vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

309 επισκέπτες, 4 χρήστες
maprix, Sergios, djfloor, Buliwyf

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος spiros385

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1335 στις: Μαρτίου 10, 2012, 18:09 »
Καλησπερα κι απο κοντα . Ειμαι ο Σπυρος 42 ετων και ατμιστης κανα μηνα .Αποριες εχω ενα σωρο  αλλα φανταζομαι θα λυθουν σιγα σιγα. Ξεκινησα με ego w και απο σημερα με imist

Αποσυνδεδεμένος Oliver Kahn

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1336 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:00 »
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ. :bye:

Με λένε Δημήτρη είμαι 25 χρονών και έχω τελειώσει ακτινολόγος. :confused1:
Καπνίζω από τα 16 μου και είχα ξεκινήσει με Winston μπλε και τα 2 τελευταία χρόνια κάνω Old Holborn κίτρινο.
Δεν έχω πάρει ακόμα η.τ. αλλά σίγουρα θα πάρω αν βρω δουλειά. :wall:
Έχω διαβάσει αρκετά θέματα στο φόρουμ και είναι πολλή κατατοπιστικά για έναν που ψάχνει να δει τι η.τ. θα πάρει.

Συγχαρητήρια σε όλους για την βοήθεια που προσφέρεται!!! :respect:

Αποσυνδεδεμένος zjim

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1337 στις: Μαρτίου 11, 2012, 17:36 »
Γεια σας, είμαι ο Δημήτρης είμαι 39 χρονών , είμαι παντρεμένος έχω 3 παιδιά  κάπνιζα 22 χρόνια  τώρα το έχω κόψη τέλος εδώ και 3 χρόνια :thumpup: . μετά από μια αγορά  Η.Τ που έκανα για την γυναίκα μου και μια ερευνά για υγρά   (επειδή αυτή δεν το έχει :idiot1: :laugh1:) βρήκα αυτό το site  και με εξέπληξε ευχαρίστα στο ποσό πολύ ενημερωμένο και πλούσιο  είναι.                                                                     Αυτό το site θα το έχω σαν οδηγό στης  έρευνες (προϊόντων αγοράς) και ότι έχει σχέση με Η.Τ. :respect:

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1338 στις: Μαρτίου 11, 2012, 18:47 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.

Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος john67

  • **
  • 277
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1339 στις: Μαρτίου 12, 2012, 01:34 »
Γειά χαρά και απο μένα. Είμαι δύο μήνες ατμιστής (Εgo-Τ) και το φόρουμ σας έχει πολύ χρήσιμες πληροφορίες.
Ποτέ δεν κάπνιζα πάνω απο ένα πακέτο αλλά με το ΗΤ κάνω τα μισά, ίσως το κόψω τελείως με ένα καλύτερο.

Γιάννης

Αποσυνδεδεμένος dimbouk

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1340 στις: Μαρτίου 12, 2012, 09:40 »
Καλημέρα και από μένα

Με λένε Δημήτρη, 43 ετών και ατμίζω κάτι λιγότερο από 1 μήνα. Δεν ξεκίνησα με σκοπό να κόψω το κάπνιαμα. Απλά έτυχε να δοκιμάσω μία φορά και από τότε ... δεν ξανακάπνισα κανονικό τσιγάρο :-)
Πρώτη μου συσκευή ήταν ένα eGo-C, μετά ένα DCA και πρόσφατα ένα Torpedo VVV για το σπίτι.

Αποσυνδεδεμένος metaxia

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1341 στις: Μαρτίου 12, 2012, 10:57 »
Καλημέρα και καλή εβδομάδα, ονομάζομαι Μεταξία και είμαι 22 χρονών. Μένω στην Αθήνα, καπνίζω από τα 18 μου και τον τελευταίο καιρό κάπνιζα old holborn (λόγω οικονομίας κιόλας). Η γνωριμία μου με το ηλεκτρονικό τσιγάρο έγινε πριν 4 μήνες, δεν ήταν τόσο οικονομικοί οι λόγοι που απευθύνθηκα στο ηλεκτρονικό τσιγάρο αλλά  κυρίως βλέποντας πάρα πολύ κόσμο να καπνίζει ( ατμίζει  ;) ) ηλεκτρονικό τσιγάρο, ρωτώντας τους και μαζεύοντας διάφορες πληροφορίες ψήθηκα και εγώ να το αρχισω! Χρησιμοποιώ το want και το mini & more και είμαι πολύ ευχαριστημένη και από τις 2 συσκευές! Τα υγρά αναπλήρωσης που χρησιμοποιώ είναι το RY2, RY44, tobacco και τώρα τελευταία και το cigar!  :thumpup:

Συγχαρητήρια για το forum, πολύ καλή δουλειά παιδιά και πολύ χρήσιμο!!  :D

Αποσυνδεδεμένος CHARMANIS13S

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1342 στις: Μαρτίου 12, 2012, 17:20 »
Γεια και χαρα σε ολα τα παιδια!!! Ειμαι ο Γρηγορης 53 ετων.Αποφασισα και γω να μπω στο
κλαμπ των ατμιστων.απο την ημερα της γιορτης μου 25 Ιανουαριου 2012 .Το τσιγαρο ειναι πλεον μια αναμνηση παλια!!

Ατμιζω απο τοτε πλεον Φανατικα .Διαβαζοντας ολες τις πολυτιμες πληροφοριες που παρεχονται εδω μεσα!παρα πολυ καλη δουλεια γινεται!!!παμε γερα ολοι μαζι ..

Δεν ειμαι πολυ καλος γνωστης των κομπιουτερς. Αλλα πιστευω οτι θα υπαρχει καποιος τροπος
για να επικοινωνω μαζι σας.Χρειαζομε πολλα να μαθω ακομη .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την κατανοηση εκ των προτερων!!!

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1343 στις: Μαρτίου 12, 2012, 18:21 »
Γειά σας, καπνίζω γύρω στα 10 χρόνια 1.5-2 πακέτα καρελια σλιμς και θα ήθελα αρχικά να το μειώσω γιατί δεν με παίρνει οικονομικά και φυσικά για λόγους υγείας. Είχα διαβάσει για το ηλεκτρονικό τσιγάρο παλιά αλλα δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα, όμως εδώ και λίγες μέρες άρχισα πάλι να το ψάχνω και έτσι βρήκα και το φόρουμ αυτό, πολύ βοηθητικό αν και ακόμα έχω πολλές απορίες  ::) Ανυπομονώ να αγοράσω το η.τ για να δω αν θα με βοηθήσει.
Ευχαριστώ το φορουμ για όλες τις πληροφορίες!  :)

Αποσυνδεδεμένος ramsis

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1344 στις: Μαρτίου 12, 2012, 18:34 »
Καλησπέρα, είμαι 43  ετών, με λενε Θαναση εγγεγραμμένος στο φόρουμ εδώ και λίγες εβδομάδες, το διαβάζω όμως φανατικά από τον Νοέμβριο του 2011, όταν το ανακάλυψα τυχαία, ψάχνοντας για το η.τ.
Καπνίζω 20 χρόνια , περίπου 40 τσιγάρα την ημέρα, winston.

Αποσυνδεδεμένος dorita

  • *
  • 77
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1345 στις: Μαρτίου 13, 2012, 17:10 »
καλησπέρα, είμαι η Δώρα 35 χρονών και κάπνιζα 15 χρόνια.
Εδώ και 1 μήνα ατμίζω με το αγαπημένο μου mini&more και είμαι ενθουσιασμένη.
Το φόρουμ με βοήθησε πολύ να διαλέξω συσκευή και υγρά..Ευχαριστώ πολύ!!!

Αποσυνδεδεμένος Giannaros

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
  • Kαι με τα φυλλοκαρδια μου τραβω τον ξελιγωνω!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1346 στις: Μαρτίου 13, 2012, 20:28 »
Καλησπερα ειμαι ο Γιαννης 27 ετων κ κατι μηνων διαβαζω το forum 2 μηνες περιπου το ανακαλυψα τυχαια ψαχνοντας περι η.τ και αποφασισα να γινω μελος αυτης της ομορφης παρεας,καπνιζα διαφορα τσιγαρα τα τελευταια 2 χρονια καπνο craven blue,ατμιζω 2 μηνες με ego-w  κ το χω ξελιγωσει το καημενο! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος nstathop

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1347 στις: Μαρτίου 14, 2012, 10:57 »
Καλημέρα σε όλους. Είμαι ο Νίκος και κάνω την πρώτη προσπάθεια για άτμισμα. Αγόρασα το Ovale elipse χωρίς να γνωρίζω κάτι απο η.τ., απλά και μόνο για το design του. Μου έκαναν δώρο ένα old tobacco της ovale και μπορώ να πώ οτι ενθουσιάστηκα. Εδώ και έξι ημέρες δεν έχω καπνίσει κ.τ. και ελπίζω να μην το κάνω. Ήδη παρήγγειλα 4 νέες γεύσεις απο flavourart για να δοκιμάσω και τη φυτική γλυκερίνη(που την προτιμούν οι περισσότεροι απο ότι διαβάζω). Καλή αρχή σε όλους :)

Αποσυνδεδεμένος marnik

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1348 στις: Μαρτίου 14, 2012, 17:44 »
ΝΙΚΟΣ απο ΑΜΦΙΣΣΑ
Ειμαι 47 χρονων εμπορος τα τελευταια 11 χρονια στην Αμφισσα.
Ξεκινησα το ητ 2 μερες τωρα χωρις ακομα επιθυμια για κτ
Καπνιζα τα τελευταια 33 χρονια
Διαβασα αρκετα στο forum για το ητ πριν κανω την επιλογη μου.
Καλη προσπαθεια σε ολους

Αποσυνδεδεμένος mckellaris

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1349 στις: Μαρτίου 14, 2012, 20:53 »
Θανάσης, 37, από Πετρούπολη
Με …έσυρε στο φόρουμ σας ο ατμιστής "Νικος" αφού με έχει δει να ταλαιπωρούμαι χρόνια προσπαθώντας να κόψω το κ.τ.
Μπήκα να πάρω μια γεύση, και σκοπεύω να αρχίσω αγοράζοντας το κιτ Nobacco Giant μέσα στις επόμενες μέρες.
Καπνίζω 20 χρόνια, ελπίζω σε λίγο να χρησιμοποιώ αόριστο χρόνο.
Καλώς σας βρήκα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 26 6224 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:54
από Tem
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117250 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508490 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155324 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569408 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244449 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294886 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1971 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763394 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1301 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog