vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

34 επισκέπτες, 8 χρήστες
Tem, ZoeM, Giannis.B, Milarepa, mathimatikos1966, antiklitos140, camber, Parolos

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος apollwnas21

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάλτε να πιούμε...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1875 στις: Ιουνίου 09, 2013, 23:59 »
Καλημέρα σε όλους,ειμαι ο Γιάννης 38 ετων,πρων μανιωδης καπνιστης στριφτου...
Εδω και 2 εβδομάδες κανω την 2η προσπαθεια με το η.τ.,εχοντας βοηθηθει πολυ απο το φορουμ και τα μελη του,
καλη συνεχεια σε ολους και καλο καλοκαιρι...

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1876 στις: Ιουνίου 10, 2013, 00:00 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

[/size](Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος triskataratos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1877 στις: Ιουνίου 14, 2013, 11:30 »
καλησπερα..ειμαι ο στελιος 37 χρονων,ατμιστης 57 ημερων και μενω στη ροδο.καπνιζα 20 χρονια,περιπου 15 gr  καπνου την μερα.απο τοτε που ξεκινησα το η,τ, καπνισα μονο 2 κ.τ μετα απο 30ημερες και αηδιασα.μεσω ενος φιλου(giorgos-maria) εμαθα για το φορουμ και να 'μαι λοιπον.

Αποσυνδεδεμένος TassosG

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1878 στις: Ιουνίου 14, 2013, 20:29 »
Καλησπέρα με λένε Τάσο και είμαι καπνιστης 10 χρόνια σημερα πήρα το πρώτο μου ητ με σκοπό να μειωσω τον καπνό που κάνω. Εχω φτάσει να θέλω 25 γραμμάρια το 2ημερο.
Το φόρουμ με βοήθησε στο να αποφύγω τις κακοτοπιές στην επιλογή μου.

Αποσυνδεδεμένος doctor_john

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1879 στις: Ιουνίου 15, 2013, 11:45 »
Kαλημέρα σε όλους, είμαι ο Γιάννης.


Θα 'θελα να σας ευχαριστήσω όλους γιατί με τον χρόνο που αφιερώνετε
με βοηθήσατε να μην καπνίζω και να μην ξεκινήσω στραβά  ;)
Ο φίλος μου Κοσμάς (zarathustra) έκανε τον διακομιστή και τον ευχαριστώ θερμά επίσης.


Έκλεισα μήνα που άφησα το πακέτο στο γραφείο μου και δεν σκέφτηκα
ούτε στιγμή να επιστρέψω. Kάπνιζα 20 χρόνια...


Ξεκίνησα με EGO και mini vivi και από εχθές έχω έναν dripper του Leo.


Nα είμαστε καλά και να θυμάστε: όταν το κάνουμε ΧΑΜΑΜ το μπουρνούζι είναι δείγμα πολιτισμού  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kinhtomania

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν οι γυναίκες ήταν καλες, θα ειχε και ο Θεος μια!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1880 στις: Ιουνίου 15, 2013, 19:52 »
Καλησπερα σας,
ονομαζομαι Γιωργος και ειμαι γυρω στα 35. Ειμαι -δυστηχως- καπνιστης εδω και 18 χρονια. Κανω περιπου ενα πακετο η 15 γραμμαρια καπνο την μερα. Ειμαι ηδη στα πρωτα βηματα ψαχνοντας μεσα απο το φορουμ την πρωτη μου αγορα ΗΤ. Για να ειμαι πιο σωστος την δευτερη. Ειχα αγορασει πριν 2/3 χρονια ενα ΗΤ το οποιο χρησιμοποιησα μια μερα. Λιγο οτι εσταζε και δεν εβγαζε ατμο, λιγο οτι με ζαλισε και το παρατησα μεσα σε ωρες.


Επειδη με γοητευει η ιδεα του γκατζετ, το πιο σημαντικο οτι θελω να κοψω το ΚΤ οπως επισης και η παρεα σας και εχω τρελλαθει. Δεν πιστευω να αργησουν οι παραγγελιες και θα γινω και εγω ατμιστης.


χαρηκα που σας γνωριζω και συγνωμη αν σας εχω πρηξει σε αλλα section του φορουμ

Αποσυνδεδεμένος pythonas

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΑΙ στο ατμισμα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1881 στις: Ιουνίου 16, 2013, 23:59 »
Καλησπερα σας,ονομαζομαι χριστος  και ειμαι ατμιστης εδω και 4 χρονια περιπου με μια μικρη διακοπη 3-4 μηνων.Ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ εδο και 2 χρονια.Διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον τα διαφορα σχολια των συνατμιστων και οφειλω να πω οτι εχω μαθει πολλα και ενδιαφεροντα πραγματα που καθιστουν την πορεια μου στο ηλεκτρονικο ατμιστα ιδιαιτερα ευχαριστη...νασται καλα παιδια :)

Αποσυνδεδεμένος MAdKetch

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
  • Foggatti Hybrid LE - Poldiac Hybrid V2
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1882 στις: Ιουνίου 18, 2013, 17:31 »
Καλησπέρα, είμαι ο Πέτρος μανιώδης καπνισής (2 πακέτα ημερισίως) τα τελευταία 20 χρόνια  :(
Εδώ και 4 βδομάδες μανιώδης ατμιστής  :)

Αποσυνδεδεμένος tengu

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΡΙΟΣ
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1883 στις: Ιουνίου 24, 2013, 13:55 »
Γεια σας και απο εμενα, ειμαι ο Μαριος και ειμαι καλα.
Ατμιστης εδω και εναμιση μηνα εχοντας κοψει την κακια συνηθεια τουτσιγαρου των επι 17 και συναπτα ετη .
καπνιζα ενα καπνο την ημερα (20gr) και μολις πηρα το πρωτο μου ego δεν το ξαναβαλα στο στομα μου,
αμεσως (μετα απο μια βδομαδα) πηρα και το evicακι μου και συνεχιζω ακαθεκτα και πολυ χαλαρα αφου πλεον δεν θελω να ξαναβαλω στο στομα μου κ.τ.
Βλεπω εδω μεσα (εχοντας διαβασει παρα πολλα post και ενοτητες) οτι ειστε μια παρα πολυ καλη παρεα, και βλεπω οτι τα μελη και οι συντονιστες του forum
κανουν τα παντα για να μεινουμε ολοι μακρια απο το κανονικο τσιγαρο, μου αρεσει παρα πολυ που το βλεπω αυτο και αυτος ηταν ο λογος που ηρθα στο forum σας.
Η αλληλεγγυη, η συμβουλη, ακομα και το γελιο που ριχνετε με εκαναν να θελω να γινω μελος σας. Να ειστε ολοι καλα... :)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1884 στις: Ιουνίου 26, 2013, 15:52 »
Σας χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου.
Είμαι ο βαγγέλης 45 χρονών και καπνιστής επί 30 χρόνια.
Εχω κάνει και εγώ την πρώτη παραγγελία μου και βρίσκομαι στην αναμονή .
Η αμάθεια μου και η προχειρότητα που έιχα αντιμετωπίσει το θέμα του ατμίσματος πριν κάποια χρόνια με οδήγησαν σε λάθος συμπεράσματα γι'αυτό.
Το φόρουμ με βοήθησε πολύ να ξεδιαλύνω κάποια πράγματα και να ξαναπροσπαθήσω .
Θα τα λέμε ως ατμιστής πια !!

Αποσυνδεδεμένος Nekzo

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1885 στις: Ιουνίου 27, 2013, 19:32 »
Γεια σας, με λένε Τάκη και είμαι 39 χρονών. Ατμίζω περίπου 2 χρόνια με μια διακοπή, τώρα τελευταία 4 μηνών.
Εδώ και μια εβδομάδα είμαι μόνο με ΗΤ!!! ;)



Αποσυνδεδεμένος Kvazaridis235

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1886 στις: Ιουνίου 27, 2013, 19:53 »
καλωσοριζω τη κοινοτητα!

Αντωνης εδω, εντυπωσιασμενος απο την απηχηση που εχει το ΗΤ σε τοσο μεγαλο αριθμο ανθρωπων! (εγω γιατι το εμαθα προχθες?  8) )


και ναι, ειναι γεγονος! προχθες δοκιμασα, χθες μπηκα εδω, σημερα αγορασα!

εν τω μεταξυ δεν το χω αφησει απ τα χερια μου :tongue_smilie:

(ο χρονος θα δειξει βεβαια πως θα παει το πραμα)! Σιγουρα ειμαι ενθουσιασμενος!

το τελευταιο καιρο καπνιζα παρα πολυ(1 πακετο) και ενιωθα την "καταπονηση" στο σωμα μου.. αυτο που με ενοχλουσε περισσοτερο ηταν τα πνευμονια..

γενικα καπνιζω περιπου 11 χρονια .. τον περισσοτερο καιρο καπνιζα καπνο και τωρα τελευταια,(αφου σε καποιες δουλειες δεν βολευε), κ.τ.  .


χαιρομαι ιδιαιτερα που  το HT δεν επηρεαζει τοσο την υγεια...

ελπιζω να συνεχισω να ατμιζω  ;D  (ναι μ αρεσει πολυ αυτη η λεξη) ,


και καποια αλλα ασημαντα στοιχεια.. ειμαι 29 ετων , απο την ομορφη πολη της Λαμιας+περιχωρων (τα περιχωρα ειναι πολυ πιο ομορφα xexexe).. ασχολουμαι με μουσικη..

Προς μουσικους (γιατι καπου επεσε το ματι μου σε θεμα με τραγουδια κτλ) :

το e-kapnisma δεν σας θυμιζει το Noiz? xa-xa-xa  8)

Αυτα! να ειστε ολοι καλα ! (ΗΤ δεν κανετε? σιγουρα θα ειστε  :laugh1: )

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1887 στις: Ιουνίου 27, 2013, 22:54 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος lucky

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1888 στις: Ιουνίου 28, 2013, 17:21 »
Χαιρετε. Ειμαι ο Παναγιωτης 39 ετων. Πρων κομμωτης κουρεας εως και μπαρμπερης θα ελεγα. Διαλεξτε. Εδω και καποια χρονια δεν ασχολουμαι επαγγελματικα με το σπορ μονο φιλους σαν χομπυ και αν κατσει κανα χαρτζιλικακι δεν λεω οχι ( όποτε και οταν).
Τωρα ασχολουμαι ερασιτεχνικα και παλι σαν χομπυ με το ψηφιδωτο. Ειναι ενας καινουριος κοσμος για μενα.
 Θα το συνιστουσα ειναι πολυ ψυχοθεραπευτικο.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 29, 2013, 08:51 από lucky »

Αποσυνδεδεμένος Ritsa M

  • *
  • 56
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1889 στις: Ιουνίου 28, 2013, 22:10 »
 Για σας! Ξεκίνησα το ατμισμα πριν 2 χρόνια περιπου.. με το mini more για 6 μήνες συνεχώς, κάπου κουραστικα και δυστυχώς ξαναγύρισα στο τσιγάρο, τώρα κάνω μια δεύτερη προσπάθεια με τον evod ελπιζω να συνεχίσω μέχρι να τα κόψω όλα οριστικά, αυτά.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 144 41371 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:38
από treloneritis
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1883 249883 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:41
από ThioVag
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2916 420782 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 04, 2024, 20:48
από Tem
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 820 158562 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 04, 2024, 20:25
από Valantis04
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15852 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131390 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 214 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 236 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 241 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 355 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 219 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767873 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966