vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

86 επισκέπτες, 8 χρήστες
Sergios, georgeboy, Jorge, maprix, bloodlessz, Alexander20, manoslykos, gfilip

Twitter

Μύθοι, παραπληροφόρηση και εικασίες για το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Νομίζω ότι το προηγούμενο μήνυμα  :bow: πρέπει να μπει στο "Σύνταγμα" του forum.
Ή τουλάχιστον, να είναι στην αρχή ή στο τέλος αυτού του θέματος.
Τρομοκρατία έχει γίνει το ερώτημα...  "υγρό στους πνεύμονες".
Επίσης, πέρασαν από εδώ 4.000 άνθρωποι.
Άκουσε ποτέ κανείς να γέμισε υγρό ο πνεύμονας κάποιου;
Για να ξέρουμε, να λάβουμε τα μέτρα μας...
Αντίθετα, αν συνεχίζαμε το ΚΤ... θα είμασταν τώρα 4.000;
Μήπως δυο-τρεις θα ήταν απόντες;
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 01:35 από SPECTRUM »

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Και πού ξέρεις πού είναι οι 3.500 που έχουν να γράψουν μήνυμα καιρό;

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Λες;  :laugh1:
Μάλλον βαριούνται, ή ψάχνουν για δουλειά... ή ξανακαπνίζουν γιατί δεν αντέχουν την όλη διαδικασία (η οποία, αυτή τη χρονική στιγμή, είναι λίγο... σοφιστικέ).

Πάντως, και εγώ και δεκάδες από όσα διαβάζω εδώ, άρχισαν να ξυπνούν χωρίς βήχα μέσα στο πρώτο 20ήμερο. Προσωπικά, νόμιζα ότι θα κρατούσε για χρόνια το μαρτύριο του πρωινού ξυπνήματος.
Τέτοια διαφορά αμέσως και σε πολλούς, δεν μπορεί να είναι τυχαία...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 01:31 από SPECTRUM »

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
εγω ατμιζω ενα μηνα περιπου και δεν εχω κατι  αλλα εδω στο ηρακλειο κρητης ενα τοπικο καναλι εδειξε οτι στο ΠΕ.ΠΑ.ΓΝ.Η  εχει μια αιθουσα με 7 ατομα που νοσηλευονται με υγρο στον πνευμονα και ολοι ατμιζανε το η.τ το ψαχνω το θεμα αν ξερει κατι περισοτερο κανεις για το θεμα ας το γραψει 

Προς τους αναγνώστες: ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι παραπάνω πληροφορίες αποδείχτηκαν ανακριβείς. Διαβάστε εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1103.msg125431.html#msg125431
Θα πρέπει να έχετε υπόψιν σας ότι έχουν κυκλοφορήσει πολλές φήμες κατά καιρούς για το ηλεκτρονικό τσιγάρο χωρίς να έχουν ποτέ επιβεβαιωθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 16:45 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Vision

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Το είδες εσύ με τα μάτια σου ή να χαμε να λέγαμε? Να το ψάξεις και αν μπορείς και δεν σου κάνει κόπος πάρε τους και ένα τηλέφωνο μπας και βγάλεις κάτι... μας έφτιαξες βραδιάτικο...

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
ναι φιλε μου το ειδα με τα ματια μου το ρεπορταζ δεν μιλισανε γιατροι για το θεμα μονο συγκενεις και παθοντες οι γιατροι δεν πηραν επισημα θεση εχω βαλει ενα γιατρο φιλο μου να μαθει τι ακριβως συμβαινει. οταν μαθω περισοτερα θα ενημερώσω

Προς τους αναγνώστες: ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι παραπάνω πληροφορίες αποδείχτηκαν ανακριβείς. Διαβάστε εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1103.msg125431.html#msg125431
Θα πρέπει να έχετε υπόψιν σας ότι έχουν κυκλοφορήσει πολλές φήμες κατά καιρούς για το ηλεκτρονικό τσιγάρο χωρίς να έχουν ποτέ επιβεβαιωθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 16:44 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Vision

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Τι είπαν δλδ  οι παθόντες? Μόλις μάθεις ενημέρωσε  :-\
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 01:20 από Geraki »

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
7 μαζεμένοι σε μια περιοχή;

Ή συμβαίνει και σε άλλες περιοχές και δεν το ξέρουμε
(δεν θα είχε γίνει ντόρος;)
Ή δεν είναι σωστό...
Ή... μήπως κάποιοι ξύπνησαν και πουλούν περίεργα υγρά και συσκευές;

Αν αυτά είναι αλήθεια, πρέπει να μάθουμε αν αυτοί οι 7 είχαν κάτι κοινό.

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
θα ενημερωσω μολις μαθω κατι περισοτερο γιατι και εγω ατμιζω ενα μηνα περιπου και εχω ακουσει και δει διαφορα αλλα δεν ειχα δωσει σημασια μεχρι που ειδα την εκπομπη αυτη ενα κομματι της μονο δεν την ειδα ολοκληρη και αρχισα να ανησυχω λιγο για το ολο θεμα με το η.τ

Προς τους αναγνώστες: ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι παραπάνω πληροφορίες αποδείχτηκαν ανακριβείς. Διαβάστε εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1103.msg125431.html#msg125431
Θα πρέπει να έχετε υπόψιν σας ότι έχουν κυκλοφορήσει πολλές φήμες κατά καιρούς για το ηλεκτρονικό τσιγάρο χωρίς να έχουν ποτέ επιβεβαιωθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 16:45 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Πολύ extreme μου ακούγεται.
Αναμένουμε νεότερα,και οσο το δυνατόν πιο έγκαιρα γιατι έχει ενδιαφέρον το θέμα...

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Αφού λες οτι ατμιζεις ένα μήνα και έχεις ακούσει και έχεις επίσης δει διάφορα αλλά όπως πάλι εσύ λες δεν έχεις δώσει σημασία, τότε πως εξηγείται φίλε μου αυτό το post? http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,542.msg110958.html#msg110958

Μάλλον το ψάχνεις πολυ το θέμα, και ίσως καλα κανείς απο την πλευρά σου, αλλά θα σε παρακαλούσα να μη μεταφέρεις τις φοβίες σου κατ´ αυτο τον τρόπο στα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ. Και ναι φίλε μου αμφισβητώ το ρεπορτάζ που είδες και αμφισβητώ και την αξιοπιστία σου. Αν κάνω λάθος θα ζητήσω δημόσια και ταπεινά συγνώμη. Αν όμως έχω δίκιο, εσύ θα πρέπει να σταματήσεις να γράφεις σε αυτο το φόρουμ. Δε θέλω να γίνω περισσότερο κακός, μιας και ο χαρακτήρας μου δεν μου το επιτρέπει.

Σου ειναι τουλαχιστον ευκολο να μας πεις σε ποιο κανάλι και τι ωρα το είδες το ρεπορτάζ που αναφέρεις?

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
στο ΠΕ.ΠΑ.ΓΝ.Η  εχει μια αιθουσα με 7 ατομα που νοσηλευονται με υγρο στον πνευμονα και ολοι ατμιζανε το η.τ

Αίθουσα με 7 άτομα... (μήπως θάλαμος;)
Δηλαδή τους έχουν βάλει χωριστά; Δεν νομίζω.
Έχει κι άλλους η αίθουσα;

Μάλλον αυτά γράφτηκαν στον πυρετό της στιγμής.
Φίλε, ενημέρωσέ μας αύριο ή μεθαύριο...

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Αφού λες οτι ατμιζεις ένα μήνα και έχεις ακούσει και έχεις επίσης δει διάφορα αλλά όπως πάλι εσύ λες δεν έχεις δώσει σημασία, τότε πως εξηγείται φίλε μου αυτό το post? http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,542.msg110958.html#msg110958

Μάλλον το ψάχνεις πολυ το θέμα, και ίσως καλα κανείς απο την πλευρά σου, αλλά θα σε παρακαλούσα να μη μεταφέρεις τις φοβίες σου κατ´ αυτο τον τρόπο στα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ. Και ναι φίλε μου αμφισβητώ το ρεπορτάζ που είδες και αμφισβητώ και την αξιοπιστία σου. Αν κάνω λάθος θα ζητήσω δημόσια και ταπεινά συγνώμη. Αν όμως έχω δίκιο, εσύ θα πρέπει να σταματήσεις να γράφεις σε αυτο το φόρουμ. Δε θέλω να γίνω περισσότερο κακός, μιας και ο χαρακτήρας μου δεν μου το
επιτρέπει.
Σου ειναι τουλαχιστον ευκολο να μας πεις σε ποιο κανάλι και τι ωρα το είδες το ρεπορτάζ που αναφέρεις?


1ον δεν μεταφερω φοβιες και το ψαχνω πολυ το θεμα απο τη στιγμη που αποφασισα να ατμισω η.τ απλα μετεφερα οτι ειδα στην tv
2oν δεν ξερω ποσο αξιοπιστο ειναι το ρεπορταζ γιατι πεζονται πολλα χρηματα με το η.τ και το κ.τ απο ενα σωρο βιομηχανιες και εταιριες οσο για την αξιοπιστια μου δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν ειμαι ενας απλος χρηστης η.τ που ψαχνει το θεμα και τιποτα περισοτερο, εσυ αν ενοχληθηκες προβλημα σου ισως εσυ να εχεις συμφεροντα να μην γραφω για το θεμα με τον τροπο που απαντησες εσυ δεν εχεις το δικαιωμα να μου αφαιρεσεις το γραπτο λογο στο φορουμ. εκτος και να εχεισ κατι να κρυψεις.
3ον αν διαβασες καλα το ποστ που εκανα ειναι σε μορφη ερωτησης αν ξερει κατι κανεις περισοτερο για το συγκεκριμενο θεμα που αναφερω γιατι εχω και εγω τισ ανησιχιες μου για το ολο θεμα με το η.τ
4ον η εκπομπη προβληθηκε την πεμτη 10/11 και περιπου στις 10:30 το βραδι εψαξα στο youtube μηπως την βρω αλλα δεν την βρηκα αλλιως θα ποσταριζα το λινκ
και ωπος εγραψα στο πρωτο ποστ εχω βαλει ενα φιλο γιατρο να δω αν αλιθευει το γεγονος οταν μαθω θα ενημερώσω

Προς τους αναγνώστες: ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι παραπάνω πληροφορίες αποδείχτηκαν ανακριβείς. Διαβάστε εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1103.msg125431.html#msg125431
Θα πρέπει να έχετε υπόψιν σας ότι έχουν κυκλοφορήσει πολλές φήμες κατά καιρούς για το ηλεκτρονικό τσιγάρο χωρίς να έχουν ποτέ επιβεβαιωθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 16:45 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Δεν είμαι έμπορος ηλεκτρονικών τσιγάρων φίλε μου για να έχω συμφέροντα.
Με ξέρουν αρκετοί στο forum για να στο επιβεβαιώσουν, αν έχεις αμφιβολίες.
Και με γνωρίζουν προσωπικά. Οπότε άστοχη η παρατήρηση σου.

Εγω άλλο σε ρώτησα φίλε μου και δε μου απαντήσεις.
Σε ποιο κανάλι το είδες το ρεπορτάζ?
Για να δούμε τι τελικα ισχύει, και ποιος έχει δίκιο.

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
ΣΤΟ ΚΡΗΤΗ TV
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 17:19 από Andreass »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 1 121 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:29
από Tem
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 117 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:22
από Tem
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1876 247528 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:21
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572703 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2108 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8236 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122786 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 800 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 505 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327383 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8875 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298496 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140