vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

95 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος sotokan

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1215 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 00:38 »
Καλησπέρα σ όλους και όλες.....
Με λένε Σωτήρη,περιοχή Περιστερίου και είμαι 40 ετών.....
Καπνιστής 24-25 χρόνια χωρίς να έχει υπάρξει ούτε μια μέρα στην ζωή μου (απ τα 16 και μετά) που να έχω διακόψει το κ.τ.Είχα κάνει αρκετές προσπάθειες να το κόψω με διαφόρους τρόπους,ιατρεία κατα του καπνίσματος,τσίχλες και τσιρότα νικοτίνης αλλά απότυχα παταγωδώς (μάλλον δεν είμουν αρκετα αποφασισμένος θα λεγα).Ξεκίνησα το η.τ πριν απο 15 ημέρες με μια π#@αριά κινέζικη τύπου elips (και με αυτή είμαι ακόμα) την οποία την πήρα πιο πολύ για να μειώσω το κ.τ αφού είχα φτάσει να καπνίζω 1 25άρι craven τη μέρα. Ε αυτό 'ηταν ρε μάγκες ...αποκάλυψη τις 3 πρώτες ημέρες έκανα απο 3-4 στριφτα και τώρα 10 μέρες τίποτα.....Έχω πάθει ζημιά λέμε ,δεν το πιστεύω.Εδω και μια βδομάδα παρακολουθω το forum και έχω μάθει αρκετα πράγματα και πάω για αναβάθμιση ....thank u all for the tips  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Nicko

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1216 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 02:00 »
Γεια σας και καλώς σας βρήκα. Εξαιρετικό forum με άπειρες πληροφορίες.
Λέγομαι Νίκος, είμαι 39, από Ελευσίνα. Είμαι στην πρώτη εβδομάδα ατμίσματος. Δοκίμασα χθες ένα κανονικό τσιγάρο (μετά από μέρες αποχής) και μετά τη δεύτερη τζούρα το έσβησα γιατί δεν άντεχα τη μυρωδιά. Μου το έλεγαν αλλά δεν το πολυπίστευα μέχρι που το είδα μόνος μου. Το παν είναι να βρει ο ατμιστής τη γεύση που του ταιριάζει και το κανονικό τσιγάρο θα αποτελεί παρελθόν.

Αποσυνδεδεμένος filou

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1217 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 12:35 »
Γειά σας και απο μένα, είμαι η Τένια, περιμένω το πρώτο μου ηλεκτρονικό τσιγάρο mini & more αύριο, και θα σας πω εντύπώσεις...

Αποσυνδεδεμένος ar

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1218 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 12:48 »
Γειά σε όλους :)
Είμαι ο Άρης,ζω στη Θεσ/νικη και καπνίζω ανελλιπώς 28 χρονάκια,20 τσιγάρα τη μέρα κατά μέσο ορο >:(
Αποφάσισα να μπω στον κόσμο σας,και ας αρχίσω το διάβασμα γιατί είμαι εντελώς άσχετος
Πολύ καλή δουλειά το forum :D

Αποσυνδεδεμένος klara

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1219 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 15:15 »
Γεια σε ολους!Με λενε Κλάρα και μολις άρχισα!
Ειμαι 32,μενω εδω γυρω και καπνιζα 12 ολοκληρα χρονια.
Σας ειμαι ευγνωμων γιατι απο ολους εσας εμαθα για το η.κ και μπηκα στο club.
Θα χρειαστω τη βοηθεια σας γιατι ειμαι γεματη αποριες τρελές,χαζές, κουφές... ισως και λογικες.
  Υποσχομαι να διαβαζω και να ειμαι καλη μαθητρια  :)

Αποσυνδεδεμένος roza

  • 1
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1220 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 15:22 »
Καλησπέρα σε όλους και όλες !! Ολοκαίνουργια στο η.τ. και ελπίζω να τα καταφέρω μετά από πολλά...πολλά... χρόνια καπνίσματος  :)

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1221 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 15:26 »

Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος stel

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1222 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 16:11 »
το ονομα μου ειναι στελιος..καινουργιος εδω στο forum.ατμιζω περιπου 2 χρονια κ ειλικρινα,εχω βρει την υγεια μου!εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα ητ & μπορω να πω οτι καποια ητ κανουν τρομερη δουλεια..μετα λοιπον απο ego,ego xl,ego-t,ego-t b,elips,ego 808(ice) & ego 809(simple),τα 2 τελευταια μοντελα(808 & 809)κανανε την διαφορα!!πολυ δυνατους ατμοποιητες,τρομερα καθαρη γευση,φοβερο χτυπημα,αναλωσιμα σπανιως κ μηδεν διαρροες!αυτα απ υην δικη μου εμπειρια,την καλησπερα μου σε ολους..καλα ατμισματα!


Σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ
Παρακαλούμε: Μην γράφετε ολόκληρα μηνύματα με κεφαλαία. Είναι σαν να φωνάζετε αλλά και κουραστικά στην ανάγνωση.
Έχει γίνει μετατροπή των κεφαλαίων σε πεζά στην δημοσίευση
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 09, 2012, 16:13 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1223 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 17:14 »
Γειά σας! Με λένε Αλεξάνδρα... Ήμουν φανατική καπνίστρια από πολύ μικρή ηλικία,,αλλά χάρη στο ηλεκτρονικό τσιγάρο καπνίζω πλέων 3 με 4 τσιγάρα το πολύ την ημέρα... είμαι νέος χρήστης και δεν έχω προλάβει να διαβάσω αρκετά πράγμματα στο forum από τα λιγα όμως που είδα όλοι εχουν κάτι καλό να πουν.... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος fatsa

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1224 στις: Φεβρουαρίου 09, 2012, 19:00 »
Γεια σας ειμαι η Ευαγγελια 29 ετων. Μπηκα στο forum με συσταση φιλου για να ενημερωθω για το η.τ .θελω να σταματησω το κ.τ :wall: και να αρχισω το ατμισμα μολις καταφερω να αγορασω συσκευη [ ανεργη] :(.
για την ωρα ας μαθουμε τι ''παιζει''.

Αποσυνδεδεμένος k_xristos

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1225 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 14:42 »
Γεια σας ειμαι ο χρηστος μενω στη Λαρισα και ειμαι Μελισσοκομος. Καπνιζω απο τα 15 και ειμαι 41 εχω δοκιμασει αρκετες μαρκες τσιγαρων και τα τελευταια 16 χρονια καπνο. Ο αδερφος μου πηρε το mini&more και γενικα μου εδειξε το ητ. Το εχω παρει κ'εγω και ελπιζω να κοψω το κ@λ@τσιγαρο γιατι δεν παει αλλο. Να ειστε ολοι καλα.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1226 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 19:02 »
 :hmmm:Γεια σαs  ειμαι ο κωσταντινοs 32 χρονων και ειμαι απο την χαλαστρα, ενα χωριο εξω απο την θασσαλονικη. Ειμαι κατασκευαστησ χειροποιητων φωτιστικων,διακοσμητικων, και αλλων πολλων εσωτερικου χωρου.Κοινωs παιρνουμε μπρουτζο, χαλκο και σιδηρο, και τα αλλαζουμε τα φωτα.Καπνιζω απο τα 18 περιπου,και εδω και 3 μηνεs εχω στην κατοχη μου ενα ego c και συνεχιζω ακαθεκτοs πρωs την νικη.  :fight_shot_bandana:

Αποσυνδεδεμένος MauriTripa

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1227 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 19:19 »
Γεια σας και απο μενα,απο θεσσαλονικη, καπνιστης πολλα χρονια ουτε που θυμαμαι ποσα :laugh1: :laugh1:
Για να δουμε τι θα δουμε με το η.τ Εχει λιγες μερες που το ξεκινησα κ προς το παρων παει καλα.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1228 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 15:56 »

Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.

Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

 (Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 11, 2012, 16:07 από Vangos »

Αποσυνδεδεμένος Nasia

  • *
  • 32
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1229 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 17:11 »
Καλησπέρα.Είμαι η Νάσια 30 χρονών και εδώ και μιά εβδομάδα ξεκίνησα το ηλεκτρονικό τσιγάρο με ένα ego-t.Μέχρι τώρα κάπνιζα ένα πακέτο davidoff gold slim.Το κάπνισμα το άρχισα απο τα 20 περίπου.Είμαι σίγουρη ότι το ηλεκτρονικό θα με βοηθήσει ώστε να μην ξαναπιάσω ποτέ στα χέρια μου κανονικό τσιγάρο.Το φόρουμ σας το βρήκα τυχαία στο ίντερνετ και φάνηκε πολύ ενδιαφέρον.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 33 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 60 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 64 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 112 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 79 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248989 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767221 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 190 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181536 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 383 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 348 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573540 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios