vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

153 επισκέπτες, 5 χρήστες
camber, Milarepa, Doubt, bloodlessz, kompsognathous

Twitter

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ δεν τα κατάφερα τελικά από τα 3 στο 0 .τώρα με τον griffin 25 αυτόματα έπεσα στα 2mg . Όλο και πιο κοντά στο Φλωρεξ ;)

Απόστολος


Αποσυνδεδεμένος kgalaz

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Ποιο το νόημα να κανεις μηδενική και να μην το κοψεις τελείως; Τσάμπα εργαλεία.. Προσωπικά πέφτω απο τα 12 στα 6 μονο οταν χτυπάω πνευμονικες πιο κάτω που δοκίμασα απο φίλο σαν να ατμιζω αερα κοπανιστο.. Δεν μου άρεσε καθόλου


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Gaelatmistk

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Κανενα νοημα το 0% παιδια απο 12 ρα εγω στην μηδενικη σε ενα μηνα και ατμιζα 300  ml το μηνα δεν ειχε κοστος βεβαια αλλα  κοιμομουνα και ατμιζα νομιζα προφανως οτι θα παρει την νικοτινη ο οργανισμος μου εκανα λαθος να πατε πιο ομαλα οσοι φιλοι την μειωνετε την  νικοτινη οχι οπως εκανα λαθος εγω

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Το νόημα του να κάνεις μηδενική για εμένα ήταν να καλύψω τη συνήθεια. Την κίνηση του χεριού και το ντουμάνι και όσα έχω πει και άλλες φορές.
Η νικοτίνη τελικά εμένα δεν μου έλειψε σε τίποτα, οπότε αφού κάλυπτα τη συνήθεια έυκολα χωρίς αυτή, γιατί να μην τη σταματήσω... :dontknow:
Όποτε ήθελα μια τζούρα την είχα χωρίς να με απασχολεί το χτύπημα αλλα ούτε τελικά να επηρεαστεί ο οργανισμός μου...

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά είχα πολύ καιρό να μπω στο συγκεκριμένο νήμα. Βέβαια έφταιγε και αποχή μου για 3-4 μήνες από το φόρουμ κάνοντας
μία προσπάθεια απεξάρτησης αλλά δεν τα κατάφερα.  :hmmm:  :dontknow:  :laugh1:  :laugh1:   :laugh1:

Σήμερα που μπήκα διάβασα τις σχεδόν τρεις σελίδες από την τελευταία μου η χαρά και η έκπληξή μου ήταν μεγάλη και ευχάριστη. :yes:

Είδα ότι αρκετοί ατμιστές κατάφεραν να απαλλαγούν από τη νικοτίνη και να ατμίζουν μηδενικά υγρά.
Μπράβο και γραπτώς. :thumpup:  :thumpup:

Όσο για την πλήρη διακοπή των εισπνεόμενων μη βιάζεστε.Αν και όταν είστε έτοιμοι θα έρθει από μόνο του.Το μεγάλο άλμα
στη μηδενική επιτεύχθηκε.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
 Να πατε πιο ομαλα οσοι φιλοι την μειωνετε την  νικοτινη οχι οπως εκανα λαθος εγω

Καινεπειδή συμφωνώ απόλυτα με αυτ και όχι με το " δεν εχει νοημα η μηδενική" γιατί έχει νόημα στην σταδιακή διακοπή και τουνατμίσματος ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
....να δώσω αναφορά! Πήρα μια μηδενική βασούλα που μαρεσε εξαρχης και σκετη και εσταξα 10 σταγονες στα 10 ml απο το σταγ/ μετρο του αρωματος. 

Εχω δυο ατμο. Στον ενα εβαλα αυτο που εφτιαξα στο αλλο ετοιμο υγρο 6αρι. 
Παει σχετικα καλα. Το πρωι και το βραδυ εχω παρατηρησει οτι την θελω τη νικοτινη μου τρομαρα μου... 
Συνεχιζουμε λοιπον ετσι οσο παει;  χμμμμ. 
Βαζω στοχο " ενωπιον" της ομαδας σε 15 μερες να ξεκινησω προσπαθεια μονο μηδενικης με αρωμα ομως. Πιο μετα θα κανουμε το πειραμα της σκετης.
:)


Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Aν μιλάμε για το "χτύπημα" τότε μια καλή περίπτωση είναι να έχουμε 50 % pg <
η γενικότερη κατασταλτική της λειτουργία στον εγκέφαλο νομίζω δεν μ ενδιαφέρει πια.
Είμαι σε 5 μήνες κιόλας σταθερά στα 3 mg και βρήκα ξαφνικά αλλό ένα σκαλοπάτι που λέγεται 1,5 !!!  
Με στοχό και μεθοδικότητα ελπίζω να φύγω και από το μηδέν σε καθημερινή βάση τουλάχιστον.

- ξανά πες τα μας το βράδυ αυτά savo :ban6:

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Γεια σας και παλι! ;D
Απο χθες το απογευμα και τωρα που μιλαμε κανω μηδενικη βαση με 8 σταγονες/ 10 ml nuttaco. (Ναι δεν αλλαζει ο ανθρωπος αν εχει αποθεμα και πρεπει κανει οικονομία... ::)
Δεν καταλαβαινω καμια διαφορα ακομα. 
Νευρα εχω παντα ειτε με νικοτινη ειτε χωρις οποτε ειδομεν!
Μεχρι χθες να σκεφτειτε εκανα 9αρι υγρο...
Και για καλο και για κακο η επομενη βαση που πηρα ειναι 6αρα...
Ακομα στις δοκιμες λοιπον.... :bye:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Τί μου θύμισες τώρα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πριν 4 χρόνια καλοκαίρι 2012 Ιούλιο ή αρχές Αυγούστου δεν θυμάμαι ακριβώς,άρχισα τη μηδενική σκέτη βάση..Από περιέργεια θα ψάξω το νήμα.

Μπράβο και εγρράφως. Μακάρι να αντέξεις.Μην το βάζεις κάτω.Πείσμα υπομονή και εγωισμό θέλει.  :thumpup:

Edit.Το έψαξα και όντως ήταν 3 Αυγούστου.


Αποσυνδεδεμένος dimag093

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
  • Run Silent , Run Deep
Επιτρέψτε μου μια ένσταση όσον αφορά τον τίτλο θέματος.Είναι το λιγότερο άκομψη....

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews

Αποσυνδεδεμένος dimag093

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
  • Run Silent , Run Deep
Η άποψή μου επί σχετικού είναι καθαρά προσωπική κι εκφράστηκε ως απλή "ένσταση" χωρίς την διάθεση έκφρασης δυσαρέσκειας.Πόσο μάλλον όταν γίνεται σχετική αναφορά σε επεξηγηματικούς πίνακες .
(που παρεμπιπτόντως αγνοούσα την ύπαρξή των   :( )

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Δεν τίθεται θέμα φιλε μου!

Σου συστήνω να διαβάσεις ιδιαίτερα το δεύτερο λινκ. Αν μη τι άλλο, έχει πολύ γέλιο!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Ζηλευω ολους οσους κατεβασαν την νικοτινη.. ειδικα στο 0.
μια αποπειρα εκανα σημερα στο 12, κ εχω φαει φρικη ρε γμτ. :wall:

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Ο καθένας θέλει τον δικό του χρόνο και κάθε οργανισμός.έχει τον δικό του ρυθμό φίλε drum! 
Αυτή είναι μια δυνατότητα που μας δίνει το η.τ. ... να πειραματιζόμαστε!
Και εξαρτάται τι στόχους και τι κίνητρα έχει ο καθένας/μιά.  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115921 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824388 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507404 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8943 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154778 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568796 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243887 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294195 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1764 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762781 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1130 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4021 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem