vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

129 επισκέπτες, 3 χρήστες
I.P, ZoeM, Buliwyf

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1125 στις: Ιανουαρίου 20, 2012, 23:14 »
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Για τυχόν ερωτήσεις και απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, περιηγηθείτε στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος geokaza

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
    • George Kazazis
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1126 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 00:35 »
Γεια σας και από μένα
Ονομάζομαι Γιώργος και καπνίζω αρκετά χρόνια 1,5 - 2 πακέτα τσιγάρα. Πριν ένα χρόνο περίπου άρχισα για οικονομικούς κυρίως λόγους το στριφτό και καπνίζω μία καπνοσακούλα των 25 γρ ανά τρεις ημέρες.
Έχω πέσει με τα μούτρα στο διάβασμα και είμαι αποφασισμένος να αρχίσω το Η.Τ.

Αποσυνδεδεμένος Alexxb

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1127 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 06:39 »
Καλημέρα,
με λένε Βασίλη,33 χρόνων,κάτοικος Ηρακλείου Κρήτης και ατμίζω τους τελευταίους 2 μήνες μανιωδώς!
έπειτα από 14 χρόνια συνεχούς καπνίσματος μου βρωμάει πλέον και σαν σκέψη.
μέσα από αυτές τις σελίδες απέκτησα αρκετές βασικές γνώσεις γύρω από το η.τ και συνεχίζω να μαθαίνω,
σας ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος optostyle

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1128 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 08:32 »
Γεια σε ολλους τους ''καπνιστες'.....καπνιζω στριφτο εδω και πολλα χρονια...ειμαι 45 χρονων και λεω να ξεκινησω με nobacco Giant...... :)

Αποσυνδεδεμένος katerin21

  • *
  • 6
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1129 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 12:51 »
καλημερα σε ολη την παρεα :bye:.με λενε κατερινα και ειμαι 39 ετων.μετα απο χρονια καπνισματος  :thumpdown:διαλεξα εγω και ο συζυγος το ego-w και ατμιζουμε και οι δυο εδω και 1 μηνα.ειμαστε ευχαριστημενοι που γλυτωσαμε πολλα απο την τσεπη μας αλλα και
για  την υγεια μας ;).ευχομαι να κρατησουμε ολοι γερα και με δυναμη.

Αποσυνδεδεμένος GOOFY

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1130 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 13:34 »
καλως σας βρηκα.μετα απο προτροπη της γυναικας μου ξεκινησα και εγω το ηλεκτρονικο.12 χρονια καπνισματος δυσκολα κοβονται αλλα επειδη ολα ειναι στο μυαλο θα τα καταφερω.μεχρι τωρα εκανα 1 πακετο marlboro την ημερα.

Αποσυνδεδεμένος Niko

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1131 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 13:46 »
Άν και δεν είμαι παλαιός χρήστης η.τ πάω για τέσσερις μήνες, έχω αποκομίσει αρκετά από το φόρουμ τα πιο πολλά θετικά, είναι μεγάλη βοήθεια για τους καινούριους, έχω να πω το εξής για τους καινούριους χρήστες, πάντα με την άποψη μου βέβαια, να έχουν υπομονή να δοκιμάζουν καινούριες γεύσεις μέχρι να έχουν το επιθυμητό αποτέλεσμα ώς προς τα γούστα τους μιας και κάθε ατμποποιητής εμπορίου ή επισκευάσιμος αποδίδει διαφορετικά.
Θα πρότεινα ώς προς την συσκευή κάτι καλό απο την αρχή έτσι ώστε να μην μπαίνουν σε περιττά έξοδα έτσι ώστε να αξίζει ο κόπος απο την αρχή.

Αποσυνδεδεμένος PSYCHO DRIVER...

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
  • MEGALODON...FOOL VERSION...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1132 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 14:54 »
καλησπερα και απο μενα...ειμαι ο ακης 37 χρονων και ατμιστης 4 μηνες περιπου...ειμαι απο αγια παρασκευη και ατμιζω πολυ και γερα...αυτα προς το παρον...

Αποσυνδεδεμένος aplakas

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
  • dum spiro vapor
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1133 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 15:31 »
Γεια σας , ειμαι ο Γιαννης , 44 ετων , καπνιζα συστηματικα απο τα 13 μου 2-3-4 η και 5 πακετα κ.τ. καθε μερα , τα τελευταια 2 χρονια το κ.τ. με ειχε κουρασει πολυ , οχι τοσο σαν εμφανεις επιπλοκες υγειας οσο σαν γευση και διαδικασια , τσιγαριλα παντου , τασακια τιγκα στα αποτσιγαρα παντου , συνεχες αισθημα εξαρτησης - εχω τσιγαρα για το βραδυ ? το πρωι θα εχω ?  κλειδια , λεφτα , χαρτια , τσιγαρα ?????? με αποκορυφωμα τον τελευταιο 15αυγουστο , βγηκα πρωι να  παρω τσιγαρα στο πολυδροσο που κατοικω , πρωτο μινι μαρκετ κλειστο , δευτερο κλειστο , περιπτερο μετα απο 500 μετρα κλειστο , επομενο μινι μαρκετ κλειστο και τελικα εκανα μια αποσταση με τα ποδια γυρω στα 9 χιλιομετρα με τις παντοφλες για να βρω τσιγαρα ..... δηλαδη μιλαμε για χαρακτηριστικα καθαρης  τοξικομανιας .Η γνωριμια με το η.τ εγινε στο ιντερνετ , μετα μια κυρια στον προαστιακο
που ατμιζε μου ειπε ποσο ευχαριστημενη ηταν και αποφασισα να δοκιμασω γιατι για να κοψω το αλλο (φτου ) , ουτε λογος ...... Καθε αρχη του αδαους και δυσκολη , προμηθευθηκα το GAMUCI nicovap  :wall: 80 Ε παρακαλω  :)) , μετα απο μερικες μερες
και μια σωρεια αστειων περιστατικων     :angry_orange: βρεθηκα στο mall και αγορασα ενα πακετο nobacco gianτ , ανεβηκα στη βεραντα , πηρα ενα καφεδακι , γεμισα το carτo του gianτ με don εκανα την πρωτη τζουρα 
και μονομιας το ατμισμα εγινε οτι ηταν το καπνισμα πριν απο 25 χρονια ....... καθαρη απολαυση
εκτοτε δεν εχω ξανακαπνισει κ.τ. και ουτε το θελω  :D

Αποσυνδεδεμένος bouts

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1134 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 19:24 »
Τα σέβη μου και από μένα.
Συγχαρητήρια για τις πολύτιμες συμβουλές και για όλη τη βοήθεια.
Γιώργος από Αθήνα, 41 ετών, καπνίζω 22 χρόνια στριφτό, ε ψιλομπούχτισα και είπα να δοκιμάσω και γω το η.τ.
Βοήθησε πολύ το forum ώστε να ξεκινήσω αγοράζοντας ένα mini 510 ovale (δοκιμαστικά) το οποίο τελικά δε με καλύπτει. Βρήκα πελατάκι να το δώσω (τη σύζυγο) και τώρα είμαι στην αναζήτηση μόντας (ελληνικής).
Δεν πίστευα ότι δε θα μου λείψει το στριφτό.
Ευχαριστώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος geotron

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1135 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 20:37 »
Καλησπέρα και από εμένα. Είμαι ο Μάνος, 32 ετών και κάπνιζα στριφτό τα τελευταία 14 χρόνια. Στις 31/12/2011 αγόρασα το σετ ego-t και εκ τοτε δεν έχω ξαναδεί τον περιπτερά μου! (Όχι δεν το έκλεισε το μαγαζί λόγω κρίσης...)
Αν και είναι ακόμα νωρίς, πιστεύω ότι είμαι στο σωστό δρόμο κ.τ.-απεξάρτησης!
Τα συγχαρητήρια μου στην ομάδα αλλά και στα μέλη του e-kapnisma. Εξαιρετική δουλειά, πολύ και καλά οργανωμένη πληροφορία στο αρχοντικό σας!   
Όλοι μαζί, μπορούμε!  :)

Αποσυνδεδεμένος kostaspm38

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1136 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 11:28 »
Καλημερα σε ολους.Ειμαι ο Κωστας.Ενα μηνα τωρα σας παρακολουθω σαν παρατηρητης και ομολογω εχω βοηθηθει αφα νταστα.Ειμαι 50 χπονων και απο αυτα τα 35 καπνηστης.Πριν ενα μηνα μπηκα στον κοσμο του ηλεκτρονικου τσιγαρου και απο τοτε εχω να βαλω κ.τ στο στομα μου.Συνχαρητηρια στην ομαδα και στα μελη του Foroum

Αποσυνδεδεμένος leon1566

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1137 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 11:48 »
γεια σας κι απο μενα  ειμαι ο Μπαμπης 42 χρονων και υστερα απο 23 χρονια καπνισματος αγορασα ενα ego-t  πριν απο 4 μερες και δεν το ξαναβαλα στο στομα μου.

θα δειξει η συνεχεια, για την ωρα δεν εχω βρει καποια γευση,μιξη που να με καλυπτει ικανοποιητικα αλλα το ψαχνω.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1138 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 12:20 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος doli

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #1139 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 16:43 »
Kαλησπέρα λέγομαι Nατάσσα :bye:
είμαι 27 χρόνον k καπνίζω από τα 17 μού χρονια ,
εδώ και ένα μηνα σχεδόν πήραμε την απόφαση με τον άντρα μου  να αρχίσουμε το ατμισμα με τήν συσκευή
ι-want και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι ;D :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571740 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7923 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121421 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 652 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 365 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326493 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8535 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297502 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827501 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511399 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9533 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios