vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

146 επισκέπτες, 6 χρήστες
marauder800, bloodlessz, Xameno_Skli, Christos Z, gfilip, johnath

Twitter

Μύθοι, παραπληροφόρηση και εικασίες για το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Γιάννη Παπ με κατεστρεψες! Απαγορευεται στην Τουρκία? Παω για συναυλια για 4 μερες!

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
το συγκεκριμενο βιντεο μολις ηρθε μεσω μαιλ απο alter go
πολυ κατατοπιστικο!!
γιατι ομως οι τουρκοι το απαγορευουν? :confused1:

μάλλον έχουν τεράστια έσοδα..ε δεν έχουν και δημοκρατία..
ένα κράτος γενίτσαρων και εξαθλιωμένων φυλών είναι με μία τούρκικη ελίτ στον θρόνο.

γιατι ομως οι τουρκοι το απαγορευουν? :confused1:

Έχουν ναργιλέ  :)

Αποσυνδεδεμένος GanaG

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα είναι ατμός ... (Θρασύβουλος)
Με κάτι τέτοιους νόμους όμως προστατεύουν την παραγωγή
τους και κατάφεραν σε πέντε χρόνια να ξεφύγουν από το
ΔΝΤ και να έχουν αξιοζήλευτους μακροοικονομικούς δείκτες.

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Εχουν ναργιλε εχουν εχουν, και τον εχω τιμησει, αλλά αλλάζω δυο πτησεις για Σμυρνη, ωρες πολλες στα αεροπλανα και στα αεροδρομια.... κι εκανα και οργάνωση ποσες μπαταριες να φορτισω και ποσα καρτο να γεμισω...  :wall:

Αποσυνδεδεμένος Jacob13

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
μουφα τελικα ολη η ιστορια..εψαξε σημερα ο πατερας μου να μαθει παραπανω και μιλησε με την αναισθησιολογο που ακουσε απο φιλη και τα σχετικα οτι ειχαν κρουσμα στο σωτηρια..με λιγα λογια οι γνωστες @@ριες..φιλος φιλου ακουσε κλπ κλπ..
Να σημειωσω οτι η αναισθησιολογος ειναι ατμιστρια και αυτη  ;)

" Ένα πουλί στο χέρι είναι πιο σίγουρο από ένα πουλί στο κεφάλι. " Ο νόμος του Μέρφυ  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος achilleas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • Honesty is the best policy.
μουφα τελικα ολη η ιστορια..εψαξε σημερα ο πατερας μου να μαθει παραπανω και μιλησε με την αναισθησιολογο που ακουσε απο φιλη και τα σχετικα οτι ειχαν κρουσμα στο σωτηρια..με λιγα λογια οι γνωστες @@ριες..φιλος φιλου ακουσε κλπ κλπ..
Να σημειωσω οτι η αναισθησιολογος ειναι ατμιστρια και αυτη  ;)

το ''γνωστο'' κρουσμα στο Σωτηρια :idiot1: :idiot1:
ειναι μαλλον αυτο που πηγαινοερχεται :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Spy80

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
alexmach το φαινόμενο Ένας είπε..κλπ είναι το γνωστό ράδιο αρβύλα   :angel:

Η δικιά μου ανησυχία δεν είναι ΑΝ είναι καλύτερο του Κανονικού τσιγάρου (άλλωστε έχω γράψει και εδώ στο φόρουμ προσωπικές ωφέλειες που έχω με ηλ. τσιγάρο) αλλά ΜΗΠΩΣ και σε αυτό το καλύτερο κρύβεται κάτι ένοχο το οποίο θα γνωρίζαμε αλλά θα είχαμε συμβιβαστεί με το λιγότερο κακό. ANYWAY δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε αφού κανείς δεν έχει στοιχεία σχετικά.

Όσο για την δημοκρατία- ελευθερία της Ελλάδας ....Κάποιος είχε πει ότι η ελευθερία σου φτάνει μέχρι εκεί που φτάνουν τα χρήματά σου. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Ολοι μας περιμενουμε ακομα εμπεριστατωμένες έρευνες για το ΗΤ αλλα εις μάτην...
μας κόβω να κανουμε Ομαδική για διενέργεια μακροχρόνιας έρευνας!!!!!  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
το ''γνωστο'' κρουσμα στο Σωτηρια :idiot1: :idiot1:
ειναι μαλλον αυτο που πηγαινοερχεται :laugh1: :laugh1:




θα είναι από μεταφορά των κρουσμάτων στη Κρήτη μιας και δε χωράγανε εκεί.. :idiot1:






Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
μουφα τελικα ολη η ιστορια..εψαξε σημερα ο πατερας μου να μαθει παραπανω και μιλησε με την αναισθησιολογο που ακουσε απο φιλη και τα σχετικα οτι ειχαν κρουσμα στο σωτηρια..με λιγα λογια οι γνωστες @@ριες..φιλος φιλου ακουσε κλπ κλπ..
Να σημειωσω οτι η αναισθησιολογος ειναι ατμιστρια και αυτη  ;)
Να εισαι σιγουρος οτι δεν περιμεναμε και τιποτα διαφορετικο.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Βρε παιδιά έχω παρατηρήσει κάτι στους 5 μήνες που είμαι ατμιστής και θα ήθελα και τις απόψεις σας.

Στις παρέες με φίλους, γνωστούς, αγνώστους κ.λ.π. παρατηρώ ότι αυτοί που μου την λένε για το η.τ. ξέρης άκουσα στην τηλεόραση ότι αυτό βλάπτει, ή ένας γνωστός  άκουσε από γιατρό για βλαβερές συνέπειες και όλα τα παραπάνω, είναι πάντα καπνιστές κανονικού τσιγάρου. ???

Οι υπόλοιποι μη καπνιστές περισσότερο  από περιέργεια με ρωτάνε τι είναι αυτό, πως βγάζει καπνό, έχει νικοτίνη και άλλα τέτοια χωρίς να μαίνουν σε κινδυνολογίες που κάνουν οι καπνιστές. :confused1:

Ξέρετε τι πιστεύω τελικά.Ότι οι καπνιστές μας ζηλεύουν και θέλουν να επιστρέψουμε και πάλι σε αυτούς. :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
εγω παλι, οταν μου λενε τετοια ακολουθω την τακτικη του : Πεταει ο γαιδαρος?     πεταει λεω εγω........... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115954 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824418 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507428 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8946 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154790 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568812 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243907 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294219 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1766 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762787 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1133 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem