vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

52 επισκέπτες, 6 χρήστες
manoslykos, antiklitos140, Aoratix, camber, Sergios, Tem

Twitter

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Το εχω πει και πιο πριν,θελει και λιγο επιμονη και υπομονη.
Σε λιγο καιρο τα 5 mg  θα τα βλεπεις σαν τερας
Δεν ειναι ομως και κατι τρομερο

Αποσυνδεδεμένος tomy

βασικα  εκει  πονταρω  φιλε  μου  ..........

αν  δω  τα  σκουρα  να  ανεβασω  5-6mg  και  μετα  σιγα σιγα  με  βουτες  στα  0%  ..................

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Παντος οταν φτασεις να κανεις 5-6 mg το 0 θα ειναι παρα πολυ κοντα.
Και οταν θα κανεις 0 το 5 θα σου ειναι βαρυ....

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Από 0.9 πάω προς το 0,6mg nicotin. πάντα 50%vg/50%pg καί 5-6σταγ  αρωματικές ανα 10ml.
Με μηδενικη 50/50 +σταγ αρωματ. και πρωινό καπουτσίνο πώς ειναι τα πράγματα? ???
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 20:37 από vamaxin »

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Από το 9 στο έξι μικρή η διαφορά. Από 6 στο μηδέν τεράστια και λίγα λέω! Τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε εμένα.

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Αν καί μηδενικός , εξακολουθείς καί ατμίζεις?

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Kατι που δεν ειπα ειναι οτι ειναι καλο να βαζουμε πιο εντονα αρωματακια ή να βαζουμε πιο πολες σταγονες
Αποδιδει το προτζεκτ....... ;D
Ναι,απο το 9 στο 6 δεν βλεπεις διαφορα.Απο το 6 στο 0 ειναι πιο αισθητο.
Αν πας στο 5-6 ομως,μετα ειναι ευκολο να κατεβαινεις σιγα σιγα προς το 0

Αποσυνδεδεμένος tomy

ετσι  και  αλλιως ρε μαγκες  τον  δολοφονο  [ κ.τ]  τον  εχουμε   τσακισει 

ετσι  το  ειδα  .............τωρα  μενει  μονο  η  νικοτινη  ........στα  σχοινια  την  εχουμε   :))

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Αδερφε,τιποτα δεν ειναι.
Θα τα καταφερεις.  Αντρες ειμαστε.......οτι θελει αυτο θα κανει να ουμε;;;;;

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Δηλαδη  , για τέτοιες περιπτώσεις ,το 4mg είναι οτι πρέπει :))
¨Αν ήταν οπως τα λες, θά ειχαμε κόψει το.κ.τ , χωρίς να πάμε στο η.τ, οπως χιλιάδες αλλοι! ¨Αρα, κάτι δεν πάει καλά :))

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
ΕΠ να ουμε.......... :)) :)) :))
 
Και το κ.τ. δεν ειναι και το πιο δυσκολο να κοπει......πριν χρονια το εκοψα,αλλα για να κερδισω στοιχημα  :idiot1: :idiot1: :idiot1: :wall: :wall: :wall:
 
Ολα στο μυαλο ειναι....αν πεις οχι και το θελεις πραγματηκα να πας στο 0...δεν ειναι και τοοοοοσο δυσκολο.
Αφου το εκανα εγω,μπορει να το κανει ο καθενας.
Ημουν φορτιγατζης και οταν κοιμομουν δεν καπνιζα.
Ηθελα 3 πακετα marlboro και εναν καπνο στο 16ωρο. Αν πηγενα για ξενυχτι,ηθελα ακομα ενα καπνο το λιγοτερο......
Αφου τα καταφερα λοιπον εγω,μπορουν ολοι....... ;) ;)
Θεληση θελει....... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Εγώ παιδιά αποφάσισα να πάρω μηδενική νικοτίνη για τις βραδινές ώρες, αφου κοιμηθεί ο μπέμπης.
 Βασικά συνειδητοποίησα ότι όσο ατμίζω όλη μέρα, άλλο τόσο ατμίζω σε ένα δίωρο που κάθομαι να χαλαρώσω τη νύχτα παρέα με ένα βιβλίο και το η.τ. μου. Το η.τ. δεν βγαίνει απ´ το στόμα μου. Είναι μια απόλαυση πραγματικα. Το πρόβλημα είναι ότι παίρνω μεγάλη ποσότητα νικοτίνης και για ψυχολογικούς  λόγους αποφάσισα να πέσω.

Δυστυχως ο ηλεκτρονικοτσιγαρτζής μου είχε να μου δώσει μόνο πράσινο μήλο και μπανάνα. Πήρα το μήλο και μετά απο 4-5 ρουφιξιές είναι πραγματικά αηδιαστικό. Σκέφτηκα τη μέντα. Τι λέτε εσείς;  Ή μήπως να πάω σε μηδενικό καπνικι;


Yiannis

Αποσυνδεδεμένος fanis31gr

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Ξυπνάω πρωι φτιαχνω καφε πέρνω το τσιγάρο και γεμιζω.
Τραβάω τζουρα , δευτερη κλπ. σκεφτομαι ωραίο υγρό εφτιαξα και συνεχιζω το καπνισμα.
Ξυπναει η γυναικα μου φτιαχνει καφε και με ρωταει που είναι το ζουμάκι της, οπότε και καταλαβαίνω οτι καπνίζω πρωι πρωι μηδενικο και μου αρεσει.
Αυτό πριν απο 9 μήνες και ως σήμερα.
Όλα είναι στο μυαλό!
 

Αποσυνδεδεμένος KatsikoSkulo

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Πιστεύω οτι είμαι απο τις ελάχιστες περιπτώσεις και αυτό γιατι απλά μου έκατσε-έτυχε.
Ξεκίνησα με έτοιμα υγρά των 10ml 12-9mg νικοτίνη και μετά ήμουν στη φάση που αγόραζα έτοιμη βάση 9mg Νίκο και προσθετα το άρωμα που είχα.Ενημερωνομουν παράλληλα για το η.τ και μια ωραία μέρα ενώ έκανα βόλτα στα μαγαζιά εδω, πέρασα απο ενα φαρμακείο και μπήκα απλά να ρωτήσω αν έχει PG-VG-H2O.Ναι μου λέει έχουμε, απλά για το 1L απο το καθένα που ενδιαφέρεσαι, θα πρέπει να παραγγείλουμε.Μη τα πολυλογώ, πήγα την παρασκευή (19-07-2013) που τα φερε, τα πήρα, γύρισα σπίτι.Εβλεπα τις μπουκαλάρες και δεν άντεξα λεω ας δοκιμάσω ενα υγρό με μηδενική βάση απο περιέργεια να δω πως είναι τι διαφορά εχει κτλ.Φτιάχνω 10ml, βάζω, ατμίζω, αέρας κοπανιστός.Αδειάζει, άντε λεω να του δώσω μια ευκαιρία ακομα μπας και.Ξαναγεμίζω ατμίζω.Είχα αρκετό άρωμα μέ έπνιγε και λιγάκι απο τζουράρες.Τέλος πάντων απο τότε γεμίζω και ξαναγεμίζω με μηδενική.Δεν είχα σκοπό στις 20 μέρες να πάω μηδενική.Μου κανε το τρίκ στο λαιμό με ξεγέλασε, λίγο εγκεφαλικό λίγο το πήρα πιο ανάλαφρα και τέλος.Σκοπός μου ήταν ανα μήνα διμηνο να ρίχνω μια δυο μονάδες νίκοτίνη ώστε κάααααποια στιγμη να κάνω μηδενική.
Αρχισα το η.τ εδώ και 3 μήνες κ 9μέρες (ή 101 μέρες) και μηδενική 2μήνες κ 17μέρες (ή 80 μέρες).
Φλωρέξ 2,5 μήνες!
 :tongue_smilie:


Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
για μενα το η.τ ειναι μια ομορφη συνηθεια.
δεν θελω να το κοψω μου αρεσει με τον καφε μου να τραβαω τις τζουρες μου.
σκοπος μου ειναι να πεσω καποια στιγμη απο το 6 στο 3 και μετα στο 0.
αν καταφερω να κανω καποια στιγμη μηδενικη ,αραγε να επιτρεπεται η χρηση του η.τ μακροχρονια?
εννοω οτι αν δεν υπαρχει καθολου νικοτινη υοαρχει κατι στο η.τ που να μπορει να μας βλαψει?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 138 41023 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:57
από xristos99
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2916 420485 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:48
από Tem
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 820 158378 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:25
από Valantis04
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15744 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131284 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 166 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 185 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 190 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 280 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 175 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249582 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767657 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966