vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 5 χρήστες
ZoeM, zamploutos, manoslykos, tsoutseki, Milarepa

Twitter

Μύθοι, παραπληροφόρηση και εικασίες για το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια, αυτο με το υγρο στους πνευμονες αρχισε να μου τη δινει στα νευρα.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Καλημέρα  :)

Γιατί νευριάζεις?  απλά ακούς ΜΟΝΟ  ένα αληθινό ψέμα!!!!!!!!!!! Τις ψεύτικες αλήθειες να φοβάσαι κ να νευριάζεις όταν μας τις σερβίρουν κάποιοιοι  ::) ::) ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Bill_tsiminieras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπούχτισα το στριφτό και το γύρισα στον ατμό!
   :))    :))  η γυναικα μου στο νοσοκομειο χαλκιδας δουλευει  οταν το ανεφερα .......πεθανε στα γελια   :))  :))

Καλά, δεν θα πιστέψετε τι άκουσα! Σε ψαρά από το Καστελόριζο που άτμιζε αποκλειστικά PG δεν βρέθηκε νερό... βρέθηκε ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ στους πνεύμονες και τώρα οι Τούρκοι ζητούν κοινά δικαιώματα εξόρυξης!!!! (Που να βρίσκαν και αέριο δηλαδή!!!)
Αμάν πια, με κούρασε η ιστορία με το υγρό...

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Γιατί νευριάζεις?  απλά ακούς ΜΟΝΟ  ένα αληθινό ψέμα!!!!!!!!!!! Τις ψεύτικες αλήθειες να φοβάσαι κ να νευριάζεις όταν μας τις σερβίρουν κάποιοιοι  ::) ::) ::) ::) ::)

Αγγελικη μου, καταντησε κουραστικο αυτο το πραμα και δυστυχως αποτρεπτικο για πολλους, οι οποίοι επιμενουν στο κ.τ. ή οπως εχουμε ξαναπει ψαχνουν αλλοθι για να συνεχιζουν να καπνιζουν.

Τοσα μελη εδω μεσα στο άντρο του ατμισματος, πολλοι ειναι καποια χρονια ατμιστες.... ουτε ενας ρε παιδι μου δεν βρεθηκε με αυτο το περιφημο υγρο στους πνευμονες? Μονο ξενοι και αγνωστοι βρεθηκαν, ο γνωστος του γνωστου του παραγνωστού ......  :thumpdown:

Συγνωμη, αλλά τα πηρα στο κρανιο. Δεν ξανασχολουμαι με αυτη τη βλακεια.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Καλέ μου, εγώ είχα πεί ότι αν υπήρχε ένας? θα το  γνωρίζαμε ήδη!!!!!! Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΑ ΠΩ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΥΓΡΟ ΣΤΟΝ Η ΣΤΟΥΣ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ ΑΠΟ ΗΤ!!!!!!!!!!

Λυπάμαι αυτόν που το επινόησε όμως!!!!! Γιατί τώρα σκέφτεται κάτι πιοοοοοοο τρομαχτικό από αυτό μα του στέρεψαν οι ιδεές!!!!!!!!!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Λες τωρα να πουν οτι προκαλει υδροκεφαλία?  :))

Αποσυνδεδεμένος adiohosk

  • *
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • ο καθένας με την τρέλα του
Ετυχε και έχω συγγενή πνευμονολόγο στην Δράμα και ηρθε για διακοπές και τον ρώτησα και μου είπε
ότι δέν έιχαν καμμία ενημέρωση επάνω στο θέμα και κανένα περιστατικό
Αυτό για να τελειώνει το θέμα
Πως θα πάθεις ηλεκτροπληξία απο την μπαταρία δέν το ακούσατε :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
το θεμα ειναι οτι ολοι αναφερονται ΣΤΟΝ πνευμονα και οχι ΣΤΟΥΣ πνευμονες,,,
μηπως καποιος απ τους δυο εινια πιο επιρεπης στη συλλογη υγρου? :wall: :wall: :wall:
και αν ναι ποιος απ τους δυο?
προφανως αστειευομαι και το σταματαω εδω το "εκτος θεματος" μιας κ εχει γινει ενα πολυ ωραιο αστειακι αυτο με ΤΟΝ πνευμονα !!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
μπα.... στην ανικανοτητα θα το ριξουν.... Αυτο πραγματικα ποναειιιι... Ασε που ειναι περισσοτερο στατιστικο οποτε βγαλε ακρη...
(ουπτσ.... ελπιζω να μην δεινω ιδεεσ...)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Λες τωρα να πουν οτι προκαλει υδροκεφαλία?  :))
  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: καλό μου ακούγεται!!!!!!!!! μα............. κάτι πιοοοοο τρομαχτικό θα ακούσουμε!!  ::) ::) ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
μπα.... στην ανικανοτητα θα το ριξουν....
Μπα, δεν νομιζω να πιασει αυτο, τη στιγμη που ενας ατμιστης βλεπει άμεσα διαφορά στις επιδοσεις του. Βεβαια, οι μη ατμιστες δεν το ξερουν αυτο.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
οι ατμιστεσ εχουν δει μεγαλη βελτιωση στην υγεια τουσ, ουτωσ η' αλλωσ... ουτε αυτο με τα υγρα πολυπιανει στουσ ηδη ατμιστεσ (ισωσ μονο σε καινουριουσ). Για τουσ εν δυναμει ατμιστεσ, τουσ μελλοντικουσ παζεται το παιχνιδι...

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Μια κ το topic ειναι μυθοι κ εικασιες γυρω απο το η.τ., μια ακομα που ακουσα πριν λιγες μερες ηταν οτι......

      ....πειραζει τη καρδια!


No problem here, ειμαι "ακαρδος" οποτε δε θα μου πειραξει τιποτα!

Αποσυνδεδεμένος Tzimisce

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Το τελικό συμπέρασμα, μετά από τόσες σελίδες είναι μάλλον ένα...
Και δεν είναι ούτε μύθος, ούτε παραπληροφόρηση, ούτε εικασία.
Το άτμισμα βλάπτει σοβαρά τη καπνοβιομηχανία και τη φαρμακοβιομηχανία.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 50 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 34 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248759 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767048 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 173 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181494 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 366 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 334 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573451 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2479 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8646 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1124003 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios