vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

134 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Marios@

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1140 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 17:27 »
Καλησπερα και καλως σας βρηκα.
Με λενε Μαριο και ειμαι 25 ετων και στο ατμισμα 3 μηνες.
Ευχομαι να βρω λυσεις στα διαφορα θεματα ατμισματος που υπαρχουν στο φορουμ
γιατι με ενδιαφερει το "σπορ" του mod.
                                              :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος gfoxtrot

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1141 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 10:44 »
Γεία σας σε όλους είμαι ο Γιώργος 30 και καπνίζω από τα 18(αίσχος 12 χρόνια). Την Πέμπτη που πέρασε 19/01/2012 πήρα το Η.Τ. και από τότε δεν έχω βάλει Κ.Τ. στο στόμα ούτε και είχα την επιθυμία. Η γεύση που μ'αρέσει είναι το Decadent Virginia 0.8mg και χρησιμοποιώ το Ego-T.

Αποσυνδεδεμένος NTOUMANIAS

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1142 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 14:09 »
Καλησπερα σε ολες και ολους τους ... απεξαρτημενους αλλα και τους προσπαθουντες.
Στο αρχικο σταδιο αυτης της προσπαθειας απεξαρτησης και εγω τωρα λοιπον εχοντας βρει εδω ενα καλο συμβουλο και παροχο βοηθειας απο αυτα που βλεπω και διαβαζω απο ολους εσας.
Γιατι ειλικρινα την ολη δουλεια την βρισκω εξαιρετικη και μετα απο αρκετο διαβασμα στα πολλα και ενδιαφεροντα θεματα που συναντησα,το λιγοτερο που θα μπορουσα ειναι να πω ενα μεγαλο μπραβο και να δωσω τα συγχαρητηρια μου.
Ετσι λοιπον και εγω πηρα ενα Ego-T type A και μπηκα να το παλεψω, να αποχωριστω κατι που για 20 και κατι χρονια ηταν προεκταση του χεριου μου,,, το 6ο δακτυλο για περιπου 40 φορες την μερα (καπου στα 2 πακετα).
Η επιθυμια και η θεληση μου για αυτο τον νεο τροπο ζωης οπως θα τον χαρακτηριζα υπαρχει και μαλιστα γινεται αυξανομενη οταν μερα με τη μερα βλεπεις τις δυναμεις σου να μειωνονται και την ποιοτητα της ζωης σου να αλλοιωνεται.
Αυτα τα ολιγο πολλα για την ωρα,,,,  δεν σας κουραζω αλλο,,,, αλλωστε απο εδω και περα ειπαμε θα υπαρχει η θετικη απεικονηση των πραγματων.
Περισσοτερα επι της οθονης λοιπον συντονισμενοι πλεον μαζι στους δεκτες μας.
ΘΑΝΟΣ.




Αποσυνδεδεμένος cger

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1143 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 14:26 »
Γειά σας κι από εμένα, είμαι ο Χρήστος και είμαι καλά... χα χα κι άλλος χιουμορίστας!
Καπνίζω (μάλλον κάπνιζα) 20 χρόνια με δύο στάσεις των 4 μηνών ενδιάμεσα. Κάθε φορά με λύγιζε το αλκοόλ και ξανακυλούσα.
Εδώ και 4 μέρες ατμίζω ένα δανεικό ego-T με υγρό σπασμένο μισό μισό 18mg Prince με 0mg Desert και τα δυο vg περίπου στα 9mg δηλαδή γιατί το σκέτο 18mg "έκαιγε λαιμό", ενώ έχω παραγγείλει από funstore το πακέτο του ICE.
Ελπίζω να βρώ το υποκατάστατο που ψάχνω στο η.τ. αν και κάτι μου λέει ότι όλη η ιστορία είναι να βρείς το η.τ. και το αντίστοιχο υγρό που θα σου "κάτσουν".
Εμείς οι νέοι στο άθλημα είμαστε τυχεροί που μπαίνουμε σε μια εποχή που υπάρχουν τα tank γιατί δεν πιστεύω να δοκίμαζα με τα παλιά συστήματα. Χαρά στο κουράγιο των αρχαίων μελών και ευχαριστούμε για τις γνώσεις τους.
Συγχαρητήρια για το forum είναι εκπληκτικό και έχω διαβάσει ήδη πάρα πολλά.

Αποσυνδεδεμένος DimitrisB

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1144 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 14:36 »
Καλησπέρα, είμαι ο Δημήτρης,
είναι η πρώτη φορά που καταφέρνω να κόψω το κάπνισμα μετά από 18 χρόνια.
Είμαι νέος χρήστης του η.τ. αλλά λόγω του πάθους που έχω με το κάπνισμα κι αφού διάβασα καμιά 200αριά posts, περιμένω κι εγώ το Elite του Bulli  με το A2TM, άντε να δούμε.. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος arsengeo

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1145 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 15:09 »
Γειά σας είμαι ο Γιώργος,33 χρονών και καθοδηγούμενος απο δύο συναδέλφους μου, μπήκα και εγώ στην διαδικάσια να αντικαταστήσω το κ.τ με η.τ.Βέβαια το διάβασμα που έχω ρίξει εδω και μια βδομάδα ούτε στις πανελλήνιες!Βρίσκω το Forum αρκετά καλό και το πνέυμα των συνατμιστών ανεβασμένο και φιλικό!
Αρκετές οι απορίες μου..αλλά με μπόλικο διάβασμα στην χημεία/φυσική και αντοχή υλικών,ηλεκτροτεχνία και αλλά ακαδημαικά μαθήματα   σε λίγο καιρό θα είμαι ξεφτέρι!!!
Ισως ειναι και ένας τρόπος να ξεσαστώ και απτο κάπνισμα....
Γεία σας και τα λέμε.

Αποσυνδεδεμένος ikaros1

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1146 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 20:05 »
Γεια σας, ειναι ο Νικος απο Αθηνα ,39 χρονων ,καπνιστης απο τα 17 ,και σκεφτομαι να αρχισω το ατμισμα

Αποσυνδεδεμένος dafniv

  • *
  • 10
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1147 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 20:52 »
Ονομάζομαι Δάφνη είμαι 28 ετών. Είμαι πρώην καπνίστρια και τωρίνη ατμίστρια εδώ και 9 μήνες. Σε όλο αυτό το διάστημα δεν κάπνισα ούτε να τσιγάρο. 'Οποιος είναι διπλά μου και καπνίζει μου μυρίζει απαίσια και αυτό το λέω εγω που κάπνισα οπού μπορούσα. Μάλιστα με ενοχλούσε όταν πήγαινα σε σπίτια που δεν κάπνιζαν και μου έλεγαν "πήγαινε έξω αν θέλεις να καπνίσεις" και τώρα τους καταλαβαίνω απόλυτα (βέβαια εγώ δεν το λέω σε αυτους που έρχονται σπίτι μου και καπνίζουν) αλλα μετά μου μυρίζει το σπίτι σαν τασάκι.
Ο συντροφός μου με παρακίνησε να αγοράσουμε το η.τ. στην αρχή ήμουν δυσπιστή αλλά τώρα δεν το αλλάζω. Σκέφτηκα να γίνω μέλος για να μάθω επιπλέον πράγματα.

Αποσυνδεδεμένος AkisK

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1148 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 20:55 »
Καλησπέρα και απο εμένα...Ακης 34χρ.  Χαλανδριώτης,παντρεμένος και πατερας 2 αγοριών
Καπνιστης απο τα 17 και μετα απο αλλα τόσα χρονια πηρα την αποφαση να το αφησω πίσω μου...
Απο την παρασκευη ειμαι κάτοχος ενος hybrid και απόλυτα ευχαριστημένος που 3η ημέρα σήμερα δεν εχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 24, 2012, 09:37 από AkisK »

Αποσυνδεδεμένος Στεφανος

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1149 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 21:31 »
Τη καλησπερα μου στη πολυ ενδιαφερουσα και ζωντανη κοινωτητα!
Ειμαι ο Στεφανος, 45 ετων, γυρω στα 25 χρονια καπνιστης, και 2 ευδομαδων ατμιστης!
Με εχει αληθεια συνεπαρει το γεγονος, μια που ποτε μεχρι σημερα δεν πιστεψα, πως θα μπορουσα  να αντικαταστησω το καπνησμα με κατι αλο....
Δηλωνω  FUN του αγαπητου Θαναση και των παιδιων του GG / Οδυσσεα!  :respect:
Τσιγαριλα τελος.
Τις προαλλες ατμισα μεχρι και στο αεροπλανο!!! (Διακριτικα φυσικα)
Τα παω πολυ καλα μεχρι στιγμης..........Με μοναδικο μου προβλημα μεγαλο.....τη κατα διαστηματα, Φ Υ Τ Ι Λ Ι Λ Α !!!!!!
Δε τη Παλευω με τιποτα!!!!

χχχ

Αποσυνδεδεμένος Alexander20

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm Batman. SHHH!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1150 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 21:59 »
Γεια σας. Με λένε Αλέξανδρο. Ειμαι 19 ετων και ήμουν (ελπίζω) καπνιστής για 3 χρόνια. Είμαι από την Αθήνα. Δοκιμάζω το ego t και το ego dual coils εδώ και 2 εβδομαδες και με έχουν βολέψει παρά πολύ. Μια φορα που δοκιμασα παλι κ.τ. ειχε απαισια γευση. Τώρα ψάχνομαι για κάτι με μπλε ledακι σαν καυτρα. Θα το βρω που θα μου παει. :) Αυτά για μένα. Καλό ατμισμα παιδιά. :D

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1151 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 22:11 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος toxotis69

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1152 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 22:32 »
Γεια σας κι απο εμενα, ειμαι ο Τασος 42χρ. απο Αθηνα, 25 χρονια καπνιστης και απο 05/12/2011 μονο ατμιστης! Ξεκινησα με το μοντελο GIANT απο NOBACCO και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος. Συγχαρητηρια για το forum ειναι εκπληκτικο!

Αποσυνδεδεμένος Nick_Judge

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1153 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 14:20 »
Γεια σε ολους, είμαι ο Νικος, 18 χρονια καπνιστης. Εδω και μια εβδομαδα διαβαζω το forum γιατι ηθελα να ξεκινησω το ατμισμα. Τελικά εχθες αγορασα το giant Nobacco και από τοτε δεν εχω ξανακαπνισει κ.τ.. Συνεχίστε την καταπληκτικη δουλεια του forum ωστε να ενημερώνετε νεους στο ατμισμα σαν και εμενα.

Αποσυνδεδεμένος johnakos

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1154 στις: Ιανουαρίου 24, 2012, 20:26 »
Καλησπέρα παιδιά και από έμενα είμαι ο Γιάννης 24 ετών. Κάπνιζα για περίπου 7 χρ. και είμαι στον ατμό για περίπου ένα μηνά με ένα want της nobacco. προς το πάρων τα πάω πολλή καλά με το ατμίσμα, αν και όποτε έχω επιθυμία για τσιγάρο το ανάβω και δεν προλαβαίνω να το κάνω γιατί μου άρχετε μια γεύση πετρελαίου στο στόμα και το σβήνω αλλά πιστεύω σε κάνα μηνά να το έχω ξεπεράσει και αυτό. Αυτά από έμενα κάλος σας βρήκα και εύχομαι καλά ατμίσματα σε όλους …

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245971 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572016 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1848 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8007 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121603 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 684 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 393 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326695 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8594 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297646 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827584 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511639 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios