vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

287 επισκέπτες, 2 χρήστες
Mimhsdr, ZoeM

Joyetech eVic

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #960 στις: Μαΐου 28, 2013, 21:07 »
Δηλαδή; ποιο δεν ειναι της joyetech?

Αποσυνδεδεμένος Akis 21

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #961 στις: Μαΐου 28, 2013, 21:20 »
απορω φιλε πως το ενα καταστημα κανει αντικατασταση κεφαλης επειδη χαλασαν τα σπειρωματα κ το αλλο που αγοραστηκε το δικο μου δεν κανει κ λεω απορω δηλαδη εμενα δεν ειναι joyetech ? απλα γιατι το καταστημα εμενα δεν με καλυπτει
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 28, 2013, 21:30 από Mulder »

Αποσυνδεδεμένος smokerina

  • **
  • 183
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η φτώχεια που δεν έχει χρέη είναι μεγάλος πλούτος.
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #962 στις: Μαΐου 28, 2013, 21:46 »
 Άκη από ποιο κατάστημα το πήρε ο φίλος σου για να ξέρουμε ; :yes:  :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Akis 21

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #963 στις: Μαΐου 28, 2013, 22:19 »
 ατμομηχανη σμοκερίνα


Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 28, 2013, 22:52 από petra »

Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #964 στις: Μαΐου 28, 2013, 22:26 »
Όποιος θέλει να καταθέσει τη γνώμη του και την εμπειρία του για την Ελληνική αγορά
μπορεί να το κάνει στο αντίστοιχο νήμα Συζήτηση για την ελληνική αγορά η.τ. 2013
Θα παρακαλέσω να επανέλθουμε στο θέμα μας << Joyetech eVic >>

Αποσυνδεδεμένος Akis 21

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #965 στις: Μαΐου 28, 2013, 22:45 »
αν ξερει καποιος τροπο να το φτιαξω σωστα ας μου πει δεν λεμε να πληρωσω το ανταλλακτικο 20 ευρω κ να ειναι κ αυτο χαλκος κ σε ενα μηνα ξανα 20 να ειναι σπειρωμα που να αντεχει       

ατμομηχανη σμοκερίνα
διορθωνω γιατι ισως ακουστηκε καπως το οτι δεν καλυφθηκε το evic μου απο εγγυηση δεν ευθυνεται η ατμομηχανη απλα η joytech δεν καλυπτει το θεμα με τα σπειρωματα. δεν κανει δηλαδη για αυτο το λογο αντικατασταση στα καταστηματα οποτε και αυτα με τη σειρα τους δεν κανουν σε εμας δεν ειναι στην εγγυηση απλα το θεμα των σπειρωματων.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 30, 2013, 16:16 από Mulder »

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #966 στις: Μαΐου 30, 2013, 15:58 »
Δηλαδή σε τι περίπτωση κάνουν αντικατάσταση; μόνο αν έχει ζημιά  στα ηλεκτρονικά του; Ή η οθόνη του ας πούμε;;; γιατί και σε αυτή την περίπτωση θ α μπορούσαν να πουν: σου έπεσε κάτω, ξεκόλλησε το display. Τι άλλο θα μπορούσε να πάθει δηλαδή; Δηλαδή μια μπαταρία τύπου ego αν την αγορασεις απο ένα μαγαζί και την πας πίσω γιατί ανακάλυψες ότι δε φορτώνει η μπαταρία για κάποιο λόγο και στην αντικαταστήσει τελικά, αν ανακαλύψεις ότι είναι χαλασμένο το σπείρωμα του αλλά φορτίζει κατα τα άλλα (ποια άλλα;), δε θα στην αντικαταστήσει;
Δε μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό τους. Εγώ ξέρω πως όταν σου καλύπτουν κάτι με εγγύηση, πρέπει να στο αντικαταστήσουν . στην προκειμένη περίπτωση εφόσον ήταν έτσι απο την αρχή, θα έπρεπε να γίνει όλη η διαδικασία απο την αρχή. Δηλαδή να το πάτε στο μαγαζί απο την πρώτη κιόλας μέρα. αν ήταν δώρο ή όχι, δεν έχει καμιά σημασία.

Αποσυνδεδεμένος Akis 21

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #967 στις: Μαΐου 30, 2013, 16:19 »
το εν λογο μοντ κατα την παραλαβη του σαν καινουργιο ηταν μια χαρα μετα απο εναμιση αντε δυο μηνες χρησεις το σπειρωμα χαλασε δηλαδη μπαινει ο ατμοποιητης και δεν βιδωνει κολυμπαει  joytech δεν το καλυπτει

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #968 στις: Μαΐου 30, 2013, 21:42 »
τωρα ο ασορτι ατμοποιητης του evic στην 'μικρη' εκδοχη του type b απο εδω σε λιγο καιρο με επιλογη για 4 χρωματα στα 14.99$...

http://www.heaven-gifts.com/product-628.html



Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #969 στις: Ιουνίου 05, 2013, 21:12 »
Ήταν να μην πάρουν φόρα οι Κινέζοι…
Νέα κεφαλή έβγαλε η Joyetech για το  eVic, αυτή τη φορά χωρίς οθόνη και λοιπά μπιχλιμπίδια, έχει ύψος 38 mm και είναι λίγο πιο κοντή από την κανονική κεφαλή του eVic η οποία είναι 49mm αλλά αυτό που με χαλάει λίγο είναι πως έχει διάμετρο 23mm, εγώ προσωπικά θα την προτιμούσα 22mm όπως είναι οι περισσότεροι δικοί μου ατμοποιητές, Ο μόνος ατμοποιητής που ξέρω εγώ στα 23mm είναι ο Οδυσσέας. (και οι κλώνοι του).
Όσον αφορά το θέμα της λειτουργίας της πρέπει να είναι μία κεφαλή τύπου eGo-T Upgrade συν τη φόρτιση από USB και το ότι είναι και Pass-through. Έχουμε δηλαδή δύο καταστάσεις λειτουργίας, μία που δουλεύει σαν τις κλασσικές eGo μπαταρίες και μία που κρατάει σταθερή τάση μέχρι να εξαντλήσει την μπαταρία.
Απ’ ότι κατάλαβα, δεν παίρνω και όρκο…  Επιφυλάσσομαι μέχρι να τη δούμε από κοντά…
Η τιμή πάντως έχει ενδιαφέρον…

βγηκε εδω στα 18.74$

http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1174&products_id=8278



οπως και ο ατμοποιητης στην μεγαλη εκδοση στα 15$

http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1174&products_id=8277


Αποσυνδεδεμένος nasbar

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #970 στις: Ιουνίου 06, 2013, 14:58 »
Τώρα και στην Ελλάδα η κεφαλή και σε αρκετά καλή τιμή 16.28€.
Από ατμοποιητές δυστυχώς έχει μόνο τον type B αλλά και αυτόν τον έχει λίγο τσιμπημένο… 20.50€.

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #971 στις: Ιουνίου 06, 2013, 15:26 »
H κεφαλή αυτή είναι λειτουργικά όμοια με αυτή που κυκλοφορεί η joyetech πολύ καιρό σαν Upgrade-T Mod (και ταιριάζει στους σωλήνες του evic όπως και το αντίστροφο)
Δείτε:
http://www.replacesmoke.com/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1/variable-voltage/joyetech-mod-controller-detail.html


εκτός από την λίγο διαφορετική σχεδίαση ποιος ο λόγος να πάρει κάποιος την καινούργια και να πληρώσει και τα παραπανήσια χρήματα?

Όσο για το passthrough, micro-usb και κάθετο στο σώμα, δεν το βλέπω να βγάζει εβδομάδα...

Αποσυνδεδεμένος nasbar

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #972 στις: Ιουνίου 06, 2013, 21:07 »
Ο μόνος λόγος που αξίζει να αγοράσει κάποιος τη νέα κεφαλή σε σχέση με την παλιά είναι η εμφάνιση, το να βάλεις έναν 22άρι ατμοποιητή πάνω σε 16άρα κεφαλή ή και μικρότερη όπως  η πρώτη έκδοση που είχε απλά το σπείρωμα που έχουν οι eGo μπαταρίες είναι κάπως άσχημο… εδώ εμένα μου φαίνεται άσχημο πάνω στην μαμά κεφαλή του eVic που είναι 20άρα…
Στην τελική στο Η.T. τα περισσότερα πράγματα που αγοράζουμε δεν τα αγοράζουμε για την εμφάνιση τους;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2013, 21:32 από nasbar »

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #973 στις: Ιουνίου 08, 2013, 15:22 »
Σας χαιρετώ όλους και σας ευχαριστώ για όλες τις χρήσιμες πληροφορίες που έχετε μαζέψει σε αυτό το φόρουμ. Το διαβάζω καιρό σαν επισκέπτης αλλά πριν λίγες μέρες πλέον και σαν κάτοχος eVic.

Πριν περίπου 4-5 χρόνια είχα μία κακή εμπειρία με το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Είχα αγοράσει ένα από φαρμακείο (ούτε που θυμάμαι μάρκα) που είχε το σχήμα τσιγάρου. Έπαιρνε αμπούλες. Είχε απαράδεκτη γεύση και μάλιστα δεν έβγαζαν καν με νικοτίνη ή κοντινή γεύση καπνού. Το είχα πληρώσει και 50-60 ευρώ και πήγε και χαμένο. Έκτοτε δεν το είχα ξαναψάξει το θέμα. Κατά σύμπτωση άρχισα να το ψάχνω πάλι πριν λίγο καιρό πιο έντονα και πριν λίγες μέρες βρέθηκα σε μία παρέα με έναν 83άχρονο, 70 χρόνια καπνιστή (έψαχνα τις γοπές στην κατοχή στον δρόμο. Ευτυχώς τότε δεν είχαν φίλτρα, μου είπε). Αρχίσαμε να μιλάμε για το τσιγάρο. Κάποια στιγμή μου λέει "Εγώ ΣΩΘΗΚΑ" και μου βγάζει ένα e-go T. Περίπου 1.5 χρόνο το χρησιμοποιεί μαζί με 3-4 κανονικά τσιγάρα μέσα στην ημέρα. Ακριβώς ότι θα ήθελα να κάνω και εγώ δλδ. Την ίδια μέρα πήγα και πήρα ΗΤ. Από την προηγούμενη έρευνα σε αυτό το φόρουμ αλλά και από άλλες πηγές είχα ξεχωρίσει δύο. Το e-go C και το eVic. Το πρώτο για την απλότητα του και τον λυόμενο ατμοποιητή και το δεύτερο για την ευελιξία του, τις ρυθμίσεις (τις οποίες φυσικά δεν μπορώ να εκμεταλλευτώ ακόμη λόγω άγνοιας) αλλά και το γκατζετοειδές του πράγματος. Φυσικά από όσα είχα διαβάσει και τα δύο έχουν συν και πλην, όπως και τα περισσότερα κατασκευάσματα. Τελικά, αν και είναι αρκετά τα χρήματα και δεν μου περίσσευαν, κατέληξα στον δεύτερο με το σκεπτικό της ευκολία/δυνατοτήτων αλλά και του "μια και καλή". Το αγόρασα από επαρχία. Ήταν μεν λίγο ακριβότερος από το να το έπαιρνα μέσω e-shop στην Αθήνα, αλλά είχε μαζί ατμοποιητή XL της Νobacco και μου έκανε και δώρο 2 υγρά οπότε χοντρικά μία η άλλη μου πήγε.
 
 Ίσως να γράφω και ανακρίβειες, οπότε με διορθώνεται αν χρειάζεται βέβαια.
 
 Ο ατμοποιητής της Νομπακο μου άρεσε ως ιδέα για δύο λόγους. Είναι διάφανος, παίρνει 5Ml και ταυτόχρονα έχει ανταλλακτικά στο φιτίλι/αντίσταση (2,4 ή 1,8) που κάνουν 2.5 ευρώ/τμχ. Αυτό μου άρεσε για λόγους ευκολίας. Αν καεί, απλά ανοίγω ξεβιδώνω το φυτίλι και αλλάζω. Το επιστόμιο/φίλτρο είναι μαύρο πλαστικό και πήρα ένα αλουμινένιο πιο μεγάλο. Ταυτόχρονα όπως το φαντάστηκα το αλουμίνιο είναι και πιο δροσερό στην αίσθηση.
 
 Το evic πέρα των ρυθμίσεων μου άρεσε σαν ιδέα και λόγω μπαταρίας. Φορτίζει από οποιοδήποτε usb και ταυτόχρονα κρατάει πολύ. Στο πακέτο έχει ένα 500mah και θέλει 8 ώρες φόρτιση αλλά με τον 2Α που έχω μέσα σε 2παρά ώρες είναι έτοιμο. Η μπαταρία φαίνεται ότι κρατάει πολύ και αυτό είναι κάτι που μου αρέσει. Σαν ανταλλακτικό κοστίζει από 7 εως 12 ευρώ (η Samsung που φοράει).
 
 Το τελικό αποτέλεσμα είναι αυτό:





Τα υγρά που πήρα είναι το Camtel και το Virginia με 18 νικοτίνη. ¨Ηθελα να είναι "τσιγαροειδή" γιατί η προηγούμενη εμπειρία μου με μήλα, αχλάδια, σοκολάτες κλπ ήταν όπως έγραψα τραυματική. Το αποτέλεσμα του camtel που έχω ξεκινήσει είναι αρκετά καλό θα έλεγα σαν αίσθηση και σαν γεύση. Φυσικά δεν είναι τσιγάρο αλλά δεν είναι και πολύ μακρία από αυτό που θα ήθελα.
 
 Έχω διαβάσει αρκετά αλλά θα ήθελα να εκφράσω και κάποιες απορίες που δεν μπορώ να λύσω επακριβώς:
 
 1) Από όσα ξέρω δεν πρέπει να αναμιγνύουμε υγρά εκτός και αν είναι τα ίδια με απλά διαφορετική νικοτίνη. Αν λοιπόν θέλω να δοκιμάσω άλλο υγρό τι ακριβώς πρέπει να κάνω? Ανοίγω τον ατμοποιητή (αν δεν έχει τελειώσει το υγρό) αδειάζω το υγρό, σκουπίζω το φυτίλι με χαρτί για να τραβήξει όσο γίνεται από το παλιό υγρό και γεμίζω με το άλλο? Υποθέτω ότι το φυτίλι δεν πρέπει να πλένεται με νερό λόγω της αντίστασης (αν θέλω να το χρησιμοποιήσω εννοώ σχετικά άμεσα και να μην περιμένω 2-3 ώρες να στεγνώσει)? Ή είναι άλλη διαδικασία?
 
 2) Τι αλλαγές κάνουν στην πράξη οι μεταβολές στα W και στα V? Κάνει πιο δυνατό το "χτύπημα" το ένα από το δύο έχω διαβάσει αλλά δεν έχω καταλάβει στην πράξη (στο λαιμό μου) τι αλλάζει το ένα και τι αλλάζει το άλλο.
 
 3) Έχω διαβάσει ότι ο "καπνός"-ατμός που βγαίνει είναι "απλός" ατμός. Ισχύει αυτό? Έχω προσέξει και εγώ και η γυναίκα μου ότι μάλλον δεν μυρίζει καθόλου αλλά είναι πράγματι απλός ατμός? Μπορώ δλδ να ατμίζω και μέσα στο σπίτι μαζί με τους δικούς μου ανθρώπους ή τους επιβαρύνω έστω και αν δεν μυρίζει?

4) Σαν νέος ατμιστής, με τι συμβουλεύετε να αρχίσω τις δοκιμές μου (υποθέτωντας ότι έχω 2,4 Ω στο φιτίλι). Με μεταβολές στα Volt ή στα Watt? Που θα δω περισσότερες διαφορές και που θα τις δω (στον λαιμό, στην γεύση, στην μπαταρία)?

Οι τρεις τελευταίες ερωτήσεις δεν είναι του παρόντος νήματος αλλά τις εκφράζω εδώ και αν έχετε κάποια λινκ στο φόρουμ ή αλλού όπου υπάρχουν οι απαντήσεις αν μπορείτε παραθέστε. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Το eVic φορούσε την 1.2 έκδοση. Κατέβασα το πρόγραμμα για τον υπολογιστή και μου έκανε μόνο του αναβάθμσιση σε 1.3. Υπάρχει κάποια επιλογή που να μου δείχνει στο evic (και όχι μόνο στον υπολογιστή) τις ρουφηξιές κάθε ημέρας?

Μια ερώτηση για το μενού. Δεν μπορώ να καταλάβω στο μενου στο vapor set -> switch , τι διαφορές έχουν τα VV, VW (αυτά τα καταλαβαίνω, ρυθμίσεις βολτ η βατ), RVV, RVW1, RVW2, RVW3 (αυτά τα τέσσερα δεν καταλαβαίνω).

Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω σαν νέος χρήστης του eVic αλλά και του ΗΤ? Κάποιες πρακτικές συμβουλές?

Σας ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα και πάλι.

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Joyetech eVic
« Απάντηση #974 στις: Ιουνίου 08, 2013, 21:05 »
Διάβασα όλο αυτό το κείμενο, για να απαντήσω τελικά στα θέματα του eVic και μόνο .ας τα πάρουμε ένα ένα. τα βατ είναι ισχύ. όπως με είχε ρωτήσει και ένας φίλος πόσα βατ είναι το κάθε βολτ αν δε βάλεις πάνω αντίσταση, του είχα απαντήσει (τυγχάνει να παίζω με ρεύματα & στην δουλειά μου) ότι το ένα είναι απαραίτητο για να υπάρχει το άλλο. είναι σαν 3+2 να κάνει 5 ας πούμε. αν δεν υπάρχει το 2, δε θα βγει το 5. τα watt βγαίνουν από πράξη που είναι αναγκαία η ύπαρξη της αντίστασης (και των αμπέρ) και της τάσης. Το λοιπόν: Αν του ζητήσεις π.χ. να σου δίνει 8watt, ανάλογα την αντίσταση που θα βάλεις πάνω, θα σου αλλάξει την τάση.  οπότε έχεις την ισχύ που θες (8watt π.χ.), και αλλάζει μόνο του την τάση στην περίπτωση που η αντίσταση που θα βάλεις είναι διαφορετική από κάποια άλλη φορά. Με απλά λόγια, όσο μεγαλώνει η αντίσταση, τόσο μεγαλώνει η τάση στα ίδια watt.
- Ναι είναι ατμός, δεν είναι καπνός. (ξεφεύγουμε και απο το θέμα του evic) οπότε δε μυρίζει άσχημα σαν το τσιγάρο
- Me 2,4ohm αντίσταση αν το βάλεις στα 7watt θα σου βγάλει τα volt απο μόνο του. Ελπίζω να σε καλύψει στα 7watt (είναι περίπου 4volt)
- συνοπτικά, βάλτο στα 6,5-7watt και ξεκίνα απο εκεί προς τα πάνω. αν χρειαστεί να σταματήσεις θα το καταλάβεις. (δε νομίζω να χρειαστείς πάνω απο 7watt)
- έμπα στο menu, >vapor set> >puff set> reset puff Και θα σου μηδενίσει τις τζούρες που σου δείχνει πανω σριστερα. όποτε θες το μηδενίζεις και ξέρεις χωρίς να μπεις στον υπολογιστή πόσες τζούρες έκανες τη μέρα. αντιστοιχα μπορείς να βάλεις όριο, που θα στο δείχνει κάθε μέρα την ίδια ώρα ότι π.χ. πέρασες τις 500 τζούρες το 24ωρο που έβαλες για όριο.


Υ.Γ.  Για άλλα πράγματα στα θέματά τους να σου απαντήσουμε ευχαρίστως.
Υ.Γ. 2 : Εύχομαι στην πορεία αυτο: Φυσικά δεν είναι τσιγάρο αλλά δεν είναι και πολύ μακρία από αυτό που θα ήθελα, να αλλάξει και να λες, ΕΥΤΥΧΩΣ είναι πολυ μακριά από το τσιγάρο, και να σου κάνει καλύτερη την αίσθηση, που είμαι σίγουρος δηλαδή.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2013, 21:14 από ksakis »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206579 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541665 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11571 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1346 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592086 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios