vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

79 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, John K

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Demian

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1905 στις: Ιουλίου 20, 2013, 17:50 »
Χαιρετώ όλα τα παιδιά του Φόρουμ.
Είμαι ο Δαμιανός και είμαι 41 ετών.
Είμαι καινούργιος στο θέμα του ατμίσματος, μόλις λίγες ώρες.
Στην κατάσταση αυτή με έβαλε ένας φίλος και κατά μία έννοια συνάδελφος,
γραμμένος και στο Φόρουμ, δυστυχώς δεν ξέρω ακόμα το user name που χρησιμοποιεί. Εργάζομαι ως Security και όπως καταλαβαίνετε κάπνιζα ατελείωτα.
Το τελευταίο διάστημα έφτασα στο σημείο να μην το αντέχω και πέρα από αυτό
ενοχλούσα και τα παιδιά μου, καταλαβαίνετε όλοι τι εννοώ.
Έτσι πήρα την απόφαση να κάνω το βήμα και ζήτησα από τον φίλο μου να με
βοηθήσει λόγω των γνώσεων που έχει, ατμίζει πάνω από 1 χρόνο.
Αυτά προς το παρών, θα τα λέμε στην πορεία.
Γεια σε όλους.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1906 στις: Ιουλίου 20, 2013, 21:11 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος primeraice

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1907 στις: Ιουλίου 21, 2013, 12:44 »
καλημερα παιδια!!!λεγομαι σταθης ειμαι 30 χρονων και εχω εμποριο σιδηρου αλουμινιου στη σαλαμινα!!!ατμιζω περιπου στα 2 χρονια με μερικα στραβοπατηματα ενδιαμεσα κακως βεβαια αλλα αποφασισα να το ξανακοψω!!!ειμαι μελος στο site εδω και ενα χρονο περιπου αλλα δεν ειχα παρει την αποφασει να γραψω μεχρι που τωρα κανω την αρχη!!!εχω διαφορα θεματα και διαφορες αποριες αν και ολες μου τις λυνει ο βασιλης (e-smokeguru) μιας και ειμαστε και οι 2 κατοικοι σαλαμινας!!!φυσικα και τα δικα σας φωτα ειναι πολυ χρησιμα απο διαφορα θεματα που εχω διαβασει!!!αυτα για την ωρα!!!

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1908 στις: Ιουλίου 21, 2013, 16:28 »
Γειά σας!
Με λένε Νικόλ ειμαι 24χρονών απο την Θεσσαλονίκη με μεγάλο έρωτα στον Παναθηναικό .

Βρήκα το φορούμ ψάχνωντας περισσότερες πληροφορίες για το ηλεκτρονικό κάπνισμα και ειπα να μπώ στην παρέα σας.


Αποσυνδεδεμένος Dr Salonius

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1909 στις: Ιουλίου 21, 2013, 20:04 »
Με λενε Αλέξανδρο,ειμαι απο την Θεσσαλονίκη, 40 χρονών,παντρεμένος ,με δυο κόρες και το επαγγελμά μου ειναι οδοντίατρος.Ημουν 25 χρόνια καπνιστής και στις αρχες του Οκτωβρη του 2012,γνώρισα τα κατάλληλα άτομα που με εβαλαν στον κόσμο του ατμισματος και τους ευχαριστω πολύ για αυτό.Ειμαι λάτρης των vv mods και των Ελληνικων επισκευάσιμων ατμοποιητων..

Αποσυνδεδεμένος klarinos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1910 στις: Ιουλίου 23, 2013, 22:39 »
Ονομαζομαι  Κώστας και είμαι μουσικός. Πρώτη επαφή με το Η.Τ ήταν τον Μάιο του 2011 δοκιμάζοντας από έναν συνάδελφο που δουλεύαμε μαζί, και αμέσως την επόμενη μέρα ήρθα σε επαφή, με τον καλό μετέπειτα φίλο Βαγγέλη, από τον οποίο προμηθεύομαι  τα προϊόντα αλλά και ανταλλάζουμε γνώμες σε διάφορα θέματα που αφορούν το Η.Τ
Από τότε έκοψα τελείως το Κ.Τ και μπορώ να πω ότι είμαι μανιώδης ατμιστης, με την ανάλογη εμπειρία ύστερα από τόσο καιρό  έχοντας ασχοληθει και δοκιμάσει  την πλειονότητα των ατμιστικων υγρών αλλά και συσκευων.
Στο φόρουμ είμαι καιρό μέλος παρακολουθωντας τα διάφορα θέματα, το θεωρώ αξιόλογο, και θα προσπαθήσω όποτε μπορώ να είμαι πιο ενεργό μέλος!!!!!
Να στε καλά !!!


Αποσυνδεδεμένος miss doumani

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
  • πιστεύω, ελπίζω κι αγαπώ
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1911 στις: Ιουλίου 25, 2013, 14:13 »
Γεια σας, με λενε Ρενα.
Διαβαζω το φορουμ περιπου 3 χρονια σαν επισκεπτης, οσο καιρο ατμιζω δηλαδη και αποφασισα να γινω μελος της ομορφης παρεας.

Αποσυνδεδεμένος kosmir

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1912 στις: Αυγούστου 01, 2013, 01:02 »
Γεια σας παιδια! Ονομάζομαι Μιραντα ειμαι 28,   και ειμαι παραγωγος φυτικων σαπουνιων και καλλυντικων κρεμων, επίσης φτιαχνω κοσμήματα και ασχολούμαι ερασιτεχνικα με την φωτογραφια.
 καπνιζω ενα πακετο και κατι ψηλα την ημερα. Εδω και λίγο καιρο σκεφτομαι το η.τ. εχω δοκιμασει και μου αρεσε.
Εξοπλίστηκα λοιπον με 2 μπαταριες ego και 2 ατμοποιητες ce4 και λεω να ξεκινησω.
Καλως σας βρήκα
 :bye:

Αποσυνδεδεμένος crab21

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1913 στις: Αυγούστου 01, 2013, 14:39 »
Γεια σας με λένε Μιχάλη (crab21), ατμίζω 2 μήνες και είμαι πολύ ενθουσιασμένος !!!!! Ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη βοήθειά σας.

Αποσυνδεδεμένος colonel

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1914 στις: Αυγούστου 04, 2013, 15:55 »
 :thumpup: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΤΜΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΤΜΙΣΤΡΙΕΣ..ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΕΚΤΑΡΙΟ ΣΓΟΥΡΑΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ,ΜΑΝΙΩΔΗΣ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΑΠΟ ΤΑ 27 ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΒΡΟΜΟΤΣΙΓΑΡΟ,ΕΦΤΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 18 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΣΤΡΙΦΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΡΙΝ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ,ΜΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ,ΔΟΚΙΜΕΣ ΥΓΡΩΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ TRIBECA THΣ HALO ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΛΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ Η ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΥΤΑ!!ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΩ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΓΕΥΣΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΠΟΙΗΣΗ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!ΜΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΗ !!!




Παρακαλούμε: Μην γράφετε ολόκληρα μηνύματα με κεφαλαία. Είναι σαν να φωνάζετε αλλά και κουραστικά στην ανάγνωση.
Από τον συντονισμό.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 04, 2013, 16:00 από Vrs5 »

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1915 στις: Αυγούστου 05, 2013, 06:05 »
Καλημέρα φίλοι, λέγομαι Γιάννης κι είμαι σχετικά καινούριος στο ''τριπάκι'' του ηλεκτρονικού τσιγάρου. Η ιστοσελίδα αυτή μου έγινε γνωστή από ένα φίλο-μέλος, και μιας και προσπαθώ να κόψω το κάπνισμα χρησιμοπιώντας το ηλεκτρονικό τσιγάρο για λόγους υγείας και οικονομίας, σκέφτηκα να γίνω μέλος ώστε να ενημερώνομαι. Αυτά από εμένα, όποιος θέλει να μάθει κάτι παραπάνω για εμένα μπορεί ελεύθερα να μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα.
Χαιρετισμοί!

Αποσυνδεδεμένος otsitos

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και παραμιλώ, ωχ αμάν...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1916 στις: Αυγούστου 05, 2013, 15:25 »
Καλησπερα. Ειμαι ο Παναγιωτης και ειμαι 2 μηνες που εκοψα τελειως το τσιγαρο και κανω Η.Τ. Παλευω να βρω τι μου ταιριαζει (ατμο, υγρα,μπαταριες,κτλ κτλ) και ειμαι πολυ τυχερος που ανακαλυψα αυτο το forum για να καταλαβω τι παιζει. Μπραβο σε ολους  γιατι η γνωση που υπαρχει εδω μεσα, ειναι ανεκτιμητη. Για την ωρα διαβαζω τα νηματα, αλλα οσο παιρναει ο καιρος και μπαινω στα μυστικα του ΗΤ, πιστευω να βοηθησω και εγω με τα σχολια μου.

Αποσυνδεδεμένος zazatakos

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
  • Ολα μια ιδεα ειναι
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1917 στις: Αυγούστου 05, 2013, 16:45 »
Γεια σας φιλοι μου και φιλες. Ειμαι ο Γιαννης ειμαι 25 και ειμαι 1 χρονο στο ατμισμα. Ξεκινησα με κατι απλα μηχανακια αλλα καλα τοσο ωστε να με κρατησουν γρηγορα μακρια απο το Κ.Τ. Τωρα εδω και 8 μηνες κανω μονο απισκευασιμους και απο μπαταριοθηκες οτι κατσει βεβαια εχω αρκετα μηχανιματα οχι για να μενω μακρια απο το καπνισμα αλλα για χομπι. Ειμαι απο την χαλκιδα και ειμαι καλα  ;D   :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος apostolisc2

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1918 στις: Αυγούστου 05, 2013, 17:17 »
Καλησπερα παιδια. Ειμαι καινουργιος στο αθλημα και ονομαζομαι Αποστολης . Ξεκινησα και εγω σαν νεος ατμιστης με απλες μπαταριοθηκες εδω   και 1,5 μηνα. Μετα η πας παραπανω η ξαναγυρνας πισω.Ετσι  αποφασισα να παρω ενα Mod  και  τωρα μετα απο 1μηνα δεν το ξαναγυρναω στην κακια συνηθεια .Σας ευχαριστω ολους. Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά που  κανετε

Αποσυνδεδεμένος Ηλιας34

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1919 στις: Αυγούστου 07, 2013, 00:59 »
καλησπερα παιδια.Ειμαι ο Ηλιας απο πατρα.ειμαι καινουργιος στο ατμισμα .(Το δοκιμασα απο ενα ξαδερφο)καπνιζα καπνο,craven
και 2 μερες τωρα που ξεκινησα  το σπορ μπορω να πω οτι δεν ειμαι  τοσο ενθουσιασμενος απο την αποψη  οτι νιωθω ενα καψιμο στον λαιμο.Πηγα σημερα στο μαγαζι που προμηθευτηκα τα απαραιτητα και μου ειπε να χαμηλωσουμε νικοτινη(1,2)την πηγαμε στο 0,6 αλλα και παλι νιωθω ενα ελαφρυ καψιμο..τι λετε για ολα αυτα??

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας! Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1275 218290 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 08, 2024, 00:52
από treloneritis
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2918 421626 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 07, 2024, 19:39
από chkontog
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 144 41797 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 17:38
από treloneritis
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1883 250515 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 12:41
από ThioVag
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 820 159069 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 04, 2024, 20:25
από Valantis04
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 16136 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131644 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 328 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 347 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 353 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 513 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 316 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos