vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

75 επισκέπτες, 1 χρήστης
ahill2

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος mix8

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1230 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 14:51 »
Γεία σας. Με λένε Μιχάλη και είμαι 30 χρονών.Είμαι απο δυτική Μακεδονία. Χρησιμοποιώ το η.τ εδώ και τρεις εβδομάδες και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Βρήκα το φόρουμ πολύ ενδιαφέρων και πολλές απαντήσεις στα ερωτήματα μου σαν νέος ατμιστής. Η συσκευή που χρησιμοποιό είναι ego-c.

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1231 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 10:58 »
Για σας και από εμένα.

Χρόνια καπνιστής, περίπου 50 τσιγάρα την ημέρα, έψαχνα απελπισμένα τρόπο να το ελαττώσω η να το κόψω.
Δοκίμασα το ηλεκτρονικό και ενθουσιάστηκα. Είμαι εδω και 5 ημέρες χρήστης του "ατμού".
Ελπίζω να μην μου φύγει ο ενθουσιασμός. Ήδη νιώθω καλύτερα στην υγεία μου.

Καλώς σασ βρήκα :bye:

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1232 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 13:42 »
Για και χαρά σε όλους...  Με λένε Γιάννη και είμαι 51 χρόνων. Μακρινή καταγωγή από Κεφαλλονιά, γεννήθηκα στην Αθήνα και ζω τα τελευταία χρόνια στην Καβάλα. Φανατικός καπνιστής κ.τ το " γύρισα " τελευταία στο η.τ  Είχα ξεκινήσει με το black line αλλά δεν έμεινα και τόσο ικανοποιημένος και ξανάπεσα στα βάρια..... Μετά από παρότρυνση φίλου για το η.τ " ψάχτηκα " στο internet, και είδα ότι τα πράγματα έχουν αλλάξει προς το καλύτερο. Έτσι γνώρισα το eGO-C και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος .  Αυτάααα...... :)
 

Αποσυνδεδεμένος achilleas8095

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1233 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 17:45 »
Γεία σας. Με λένε Αχιλλέα και είμαι 43 χρονών.Είμαι απο Θεσσαλονίκη και ατμίζω 4 μήνες περίπου.Απο Η.Τ πολλά και διάφορα!

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1234 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 08:52 »
καλημέρα και από εμένα!
νέος στο ηλεκτρονικό κάπνισμα!να είμαι ειλικρινήξς δεν κάπνιζα πριν αλλά οι μυρωδιές με συνεπήραν.....
το forum σας είναι πολύ καλά ενημερωμένο...keep on going!

Αποσυνδεδεμένος dekjohn

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1235 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 10:20 »
καλημερα ειμαι ο Γιαννης 35 απο θεσσαλονικη καπνιζω απο τα 17 και σημερα  ειναι η πρωτη μερα χωρις τσιγαρο με ενα ego -w στα χερια.Ελπιζω να τα καταφερω να ξεφυγω απο το τσιγαρω.Καπνιζα golden virginia 50 γραμμαρια σε 3 μερες

Αποσυνδεδεμένος XPIRE

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1236 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 10:58 »
Καλως σας βρήκα!
Γιώργος 37 από Θεσσαλονίκη.
Νεο μέλος και επίσης νέος ατμιστής, 3 εβδομάδων περίπου.
Κάπνιζα 17 χρόνια ένα πακετο την ημέρα και τις 2 πρώτες εβδομάδες με το η.τ. πήγα στα 3-4 κ.τ. και 1ml 18mg. Την τελευταία εβδομάδα χωρίς κ.τ. και πάλι με 1ml 18mg. :thumpup:
Ευελπιστώ σταδιακά να μειώσω την νικοτίνη και να συνεχίσω μόνο με ατμό!
Ξεκίνησα από σετ EGO-T που από χτες αποτελεί παρελθόν και τώρα ατμίζω με mod (άγνωστη έννοια μέχρι να διαβάσω εδώ για αυτά!)

Αποσυνδεδεμένος vanessa

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1237 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 11:40 »
καλημερα και απο εμενα ειμαι ο Γιωργος και ειμαι καλα...ειμαι απο θεσσαλλλλονικη τωρα μπαινω στα 23.εδω και 3 βδομαδες ασχολουμε με το η.τ...ξεκινησα και κατεστρεψα ενα gamucci micro και τωρα συνεχιζω με το nobacco mini & more..me 18 nikotini και ολα καλα..

ευχομαι πολυ καλημερα σε ολους..και καλο διαβασμα σε εμενα... :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ti_me_les

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1238 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 13:16 »
 :bye:Γειά σας παιδιά. Με λένε Διογένη και είμαι 24. Κάνω πρακτική τώρα. Το παλεύω γενικά  :D. Είχα πρόσφατα μια απαίσια (και δαπανηρή) εμπειρία με το intellicig και τώρα είμαι στο ψάξιμο για κάποιο η.τ. που θα με καλύψει. Πάντως το έχω πάρει απόφαση να γυρίσω στο η.τ.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1239 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 19:53 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.

Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

 (Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος hkousoulos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
  • Φιλικα Ηρακλης
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1240 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 22:44 »
Γεια και χαρα...
Μωλις σημερα ξεκινησα το ατμισμα με ενα Νobacco iWant...
Πρωτες εντυπωσεις αρκετα καλες...ευχομαι να παει καλυτερα για να καταφερω να κοψω το καπνισμα..
Γλυτωνω πολλα, σωζω πολλα, και ειναι και πιο υγειες...
Καλως σας βρηκα...

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1241 στις: Φεβρουαρίου 15, 2012, 19:07 »
καλησπερα ,
με λενε Αλεξανδρο ειμαι 35 χρ και καπνιζω 20χρ.εδω και 1μιση βδομαδα αρχησα το ατμισμα και ειμαι ικανοποιημενος με ενα f6-slk ελπιζω να μαθω ωστε να αποδωσω οσο καλυτερα μπορω το χτυπημα του prince στο λαιμο ωστε να μη μου λειπει τοσο
μενω Ζακυνθο απο το 2004 που εγκατελειψα την Αθηνα που γεννηθηκα και μεγαλωσα(ας οψεται η γυναικα)
αυτα και αλλα πολλα στη συνεχεια...

Αποσυνδεδεμένος Elsi

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1242 στις: Φεβρουαρίου 15, 2012, 19:20 »
Καλησπέρα συνατμιστές !!  :bye:
Με λένε Ελσίνα (από το Ελισάβετ-Μαρίνα) και είμαι 26 χρόνων.
Εχω σπουδάσει φωτογραφία με ειδίκευση στην τέχνη και τις τεχνικές ασπρόμαυρου θαλάμου αλλά πλέον δηλώνω μόνο μάμα.  :)
Νέα στο forum σας και σχετικά νέα στο η.τ. (ατμίζω μόνο 1 εβδομάδα αλλά δεν έχω ακουμπίσει κ.τ. από τότε) .
Κάπνιζα απο 17 χρονών κ ποτέ δεν είχα δοκιμάσει να το κόψω, ούτε καν όταν ήμουν έγγυος.... :o
Έκανα γύρω στα 20 τσιγάρα την ημέρα, που αυξάνονταν αν έβγαινα για κάφε ακόμα και στο διπλάσιο)...
Και εκεί που είχα αρχίσει να μπουχτίζω ήρθε η κουμπάρα μου με η.τ. σε μία επίσκεψή της και το δοκίμασα ...
Σάστισα είναι η αλήθεια γιατί μου άρεσε πολύ αλλά δεν ήξερα αν θα με καλύψει...
Μέχρι που μετά από σκέψη και ψάξιμο έπισα τον εαυτό μου και τον άντρα μου να πάρουμε ο καθένας από 1 Ego-W ...
Με κάλυψε αμέσως και μέχρι τώρα δεν έχω ζητήσει κ.τ. ...
Αφήστε που το κ.τ. πλέον μου βρωμάει και προσπαθώ να αλλάξω γνώμη στην μαμά μου κ στην πεθερά μου μπας κ το κόψουν  :laugh1:
Ελπίζω σύντομα να μειώσω έως και να μηδενήσω την νικοτίνη αφού τελικά δεν ήταν και τόσο δύσκολο να κόψω το κ.τ.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Nickkos

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1243 στις: Φεβρουαρίου 15, 2012, 21:52 »
Καλησπέρα και από εμένα. Με λένε Νίκο και είμαι από το όμορφο νησί την Μυτιλήνη. Είμαι 37 ετών και καπνίζω γύρω στα 15 χρόνια (δυστυχώς). Το σίτε το βρήκα τυχαία στην αναζήτησή μου για η.τ. για να μάθω πληροφορίες. Από την ημέρα που έκανα εγγραφή στο σίτε το έχω ρίξει στο διάβασμα και ακόμα διαβάζω, και μπορώ να πω ότι είναι πολύ πλήρεις τα θέματα και ότι απορίες είχα σχεδόν μου έχουν λυθεί. Ακόμα δεν έχω η.τ. αλλά πιστεύω την Παρασκευή να το έχω ώστε να πετάξω το κ.τ. γιατί νομίζω ότι είναι ο καλύτερος τρόπος να αποφύγω το κ.τ. αφού τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα. Η συσκευή που θα ξεκινήσω είναι το Ego-T και λίαν συντόμος θα το κάνω μετατροπή σε Ego-C. Καλώς σας βρήκα να΄στε όλοι καλά.

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1244 στις: Φεβρουαρίου 16, 2012, 07:53 »
Καλημέρα
Είμαι 38 ετών και σχεδόν 20 χρόνια καπνιστής.
Με τον πρώτο μου γάμο ξεκίνησα και το τσιγάρο, η πρώην είναι καπνίστρια,
και έτσι συνέχιζα μέχρι χθές. Η δεύτερη συζηγος είναι μη καπνίστρια , οπότε
γκρίνια ξέρετε τα κλασικά βρωμάς κτλ.
πήρα την απόφαση για η.τ και είχα τον φόβο τι είναι και τι κάνεις
έτσι βρήκα εσάς .
Πραγματικά ευχαριστώ που υπάρχει αυτο το φόρουμ που μου έλυσε ολες τις απορίες και φόβους.
Τώρα σαν ηλεκτρονικός που είμαι δεν ξέρω αν με πιάσει η μανία για mod ,
αλλά το σίγουρο είναι ότι δεν πρόκειται να τα παρατήσω ;)
Μέσα απο το φόρουμ είδα τι θα αντιμετωπίσω αλλα και τι θα κερδίσω.
και ναι προτιμώ να δίνω τα διπλάσια σε η.τ και να εχω όλα αυτά τα κέρδη που περιγράφεται εδω.
Καλώς σας βρήκα
Γιώργος

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 31 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 59 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 63 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 111 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 79 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248971 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767216 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 190 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181536 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 382 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 348 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573539 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios