vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

292 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, kostapapa8971

Twitter

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
μπααα... δεν εχω ελπιδες.  οσες προσπαθειες εκανα, εδω κ τοσα χρονια, ηταν σαν το πραξικοπημα στην τουρκια...  :))

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Ομοίως. 5 χρόνια στα 18 mg (3μηνη παρένθεση το 2012 στα 12 και 2ωρη - την ίδια χρονιά - στα 9).
Αυτός πια δεν είναι ρυθμός, είναι ταινία Αγγελόπουλου-Ταρκόφσκι που προβάλλεται από μηχανή που περιφέρεται αιώνια γύρω από μαύρη τρύπα, σε σλόου μόσιον.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Επιτρέψτε μου μια ένσταση όσον αφορά τον τίτλο θέματος.Είναι το λιγότερο άκομψη....
Φίλε, μην προσβάλεις το.. νονό!!!! :laugh1:
Εδώ το φλωρέξ χρησιμοποιείται με την καλή την έννοια ;) :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος moroua

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Τί μου θύμισες τώρα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πριν 4 χρόνια καλοκαίρι 2012 Ιούλιο ή αρχές Αυγούστου δεν θυμάμαι ακριβώς,άρχισα τη μηδενική σκέτη βάση..Από περιέργεια θα ψάξω το νήμα.

Μπράβο και εγρράφως. Μακάρι να αντέξεις.Μην το βάζεις κάτω.Πείσμα υπομονή και εγωισμό θέλει.  :thumpup:

Edit.Το έψαξα και όντως ήταν 3 Αυγούστου.
Μπράβο,εσυ και ο domaze ανοίξατε το δρόμο για την μηδενική και ετσι εγω ειμαι στα 3 και πλέον χρόνια :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ που "άνοιξα" αρχικά το νήμα και παρά τις πολλές μου προσπάθειες κατά καιρούς, δεν τα κατάφερα με 0νική έως τώρα  :-[
Εσύ που είσαι στα 3 χρόνια με το φλορέξ :)), τι σου αρέσει ακριβώς, τι καταλαβαίνεις από "χτύπημα" και συνεχίζεις ακόμα το άτμισμα, μας λες? :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 22, 2016, 09:53 από atmistis »

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Πρώτη απόπειρα στα μηδενικά υγρά εδώ και μια βδομάδα περίπου. 
Μέχρι τώρα όλα καλά, έτσι κι αλλιώς εδώ και καιρό είχα πέσει  κάτω από 1mg/ml.

Αποσυνδεδεμένος st2anger

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
Εναμιση μηνα και εγω στην κατηγορια φλωρεξ, Εως τωρα καλα παει, απλως θελω το υγρο να ειναι καπνικο

Αποσυνδεδεμένος Sfigos

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
  • Vape it like u stole it!
Πρώτη απόπειρα στα μηδενικά υγρά εδώ και μια βδομάδα περίπου.
Μέχρι τώρα όλα καλά, έτσι κι αλλιώς εδώ και καιρό είχα πέσει  κάτω από 1mg/ml.

Ωραίος!!!Από απορία πόσο καιρό σου πήρε?και με πόσο είχες ξεκινήσει?

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Με 12αρα είχα ξεκινήσει, Οκτώβριο του 14.
Θα είχε γίνει νωρίτερα η απεξάρτηση, αν δεν μου είχε στείλει πέρσι μισό λίτρο 32αρα βάση η hexocell (το γνωστό giveaway σε όλο το forum). Βέβαια και πάλι μου έμεινε αρκετή, αλλά όταν την πληρώνεις είναι αλλιώς σίγουρα.

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
ξεκίνησα με 3mg από την αρχή αν και κάπνιζα περίπου 20 τσιγάρα/μέρα θέλω να σταματήσω και την νικοτίνη εντελώς, ατμίζω τώρα 2μήνες περίπου μπορώ να την σταματήσω απότομα η δεν δεν προτεινετε;  :-\

Αποσυνδεδεμένος Mixmin

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Με ένα πακέτο την ημέρα και ξεκίνησες το άτμισμα μόνο με 3mg?? Πόσα ml κάνεις την ημέρα?
Εγώ με 2 πακέτα την ημέρα, ξεκίνησα με 20mg!!!

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
κάνω 9ml την ημερα πνευμονικές, αν και δεν νιώθω καθόλου να μου λυπεί το τσιγάρο πάντως..   :)

Αποσυνδεδεμένος bill66

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα μετα απο τρεισιμιση χρονια ατμισματος εδω και 3 μηνες ειμαι στη μηδενικη.ολα καλα μεχρι τωρα.

Αποσυνδεδεμένος Mixmin

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
κάνω 9ml την ημερα πνευμονικές, αν και δεν νιώθω καθόλου να μου λυπεί το τσιγάρο πάντως..   :)

Τόσα κάνω και εγώ με τον Avocado μετά από 3 χρόνια. Στο 0,5mg με 1mg (για την ιδέα) και φυσικά χωρίς καθόλου ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
σήμερα παρατήρησα πως αν δεν κάνω καθόλου νικοτίνη αρχίζω και έχω ζαλάδες και η διάθεση μου είναι πολύ χαλια.. μόλις κάνω μερικές τζούρες με 6mg είμαι ok.. αν και πιστεύω περισσότερο ότι είναι ψυχολογικό το θέμα.. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1119994 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 259 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 143 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325453 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8297 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296728 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826805 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510447 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9440 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156348 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570822 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245560 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios