vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

105 επισκέπτες, 5 χρήστες
goran, Buliwyf, manoslykos, arispat, ZoeM

Twitter

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Μια χαρα σταζω στη δουλεια και παντου, δεν κολλαω. Εδω κραταγα κλαρινοβαμο και οταν με ρωταγαν γιατι ειναι τοσο μεγαλο, απαντουσα οτι θα κρατουσα και μπαστουνι για να μην καπνιζω.

Αποσυνδεδεμένος zilos

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
  • Smoke or vape? That's NOT the dilemma........
κωστα απο fabvape
γιαννη φαντασου ..κλεισε τα ματια σου και σκεψου......svd 18650 με taifun gt με inox tank πανω του....αν θελεις σου λεω και διασταση.....

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
50/50 εγώ εδώ και λίγο καιρό.
Τη μισή και ίσως λίγο παραπάνω διάρκεια της ημέρας είμαι σε φλωρεξ, vg, με διάφορα αρωματακια (και σκέτη vg  μερικές φορές) και τις υπόλοιπες ώρες "μαγκεξ" με σκέτη 10αρα βάση.
Η όλη ιστορία με την μηδενική άρχισε γιατί ήθελα να τελειώσω μερικά αρώματα που είχαν απο λίγο και είχα αρκετή μηδενική mist καβατζα. Έκανα τον χαβαλέ μου ντριπαρωντας με αυτά και μου άρεσε! Ειδικά για τις περισσότερες στιγμές στη δουλειά που πιάνω το μοντ από συνήθεια και ξεχνάω να το αφήσω είναι ότι πρέπει η μηδενική.
Φυσικά το απόλυτο 0 σε νικοτίνη και αργότερα αρώματα είναι ο στόχος, αλλά δεν το ζοριζω.
Καλά πάει μόνο του :)

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Δοκίμασε της Liqua το Cuban cigar.
Καπνικό Liqua εγώ προτείνω turkish tobacco. Δοκίμασε και διάλεξε

Αποσυνδεδεμένος xronika

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ για τις προτάσεις, πλησιάζει καμιά γεύση πούρου; Όπως και να έχει εγώ θα δοκιμάσω και βλέπουμε  :)

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Δοκίμασε της Liqua το Cuban cigar.
Από τα 2-3 ετοιμα υγρά που παίρνω για να συμπληρώνω τα μηδενικά diy μου.
Δε βγαίνει σε μηδεν  :(

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Καπνικό Liqua εγώ προτείνω turkish tobacco. Δοκίμασε και διάλεξε


Επίσης δε βγαίνει σε μηδεν :(
http://www.atmosfaira.com/turkishtobacco-30ml.html
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 06, 2015, 22:06 από xronika »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Το αραιωνω με σκετη βαση και ερχεται στο 1-2% οταν δεν βρω μηδενικο.
Εχει ομως και μηδενικο http://www.vapeland.gr/liqua-american-tobacco-30ml
Μηπως το μαγαζι που ειδες δεν εχει στοκ μηδενικο;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 06, 2015, 22:16 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος xronika

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Δεν ανέχομαι καθόλου πια τη νικοτίνη - τραντάζονται τα πνευμόνια ακόμα και στο 1mg! Δεν υπερβάλω.
Τις προάλλες  δοκίμασα USA mix της Nobacco στα 6 mg, μου φάνηκε υπέροχο (παρόλο που έβηχα μισή ώρα), αγόρασα το μηδενικό, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ! Όχι ότι δεν ατμίζεται, αλλά δεν έχει τη γεύση που έχει με τη νικοτίνη. Γι' αυτό ρωτάω την κοινότητα σε μηδεν αν έχετε να προτείνεται κάποια γερή καπνική γεύση - κατά προτίμηση πούρου.


Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Στη vapeland τα εχει σε μηδενικο οποτε εισαι καλυμμενος :thumpup:
Εμενα ιδια γευση μου κσνουν, απλα η νικοτινη με καιει όσο λιγη και αν ειναι.

Αποσυνδεδεμένος xronika

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Το αραιωνω με σκετη βαση και ερχεται στο 1-2% οταν δεν βρω μηδενικο.
Εχει ομως και μηδενικο http://www.vapeland.gr/liqua-american-tobacco-30ml
Μηπως το μαγαζι που ειδες δεν εχει στοκ μηδενικο;
Την έχω δοκιμάσει αυτη τη γεύση, ψάχνω όμως κάτι πιο βαρύ, πιο δυνατο. Το american tobacco είναι (για το γούστο μου) πολύ ντελικάτη γεύση

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Ελπιζω καποιος αλλος φιλοςνα εχει να σου προτεινει κατι αλλο. Εγω αυτο και το castle long κανω απο ετοιμα και το κυριο υγρο μου ειναι RY69 diy.
Αντε και καμια bebeca αραια και που.
Δοκιμασε και της wanted τα υγρα, επαιρνα πιο παλια το shooting star αν καιμαλλον ελαφρυ θα σου φανει.

Αποσυνδεδεμένος xronika

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστω πολύ για το χρόνο σου ποιητή, να 'σαι καλά

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Νασαι καλα φιλε, ελπιζω να βρεις αυτο που ψαχνεις. Ο cruiser79 σιγουρα θα μπορεσεινα σε βοηθησει με τις μεγαλες γνωσεις του στα υγρα.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Σου έχω δύο προτάσεις, οι οποίες όμως δεν έχω ιδέα τι λένε σε μηδενικό. Cigar gold και Divino cigar από ecig.gr. Το πρώτο το έχω δοκιμάσει σε πούρο μιας χρήσης και είναι εξαιρετικό. Για το δεύτερο, έχω απλά ακούσει τα καλύτερα. Αν τα δοκιμάσεις σε μηδενικό, οι απόψεις σου θα είναι θησαυρός.

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Επίσης δε βγαίνει σε μηδεν :(
http://www.atmosfaira.com/turkishtobacco-30ml.html
http://www.atmosfaira.com/turkish-tobacco.html
Υπάρχει σε 10ράκι, ότι πρέπει για δοκιμή  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος themainman

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα σημερα με μηδενική νικοτινη και μπόλικο άρωμα esspreso, προς το παρόν ολα καλά, για να δουμε

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1870 247158 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 27, 2024, 21:07
από treloneritis
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572546 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2075 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8195 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122595 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 776 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 484 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327235 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8813 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298352 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827846 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 512383 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios