vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #510 στις: Μαρτίου 27, 2013, 23:03 »
ΩΩΩ, ναι! Κι εγώ θα ήθελα αυτή την απάντηση.....
Εγώ πάντως είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη από τον Έψιλον. Δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής. Και ποτέ μα ποτέ διαρροή υγρού προς τη μπαταρία. Χτες κάποιος μου είπε ότι είχε αυτό το πρόβλημα και μου φάνηκε τόσο μα τόσο περίεργο....! Κι απ' ότι διαβάζω εδώ σήμερα, ανακαλύπτω ξαφνικά ότι και κάποιοι άλλοι έχουν προβλήματα με έψιλον.... Τί να πω, νιώθω σα να μιλάμε για εντελώς άλλο ατμοπ. Αυτός που έχω (ένας μέχρι στιγμής και λέω να πάρω άλλους 2), δουλεύει σαν.... ο ιδανικός ατμοπ. - Φτου του μην το ματιάσω.... !!!!

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #511 στις: Μαρτίου 27, 2013, 23:12 »
@Σένια & @Akis: Vamo VV from 3.0V to 6.0V ... Αριστη σχέση ποιότητας / τιμής ...

Διάλεξτε:

http://www.vaporbreak.com/en/home/171-vv650-vamo-v2-body-only-cheapest-ego-apv.html 31 $ (35.32 $ το Stainless Steel) μαζί με τα μεταφορικά
Μόλις κάνεις login στο Vaporbreak οι τιμές αλλάζουν (προς τα κάτω)...

http://zainy.net/184-stainless-steel-vamo-mod-vv-vw-body-only.html Stainless Steel 43,89 $ με το κουπòνι ZainySSbody μαζί με τα μεταφορικά
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 27, 2013, 23:20 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος smokerina

  • **
  • 183
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η φτώχεια που δεν έχει χρέη είναι μεγάλος πλούτος.
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #512 στις: Μαρτίου 28, 2013, 01:07 »
 

 
ΩΩΩ, ναι! Κι εγώ θα ήθελα αυτή την απάντηση.....
Εγώ πάντως είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη από τον Έψιλον. Δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής. Και ποτέ μα ποτέ διαρροή υγρού προς τη μπαταρία. Χτες κάποιος μου είπε ότι είχε αυτό το πρόβλημα και μου φάνηκε τόσο μα τόσο περίεργο....! Κι απ' ότι διαβάζω εδώ σήμερα, ανακαλύπτω ξαφνικά ότι και κάποιοι άλλοι έχουν προβλήματα με έψιλον.... Τί να πω, νιώθω σα να μιλάμε για εντελώς άλλο ατμοπ. Αυτός που έχω (ένας μέχρι στιγμής και λέω να πάρω άλλους 2), δουλεύει σαν.... ο ιδανικός ατμοπ. - Φτου του μην το ματιάσω.... !!!!
Έχω 3 ατμ. Τα 2 δουλεύουν  ρολόι, το 3 βγήκε ελαττωματικό . Και εγώ είμαι ευχαριστημένη προς το παρόν . :yes:
 

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #513 στις: Μαρτίου 29, 2013, 09:16 »
Επειδή όμως ΠΑΝΤΑ υπάρχει ένα "αλλά", στην δική μου μάλλον περίπτωση, όλα αυτά ισχύουν ΜΟΝΟ για το πρώτο γέμισμα των 1,5 ml. Άμα κάνω το "λάθος" και πάω να τον ξαναγεμίσω,τότε αρχίζουν τα ωραία. Χάνεται η απρόσκοπτη και άνετη τζούρα, η ποσότητα του ατμού κι αυτή μειώνεται ΠΟΛΥ, γουργουρίζει παραπάνω (αυτό δεν με πολύ ενοχλεί), αρχίζει και πέφτει χαρακτηριστικά η απόδοσή του  και βέβαια μέχρι τώρα δεν έχω καταφέρει να τελειώσω το δεύτερο γέμισμα γιατί μου καίγεται η κεφαλή και πρέπει να την αλλάξω.

Το ακριβως αναποδο θα ελεγα... :hmmm: Στο πρωτο γεμισμα...(μην σου πω στα 2-3 πρωτα γεμισματα) δεν παιρνεις την καλη γευση γιατι "στρωνει" ακομη το φυτιλι. Αν και υπαρχουν φυτιλια που στρωνουν πολυ γρηγορα, συνηθως μετα απο 2-3 γεμισματα παιρνεις την καλυτερη γευση που μπορει να σου δωσει ο κρυσταλ.. Εννοειται δεν παει γεμισμα και κεφαλη.

Απο την αλλη, αφου στο 2ο γεμισμα σου καιγεται η κεφαλη, κατι στραβο παιζει με την μπαταρια-μοντ σου ή ζοριζεις εσυ τον ατμοποιητη παρα πολυ (πχ αν εχεις βεβε της δινεις παρα πολυ ταση?). Οι ατμοποιητες παντως με μια κεφαλη μου βγαζανε 2-3 βδομαδες με 3 περιπου γεμισματα την μερα.

Μίας και ο άτιμο-ριμαδο-Genesis αφού μου έκαψε ΚΑΙ την δεύτερη EGO-T 1000 και τα hot-spot του, με άφησε μόνο με το passthrough, με αναγκάζει να το χρησιμοποιώ για όσο δουλεύει.

Ειναι ο βασικος λογος που δεν προτεινω Τζενεσις με EGO μπαταρια :yes: ... Ευκολα μπορει να σου "ξεφυγει" και να την καψεις...

Ποιός ξέρει....ΙΣΩΣ κάποτε βρω κι εγώ ένα σωστό set-up (μπαταρίας & ατμο) και γίνω ατμιστής...lollll

Υπαρχουν παρα πολλες προτασεις στο φορουμ και νηματα αφιερωμενα σε καταλληλα σεταπ ειδικα για νεους ατμιστες. Κοιτα στην περιοχη των νεων μελων και σιγουρα θα παρεις πολλες ιδεες. Το στησιμο κρυσταλ-ΕGO, παντως, το βρισκω πολυ καλη επιλογη :thumpup:

ΥΓ1. ΕΑΝ κάποιος ξέρει να μου υποδείξει κάποιο mod που να αυτο-ρυθμίζει τα Watt & Volts ανάλογα με την αντίσταση του εκάστοτε άτμο, θα έχει κερδίσει την αιώνια φιλία μου.  :respect:

Νομιζω τα παλια τα Λαβα το κανανε αυτο... και θεωρηθηκε και μειονεκτημα :tongue_smilie: γιατι κατεβαζανε μονα τους την ταση οταν βλεπαν οτι ειναι πολυ ψηλη για την αντισταση του ατμο... χωρις καν να ενημερωνουν τον χρηστη  ;D

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #514 στις: Μαρτίου 29, 2013, 11:11 »
Το κάνουν και το Evic και το vamo... όταν τα έχεις σε VW mode, κρατούν σταθερά τα Watt και αυτορυθμίζουν την τάση.

Αποσυνδεδεμένος Akis_

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #515 στις: Μαρτίου 29, 2013, 11:15 »
Φίλτατε urahara,


Κατ' αρχήν σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και την γρήγορηαπάντησή σου.Φαίνεται ότι είμαι καλό παιδί  :thumpup:   :angel: και οι κεφαλές CE4+ με συμπαθούν από την ΠΡΩΤΗ κιόλας τζούρα (του πρώτου γεμίσματος) και πάνε σφαίρα ,μετά "χαλάει" το γλυκό. Δεν έγινε μία ή δύο φορές να πω...ΟΚ έπεσα σε σκάρτη παρτίδα. Σε κάθε κεφαλή μου το κάνει αυτό. ΠΟΤΕ δεν φτάνω να τελειώσω το δεύτερο γέμισμα. Πόσο δε μάλλον, για τις 42 ως 63 χρήσεις που ανέφερες.

Ειρήσθω εν παρώδο, μέχρι τώρα τα δούλευα μόνο με EGO-T μπαταρίες, άρα δεν μπορούσα να αλλάξω τα volts. Πάντα της μπουγάδιαζα να φύγει η πλαστικίλα.  Και μάλιστα με λεπίδα χειρουργείου έκοβα 0,5 χιλιοστό κοντύτερο το σιλικονένιο καπάκι της κεφαλής να μην πνίγει το φιτίλι. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι φταίει ή τι εγώ κάνω λάθος, για να μην το ξανακάνω.

Αλλά και εδώ και δύο μέρες που το τεστάρω και με το VV mod , στα 4 volts είχε καλή τζούρα με χλειαρούτσικο ατμό και χτύπημα , στα 5 volts ανέβαζε στροφές και έδειχνε "κάπως" καλύτερο αν και ζέστανε λίγο παραπάνω, ενώ στα 6 volts άρχιζε να χάνει σχεδόν σε όλα τα επίπεδα, άσε που ο ατμός έκαιγε και δεν καταλάβαινα γεύση.

Για τα δικά μου γούστα κάτι σε 3,7 έως 4,5 για τις περισσότερες ώρες και ανέβασμα εκεί γύρω στα 5 volts για τις "δύσκολες" ώρες.

Όσο για το ριμαδό-πραγμα (Genesis) τον έχω σε κάποιο συρτάρι.....Προς το παρόν θα περάσω όπως-όπως :'( με CE4+ και ίσως μπω και στα χωράφια του επισκευάσιμου αλλά με φιτιλο-αντίσταση.


Θα ακούσω όμως την συμβουλή σου και γυρίσω ξανά στα θρανία και στο διάβασμα για τα νέα μέλη... :D . Πάντως δεν μπόρεσα να μην σκεφτώ...."Κοίτα που για να κάνεις 2 τζούρες, θες μεταπτυχιακό"..... :))


Όπως και να έχει και άσχετα την πλάκα, εγώ σε ευχαριστώ.... Ακης

Αποσυνδεδεμένος sab_atmo

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #516 στις: Μαρτίου 31, 2013, 12:28 »
Καλημέρα!

Πριν δύο ημέρες παρέλαβα το Alter eGo CE5 (1000mah) kit από την alterego.gr, και είπα να σας το παρουσιάσω.

http://www.alterego.gr/hlektroniko-tsigaro/alterego-ce5/alter-ego-ce5-1000mah-starter-kit.html

Να διευκρινίσω πως είναι το πρώτο μου full size ΗΤ, οπότε λόγω απειρίας δεν θα ασχοληθώ ιδιαίτερα με συγκρίσεις στο ατμιστικό κομμάτι.

Το πακέτο περιλαμβάνει:
- 2 Μπαταρίες 1000Mah (eGo-T με κλείδωμα-ξεκλείδωμα 5 πατημάτων)
- 2 Ατμοποιητές CE5 Redux (ότι κι αν σημαίνει το Redux... ??? )(2.4 Ohm)(1.6ml χωρητικότητα)
- 1 Φορτιστή USB
- 1 Ανταπτορα φορτισης τοίχου
- 1 Υφασμάτινη θήκη μεταφοράς
- 1 Βιβλίο οδηγιών


Το πακέτο συσκευασίας όπως ήρθε στα χέρια μου


Τα περιεχόμενα του πακέτου (μια χαρά τακτοποιημένα):


Τα περιεχόμενα του πακέτου εκτός συσκευασίας:


Ο CE5 μονταρισμένος και λυμένος στα επιμέρους τμηματά του


Το πλήρες μέγεθος του eGo-CE5. 16cm πλήρες μήκος, 1.8cm διάμετρος μπαταρίας


Το περίφημο "βιβλίο οδηγιών"


Επίσης με την παραγγελία του νέου μου ΗΤ μου εστειλαν δώρο 10ml ElGreco City 18mg.
Ακόμη παρήγγειλα 2 ανταλλακτικές κεφαλές CE5 1.8Ohm, και 30ml ElGreco Americano 18mg.

(Review των δύο υγρών εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,14976.msg608634.html#msg608634)

Μετά από δύο εικοσιτετράωρα πλήρους και εντατικής χρήσης οι εντυπώσεις μου είναι θετικότατες.
Ο ατμοποιητής λειτουργεί απροβλημάτιστα, χωρίς περίεργες μυρωδιές, καμμένα, διαρροές κλπ..
Όσο για τη γεύση, δεν ξέρω αν είναι ανώτερη από carto, αλλά ίσως καθαρότερη.

Στα πλεονεκτήματα:
- Αυτονομία 1000Mah. Κάθε μπαταρία κρατάει πάνω από μια ημέρα χρήσης (με κατανάλωση περίπου 5ml ημερησίως), και φορτίζει σε 5-6 ώρες στην πρίζα.
- Ελαφρώς σφικτή τζούρα (ιδανική για τα δικά μου γούστα)
- Μακριά φυτίλια
- Καθαρή γεύση και αρκετός ατμός
- Εύκολο και γρήγορο μονταρισμα-ξεμοντάρισμα του CE5 για αλλαγή ατμ. υγρού, καθάρισμα κλπ.
- Στεγανότητα

Στα μειονεκτήματα:
- Ούτε στις κεφαλές των ατμοποιητών αλλά ούτε και στις ανταλλακτικές που παρηγγειλα δεν αναγράφεται η αντίσταση (ενώ σε CE5 που έχω δει στο youtube υπάρχει ενδειξη των Ohm τυπωμένη στην κεφαλή)
- O CE5 απ ότι φαίνεται δεν συμπαθεί τις απανωτές μακρόσυρτες τζούρες (πχ 3 απανωτές των 8sec). Δεν φέρνει καμμένο, αλλά σαν να χάνει τη γεύση του το υγρο. (Ισως να ισχύει και για άλλους ατμοποιητές, δεν το ξέρω)
- Το βιβλίο οδηγιων είναι στη ουσία μια φωτοτυπία Α4 (από οικολογικής πλευράς αυτό είναι πλεονέκτημα), ωστόσο είναι πληρέστατη 
- Η υφασμάτινη θήκη μεταφοράς δεν χωράει ένα ολόκληρο eGo-T CE5. Μάλλον χωράει το eGo-T με τον ατμοποιητή του, αλλά όχι με τον CE5. Θα προτιμούσα μια σκληρή θήκη σαν αυτές που δίνουν στα πακέτα τους ακόμη και "μικρότερες" εταιρείες απ' την alterEgo
- ΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ καθώς δεν ξαναείχα κάποιο clearomizer, έχω την αίσθηση οτι η κατανάλωση υγρού έιναι μακράν μεγαλύτερη απ' τα carto (ας επιβεβαιώσει κάποιος πιο έμπειρος).

Αυτά από εμένα και θα επανέλθω σε λιγο καιρό με εντυπώσεις απ'την περαιτέρω συμπεριφορά και διάρκεια ζωής των κεφαλών!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 31, 2013, 12:41 από sab_atmo »

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #517 στις: Απριλίου 20, 2013, 13:47 »
για οσους θελουν να απαλλαγουν απο το σπασιμο-θολωμα-διαγραμμισεις η γενικα ετσι στα διαφανα τανκ μπορουν να παρουν αυτο αν και χωρις καποιο ασημι ντριπ δεν λεει και πολλα και δεν βλεπεις ποσο υγρο εχεις...

http://www.madvapes.com/stainless-redux-clearomizer-tube.html



δεν μπορουσαν και αυτοι να βαλουν καποιο παραθυρο οπως ο evod?
 

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #518 στις: Απριλίου 20, 2013, 15:37 »
Πολύ πιο όμορφο απ' το πλαστικό, ειδικά αν βγάλουνε αντίστοιχο drip tip (τα 510drip δεν κανουν). Φοβάμαι όμως πως έχει που έχει την αντισταση ψηλά, αν προσθεσεις και τ' ατσαλι του σώματος κι αντιστοιχο drip η τζούρα θα γίνεται βεζούβιος...

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #519 στις: Απριλίου 20, 2013, 15:44 »
εχουν βγει ηδη ss ντριπ τιπ καταλληλα γιαυτα αλλα και παλι υπαρχει ανταπτορας για να βαλεις το δικο σου 510 ss και να γινει  :thumpup:

ριξε μια ματια εδω...

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,13768.msg513942.html#msg513942

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #520 στις: Απριλίου 20, 2013, 16:19 »
Οτι πρέπει για να απαλλαγούν από τη ζελατινίλα όσοι τους πιέζουν λιγο παραπάνω....
Υπάρχει και αυτό και μάλιστα SS και με επιστόμιο:
http://www.atomizer.gr/show_1pro.asp?proid=1097&cat_name=%C1%F4%EC%EF%F0%EF%E9%E7%F4%DD%F2

Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3880
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Πήρα από Nobacco μια κεφαλή dual coil 1.8 (αυτές που δίνει για τον epsilon XL). Ταιριάζει μια χαρά και στον απλό epsilon που την έβαλα.
Για σύγκριση έβαλα ταυτόχρονα σε άλλον epsilon μια καινούργια απλή κεφαλή 1.8 (πάλι από nobacco) και ατμίζω από χθες εναλλάξ.

Δεν ξέρω αν πέτυχα ΣΤΗΝ κεφαλή, αλλά το χτύπημα και το ντουμάνι της dual coil είναι σαφώς ανώτερο της απλής. Βέβαια έχει και υψηλότερη κατανάλωση σε υγρό.
Αρνητικό ότι στις απανωτές τζούρες ο ατμός ζεσταίνεται πολύ σε βαθμό να καίει τα χείλη. Αν της πιεις το αίμα, το επιστόμιο αρχίζει και ζεματάει, κάτι λογικό μιας και η 2η αντίσταση απέχει μόλις 5-6 χιλιοστά από τη βάση του drip tip.

Την ανέβασα μέχρι 4.1V και προφανώς πάει αρκετά παραπάνω αλλά ήδη σ' αυτά τα volt ο ατμός είναι τόσο ζεστός που δεν αντέχεται, οπότε συνέχισα να τη δουλεύω στα 3.8V.

Το κυριότερο όμως προσόν της για μένα είναι ότι δεν πήρα ΠΟΤΕ πλαστικίλα ή καμμένο. Σε αντίθεση με την απλή κεφαλή πρέπει να στριφογυρίζω συνεχώς και να κάνω προσευχές για να μη φάω καψούλι. Άφησα επίτηδες όρθιο τον epsilon με την dc χωρίς να τον στριφογυρίζω καθόλου. Καμένο δεν πήρα ακόμη κι όταν το υγρό έφτασε τα 0.2ml.


Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Εγώ πάλι έβαλα μια κεφαλή DC 1,8 και μου ξοδεύει τη μπαταρία eGo αμέσως! Όποια από τις μπαταρίες μου και να βάλω, ενώ είναι γεμάτη, μου την αδειάζει στο δευτερόλεπτο!!! Κάνει βραχυκύκλωμα μάλλον. Εντωμεταξύ είμαι σε διακοπές και δεν έχω μαζί μου να βάλω άλλη :-\

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Επιβεβαιώνω με τη σειρά μου, ότι η νομπακο άλλαξε προμηθευτή. Οι epsilon δεν είναι πλέον thor και τα μεταξύ τους ανταλλακτικά είναι ασύμβατα λόγω διαφορετικού σχήματος του πόλου.
Οσο για την ποιότητα των νέων epsilon, έπεσα σε ελαττωματικό κομμάτι, που δε δουλεύει. Αν φιλοτιμηθώ να επισκεφτώ ξανά το κατάστημα για να μου το αλλάξουν, θα εκφέρω άποψη.


ΕΝΤΙΤ: έγινε κανονικά η αντικατάσταση από το κατάστημα. Ειχε προβλημα η βάση τελικά.


εντυπώσεις μετά από 24 ώρες χρήσης.
Οντως, διαφορετικός ο epsilon από τον thor.
Συμπαθητικός, πέραν τούτου όχι κάτι περισσότερο.
Σαφέστατα μειωμένο χτύπημα, επέστρεψα στα 18mg, αντί 9 που βάζω στον thor.
Δουλεύει στα 3.8-4 βολτ με 2.4 αντίσταση, σε αντίθεση με τον thor που θέλει 4.8 για ίδια ντουμάνια.
Από γεύση, καλά στην αρχή, αν και μια πλαστικίλα (που δε βγάζει ο thor) την είχε μέχρι που άλλαξα μπαταρία και ξέχασα να γυρίσω τα βολτ στα 4. Μετά από 5 λεπτά λειτουργίας στα 4.8 βολτ, η γεύση δεν επανήλθε ποτέ ικανοποιητικά. Ούτε στα 4βολτ.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 25, 2013, 15:21 από petra »

παιδια εχω δει πως υπαρχουν ενα σωρο ce4(v2 v3)κλωνοι με αλλα ονοματα κλπ.θελω να ρωτησω ποιος ειναι κατα την γνωμη σας ο καλυτερος ce4 η τυπου ce4? :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246403 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572282 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1955 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8092 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122145 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 714 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 425 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326912 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8661 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298088 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827704 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511893 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios