vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

381 επισκέπτες, 5 χρήστες
mathimatikos1966, bloodlessz, seniorize, Doubt, karmakoma

Πρωτότυπα και ιμιτασιόν

Αποσυνδεδεμένος vilsnick

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #675 στις: Ιουλίου 04, 2014, 00:26 »
Διανύω τον δεύτερο χρόνο  τις ατμιστικής μου ζωής.
Τον πρώτο, μετά το απαραίτητο  για αρχάριο χρήστη – και όχι μόνο-  πέρασμα από clearomizer  αποφάσισα να δοκιμάσω με τους επισκευάσημους.
Στα γνωστά κινέζικα site λοιπόν δοκίμασα 4 επισκευάσιμους.
Τα αποτελέσματα από αποκαρδιωτικά έως τραγικά.
Kayfun : στο πρώτο πλύσιμο σκούριασαν οι βίδες αλλαχτήκαν με άλλες και μετά από λίγη σχετικά χρήση έσπασε ο πόλος.
Fogger:  η άσχημη γεύση δεν έφευγε μα τίποτα
Argos: κλώνος Ιθάκης αγορασμένος από Ελλάδα και σχετικά ακριβός. Η καμπάνα και ο θετικός πόλος δεν έχουν καμιά σχέση με Ιθάκη όχι σαν ποιότητα ούτε σαν σχήμα με αποτέλεσμα το πλεονέκτημα του αγοράζω ένα κλώνο για να δω αν μου ταιριάζει ο ατμοποιητης και μετά αν θέλω παίρνω το γνήσιο πάει  περίπατο
Terminator:  δανικός για δοκιμή.χωρίς σχόλια. Ο Todd τα είπε όλα.
Μετά από αυτά τα καταπληκτικά αποφάσισα να αγοράζω μόνο αυθεντικούς ατμοποιητες
Και  στο δεύτερο χρόνο λοιπόν έχω πάρει δύο Mod και τρεις ατμο επώνυμους.
Αν υπολογίσω και τους clearomizers που η αγορά τους πολλές φορές ήταν πάνω από αυτό που πραγματικά χρειαζόμουν , η άγνοια και ενθουσιασμός του πρωτάρη που θέλει να τα δοκιμάσει όλα , το συνολικό κόστος είναι χαμηλότερο  σε σχέση με πέρυσι, και οι ατμοποιητες μου και τα mod (όλα ελληνικά)  μετά από καθημερινή χρήση 6 μηνών σε άψογη κατάσταση .
Προτιμώ λοιπόν να έχω δύο – τρείς ατμο, δεν νομίζω να χρειάζονται και περισσότεροι , που να παίζουν  σωστά  παρά 10 σαν αυτούς που προανέφερα .
Αν θέλω να πάρω κάποιον ατμοποιητη και δεν μπορώ λόγο χρημάτων σε λίγο καιρό σίγουρα θα τον βρω μεταχειρισμένο πολύ ποιο οικονομικά.
Σίγουρα ο πειρασμός είναι μεγάλος. Με 20€ θα δοκιμάσω κάτι που κάνει πολλαπλάσια χρήματα. Θα το δοκιμάσεις όμως ή θα αρχίσεις να πετάς  20ευρα.  Εγώ αποφάσισα να μαζεύω αυτά τα 20ευρα και να παίρνω στο τέλος ένα σωστό ατμοποιητη.




Φιλε συνατμιστη, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου , πάνω κάτω τα ιδια συνέβησαν και σ'μενα, και κατα την δικη μου αποψη, κάλυψες απόλυτα τα υπερ - κατα της χρήσης των original & fake συσκευών είτε ειναι ατμο ειτε μοντ :thumpup: [size=78%]  [/size]

Αποσυνδεδεμένος vasilisx360

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #676 στις: Ιουλίου 04, 2014, 00:33 »
Εγώ πάντως έχω κλώνος τους δουλεύω και τους πλένω συνέχεια και δεν έχω κανένα ίχνος σκουριάς..  Παίζουν άψογα ακόμα και σήμερα.  Σίγουρα υπάρχουν κλώνοι που είναι χάλια..  Αν προσέξεις καλά το τι θα πάρεις έχεις μεγάλες πιθανότητες ο κλώνος να βγει αστέρι.   

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #677 στις: Ιουλίου 04, 2014, 00:53 »

Μπορεις να ατμιζεις με οτι θελεις και εισαι λιγο επιθετικος η μου φαινεται ??? ??

αν εσυ εισαι ικανοποιημενος για μενα κανενα προβλημα...... και μην μπλεκεις τον κλαδο σου

με το ηλεκτρονικο τσιγαρο που οτι δινεις παιρνεις αν εσυ παλι νομιζεις το αντιθετο δικαιωμα σου ..... :) :) :) :)


Καλα ατμισματα λοιπον :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:




 

Ηρεμοι ειμαστε, απλα δεν καταλαβαινουμε πως εβγαλες το συμπερασμα οτι ΟΛΟΙ οι κλωνοι σκουριαζουν μονο και μονο επειδη ειναι φτηνοι. Α, και κατι αλλο, δεν παιρνεις οτι πληρωνεις, αυτο ξεχνα το. Εκτος και αν μπορεσεις να με πεισεις οτι το γνησιο νεμεσις ειναι 9 φορες καλυτερο απο τον κλωνο, οση και η διαφορα στην τιμη τους δηλαδη.

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #678 στις: Ιουλίου 04, 2014, 01:11 »
Aναλογως πως το βλεπει κανεις εχει δικιο. ;)
Δηλαδη αυτο που βιωνει  . ΣΗΜΕΡΑ κατεθεσα αυτο που βιωνω ως τωρα. 8)
ΑΝ αυριο τα πραγματα αλλαξουν θα βγω να το γραψω(βλεπε cool fire 1).
Γι αυτο ειναι το ΦΟΡΟΥΜ.
Αλλα ποτε δεν θα γραψω για κατι που δεν εχω ιδιαν αντιληψη.!!!!
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #679 στις: Ιουλίου 04, 2014, 01:35 »
...........
Σίγουρα ο πειρασμός είναι μεγάλος. Με 20€ θα δοκιμάσω κάτι που κάνει πολλαπλάσια χρήματα. Θα το δοκιμάσεις όμως ή θα αρχίσεις να πετάς  20ευρα.  Εγώ αποφάσισα να μαζεύω αυτά τα 20ευρα και να παίρνω στο τέλος ένα σωστό ατμοποιητη.
Φίλε μου όντας υπερκαταναλωτής του ητ, τα έχω κάνει και τα δύο. Από τις πιο ακριβές μου αγορές όταν αγόρασα έναν ελληνικό, συγκεκριμένα τον olympus. Λιγο καιρό πριν από αυτόν είχα πάρει τον ημικλώνο ΒΤ804. Ικανοποιημένος, οκ. Κι από τα δύο. Απλά μετά αλλάξανε τα γούστα μου (και οι εξελίξεις στο ητ επίσης) κι ήθελα dripping με μεγάλες οπές αέρα. Οπότε γνήσιοι και κλώνοι μπήκαν στο συρτάρι.
Το να μαζεύεις όταν πρόκειται για νεοεισερχόμεο προϊόν στην αγορά και με ταχεία εξέλιξη στα παρελκόμενα (για παράδειγμα εξελίχθηκαν οι μπαταρίες, μετά τα τσιπάκια από τις μπαταριοθήκες, ήθελα να τις πάρω, αλλά με αυτούς τους ατμοποιητές θα ήταν σαν να πάρω bluray σε οθόνη που δεν μπορεί να παίξει HD.) Πιο πολύ όμως αν ψάχνεις τι θες, ή αλλάζουν εύκολα τα γούστα σου, ή πιο απλά, θες και το ένα και το άλλο.
Φαντάσου την απογοήτευση που είχες από τον smok terminator κλώνο (γιατί υπάρχει κι άλλος terminator κλώνος, τον έχω κι εκείνον...) να την είχες από τον killer τον γνήσιο.. Θα τον έκοβες όπως ο Todd με το πριόνι, ή θα έκοβες πρώτα το λαιμό σου, μιας και κόστισε όσο κόστισε; Δεν λέω ότι δουλεύει, την ίδια εμπειρία είχα, αλλά σκέφτομαι πόσοι που έχουν γράψει άσχημα για κλώνους (ή γενικά για φτηνά) έχουν δώσει την ίδια προσοχή που δώσαν και στα γνήσια.

Αποσυνδεδεμένος oaksmoke

  • **
  • 276
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #680 στις: Ιουλίου 04, 2014, 04:34 »
Αγαπητέ Εxispathi  δεν νομίζω ότι διαφωνούμε,  απάντησες μόνος σου.
Αν χρειάζεται να πάρω τρεις terminator για να βρω αυτόν  που δουλεύει  περίπου σαν τον killer παίρνω τον killer και ξέρω τι έχω και τι ήθελε να φτιάξει ο κατασκευαστής.
Στο συγκεκριμένο παράδειγμα, επειδή σε κάποια συγκέντρωση ατμιστων είχα την τύχη να ατμίσω, για λίγο φυσικά,  τον Killer του Septero σε UFS, και τον ευχαριστώ  δημόσια το να μιλάμε για σύγκριση με τον  terminator  το θεωρώ ύβρη.
Και ναι τους κλώνους που είχα τους έστησα με την ίδια προσοχή με τους γνήσιους .

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #681 στις: Ιουλίου 04, 2014, 06:38 »
Είμαι γνωστός υβριστής.. Είχα κι εγώ την εμπειρία να τον ατμίσω όπως και τη Σοφία. Σε κλειστό τανκάκι βέβαια, όχι σε UFS. Γιατί τότε θα ρωτήσω, εσύ τον terminator τον δοκίμασες σε UFS κλώνο; Δεν μπορώ φυσικά να απαντήσω για όλους τους κλώνους που έχεις, και ακόμα και να πω ας πούμε πως ο δικός μου ο kayfun δεν έχει σκουριάσει, θα ακούσω το πλέον τετριμμένο "έτσι είναι τα κινέζικα, ότι σου κάτσει είναι, σε όσους δεν αρέσουν οι κλώνοι, σκουριάζουν τα πάντα".

Αυτό που μπορώ να πω είναι πως πριν τη fasttech, εκτός εξεφτελιστικά φτηνών κλώνων όπως της smok, και αιτία γέννησης παρόντος νήματος ήτο ο άλλος terminator/nautilus aka κλώνος Οδυσσέα. Ο οποίος άκουσε τον εξάψαλμο. Κάνε έναν κόπο επίσκεψη σε εκείνο το νήμα, κι άκου τις απόψεις όσων είχαν τον κλώνο και το γνήσιο. Οπότε, εκείνον τον κλώνο killer από VF σύγκρινε, όχι των 3 €..
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2014, 07:05 από exispathi »

Αποσυνδεδεμένος oaksmoke

  • **
  • 276
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #682 στις: Ιουλίου 04, 2014, 10:12 »
Ίσως το ύβρη να είναι αδόκιμος όρος έχεις δίκιο. Άστοχο,  καλύτερα.
Όλοι έχουμε βιώσει, έχουμε ακούσει , έχουμε δει σε παρουσιάσεις , άπειρες περιπτώσεις γνήσιων και μη. Μια ατελείωτη παράθεση  κλώνων και γνήσιων πιστεύω   μόνο κουραστική μπορεί να είναι.
Η αρχική μου τοποθέτηση στο θέμα αφορά καθαρά προσωπική άποψη, χωρίς αιχμές για κανέναν.

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #683 στις: Ιουλίου 04, 2014, 14:29 »
Ηρεμοι ειμαστε, απλα δεν καταλαβαινουμε πως εβγαλες το συμπερασμα οτι ΟΛΟΙ οι κλωνοι σκουριαζουν μονο και μονο επειδη ειναι φτηνοι. Α, και κατι αλλο, δεν παιρνεις οτι πληρωνεις, αυτο ξεχνα το. Εκτος και αν μπορεσεις να με πεισεις οτι το γνησιο νεμεσις ειναι 9 φορες καλυτερο απο τον κλωνο, οση και η διαφορα στην τιμη τους δηλαδη.

Φιλε Vagelas πολυ απολυτος εισαι εχω δει κλωνο τιγκα στην σκουρια και απο τοτε τους απεριψα :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:

εσυ μπορεις να ατμιζεις με οποιον ατμοποιητη γουσταρεις αλλα εγω την γνωμη μου δεν την αλλαζω και αυτη ειναι

τωρα το τι ξερω εγω.... ειναι δικο μου θεμα και υποδειξεις δεν δεχομαι ...... καλα ατμισματα με τους κλωνους ::) ::) ::) ::) ::)
το παραδειγμα σου με το Nemesis ειναι τουλαχιστον ατυχες ... δηλ ο κλωνος ειναι καλυτερος απο το γνησιο  :hmmm: :hmmm: :hmmm: 

Διόρθωση παράθεσης


« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2014, 15:26 από Δερεκοπουλος νικολαος »

Αποσυνδεδεμένος kokalo

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #684 στις: Ιουλίου 04, 2014, 16:28 »
Aν πλύνεις τα βιδάκια που δεν είναι SS λογικό δεν είναι να σκουριάσουν και να πάει η σκουριά παντού μετά;  :dontknow:
Oπότε ή αλλάζεις βιδάκια ή δεν τα πλένεις  :bye:


Όσο για το νέμεσις φυσικά και είναι καλύτερος ο κλώνος μιας και τον έχασα προχτές μαζί με ένα 3D και αντί να κλαίω 250 ευρώ έδωσα 25 και πήρα καινούρια :D

Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #685 στις: Ιουλίου 04, 2014, 17:06 »
Φιλε Vagelas πολυ απολυτος εισαι εχω δει κλωνο τιγκα στην σκουρια και απο τοτε τους απεριψα :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:

εσυ μπορεις να ατμιζεις με οποιον ατμοποιητη γουσταρεις αλλα εγω την γνωμη μου δεν την αλλαζω και αυτη ειναι

τωρα το τι ξερω εγω.... ειναι δικο μου θεμα και υποδειξεις δεν δεχομαι ...... καλα ατμισματα με τους κλωνους ::) ::) ::) ::) ::)
το παραδειγμα σου με το Nemesis ειναι τουλαχιστον ατυχες ... δηλ ο κλωνος ειναι καλυτερος απο το γνησιο  :hmmm: :hmmm: :hmmm: 

Διόρθωση παράθεσης


Καθολου απολυτος δεν ειμαι, δεν ειπα οτι ΚΑΝΕΝΑΣ κλωνος δεν σκουριαζει. Αυτο θα ηταν απολυτο  ;)  ΑΠολυτος εισαι εσυ οταν δηλωνεις οτι ολοι οι κλωνοι σκουριαζουν, και μιας και γραφεις για πραγματα που δεν γνωριζεις σε δημοσιο χωρο να εισαι ετοιμος να δεχτεις και υποδειξεις, ειδικα οταν εχεις αδικο.
Παμε τωρα στο αλλο. Μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα. Δεν ειπα οτι ειναι καλυτερος ο κλωνος, ρωτησα αν ειναι το γνησιο νεμεσις 9 φορες καλυτερο απο ενα καλο κλωνο. Α, και κατι ακομα, εγω σκουρια σε κλωνο δικο μου δεν εχω δει ακομα, και τους πλενω με νερακι του θεου. Δεν λεω οτι ολοι οι κλωνοι ειναι καλοι, λεω οτι με σωστο ψαξιμομπορεις να βρεις καλο κλωνο. Ειναι αυτο που λεω απολυτο;

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #686 στις: Ιουλίου 04, 2014, 18:14 »
Δεν σου εχουν σκουριασει εως  τωρα σε βαθος χρονου ομως????? και μην μου πεις

οτι λογω χαμηλης τιμης επομενο ειναι να σκουριασουν καποτε......  :) :) :) :)

ενω γνησιο mod εως τωρα ουτε εχω δει ουτε εχω ακουσει  οτι σκουριασε

και ειδικα στην περιπτωση του Nemesis ...... ειπαμε ο καθενας κανει τις επιλογες του εγω να ατμισω με κλωνο

και να εχω την υποψια οτι μπορει να μου καθισει καμμια σκουρια στο δοντι ??????  :)) :)) :)) :)) :))

αυτο δεν γινεται :nope: :nope: :nope: :nope:   





Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #687 στις: Ιουλίου 04, 2014, 18:24 »
Μια μικρή ερώτηση...


Βλέπω που ξεχωρίζουμε τα μέταλλα των κινέζων με των υπολοίπων...
Μαζί τα αγοραζετε βρε παιδιά τα μέταλλα με τους κατασκευαστές και γνωρίζετε την ποιότητα τους?
Μήπως απλά απο την τιμή ενος προϊόντος "επιβάλλεται" να είναι καλής ποιότητος ?
Μήπως είδαμε μια βίδα σκουριασμένη και τα βγάλαμε όλα τα ασιατικά "δεκάτης κατηγορίας"?
Μήπως αμα παρουσιαστεί κάτι τέτοιο σε ενα μη ασιατικό, θα πάρουμε τηλεφωνο τον κατασκευαστή, να μας αλλάξει το "τυχαίο" ελάττωμα, και δεν θα πούμε και κουβέντα, διότι δώσαμε και ενα κάρο λεφτά και θα πρέπει να μπεί και αγγελια κάποια στιγμή ωστε δεν λέει να το θάψουμε απο μόνοι μας?

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #688 στις: Ιουλίου 04, 2014, 18:34 »
Eγω προσωπικα δεν εχω δει ποτε σκουρια σε γνησιο μοντ ουτε και σε βιδα ουτε καν σε

ελατηριο και φυσικα δεν ξερουμε τι παραγγελνει καθε κατασκευαστης αλλα ο Κινεζος

επαναλειμενα εχει αστοχιες υλικων και προσπαθει να πουλησει προιοντα και καλα ss που

ευκολα αποδεικνεται οτι ειναι μπρουτζος ..... και μετα λεμε Κινεζοι ειναι αυτοι  αλλα δεν ειναι ετσι.....

και ενας σοβαρος κατασκευαστης δεν θα παιξει την υστεροφημια του γιανα σου πασαρει  σκαρτο προιον

και να τον ξεφωνισουν μετα...... :) :) :) :)





 


Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Πρωτότυπα και ιμιτασιόν
« Απάντηση #689 στις: Ιουλίου 04, 2014, 18:42 »
Ενδιαφέρον αυτό για τη φήμη και τη υστεροφημία. Ποιος λοιπόν έχει να ρισκάρει φήμη; Αυτός που τουλάχιστον είναι γνωστός. Ρώτα ένα δείγμα 100 ατόμων λοιπόν αν έμαθε τον κλώνο μετά το γνήσιο ή το ανάποδο, κι αν ξέρουν την HCigar ή .. κάποιον Έλληνα δημιουργό (μιας κι ήδη έχω γίνει αγαπητός).

Να θυμίσω ότι η Nobacco που είναι πιο γνωστή στους ατμιστές από όλους τους Έλληνες κατασκευαστές (μιλάμε κι έξω από το μικρόκοσμο του φόρουμ πιο γνωστή) έχει ειπωθεί ότι με εκείνον τον επισκευάσιμο την έκανε τη ματσαραγκια.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342510 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206657 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541793 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31176 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50324 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357975 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11626 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193204 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1383 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1376 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592456 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios