώνει τον ατμισμό και τους ατμιστές;).

Η πρώτη μου ουσιαστική επαφή με το η.τ., έγινε κατά τύχην. Κάτι έψαχνα στο Google και σε κάποια στιγμή μέσω ενός άσχετου αποτελέσματος, οδηγήθηκα σε ηλεκτρονικό κατάστημα που πουλούσε ένα πολύ ελκυστικό πακέτο η.τ., όχι τόσο από άποψη κόστους (φτηνό ήταν), αλλά από άποψη εμφάνισης και εργονομίας. Σχήμα και μορφή κανονικού τσιγάρου συν κασετίνα-φορτιστή. Γιατί, ας μη γελιόμαστε, οι περισσότεροι στην πρώτη επαφή με το η.τ. προσπαθούν να μην αποκοπούν απ' το ό,τι θυμίζει κανονικό τσιγάρο και σίγουρα η εμφάνιση παίζει σημαντικό ρόλο εδώ.

Κάπνιζα για 30 χρόνια (από το Γυμνάσιο). Έφτασα να καπνίζω 2-3 πακέτα την ημέρα, πολλές φορές και περισσότερο.

Προσπάθησα αρχικά να το ελαττώσω. Απέτυχα.
Στη συνέχεια, σκέφτηκα να το κόψω μαχαίρι. Ούτε που το τόλμησα τελικά.

Έκανα στην άκρη τα τσιγάρα, το τασάκι και τον αναπτήρα μου, είτε το πιστεύετε είτε όχι, μετά από 10'-15' λεπτά ατμίσματος. Η γυναίκα μου με κοίταζε καλά καλά μες στα μάτια, με την έκφραση της απορίας. Δεν το πίστευε αυτό που έβλεπε. Είχα πει όμως μέσα μου: «Επιτέλους, τέλος. Βρήκα τη λύση». Και δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή μέχρι τώρα, παρ' όλο που δεν ατμίζω πολύ καιρό. Η καλή μέρα όμως, απ' το πρωί φαίνεται.

Αναγκάστηκα στην αρχή κάποιες φορές να καπνίσω, καθώς δεν είχα δεύτερη μπαταρία. Και πάλι όμως δεν έβλεπα την ώρα να γεμίσει η μπαταρία και να συνεχίσω το άτμισμα. Επειδή ατμίζω υγρά με νικοτίνη, το τσιγάρο δεν μου λείπει. Μόνο το πρωί κάπως με τον καφέ ή όταν είμαι κουρασμένος, που θέλω την πιο πικρή γεύση. Τα βολεύω όμως μια χαρά με σκέτη ατμιστική βάση που έχει διακριτική γεύση τσιγαρίλας και μόλις έρθω στα ίσια μου συνεχίζω με τα φρου φρου και τα αρώματα.

Έχει σημασία βεβαίως ο τρόπος που γίνεται η πρώτη επαφή με το η.τ. Πολλοί απογοητεύονται επειδή η πρώτη τσούρα γίνεται από η.τ. που δεν είναι στα μέτρα τους, ούτε στη γεύση, ούτε στο χτύπημα. Κι επειδή η παραπληροφόρηση έχει δημιουργήσει και την προκατάληψη, δεν χρειάζονται και πολλά άλλοθι για να εκδηλώσουν την άρνηση.

Το μόνο μείον που βρίσκω στο η.τ., είναι ότι δεν υπάρχει μια πραγματική γεύση τσιγάρου, γιατί ο υποψήφιος ατμιστής αυτή αναζητά πρώτη πρώτη (ασχέτως εάν στη συνέχεια θα την εγκαταλείψει για κάτι πιο αρωματικό).

Με την εδώ κοινότητα, ήρθα σε επαφή αφ' ότου ξεκίνησα το άτμισμα, όταν γράφοντας ένα άρθρο στην ιστοσελίδα μου για το η.τ., στην προσπάθειά μου να συλλέξω περισσότερες πληροφορίες για την τεκμηρίωσή του, το Google με οδήγησε κι εδώ.

Αποσυνδεδεμένος greekvaper22

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1998 στις: Νοεμβρίου 29, 2013, 14:40 »
Καλησπερα σε ολους παιδια ειμαι ο Ακης απο το πασαλιμανι χαιρομαι πολυ που ειμαι ατμιστης εδω και 8 μηνες οπου πριν ημουν μανιωδης καπνιστης ενω τωρα ειμαι ακομα περισοτερο μανιωδης ΑΤΜΙΣΤΗΣ  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pantirasp

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1999 στις: Νοεμβρίου 29, 2013, 18:12 »
καλισπερα με λενε παυλο ειμαι 36 χρονων,καπνιζω απο τα 21 μου!!!και εδω και 2 περιπου χρονια <δωξα το θεο>αφου θεν καταφερα να κοψω το τσιγαρο τουλαχιστων ατμιζω με το ηλεκτρικο.μου αρεσει να μπαινω στο  φορουμ   να μαθαινω,να διαβαζω σχολια και αποψεις.διστυχως με τον γραπτο λογο θεν τα παω τοσο καλα και αφτος ειναι ο λογος που θεν συμετειχα εωσ τωρα  με την δικια μου αποψη .ελπιζω αποεδω και στο εξις να αλλαξει αυτο.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2000 στις: Νοεμβρίου 29, 2013, 20:13 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος wcpaeb

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2001 στις: Νοεμβρίου 30, 2013, 01:48 »
Καλησπέρα σε όλη την παρέα, ξεκίνησα το η.τ. μόλις πριν 1 βδομάδα και λίγο πολύ ψάχνοντας στο διαδίκτυο για περαιτέρω πληροφορίες, δεν άργησα να ανακαλύψω την σελίδα σας και να αρχίζω να διαβάζω το πολύ κατατοπιστικό σας φόρουμ.


Κατ' αρχήν θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους χρήστες για την καταπληκτική δουλειά που έχετε κάνει σε αυτό τον χώρο. Κάποιος που είναι νέος στο ατμισμα μπορεί να βρει απαντήσεις για όλες τις ερωτήσεις και απορίες που τον απασχολούν, αλλά για μένα το ακόμα πιο σημαντικό είναι πως ακόμη και αν δεν καλυφθεί από τα παρόντα άρθρα/topics, το μόνο σίγουρο είναι πως θα συναντήσει μια φιλόξενη και πρόθυμη κοινότητα να απαντήσει στα ερωτήματά του.


Είμαι 36 χρονών και ήμουν (ή είμαι ακόμα;) καπνιστής από το 1996. Δυστυχώς δεν έμαθα ή δεν πληροφορήθηκα σωστά για το η.τ. από την αρχή. Για να πω και την αλήθεια όταν πρωτοάκουσα γι' αυτό, το θεώρησα μια σαχλαμάρα. Χαζομάρα μου. Κάλλιο αργά παρά ποτέ βέβαια όπως λένε. Ένας φίλος μου, μου έδωσε απλά για ένα Σαββατοκύριακο να δοκιμάσω μια από τις συσκευές του, για να δώ αν μου κάνει τελικά αυτό το η.τ. Ε, από τότε είμαι μια εβδομάδα με το η.τ. δίχως να καπνίσω καθόλου ούτε ένα τσιγάρο και νιώθω πολύ ικανοποιημένος. Πήρα τον δικό μου εξοπλισμό και πραγματικά δεν μου λείπει καθόλου το κ.τ.


Αυτά τα λίγα από μενα, βουτιά ξανά στα πολλά και ενδιαφέροντα topics  :)


Αλέξανδρος.




Αποσυνδεδεμένος DanLuca_

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
    • DanLucas Signature Liquids
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2002 στις: Νοεμβρίου 30, 2013, 13:26 »
Καλησπέρα κι απο εμένα!

Ονομάζομαι Λουκάς, είμαι 30 ετών και είμαι κάτοικος Πορτογαλίας τα τελευταία 5 χρόνια.
Πρωτοέμαθα για το ηλ. τσιγάρο απο τον μικρότερο αδερφό μου όταν κατέβηκα Ελλάδα το περασμένο Πάσχα για 3 εβδομάδες.
Η αλήθεια είναι οτι δεν το πήρα και πάρα πολύ σοβαρά την πρώτη φορά.
Την ημέρα της επιστροφής όμως, αγόρασα για δοκιμή το eGo-CE4 v2 της Natura από ένα κατάστημα στον Πειραιά.
Αυτό ήταν! Κόλησα το μικρόβιο ;D

Εδώ στην Πορτογαλία δεν είναι και τόσο διαδεδομένο το ηλ. τσιγάρο αλλά όλο και περισσότεροι καπνιστές ενδιαφέρονται να μάθουν για το η. τσιγάρο λόγω
απόφασης της Πορτογαλικής κυβέρνησης να αυξήσει την φορολογία στα καπνικά είδη.

Να μην φλυαρώ όμως, υπάρχουν ανάλογα θέματα στα οποία προσπαθήσω να μοιραστώ εμπειρίες και απορίες πάνω στο θέμα του ηλ. τσιγάρου.

Καλές συζητήσεις να έχουμε και καλά ντουμάνια! :cigar:

Αποσυνδεδεμένος silmaril

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασανίζομαι....
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2003 στις: Δεκεμβρίου 02, 2013, 22:13 »
Καλησπέρα και από εμένα, ονομάζομαι Γιάννης είμαι 29 χρονών και μένω Λαγκαδά Θεσσαλονίκης

Κάπνιζα κοντά 15 χρόνια και τον τελευταιό χρόνο περίπου συνέχεια το σκεφτόμουν να το κόψω κυρίως για λόγους υγείας. Ήξερα από την
αρχή οτι  και δε μπορώ αλλά και δεν θέλω να το κόψω μαχαίρι και έτσι είπα να περάσω στο Η.Τ .

Ατμίζω περίπου 1 μήνα, όχι χωρίς τα προβλήματα σίγουρα αλλά δεν έχω ακουμπήσει κ.τ οπότε πάμε καλά και συνεχίζουμε  :respect:


Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2004 στις: Δεκεμβρίου 03, 2013, 03:19 »
Καλησπέρα. Λέγομαι Νίκος και είμαι από την Κέρκυρα. Καπνίζω 13 χρόνια και σκέφτομαι σοβαρά να αρχίσω το η.τ.

Αποσυνδεδεμένος ducati01

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2005 στις: Δεκεμβρίου 03, 2013, 13:34 »
Γεια σας και απο μενα .Ειμαι ο Μανος  36 χρονων απο πειραια ενα μεγαλο μπραβο για την μεγαλη ατμιστικη σας παρεα που προσφερει και μεγαλη βοηθεια σε νεους ατμιστες. Καλως σας βρηκα να ειστε ολοι  καλα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος vape-serfer

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2006 στις: Δεκεμβρίου 03, 2013, 13:41 »
Γεια σας είμαι ο Πετρος 37 χρονον  από χαλκίδα είμαι ατμιστης 2 χρονια και αποφάσισα να μπω στην ωραία σας παρέα καλός σας βρήκα  :thumpup:

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2007 στις: Δεκεμβρίου 03, 2013, 21:33 »
 Ενας απο τους λογους που αυτοπαρουσιαζομαι ειναι το οτι ανηκω σε μια κατηγορια καπνιστων που τους αρεσουν τα βαρια γεμιστα τσιγαρα  ;)
Ανακάλυψα το ητ καποια στιγμη το 2010.Κολλητός σε βραδιά rpg παρουσιάζει ητ ego με φιλτρακια,δοκιμάζω και την άλλη μέρα παραγγέλνω από το funstore ένα σταρτερ με μια μπαταρια. Αυτη άντεξε καμιά βδομάδα καθώς κάηκε το κυκλωμα .Τα παράτησα περίπτερο Prince ευτυχία!

Μετά από κάποιο καιρό ξαναπροσπάθησα πάλι με ίδιου τύπου εξοπλισμό και τα πήγα πολύ καλά.
Σαν καπνιστής έκανα μάξιμουμ 5-7 τσιγάρα στην δουλεία και 2-3 σωστά το βραδι. Κανα 2μηνο όλα πήγαν καλά όλη μέρα ητ χωρίς νικοτίνη (από την πρώτη μέρα) και το βραδάκι τα ιδια. Ενα πρωί πέταξα μακριά το ητ νομίζοντας πως με έφτασε εκεί που έπρεπε “εγώ δεν καπνίζω μόνο πίνω”. Οπότε έμεινα με τα βραδινά μου. Μετα από 2 βδομάδες μαξ είχα ξαναρχίσει το κτ. Βλεπεται τότε αγνοούσα βασικά πράγματα και πληροφορίες που τώρα είναι δεδομένα η εύκολα απαντιούνται.

Και φτάνουμε στο 2013.Στο σπίτι δεν κάπνιζα κτ όσες ώρες και να βρισκόμουν σκεφτόμουν ότι αν δεν είναι σέρτικο τσάμπα το ρουφάω τον καρκινοσωλινα... Η κοπέλα μου είναι καπνίστρια κτ. Τωρα να σας περιγράψω σκηνικά να γκρινιάζω ότι βρωμάει το τσιγάρο της και τέτοια ενω εχω καπνισει ενα μπουρι μιση ωρα πριν.Μου είπε ότι θα θελε να δοκιμάσει ητ. Οποτε nobacco starter pack ego want με 2 μπαταριακια και ένα c4 clearo για μένα.
Για ένα μήνα το προγραμμα παρέμενε ίδιο ητ όλη μέρα το απόγευμα 2-3 “τσιγαράκια”,ώσπου άρχισα να μην τα ευχαριστιέμαι!!!Ένιωθα μόνο την δηλητηριωδη (ετσι την χαρακτηριζει το κεφαλι μου οχι εγω ) γευση του τσιγαρου και τυψεις...Κατέληξα να ατμοποιώ και το γέμισμα αποφεύγοντας εντελώς το κτ.


Και εκεί κατάλαβα κάποια πραγματα. Ατμιζωντας μόνο την γέμιση συνειδητοποιούσα ποιες αισθήσεις ,γεύσεις αρώματα και ακούσματα συμβάλει το κτ.
Απολαμβάνω τα ντουμανια παντού χωρίς να καπνίζω και ποιο δυνατή εμπειρία των γεμιστών και όμως κάπου το βράδυ ξεκινάει το μήπως να στρίψω ένα,εκείνο το χτύπημα τούμπανο...Ε όχι αiG@μισου κωλοτσιγαρο.
Τώρα όπως έχω ξανα αναφερει όταν με πιάνουν αυτά κάνω ένα τανκακι low νικοτίνη μπουχτίζω και μένω μακριά από κάπνισμα.Η κοπελα μου το παλευει αλλα κανει και κτ ποιο λιγα βεβαια αλλα κανει. Μεγαλη βοηθεια τα video του Gewre.Με έφερε στα ίσια μου όταν ένιωθα τύψεις να αγοράσω ένα mod “Eπιβραβευσαι τον εαυτό σου μόλις έκοψες το τσιγάρο”.

Ειμαι ο panos και εχω να αναψω κανονικο κτ απο τον Αυγουστο.
13 χρονια prince σκληρο τωρα redbull 0% oh yeah babies !!! 
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 06, 2013, 00:03 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος anonymous

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2008 στις: Δεκεμβρίου 04, 2013, 00:21 »
Καλησπερα σε ολους παιδια με λενε Μανωλη και ειμαι απο δυτικα προαστια και στο περιπου ενα χρονο ατμιστης
παρακολουθω αρκετο καιρο το φορουμ σας και αποφασισα να μπω και γω στην ομορφη παρεα σας
για anonymous ομως αρκετα σας ειπα ,καλως σας βρηκα και να περασουμε καλα.

Αποσυνδεδεμένος Ελένη25

  • *
  • 6
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2009 στις: Δεκεμβρίου 05, 2013, 11:41 »
Καλησπέρα,
είμαι η Ελένη, χρησιμοποιώ ένα 1 χρόνο τώρα το Η.Τ και χαίρομαι που μπήκα και εγώ στην παρέα! :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343229 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206993 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31412 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50600 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11907 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193489 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1474 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594331 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios