vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

69 επισκέπτες, 3 χρήστες
Mimhsdr, antre, dvelev

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1470 στις: Μαΐου 19, 2012, 14:28 »
Καλημερα κι απο μενα λοιπον! Απο το παρατσουκλι και μονο πιστευω οτι φαινεται απο που καταγομαι! Καπνιστης απο πιτσιρικας που πλεον βαδιζει στα -αντα! Απο τις αρχες του 2012 παλευω την υποθεση ηλ.τσιγαρο! Ξεκινησα με ενα κινεζικο ego-t που εφτασε με εναν περιεργο τροπο στα χερια μου. Σε λιγοτερο απο μηνα αλλαξα ατμοποιητη, εβαλα τον ego-w και τοτε ουσιαστικα αρxισε το η.τ. να αντικαθιστα το κ.τ. Εχει κανενα μηνα που το πηρα πιο ζεστα το θεμα και ειπα να ασχοληθω λιγο παραπανω με το θεμα αλλα πραγματικα χαθηκα! 10 ειδη υγρων, 30 ατμοποιητων, 100 μπαταριων... Ελπιζω η περιηγηση εδω να δωσει περισσοτερες λυσεις παρα αποριες! Αυτα για την ωρα! Και για να μην ξεχνιομαστε: ΠΑΟΚ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΩ ΠΟΤΕ!

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1471 στις: Μαΐου 20, 2012, 16:22 »
καλησπερα.καπνιστης χρονια.κανω μια προσπαθεια να το κοψω με πιπακια nicorette αλλα δεν βλεπω φως.απο η.τ ειμαι παντελως ασχετος για αυτο γραφτηκα για να με βοηθησετε βρε παιδια στα πρωτα μου βηματα.ζηταω συγνωμη προκαταβολικα για τις ασχετες ισως ερωτησεις μου.

Αποσυνδεδεμένος REDBMW

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
  • gιmme fuel,gimme fire!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1472 στις: Μαΐου 20, 2012, 21:03 »
γεια σας και απο μενα! με λενε παντελη 39 ετων.ειμαι μηχανικος αυτοκινητων κυριως bmw και opel.ειμαι λατρης της metal μουσικης κυριως.καπνιζα 1 πακετο τσιγαρο την ημερα και τωρα σχεδον καθολου!νεος εδω,3-4 μηνες στο ατμισμα
δεν τα καταφερνα καλα με τα η.τ. τυπου "στυλο",μου σπαγανε τα νευρα με διαροες και μπαταριες οσπου ο καλος φιλος γιωργος(whitevaradero)με μυησε στον κοσμο του(ναξερα και πως τα λενε)μεγαλου η.τ. μεγαλες μοντες και μπαταριες δηλαδη!
θα τα λεμε απο εδω και απο συναντησεις!
χιουμορ πανω απ'ολα!

Αποσυνδεδεμένος dimmie

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1473 στις: Μαΐου 21, 2012, 10:41 »
καλημερα λεγομαι δημητρης και ατμιζω 7 μηνες.ειμαι 35 χρονων

Αποσυνδεδεμένος nasos-samos

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΝΕ ΚΟΜΜΩΤΗΣ......
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1474 στις: Μαΐου 21, 2012, 19:53 »
Καλησπέρα, με λένε Νάσο, είμαι απο τον Πειραιά και τα τελευταία 7 χρόνια κατοικώ μόνιμα Σάμο. Είμαι 32 χρονών και ξεκίνησα το η.τ. πρίν 6 μήνες. Καπνιζα κ.τ. 15 χρόνια και μάλιστα αρκετα πακετα. Πλέον βρήκα την υγειά μου και ξεβρωμισε και το σπίτι  . Πλέον επισημα ως ατμιστης εγγραφομαι και στο forum για ενημέρωση συζητησεις και παρουσιασεις νεων προιοντων. Καλά ντουμάνια!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ενάλιος

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1475 στις: Μαΐου 21, 2012, 23:43 »
καλησπερα και απο εμενα με λενε κωστα και καπνιζα 2 πακετα τσιγαρα για τουλαχιστον 20 χρονια,μεχρι που ανακαλυψα το η.τ,θα συνεχισω οσο μπορω γιατι προς το παρον δεν εχω προβλημα ουτε και μου λειπει το κανονικο!

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1476 στις: Μαΐου 21, 2012, 23:49 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος charis39

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1477 στις: Μαΐου 23, 2012, 10:35 »
Γειά σας και από μένα. Το όνομα μου είναι ΧΑΡΗΣ είμαι 50 χρονών μένω Αθήνα  Παγκράτι συγκεκριμένα , είμαι ιδιωτικός  υπάλληλος και κάπνιζα για 35 χρονια  2 πακέτα τσιγάρα την ημέρα . Εδώ και 40 μέρες  άρχισα το ητ με 1 ego-t  το αναβάθμισα σε c και τώρα λέω να πάω σε vv .Το φόρουμ το βρήκα googλάροντας , το διαβάζω εδώ και 25 μέρες  δεν  έχω γράψει κάτι , ακόμα μελετάω και μαθένω. Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για την απίστευτη βοήθεια που προσφέρετε μέσω του φορουμ σ΄εμάς τους άσχετους  στα πρώτα βήματα μας

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Γ

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής από Φεβ 2013
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1478 στις: Μαΐου 23, 2012, 20:42 »
Καλησπέρα. Με λένε Βασίλη και είμαι ... καλά. Είμαι 40 χρονών και καπνίζω τα μισά μου χρόνια (1 πακέτο 25άρι την ημέρα). Αν και έχω αρκετές φορές σκεφτεί να κόψω το "ρημάδι", δεν έχω καταφέρει να το πάρω απόφαση. Πριν λίγες μέρες πήρα την απόφαση να κάνω τη μετάβαση στο 'άτμισμα', την θα πραγματοποιήσω σε καναδυό μέρες που θα προχωρήσω σε αγορά η.τ. Ελπίζω να πιάσει...

Αποσυνδεδεμένος DaemonaS

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
  • C'est la vie !!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1479 στις: Μαΐου 24, 2012, 18:27 »
Καλησπέρα και από εμένα... το όνομα μου είναι Κώστας και είμαι σχετικά καινούριος..
Καπνίζω λάθος... Ατμίζω 3 εβδομάδες τωρα και κάτι μου λέει οτι θα το κάνω για καιρό ακομη...
Για την ώρα είμαι με 2 μπαταρίες τύπου ego  και 2 τανκάκια DCT... υπάρχουν όμως εδώ μέσα κάποιες μετατροπές που πραγματικά σε ψήνουν/ ατμίζουν πολύ να δοκιμάσεις...
Αυτά για την ώρα, τα υπόλοιπα με τον καιρό...

Αποσυνδεδεμένος Edleneth

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1480 στις: Μαΐου 25, 2012, 11:15 »
Ονομαζομαι Ειρηνη. Ημουν φανατικη καπνιστρια μεχρι που επεσα πανω στο forum και ενημερωθηκα για το η.τ και πηρα την γεναια αποφαση να το δοκιμασω! Μεχρι στιγμης ειμαι απολυτα ηκανοποιημενη  , και ελπιζω να μην αρχισω ποτε ξανα το κ.τ. Επισης η ολη διαδικασια πυροδωτησε την φαντασια και δημιουργικοτητα μου με αποτελεσμα να φτιαχνω τα δικα μου υγρα αναπληρωσης. Ευχομαι σε ολους σας να μην πιασετε ποτε ξανα το κ.τ οπως το ευχομαι και στο εαυτο μου!

Καλως σας βρικα!

Αποσυνδεδεμένος VaporParadise

  • *
  • 1
  • Φύλο: Άντρας
    • VaporParadise
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1481 στις: Μαΐου 27, 2012, 17:18 »
Γεια χαρά σε όλους , είμαι και εγώ από τους τυχερούς που συνεχίζουν ακόμα το ΗΤ μετά από τον πόλεμο που δεχόμαστε από τις καπνοβιομηχανίες, και θα συνεχίσω διότι πραγματικά μου έχει αλλάξει και κυριολεκτικά σώσει την ζωή μου , μετά από 19 χρόνια ασταμάτητου ΚΤ. Εύχομαι σε όλους να μην ακούνε τους άσχετους που κατακρίνουν το ΗΤ και να συνεχίσουν να το χρησιμοποιούν διότι πραγματικά είναι θαυματουργό και ακίνδυνο σε σχέση με το ΚΤ. Συγνώμη για ότι ορθογραφικό λάθος έχω κάνει, είναι επειδή έλειπα στο εξωτερικό για πολλά χρόνια και δεν εξασκούσα καθόλου τα ελληνικά μου . Ελπίζω να συμμετάσχω σε πολλές ενδιαφέρουσες και χρήσιμες συζητήσεις οπού θα βοηθήσουν τον κόσμο να κατανοήσει την εννιά του ΗΤ.

Ευχαριστώ εκ των πρότερων  :D

Αποσυνδεδεμένος funfix

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1482 στις: Μαΐου 29, 2012, 13:31 »
Καλησπέρα, Ιορδάνης από Θεσσαλονίκη 30 ετών και κάπνιζα 15+ χρόνια συστηματικά σχεδόν 12!!!Κατά τύχη πήρα ΗΤ και κατά τύχη πήρα και το διπλό και μεγάλο(900 μπαταριά). Κάπνιζα graven καπνό εδώ και 6 χρόνια αν και στα τόσα χρόνια έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα από κτ!!!!Ενα βραδύ μετά από έντονο βήχα στις 2 το βράδυ το πέταξα από το μπαλκόνι και φυσικά όπως πάντα πέτυχα κάποιον από κάτω που εντελώς τυχαία είναι χρήστης ΗΤ!!!!! Παραβλέπω τις σαλτες το τι έγινε μέχρι να απολογηθώ και των προσπαθειών να με πιέσει να αρχίσω να ατμίσω και παραθέτω το οτι το αποφάσισα την 2 μέρα στέρησης του ΚΤ ( επί 2 μέρες σαν να είχα μόλις ξυπνήσει-->σαν μαστουρωμένος). Έτρεξα και πήρα ένα 1100 egoT που είχε χαλασμένο ατμο και το άλλαξα σε 2πλο 900αρι.Ατμίζω εδώ και 7 μέρες.

Αυτά τα ολίγα από μένα... τα υπόλοιπα βλέποντας και κάνοντας σαν γνήσιος ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ!!

ΥΓ η αντοχή σε σωματική καταπόνηση έχει βελτιωθεί τουλάχιστον 50% σε λίγες μόνο μέρες  :thumpup:




Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1483 στις: Μαΐου 30, 2012, 00:19 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος We Are All Vapers

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1484 στις: Μαΐου 31, 2012, 19:27 »
Γειά σας και από μένα.
Το όνομα μου είναι Γίαννης είμαι 30 χρονών και μένω Αθήνα στο Βύρωνα.
Γνώρισα το ηλεκτρονικό τσιγάρο στην προσπάθεια μου να κόψω το συμβατικό.
Είμαι ατμίστης απο τα Χριστούγεννα και πλέον το άτμιστα έχει γίνει τρόπος ζωής για μένα και για την παρέα μου.
Καλώς σας βρήκα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2911 420236 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:04
από anetost
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15660 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131192 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 140 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 160 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 160 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 239 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 148 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249488 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767582 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 241 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181737 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976