vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

52 επισκέπτες, 2 χρήστες
dimitrisd, manoslykos

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1440 στις: Απριλίου 27, 2012, 07:03 »
Γεια σε όλους,ειμαι ο Σάββας μετά απο 10 χρόνια καπνίσματος αποφάσισα να ξεκινήσω το η.τ.Εχω δει πολύ μεγάλη διαφορά και ελπίζω να το συνεχίσω!!!Άτμισα με NOBACCO HYBRID και με V2.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1441 στις: Απριλίου 28, 2012, 11:31 »
Καλημερα, ειμαι ο Δημητρης, 44 χρονων,  και καπνιζα απο τα 17. Πριν 26 μερες πηρα  ηλεκτρονικο τσιγαρο παρακινουμενος απο τον αδελφο μου, απλα να το δοκιμασω, δεν σκεφτομουν να κοψω τωρα το καπνισμα. Τον τελευταιο καιρο καπνιζα 2 πακετα την ημερα. Το αποτελεσμα ειναι να εχω να καπνισω 23 μερες χωρις να μου εχει ληψει καθολου  8)

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1442 στις: Απριλίου 28, 2012, 11:39 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος gallahant

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1443 στις: Απριλίου 28, 2012, 14:16 »
Καλημέρα σας. Είμαι ο Στέλιος από Κύπρο. Είμαι 31 χρονών και κάπνιζα επί 15 χρόνια. Εδώ και 2 μήνες ανακάλυψα το ηλεκτρονικό τσιγάρο και δεν έχω ξανακαπνίσει κανονικό από τότε. Κατάφερα και έπεισα ακόμη 4 φίλους μου να πετάξουν τα κανονικά τσιγάρα και να πάρουν ηλεκτρονικά. Τα πάνε όλοι πολύ καλά. Χαίρομαι που βρήκα αυτό το φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος lamerinna

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1444 στις: Απριλίου 28, 2012, 18:16 »
Καλημέρα,
Με λένε Κατερίνα και κάπνιζα 2 πακέτα των 25 την ημέρα. Μία φίλη μου πρότεινε το ητ, το δοκίμασα, μου άρεσε και αποφάσισα έτσι να κόψω το κάπνισμα(2 εβδομάδες τώρα) και να ξεκινήσω το άτμισμα!! Και κάπως έτσι ξεκινά και ο γολγοθάς μου!!!! :( Με όλα αυτά που διάβασα στο forum σας για το ητ, τα μισά από τα οποία δεν κατάλαβα,αποφάσισα,  να ξεκινήσω ιδιαίτερα ηλεκτρονικών,ή να ξεκινήσω ξανά το συμβατικό τσιγάρο!! e-go t,-ego-w,cartomiser, μπαταρίες,hybrid,etc etc, τι είναι όλα αυτά? έχω πελαγώσει, και ελπίζω το forum σας να με βοηθήσει!!! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!  :)

Αποσυνδεδεμένος nikosT

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1445 στις: Απριλίου 28, 2012, 18:54 »
Χαιρετώ κι εγώ την παρέα!

Είμαι ο Νίκος από Αθήνα, 43 χρονών και κάπνιζα απ'τα 15 μου (το ζώον...). Σε λίγες μέρες κλείνω 2 μήνες ατμίσματος  χωρίς καμιά επιθυμία για κ.τ. :D Εξαιρετικά χρήσιμο το φόρουμ, που παρακολουθώ εδώ και λίγο καιρό, μου'χει λύσει ουκ ολίγες απορίες, ένα μεγάλο λοιπόν ευχαριστώ σε όλους και όλες για τη συνεισφορά σας στο ντουμάνιασμα του σπιτιού!

 Πληροφοριακά, σήμερα ατμίζω τα πρώτα μου σπιτικά ζηρομπακικά υγρά (να'ναι καλά τα παιδιά για τη βοήθεια) με την ευλογία βεβαίως του Αη Ομίχλη ;)

Αποσυνδεδεμένος StefanosBar

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1446 στις: Απριλίου 29, 2012, 17:15 »
Καλησπέρα σε όλους.

 Είμαι ο Στέφανος, είμαι 39 χρονών(οσονούπω 40) και ατμίζω εδώ και 6 μήνες περίπου. Αν και παρακολουθώ το forum ήδη από το Νοέμβριο ως επισκέπτης, μόλις πριν μερικές ημέρες έκανα join  στο club. Οφείλω λοιπόν με την ευκαιρία να ευχαριστήσω τα μέλη και τους συντονιστές του forum που με τις χρήσιμες πληροφορίες τους, που άντλησα κατά καιρούς, με βοήθησαν στις επιλογές μου.
Η γνωριμία μου με το η.τ. έγινε από σύσταση κάποιου φίλου σαν λύση για διακοπή του τσιγάρου. Ισχυρό κίνητρο το γεγονός ότι για να καπνίσω με "πετούσαν" στο μπαλκόνι δεδομένου ότι έχουμε μωρό στο σπίτι και όπως καταλαβαίνεται Νοέμβριος και μπαλκόνι = κακός συνδυασμός. 
Κάπνιζα κ.τ. για περίπου 20 χρόνια και εδώ και 6 μήνες το έχω κόψει εντελώς, αν εξαιρέσουμε 2-3 τσιγάρα που έχω καπνίσει(χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό θα έλεγα), πιο πολύ για να δω αν μου λείπει.
Αφού ξεκίνησα το η.τ. , ενθουσιάστηκα τόσο που κόλλησα και μερικούς συγγενείς και φίλους με αποκορύφωμα την γυναίκα μου η οποία σημειωτέον έχει κόψει το κάπνισμα εδώ και 2 χρόνια!
Αφού ξεκίνησα με το Hybrid τις Nobacco,  αν και πολύ καλό σύντομα αποδείχθηκε "ασθενές" για τις απαιτήσεις μου. Κατέληξα λοιπόν μετά από συζήτηση με γνωστούς και με τα παιδιά στο Nobacco Store στο Χαλάνδρι, σε ατμοποιητή Titan με μπαταρία Giant. Είμαι πολύ ευχαριστημένος και συνεχίζω να μαθαίνω.

Όλα καλά λοιπόν, καλώς σας βρήκα και καλά ατμίσματα σε όλους.       

Αποσυνδεδεμένος atmoxalkida

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ μην απελπίζεσαι
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1447 στις: Απριλίου 30, 2012, 17:57 »
γεια  σας  ...ειμαι η  μαρια απο  χαλκιδα  .....μετα  απο  ενα  χρονο  ατμισματος 

με ego-t  και  κανενα  τσιγαρακι  στο  ποτο  ......πηρα την  αποφαση  να παρω τον  bio i-mist ......καμια  σχεση  .............

ατμιζω  απο  το  πρωι  που  εκανα την  αγορα μου  ΑΝΕΛΕΗΤΑ ......................

ΚΑΛΩς ΣΑς  ΒΡΗΚΑ

Αποσυνδεδεμένος sandoula1

  • *
  • 32
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1448 στις: Απριλίου 30, 2012, 23:21 »
καλησπερα σε ολους
ειμαι 45 ετων και καπνιζα 27 χρονια λεω καπνιζα γιατι εδω και τρεις μηνες μονο ατμιζω! και ενα μεγαλο ευχαριστω!! στο φορουμ :bye:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1449 στις: Μαΐου 01, 2012, 10:58 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος Karolina

  • **
  • 100
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "If music be the food of love; play on"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1450 στις: Μαΐου 01, 2012, 14:18 »
Καλησπέρα σας,

είμαι η Καρολίνα, 35 ετών, καπνίστρια των 50 τσιγάρων την ημέρα (winston κόκκινο) από τα 20. Πρόσφατα ξεκίνησα να ασχολούμαι με το άτμισμα, και... βλέπουμε.....  :D

Αποσυνδεδεμένος jandrew

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1451 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:51 »
Καλημέρα κι από μένα,

Εδώ και 1,5 μήνα χωρίς τσιγάρο (thanks to ovale elips) και δε μπορώ να πω πως μου λείπει κι ιδιαίτερα.. Ίσα-ίσα που μου βρωμάει κιόλας όταν βρίσκομαι δίπλα σε καπνιστές (μα δε ντρέπονται καθόλου να καπνίζουν μπροστά σε μη καπνιστές; τς τς.. τι να πω  ;D )

Πως και πήρα απόφαση να το γυρίσω σε ηλεκτρονικό; Εντελώς τυχαία, πάνω σε μια συζήτηση με ένα φίλο για το η.τ την ώρα που τρώγαμε κάτι σουβλάκια.. λίγο πιο κάτω ήταν ένα μαγαζί με ητ και μου λέει ο φίλος "δεν πάμε μια βόλτα να ρίξουμε μια ματιά; έχει κι ένα καλό.. (ξέρετε :o )

Αφού η ευγενέστατη κοπελιά μας ξενάγησε λίγο στα του η.τ τα υγρά κλπ κλπ, εμείς το ρίξαμε λίγο στην πλακίτσα του στυλ "μήπως παίζει και γεύση τζατζίκι;" κλπ κλπ χωρίς να το 'χουμε πάρει στα σοβαρά εκείνη τη στιγμή..

ε, να μην τα πολυλογούμε.. την επόμενη μέρα το παράγγειλα και μέσα σε μια εβδομάδα πήρε και ο φίλος.

Ο λόγος; γυρίζοντας στο σπίτι πήγα να μπω στο δωμάτιο που έχω ως γραφείο και.. ΜΠΟΧΑΑΑΑΑ!!! Τσιγαρίλααα!! Θα μου πεις πριν δεν το μύριζες; Ναι, το μύριζα αλλά δεν ήξερα ότι εκτός από το "κόβω το τσιγάρο μαχαίρι" (που λόγο άστατης περιόδου δεν παίζει) είχα και άλλη εναλλακτική λύση.

Εν κατακλείδει.. Αν και δεν το αγόρασα από το μαγαζί που πήγαμε με το φίλο (έπεφτε κάπως μακριά, να ξανακατέβω γι αυτό το λόγο) αν τύχει και ξαναπεράσω από 'κει θα πάω στην κοπέλα να την ευχαριστήσω (εντάξει, θα ψωνίσω και κάτι..  ;D ) για το καλό που μου έκανε!!

ΜΙΛΑΜΕ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!! Ούτε βρώμα από τσιγαρίλα, ούτε κίτρινα δάχτυλα, ούτε στόμα σκ@τά το πρωϊ, ούτε να τρέχεις νυχτιάτικα 10-20χιλ να βρείς καπνό, χαρτάκια, φιλτράκια, τσιγάρα κλπ κλπ.

Τι να πω; πως έχω αρχίσει και ανακτώ μέρος της γεύσης, όσφρησης κλπ; ότι δεν με έχει ξαναπιάσει πονοκέφαλος εδώ και 1,5 μήνα; (κυκλοφορούσα με ντεπόν-ασπιρίνες γιατί σχεδόν κάθε δεύτερη μέρα το κεφάλι κόντευε να εκραγεί και τό 'ριχνα σε "μάτι", "πολλοί καφέδες", "νεύρα από δουλειά" κλπ κλπ) δεν θα με πιστέψετε αλλά έτσι είναι.. όχι απλά είδα διαφορά.. ρε άμα ξανακαπνίσω να με...

Και μη νομίζετε πως δεν κάπνιζα και πολύ ε; Έκανα έναν καπνό 25άρη τη μέρα..

Τώρα; ξεκίνησα με 18mg νικοτίνη (ρε, βάραγε στο δόξα πατρί!), στη βδομάδα πήρα με 9mg και είχα το 18 για ώρα ανάγκης και τώρα το 9 (που και που) και ατμίζω 0 νικοτίνη με γεύση βανίλια (μαλατσία είναι η βανίλια, αλλά δεν έχω προλάβει να πεταχτώ να πάρω καμιά άλλη γεύση..)

Δεν θέλω να κουράσω, πρώτο μήνυμα γράφω εδώ πέρα.. τα γράφω όμως γιατί προσωπικά είδα ΜΕΓΑΛΗ αλλαγή από τη μέρα που πήρα το η.τ και μακάρι και άλλοι καπνιστές να το γυρίσουν από κανονικό σε η.τ ιδίως αν δεν μπορούν να το κόψουν μαχαίρι (που θεωρώ πως είναι και το καλύτερο)

Σκοπός είναι, όπως διάβασα και από κάποιον άλλον χρήστη εδώ πέρα, να φτάσω σε σημείο που και να μην έχω το η.τ εύχαιρο ή αφόρτιστο να μην με νοιάζει κάτι το οποίο για μένα θα σημαίνει "απεξαρτητοποίηση" από την συνήθεια του καπνίσματος.

Αυτά από 'μένα..

Γιάννης

ΥΣ. Όχι, δεν πουλάω η.τ  :D

ΥΣ2. Ο άνθρωπος από τον οποίο αγόρασα το η.τ μου είπε μια χρήσιμη συμβουλή που αν και δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί θα ήθελα να την μοιραστώ μαζί σας. "Από την στιγμή που θα ξεκινήσεις το ηλεκτρονικό τσιγάρο προσπάθησε, κάντο πιπίλα μην σε νοιάζει, να ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ 3 ΗΜΕΡΕΣ! Σου εγγυώμαι πως δεν θα ξανακαπνίσεις"..και έτσι έγινε  :)

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΤΣ

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1452 στις: Μαΐου 03, 2012, 13:45 »
Καλώς σας βρήκα, είμαι ο Δημήτρης από Καβάλα και χθες ξεκίνησα το η.τ. μετα απο 15 χρόνια συνεχούς καπνίσματος......
Πηρα με νικοτίνη και μπορώ να πω οτι δεν μου ελειψε το κανονικό τσιγαρο  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος vaggos59

  • **
  • 437
  • Φύλο: Άντρας
    • meteoacharnes
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1453 στις: Μαΐου 03, 2012, 23:17 »
Καλησπέρα σε όλη την μεγάλη παρέα. Είμαι ο Βαγγέλης, κάπου στα 52 μου, και ξεκίνησα το κάπνισμα στα 18 μου περίπου. Πριν δύο χρόνια, εγώ και η σύντροφός μου κάναμε απόπειρα να κόψουμς το τσιγάρι, χρησιμοποιώντας ητ της Nobacco. Δυστυχώς η προσπάθεια αυτή ήταν άκαρπη. Η μπαταρία δεν άντεχε ούτε για΄μία ώρα. Μετά απο ένα χρόνο η σύντροφός μου, κατόρθωσε να το κόψει τελείως. Και δέκα μήνες δεν το ξαναξεκίνησε. Πριν δύο βδομάδες, μου έκανε δώρο το iwant. Απο την πρώτη μέρα μου το δοκίμασα με μικρή περιεκτικότητα νικοτίνης, διαπίστωσα ότι άτμιζε υπέροχα. Καμιά σχέση με το προηγούμενο. Διαβάζοντας στο forum, έμαθα αρκετά πράγματα. Και λίγο αργότερα επισκέφθηκα το κατάστημα της NOBACCO στις Αχαρνές και ο πράγματι εξυπηρετικός υπεύθυνος, μου σύστησε την Μπαταρία Giant 900mAh" με Usb Passthrough και το Τιταν. Και μπορεί να έκαψα το πρώτο, αλλά στο δεύτερο βρήκα την πραγματική απόλαυση. Σήμερα κλέινω δύο βδομάδες άτμισμα. Και μπορώ να πω ότι ήδη έχω βρει τη γεύση μου και σχεδόν έχω ξεχάσει τι θα πει λαχάνιασμα. Θα μπορούσα να είχα απευθύνει αυτό τον χαιρετισμό πιο νωρίς. Επειδή είμαι δύσπιστος όμως, προτίμησα να αφήσω να περάσει λίγος καιρός μέχρι να δω τα αποτελέσματα και αν θα μπορέσω να συνεχίσω. Τέλειες όσες γεύσεις έχω δοκιμάσει και πάντα με χαμηλή περιεκτικότητα νικοτίνη ή σχεδόν καθόλου. Και φυσικά ούτε καν υγρά στο στόμα. Και επειδή σχεδόν όλη ην ημέρα είμαι καρφωμένος σε ένα υπολογιστή λόγω της δουλειάς μου, το usb δουλεύει ακατάπαυστα. Πραγματική απόλαυση.

Αποσυνδεδεμένος KRmaster

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1454 στις: Μαΐου 04, 2012, 01:23 »
Γεια χαρά σε όλους,

Με λένε Κωνσταντίνο και ξεκίνησα το η.τ. εδώ και 1 μήνα. Κάπνιζα κ.τ. επί 7 χρόνια και τα τελευταία 3 μπορεί και να ξεπερνούσα τα 2 πακέτα την ημέρα. Μια ωραία μέρα καθώς πήγαινα στο γραφείο, είδα ένα μαγαζί Ovale στη γειτονία μου. Δεν είχα δει ποτέ η.τ. από κοντά, έτσι είπα ας πάω να ρίξω μια ματιά. Ο ιδιοκτήτης του καταστήματος ήταν εξυπηρετικότατος και πειστικότατος (πολύ καλός πωλητής δλδ) έτσι το ίδιο κιόλας απόγευμα βρέθηκα με ένα Ovale Elips στα χέρια μου. Αρχικά δεν το είχα πάρει στα σοβαρά γιατί δεν είχα σκοπό να κόψω το κ.τ., επομένως έκανα και κανονικό. Από την πρώτη όμως μέρα έπεσα στα 5-6 τσιγάρα και μειώθηκε και η επιθυμία μου. Αυτό κράτησε για 10  περίπου μέρες. Σήμερα , αν και έχω πάντα ένα κλειστό πακέτο μαζί μου, δεν το έχω ακουμπήσει για αρκετό καιρό. Τώρα δε που ανακάλυψα και το φόρουμ, διαβάζοντας τα θέματα για τις γεύσεις, τις μόντες και τα μοντέλα που κυκλοφορούν, βλέπω πως το η.τ. έχει τη δική του μαγεία. Ελπίζω λοιπόν σιγά σιγά να αρχίσω να "ξεχνάω" και το κλειστό μου πακέτο στο σπίτι.
Η συμβουλή μου πάντως ως νέος ατμιστής, προς όλους του καπνιστές είναι να πάρουν ένα η.τ. και απλά να το κουβαλάνε μαζί τους, ποτέ δεν ξέρεις πότε θα σου έρθει όρεξη να το χρησιμοποιήσεις και ίσως σιγά σιγά να το αγαπήσεις. Έτσι κι αλλιώς και 1 τσιγάρο να γλιτώσετε κέρδος είναι.
Αυτά από μένα....

Ευχαριστώ πολύ...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248549 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 766959 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 152 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181432 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 338 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 300 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573279 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2414 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8578 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1123836 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 720 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos