vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 1 χρήστης
noe

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Lord

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1455 στις: Μαΐου 04, 2012, 02:08 »
Καλησπερα στην μεγαλη παρεα των ατμιστων.

Με λενε Κωστα, παρακολουθω το forum εδω και 10 μερες αλλα σημερα το αποφασισα να εγγραφω.
Πριν 2 βδομαδες με την κοπελα μου αγορασαμε απο ενα ego-C. Εδω και 1 βδομαδα δεν εχω δοκιμασει κ.τ. και δεν εχω καν ορεξη για να κανω. Εχω παθει πραγματικα την πλακα μου με το η.τ. και το νεο κοσμο που ανοιγεται μπροστα μου. Πολλα μοντελα, πολλες γευσεις για δοκιμη και ακομη πιο πολλα πραγματα να μαθω. Σημερα δεν κρατηθηκα και αγορασα και ενα imist για δοκιμη μιας και ακουσα τοσα καλα λογια για αυτο, μαζι και ενα lalakia (καλη γευση αν και βλεπω να με ενοχλει λιγακι και μαλλον θα ξαναγεμισω virginia). Ηδη πρηζω ολους τους φιλους μου να αγορασουν και αυτοι ενα η.τ. και να αφησουν τα κ.τ. Ελπιζω να σας γνωρισω καλυτερα στο προσεχες μελλον!

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1456 στις: Μαΐου 04, 2012, 19:36 »
Καλησπέρα σε όλους με λένε Βασίλη είμαι 30 ετών στρατιωτικός και έχω διακόψει το κανονικό τσιγάρο εδώ και περίπου 28 μέρες (και συνεχίζω δυνατά).
Το φόρουμ το βρήκα τυχαία με την βοήθεια του google και μπορώ να πω ότι άνοιξαν τα μάτια μου......
Στην μονάδα που υπηρετώ στην αρχή με κοιτάζανε κάπως ομολογώ.....αλλά πλέον είμαστε πάνω από 10 ατμιστές....
Αυτά τα λίγα.

Αποσυνδεδεμένος Tsolia

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1457 στις: Μαΐου 06, 2012, 12:01 »
Γεια χαρά σε όλους, με λένε Μπάμπη, είμαι 35 χρονών κάπνιζα από τα 17 μου και σταμάτησα μαχαίρι το τσιγάρο το Μάιο που μας πέρασε, και είμαι καλά.
Είμαι γραμμένος στο forum εδώ και μερικούς μήνες, αλλά η δικιά μου πολιτική είναι πιο πολύ διάβασμα, λιγότερο κουβέντα!
Αυτό το χρονικό διάστημα που ατμίζω, είχα αρκεστεί σε απλά ατμιστικά εργαλεία του εμπορίου όπως και υγρά, αλλά προσωπικοί φίλοι του εδώ forum μου άνοιξαν τα ματάκια και άλλες επιλογές, που οφείλω να ομολογήσω ότι έκαναν το άτμισμα μία πραγματική απόλαυση.
Μπράβο λοιπόν σε όλους και από εδώ και πέρα θα σας παρακολουθώ καθημερινά γιατί κάνατε το άτμισμα από εναλλακτική του τσιγάρου, σε χόμπι/επιστήμη.
Σας ευχαριστώ Μπάμπης

Αποσυνδεδεμένος Aisan

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1458 στις: Μαΐου 06, 2012, 19:03 »
Γεια σας και απο εμενα.

Το ονομα μου ειναι Δημητρης και δυστηχως καπνιζα απο τα 13 μου,"επαγγελματικα" απο τα 15 μου. Κοντευω τα 30 οποτε καιρος να σοβαρευτουμε με την υγεια μας για τα επομενα 2/3 χαχα.

Η πρωτη επαφη με το Η.Τ ηταν περιπου ενα χρονο πριν ,απο μια φιλη.
Παροτι το αγορασα( ego -T starter kit ) ...δεν...λογω υγρων θες,λογω διαρροων θες δεν με ενθουσιασε και το αφησα απλα στην ακρη.(...Κακως...)

Τσιγαρο στο τσιγαρο , φετος η χρονια με βρηκε "κολλητο" με την πνευμονολογο μου και θεραπειες με κορτιζονη στους πνευμονες για να μπορεσω και παλι να αναπνευσω...Το γελιο ηταν να καθαριζουν οι πνευμονες με μια θεραπεια και μετα απο 3 μερες καπνισματος να ξαναπηγαινω στην γιατρο και ξανα μανα απο την αρχη και σε χειροτερη κατασταση.
Ειχα φτασει σε σημειο να κανω τσιγαρο και μετα απο κανα 10 λεπτο να θελω κορτιζονουζο spray για να στρωσω...
Το να θες να καπνιζεις ,ενω εχεις προβλημα, δεν σε κανει "μ....κα",σε κανει να καταλαβαινεις ποσο εξαρτημενος εισαι και σε ωθει να βρεις λυσεις (αν θες).
Μια λυση ειναι να το κοψεις και να χαζευεις τους αλλους να καπνιζουν, δευτερη λυση ειναι αργα η γρηγορα να σε κοψει εκεινο ,... , και να που βρηκαμε λυση να ατμιζουμε!

Ετσι λοιπον το εψαξα καλυτερα και "εφτιαξα" ενα custom Η.Τ ,κομματακι κομματακι δοκιμη στην δοκιμη , απο διαφορους κατασκευαστες  και αφου το εφερα στα μετρα μου το απολαμβανω καλυτερα και απο το κανονικο.

Δεν θα σας πω τι καπνιζα,δεν εχει σημασια , παρα μονο για τα πνευμονια μου τοοοσα χρονια.
Θα σας πω τι ατμιζω! Ego T/C μπαταριουλα 1000mah + καρτο in DCT v2 + Atmos Lab Mist 1.2% με γευσεις(την προπυλεν δεν την μπορω)

Καλως σας βρηκα!Φιλικα!

Αποσυνδεδεμένος ChloeQueen

  • *
  • 19
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1459 στις: Μαΐου 08, 2012, 08:51 »
καλημέρα σε όλους ..
Είμαι η στεφανια από αθηνα,φανατικοί καπνίστρια ελαφρών γεύσεων από τα 18 μου..δεν λέμε ποσο είμαστε τώρα..xi xi
Πριν δυο εβδομάδες το αγόρι μου πήρε ένα ηλεκτρονικό τσιγάρο μικρής αξιας αυτά που ανάβουν μπροστά με ένα κόκκινο φωτάκι και μοιάζουν σαν κανονικά τσιγάρα.
η συσκεασία είχε δυο τσιγάρα και μου έδωσε το ένα.τότε είχα και την πρώτη μου εμπειρία με τον ατμό,στην αρχή ενθουσιάστηκα,αλλα η σύσκευη ήτανε πολύ χαμηλών δυνατοτήτων και με εκνεύριζε όταν μετά από 3 τζούρες,ρούφαγες στην ουσία αέρα κοπανιστό!!!
και εκεί άρχισα να γεμίζω ερωτήματα,η γεύση μου άρεσε,η σύσκευη δεν με ικανοποιούσε,λειτουργούν όλες έτσι?? (3 τζούρες και τέλος)?
και κατέληξα σε αγορά 2 καλών συσκευών..που εδώ και 5 μέρες που τις χρησιμοποιώ με έχουν αφήσει απόλυτα ικανοποιημένη..Χαίρομαι παρα πολύ που ανακάλυψα ένα διαφορετικό τρόπο εναλλακτικού καπνίσματος!!!!
Το μονο κακό είναι ότι με κοιτάζουν κάπως περίεργα έξω..και διαπιστώνω ότι δεν είμαι η μονη που αγνοούσα την ύπαρξη του μέχρι και πριν μερικές μέρες.
Να είστε όλοι πάντα καλά...και μπράβο στους διαχειριστές τις σελίδας για την πολύ καλή ενημέρωση.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1460 στις: Μαΐου 08, 2012, 12:51 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος djluve

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1461 στις: Μαΐου 08, 2012, 15:33 »
Παιδια καλησπερα
Λουκας λεγομαι ειμαι 39 παντρ με ενα κοριτσακι...
το Η.Τ. το ξεκινησα 5μηνες τωρα αλλα πολλες φορες (οπως μετα το φαγητο
η το πρωι με τον καφε) το τραβαει ο οργανισμος μου.
Τελευταια χρησιμοποιω Lavatube με EGO-W και ατμιζει και πολυ ντουμανη (υπερβολικο θα ελεγα)
και γευση (με EGO-T 510-T ειναι ανωτερο , δικη μου αποψη) αλλα αυτο το χτυπημα του τσιγαρου δεν το βρηκα ουτε σε LR
ουτε παιζοντας με τα βολτ.......
Ετσι κανω υποτροπη....αυτο ομως που με στελνει πιο πολυ στο κ.τ ειναι ενα στεγνωμα που μου κανει στον λαιμο
καιενα μπουκωμα απιστευτο λες και εχω καπνισει 1000 κ.τ την νυχτα....
Αυτα σκεφτομουν τωρα και αν καποιος ενδιαφερετε για Lavatube ας επικοινωνησει μαζι μου
θα παθει με γαλη πλακα   :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος anapofasistos

  • **
  • 132
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1462 στις: Μαΐου 10, 2012, 12:12 »
Καλημέρα παιδιά (αν και απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι είμαστε μόνο στη καρδιά..!!)

Είμαι ο Στέφανος από Καρδίτσα, 37 χρονών και καπνίζω από τα 20 (ή μήπως από 18 - έχασα το μέτρημα).

Έχω καιρό που σκέφτομαι τη διακοπή του αν και δεν είχα εμφανή προβλήματα υγείας. Δε δοκίμαζα το η.τ. γιατί το θεωρούσα μούφα. Μέχρι που το αγόρασα και έπαθα πλάκα με το πόσο καλά αντιγράφει το κ.τ. έχοντας ταυτόχρονα και το δικό του χαρακτήρα. Ακόμα και η ίδια η ενασχόληση με το η.τ. φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα.

Αν και έχω μόλις 2 εβδομάδες ατμιστής, έχω διαβάσει αρκετά το φόρουμ, περιμένω να μου έρθει ο τρίτος (σε είδος) ατμοποιητής και βιάζομαι να κάνω κανα σετάρισμα...

Δε ξέρω που θα με οδηγήσει το η.τ. γιατί το ξεκίνησα ως μέθοδο διακοπής και τώρα πια δε ξέρω... (εξού και το όνομα "anapofasistos").

Αν και δε καταπολεμά τη συνήθεια του καπνίσματος, σίγουρα αλλάζει το τρόπο που μετρούσαμε και ρυθμίζαμε τη μέρα μας με το "τσιγαράκι". "Ένα καφεδάκι για το τσιγάρο", "Ένα τσιγαράκι και φύγαμε", "πάω βόλτα να πάρω και τσιγάρα", "πάμε έξω για τσιγάρο" και άλλες πολλές φράσεις και δικαιολογίες που λέγαμε καθημερινά.

Αυτές τις δυο βδομάδες πραγματικά δε χρειάστηκα το κ.τ. και δε νιώθω ότι το έκοψα, απλά ότι άλλαξα τσιγάρα.

Χάρηκα πολύ που μπήκα στη παρέα σας και ελπίζω να (και είμαι σίγουρος οτι θα) μάθω πολλά...!!

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1463 στις: Μαΐου 11, 2012, 23:14 »
καλησπερα σε ολους,ονομαζομαι Κωστας,ειμαι 50 ετων υπαλληλος της Ο.ΣΥ. ΑΕ,30 χρονια καπνιστης 2 πακετων ημερησιως μεχρι πριν 9 μηνες που εγινα ατμιστης.Εγινα μελος του forum για να μπορεσω να μαθω για το η.τ. απο ανθρωπους που το εχουν χρησιμοποιησει και εχουν μια σχετικη εμπειρια.Ετσι ειμαι και εγω πλεον εμπειρος τοσο ωστε να μετατρεπω καποιους απο τους ατμο που χρησιμοποιω σε επισκευασιμους ετσι ωστε να τους φτιαχνω οπως θα ηθελα για να με ικανοποιουν απο πλευρας γευσης,χτυπηματος,ατμου.Ειμαι μελος του forum αυτους τους μηνες αλλα δεν επαιρνα μερος σε συζητησεις απλα παρακολουθουσα και θα συνεχισω να τοκανω τις συζητησεις των μελων ωστε να εμπλουτιζω τις γνωσεις μου σχετικα με το η.τ.Θελω να σας ευχαριστησω ολους γιατι χωρις αυτες τις συζητησεις θα ειχα μαυρα μεσανυχτα,ειναι πραγματικα μεγαλη η προσφορα του forum στο να μπορεσει καποιος να σχηματισει γνωμη και να αποκτησει καποια γνωση στοθεμα η.τ. γενικα.Θα ηθελα να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη αν δεν επικοινωνω με αλλα μελη η αν δεν παιρνω μερος σε συζητησεις καθοτι δεν ειμαι εξοικιωμενος με την χρηση του pc και παλι καλησπερα σε ολους και ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος egowego

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1464 στις: Μαΐου 16, 2012, 12:14 »
Καλημέρα φίλοι και φίλες συμφουρμίτες,

Γιαννης απο Θεσσαλονικη, όψιμος καπνιστής, το ξεκινησα πριν 3 χρονια  :eyesplash:

Εχω βαρεθεί ήδη το καπνισμα και σιχάθηκα την βρωμα του... Πολλές φορές που επρεπε να ασπαστω καποιο φιλο ή φιλη, μη καπνιστή, πραγματικά ντρεπόμουν για την βρωμα του τσιγαρου απο μυριζα!

Προσπάθησα αρκετες φορες να το κοψω... Με νικορετ, με χαπια, με επισκεψη στα αντικαπνιστικά κεντρα, με πατς νικοτινης... Δεν με βοηθησε τιποτα απο ολα αυτα (για να ειμαι ειλικρινης, βοηθανε σε ενα βαθμο αλλα κατι λειπει απο καθε μεθοδο)

Κατεληξα οτι το καπνισμα εχει 2 μεγαλες και δυσκολο να κοπουν συνιστωσες...
1. Η νικοτινη - εθισμος
2. Η κινηση, ο καπνος, η τζουρα - συνηθεια

Και τα δυο παραπανω, τα καλυπτει το Η.Τ.  Ετσι, αποφασισα να κανω το βημα και να παω σε ατμισμα... (το οποιο ειναι πιο κοντα στο... ναργιλε, κατι που μου αρεσει και νομιζω θα με βοηθησει...)

Το φορουμ με εχει βοηθησει ήδη παρα πολυ, τοσο με τα θεματα και τις αναλυτικες πληροφοριες, οσο και με τα παλαιοτερα μελη που πραγματικα με βοηθησαν στις αποριες μου...

Αποσυνδεδεμένος TZOLAS

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1465 στις: Μαΐου 17, 2012, 14:24 »
Γεια σε όλους
Με χαρά διαπιστώνω ότι είμαστε πολύ τελικά οι ατμιστές!
Ονομάζομαι Παναγιώτης και είμαι από την Πάτρα.
Ατμίζω εδώ και δυο μήνες με μεγάλη επιτυχία (αφού δεν έχω ξαναβάλει τσιγάρο στο στόμα μου) και χρησιμοποιώ Oval e-lips (αρχικά) και το giant (τελικά).
Ελπίζω να απαλλαγούμε οριστικά από το τσιγάρο.

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1466 στις: Μαΐου 18, 2012, 00:55 »
Καλησπέρα παιδιά,
Ξεκίνησα το η.τ. πριν 7 μήνες. Απλά μου αρέσει πολύ περισσότερο από το κ.τ. Από τότε ούτε ένα τσιγάρο και σιγά σιγά μειώνω την νικοτίνη.
Ξεκίνησα με ego c. Τώρα έχω ένα lavatube και πειραματίζομαι με γεύσεις. Νομίζω προτιμώ τις γλυκές. Κάπνιζα περίπου 1,5 πακέτο τσιγάρα ανά ημέρα τα τελευταία 16 χρόνια. Μετά από τόσους μήνες χωρίς τσιγάρο αναπνέω καλύτερα, κοιμάμαι καλύτερα, και γενικά είμαι πολύ καλύτερα. Διαβάζω αρκέτό καιρό το forum αλλά τώρα αποφάσισα να συστηθώ.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1467 στις: Μαΐου 18, 2012, 01:31 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος s0undc10ud

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Lift Your Skinny Fists Like Antennas To Heaven
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1468 στις: Μαΐου 18, 2012, 06:06 »
Γεια σας και από εμένα.

Είμαι 28 ετών και ασχολούμαι επαγγελματικά στον χώρο της τεχνολογίας (Hardware & Software dev).
Είμαι καινούριος vaper και μόλις έκλεισα 2 μήνες χωρίς κ.τ. Παρ' όλα αυτά όμως έχω στην μέχρι τώρα συλλογή μου: Buzz Pro (έρχεται), Akston Hughes SVR, The Bolt, Bloog Maxx Fusion, Nobacco Hybrid και Nobacco mini & more.
Το η.τ. μου άνοιξε έναν καινούριο κόσμο και από την ημέρα που το άρχισα έχω βάλει στόχο να βρώ τον καλύτερο συνδυασμό μπαταρίας και ατμοποιητή τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα. Δε θα με δείτε όμως να φλυαρώ ή να ξημεροβραδιάζομαι στο forum. Αυτό όχι μόνο λόγω χαρακτήρα, αλλά και επειδή ο ελεύθερος χρόνος μου είναι αρκετά περιορισμένος. Είμαι από αυτούς που θα πουν κάτι όταν πραγματικά έχουν να πουν κάτι. Θαυμάζω την οργάνωση και την ομαδικότητά σας και ελπίζω να συνεισφέρω και εγώ όσο μπορώ.

Αποσυνδεδεμένος hary

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1469 στις: Μαΐου 18, 2012, 17:08 »
Χαιρετώ όλα τα μέλη του φόρουμ και απο την μεριά μου...

Ονομαζομαι Χάρης και τα τελευταία 6 χρονια κατοικώ στην Κόρινθο.. Ειμαι Καπνιστής απο τα 17 μου και σε λίγους μήνες θα κλείσω τα 32...

Πριν 2 βδομάδες ένας φίλος μου, μου έκανε δώρο ένα eGo-T για να ελαττώσω το τσιγάρο. Για να ειμαι ειλικρινής όταν το είδα με έπιασαν τα γέλια γιατι νόμιζα ότι μου έκανε πλάκα. Δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με το ΗΤ δεν ήξερα τι είναι, δεν είχα ακούσει και πολλα πράγματα ούτε που μπορείς να το προμηθευτείς.... Είχα δει μερικούς να ¨ατμιζουν¨ αλλα πίστευα ότι είναι και αυτο μια μόδα των καιρών απο αυτές που εμφανίζονται και εξαφανίζονται ακαριαία.... Με έβαλε λοιπόν να του υποσχεθω ότι για 2 μέρες θα ατμιζω μόνο το ΗΤ και αν τελικά καταλήξω ότι δεν μου αρέσει να συνεχίσω με το ΚΤ... Η αλήθεια είναι ότι ο οργανισμός μου το δέχτηκε κατευθείαν χωρίς βηχα που αργότερα άκουσα ότι μερικούς τους πιάνει απο την μετάβαση ΚΤ σε ΗΤ...

Έτσι λοιπόν άρχισα να ψάχνω online για περισσότερες πληροφορίες και παρήγγειλα χωρίς να το καταλάβω και χωρίς να ξέρω περί τίνος πρόκειται ένα DCT 6ml και μια μπαταριοθήκη mod με μπαταρία 18500... Έτσι συνθεσα ένα δεύτερο ΗΤ το οποίο έχει και τελείως άλλη αίσθηση απο το στάνταρ eGo-T που αρχικά μου δώσανε... Φυσικα και τα ατμίζω και τα δυο αναλογα με το κεφι.. Το eGo-T εχει ποιο smooth συμπεριφορα ενω το mod με το dc tank ποιο δυνατο χτυπημα και ποιο εντονα αρωματα και γευσεις.... Το αποτέλεσμα είναι ότι εδω και 2 βδομάδες μου έχει μείνει ένα πακέτο Marlboro που καπνιζα με 9 τσιγάρα μέσα τα οποία τα έχω απο την ημέρα που μου έφερε το φιλαράκι το ΗΤ. Δεν μου λείπει καθόλου το ΚΤ και ιδίως τις τελευταίες 2-3 μέρες νιώθω ότι ¨ξεφουσκωσα¨ κάπως... Τουλάχιστον ανεβαίνω τα σκαλιά του σπιτιού μου με περισσότερη ευκολία... Έτσι βρήκα χθες και το φόρουμ αυτο και αφού έριξα μια ματιά σε διάφορα ενδιαφέροντα θεματάκια που έχετε, είπα να γράφω και να αυτοπαρουσιαστω.... Ελπίζω να τα καταφέρω και απο καπνιστής να γίνω αποκλειστηκα ¨ατμιστης¨

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2911 420246 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:04
από anetost
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15660 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131197 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 141 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 161 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 161 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 241 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 149 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249493 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767587 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 241 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181740 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976