vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

320 επισκέπτες, 3 χρήστες
polydimi5, Buliwyf, npaolo

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος athkoub

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1350 στις: Μαρτίου 14, 2012, 22:11 »
Καλησπέρα . Θανάσης 40 ετων από θεσσαλονικη αλλα λόγω δουλειας από όλη την επικρατεια .
καπνιζα για περιπου 20 χρονια και το εχω κοψει εδω και 3 μηνες . Ξεκίνησα απο ego-w αλλα δεν με ικανοποίησε . τωρα εχω ενα imist και ενα dct αλλα με τις μπαταριες του ego .Λόγω δουλειας (ηλεκτρονικος και προγραμματιστης) εχω ηδη ξεκινησει τις παραγγελίες για ιδιοκατασκευες . Περισσοτερα στο μελλον

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1351 στις: Μαρτίου 14, 2012, 22:17 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2012, 22:25 από Vangos »

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1352 στις: Μαρτίου 15, 2012, 14:53 »
Καλησπέρα σε όλους, 8)
Νικόλας από Αθήνα, καπνιστής εδώ και 13 χρόνια, μέχρι προχτές όπου απόκτησα ένα giant!
 :bye:

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1353 στις: Μαρτίου 15, 2012, 20:32 »
Γεια σας παιδιά,κάπνιζα 30 χρόνια και τώρα ατμίζω!
Οπαδός τριμπέκα και clearomizer,κατέχω επίσης ego-c,ego-w,510 lr και έπεται συνέχεια!
Παλεύω να βγάλω μια ακρη με atmos lab υγρά τα οποία τα θεωρώ πολύ καλά..ανακάτεμα πολύ ρε παιδί μου!

Αποσυνδεδεμένος grtomnick

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1354 στις: Μαρτίου 15, 2012, 21:28 »
Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι ο Θωμάς καπνιστής για πολλά χρόνια και ατμιστής εδώ και 10 ημέρες με ένα μόνο κ.τ. την 2η ημέρα. Έχω ένα κλώνο του ELIPS από ALIBABA και υγρά του καλλιτέχνη καθώς και μερικά κινέζικα που πήρα μαζί με το η.τ.

Αποσυνδεδεμένος Elena111

  • *
  • 21
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1355 στις: Μαρτίου 16, 2012, 15:27 »
Γεια σε όλους!!!
Με λένε Έλενα, είμαι 46 χρονών και καπνίζω 30 χρόνια μανιωδώς ( θεέ μου !! ). Δεν πέρασε κυριολεκτικά ούτε μία μέρα χωρίς να καπνίσω έστω και ένα τσιγάρο, αρρώστειες, εγκυμοσύνη... ούτε μια μέρα χωρίς τσιγάρο.
Πριν δύο εβδομάδες ένας φίλος μου έκανε δώρο ένα egoT σε κασετίνα και υγρό Bio με νικοτίνη 18mg και 9 mg. Αν και κάπνιζα βαριά τσιγάρα το 18 με μπούκωσε και το 9 μου έστρωσε τέλεια.
Ενθουσιάστηκα, όλη τη μέρα δε μου έλειψε το κτ. Δυστυχώς από την επομένη κιόλας είχα διαρροές. Ό,τι κι αν έκανα, αλλαγή φίλτρου, ατμοποιητή, μπαταρία, καθάρισμα κλπ, τίποτα. Συγχίστηκα τόσο πολύ.... Σκέφτηκα ότι το ητ είναι κοροιδία και απάτη. Φυσικά συνέχισα να καπνίζω κανονικό τσ.
Μετά ανακάλυψα το τέλειο αυτό σάιτ και κατάλαβα πώς έχουν τα πράγματα. Διαβάζω με τις ώρες το φόρουμ για να βρω τι ητ να αγοράσω. Είχα κατασταλάξει σε i want, διαβάζοντας όμως κάποια πράγματα το μετάνιωσα, μετά αποφάσισα Hybrid, ούτε κι αυτό. Θα ψάξω λίγο ακόμη. Μου άρεσε τόσο πολύ το ητ που ξέρω πως αν βρω την κατάλληλη για μένα συσκευή δε θα ξανακουμπήσω κτ.
Ευχαριστώ πολύ

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1356 στις: Μαρτίου 16, 2012, 15:40 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος kalodios

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΑ ΤΟΥΣ!!!!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1357 στις: Μαρτίου 16, 2012, 16:17 »
Καλησπερα και απο μενα.
Αργησα να αυτοπαρουσιαστω αλλα καλλιο αργα....
Ειμαι 39 ετων και μεχρι τις 03/11/11 καπνιζα επι 22 χρονια.
Απο τοτε ομως μεχρι σημερα ΜΟΝΟ ατμιζω!!!!!!!!!!
Φυσικα σ'αυτο , μεγαλο ρολο παιζει και το forum.

Αποσυνδεδεμένος Vgkantis

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
  • Twitter: @Vgkantis
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1358 στις: Μαρτίου 16, 2012, 16:57 »
Καλησπέρα και απο εμένα, ατμίζω εδώ και περίπου 2 μήνες και πραγματικά δεν χρειάζομαι το κ.τ .
Παρακολουθώ το forum καθημερινά και η δουλειά που γίνεται εδω μέσα είναι πολύ καλή! Καλή συνέχεια!

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1359 στις: Μαρτίου 16, 2012, 20:35 »
καλησπέρα σε όλους τούς συνατμιστές , είμαι ο Στέλιος από Φλώρινα 30 ετών , καπνιστής από τα 22 prince σκληρό κοντά στα 3 πακέτα εκτός τών τελευταίων 6 μηνών που κάνω στριφτό camel.
 
 Εδώ και κάποιες μέρες προσπαθώ να αντικαταστήσω το κ.τ με η.τ  , είμαι σε καλό δρόμο νομίζω το πρόβλημα μου   δεν είναι η συνύπαρξη με το η.τ άλλα οι επιλογές που δίνει η Φλώρινα από θέμα αγοράς προϊόντων η.τ .

Έτσι λοιπόν από τής 5-3-12 παλεύω με το gamucci micro  και ότι επιλογές δίνει σε έναν αρχάριο το ίντερνετ  είμαι αρκετές ώρες εδώ μέσα προσπαθώντας να ανοίξω τα μάτια μου για να μην την πατήσω και 2η φορά και να καταφέρω να πετύχω τελικά τον συνδυασμό η.τ υγρών κτλ που θα με κάνει να αφήσω οριστικά το κ.τ 

Αποσυνδεδεμένος gor

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1360 στις: Μαρτίου 17, 2012, 11:55 »
Γεια σας,ειμαι ο Γιωργος 40 ετων γυμναστης,καπνιστης και ατμιστης,1 μηνα περιπου, με απωτερο στοχο να απαλαγω απο τις καταραμενες απολαυσεις :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος Αράπης

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1361 στις: Μαρτίου 17, 2012, 23:36 »
Δημήτρης 50 Ετών. Γράφτηκα στο Site εδώ και καιρό αλλά δεν έγραψα μέχρι τώρα γιατί περίμενα να πάρω η.τ πρώτα. Διάβασα παρά πολλά εδώ μέσα και μπορώ να πω πως ήταν πάρα πολύ χρήσιμα στο να διαλέξω τι ακριβώς θα πάρω. Κάπνιζα από τα 12 μου χρόνια 25 τσιγάρα ημερησίως.Για αντοχές στο περπάτημα και σε πολλές άλλες δραστηριότητες δεν χρειάζεται να αναφερθώ, όλοι γνωρίζετε.Εδώ και δύο μέρες έχω ξεκινήσει με το ατμισμα και δεν ψάχνω καθόλου το ρημάδι.

Αποσυνδεδεμένος atmokursaros

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1362 στις: Μαρτίου 18, 2012, 11:30 »
Καλημερα.Με λενε κωστα ειμαι 47 χρονων καπνιστης απο τα 12 μαγκια.                       Εδω και τρεις μηνες ατμηζω το κτ δεν το εκοψα ακομη :idiot1: ελπιζω να τα καταφερω.                                                                                                                                Το φορουμ το βρηκα τυχαια και κολησα απο τοτε διαβαζω διαβαζω και διαβαζω.  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος kostaspan1973

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1363 στις: Μαρτίου 18, 2012, 17:11 »
Καλησπερα απο το Λιτοχωρο Πιεριας.
Με λενε Κωστα και ειμαι 39 χρονων.Αποφασισα μετα απο 22 χρονια να δοκιμασω κατι διαφορετικο απο το κλασικο τσιγαρο και ειδικα μετα απο στριφτο τα τελευταια 15 χρονια.Εχω τρεις κορες και απο καιρο η μεγαλη μου ζητουσε να το κοψω και ενω η γυναικα μου η οποια δεν καπνιζει μου το λεει 15 χρονια,μολις το ζητησε το παιδι αρχισα να το σκεφτομαι.Ελα ομως που δεν ηθελα να το κοψω,αισθανομουν καλα με τον καπνο. Τα δυο μου αδελφια στην Αθηνα ατμιζουν ηδη 4 μηνες.Το συζητησαμε και με επεισαν να το δοκιμασω.Στην αρχη με ενδιασμους λογω και της δουλειας μου (ειμαι αστυνομικους,απο τους καλους ομως χα χα χα).ΛΟΙΠΟΝ δεν ηξερα τι εχανα.2 μηνες τωρα δεν εχω ακουμπισει τσιγαρο και μου αρεσει που μπορω να εναλλασσω τις γευσεις. Ειμαι βεβαια με 18 νικοτινη αλλα νοιωθω ηδη πως βελτιωθηκε η οσφρηση μου και τα κοριτσια μου δεν λεμε πια πως μυριζει η ανασα μου. Ευχαριστω και τα παιδια του site γιατι με την σωστη ενημερωση που μας παρεχουν μας δινουν εναν λογο παραπανω για να συνεχισουμε.Ευχομαι σε ολα τα παιδια του forum καλη συνεχεια

Αποσυνδεδεμένος nikosier

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • If you can’t convince them, confuse them.
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1364 στις: Μαρτίου 18, 2012, 23:38 »
μετα απο τοσο καιρο ειπα να αυτοπαρουσιαστω.
ειμαι ο νικος απο την ιεραπετρα κρητης.
φυσικοθεραπευτης στο επαγγελμα με τρελα στα αυτοκινητα και τωρα στο η.τ.
πρωην καπνιστης μιας και το εχω σταματησει εδω και 5 μηνες....
ατμιζω συνολο 6 μηνες με διαφορα επωνυμα μοντελα της αγορας..
δειλα δειλα προχωραω σε mod τοσο για η.τ οσο και για υγρα διαβαζονατας απο εδω μεσα και περνωντας  ιδεες απο εσας..
ειναι μακραν απο τα καλλυτερα φορουμ που εχω δει..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 26 6230 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:54
από Tem
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117254 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825402 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508501 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155325 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569411 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244450 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294887 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1972 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763397 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1301 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog