vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

75 επισκέπτες, 5 χρήστες
tsoutseki, zamploutos, ZoeM, manoslykos, Milarepa

Twitter

Μύθοι, παραπληροφόρηση και εικασίες για το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος metaxamotis

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
παιδιά, διαβάστε το συγκεκριμένο άρθρο!
λέτε να βρήκαν τρόπο οι καπνοβιομηχανίες να σταματήσουν τη κυκλοφορία του η.τ. ?    ???

http://kritonperiferia.gr/2011/12/08/o-eof-apagorevi-to-ilektroniko-tsigaro/

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Αρχισαν τα οργανα...

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Υπάρχει θέμα για τα σημερινά δημοσιεύματα
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,4685.msg148089/topicseen.html#new

Παρακαλώ ότι σχόλια έχετε να τα κάνετε στο παραπάνω link.

καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

και εμένα μου είπε η μάνα μου πως ΆΚΟΥΣΕ ότι πήγε κάποιος(γνωστός της) στο νοσοκομείο Χαλκίδας και του βρήκαν υγρό στα πνευμόνια και των ρώτησε ο γιατρός αν κάνει ηλεκτρικό τσιγάρο και αυτός απάντησε ναι και του είπε πως από αυτό δημιουργήθηκε και πρέπει να το σταματήσει επειγόντως....
και πάλη όλες αυτές οι αερολογίες χωρίς ονόματα απλά ΆΚΟΥΣΑ...

ας βγάλει λοιπών της εξετάσεις στην φόρα ο ασθενείς και ο γιατρός του νοσοκομείου της Χαλκίδας με ονοματεπώνυμο και αποδείξεις πως το υγρό στα πνευμόνια δημιουργήθηκε από το ηλεκτρικό τσιγάρο....!

δεν πρέπει να πιστεύουμε χωρίς αποδείξεις ότι ακούμε..ας βγουν με αποδείξεις και ονοματεπώνυμο

άλλα τίποτα...μόνο λόγια

πόσοι από εσάς έχετε ακούσει ότι  έχουν πεθάνει από το κανονικό τσιγάρο?
με αποδείξεις πως έχουν πολλές καρκινογόνες ουσίες...

αυτό τα πράγμα με τα λόγια έχει αρχίσει και μου σπάει τα νεύρα...  :wall:
οι καπνοβιομηχανίες μου φαίνεται πως έχουν τρελαθεί γιατί χάνουν λεφτά και πελάτες... :laugh1:

καλή χρονιά σε όλους με υγεία και πολλά ατμισματα χωρίς φόβο...

 



Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
ποιεσ αποδειξεισ ζητασ φιλε μου..? Δεν χρειαζεται να φτασεισ εκει.. Απλα ρωτα την μητερα σου το ονομα του γνωστου....
Αν τυχει και σου απαντησει, ρωτα τον γνωστο απλα το ονομα του γιατρου... Δεν θα πασ παραπερα... Εχει γινει πολλλεσ φορεσ αυτο. Στο ονομα κολλανε ολοι..

Αποσυνδεδεμένος Tselemba

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Χρόνια πολλά σε όλους και με υγεία.
Έίμαι και εγώ πολύ προβληματισμένος με το ηλ. τσιγάρο.
Άποψή μου είναι ότι πρέπει να απαγορευτεί εντελώς και συγνώμη που σας τη σπάω αλλά θα το τεκμηριώσω.
Οι υδρατμοί ως γνωστόν ανεβαίνουν ψηλά, και όσο ανεβαίνουν ψύχονται και όσο ψύχονται βαραίνουν και έτσι δημιουργείται βροχή....
Και τι βροχή θα είναι αυτή; εεεεεεεεεεε;;

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Οξινη ?

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
γλυκια φανταζομαι..... γλυκερινη ατμιζουμε... ;)

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Χρόνια πολλά σε όλους και με υγεία.
Έίμαι και εγώ πολύ προβληματισμένος με το ηλ. τσιγάρο.
Άποψή μου είναι ότι πρέπει να απαγορευτεί εντελώς και συγνώμη που σας τη σπάω αλλά θα το τεκμηριώσω.
Οι υδρατμοί ως γνωστόν ανεβαίνουν ψηλά, και όσο ανεβαίνουν ψύχονται και όσο ψύχονται βαραίνουν και έτσι δημιουργείται βροχή....
Και τι βροχή θα είναι αυτή; εεεεεεεεεεε;;

Ελπίζω να κάνεις χιούμορ, έτσι;;
Γιατί από την διατύπωση του κειμένου σου, δεν μπορεί κανένας να βγάλει άκρη!!!

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
εγω παντως οταν φυσαω τον ατμο προς τα κατω δεν ανεβαινει προς τα πανω
και αφου δεν ανεβαινει προς τα πανω ετσι μενει ζεστος κ αφου μενει ζεστος
μπορω κ εχω θερμανση το χειμωνα τι να το κανω το πετρελαιο εεεεεεεε?

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
 :laugh1: :laugh1:
Καλή η πλάκα αλλά να μην το διαλύσουμε το θέμα, παιδιά.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
εγω παντως οταν φυσαω τον ατμο προς τα κατω δεν ανεβαινει προς τα πανω
και αφου δεν ανεβαινει προς τα πανω ετσι μενει ζεστος κ αφου μενει ζεστος
μπορω κ εχω θερμανση το χειμωνα τι να το κανω το πετρελαιο εεεεεεεε?

 :laugh1: :laugh1:
Ωραίος ο Μπίλυς


Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Χρόνια πολλά σε όλους και με υγεία.
Έίμαι και εγώ πολύ προβληματισμένος με το ηλ. τσιγάρο.
Άποψή μου είναι ότι πρέπει να απαγορευτεί εντελώς και συγνώμη που σας τη σπάω αλλά θα το τεκμηριώσω.
Οι υδρατμοί ως γνωστόν ανεβαίνουν ψηλά, και όσο ανεβαίνουν ψύχονται και όσο ψύχονται βαραίνουν και έτσι δημιουργείται βροχή....
Και τι βροχή θα είναι αυτή; εεεεεεεεεεε;;
Χρόνια Πολλά!!!!! κ Καλή Μέρα!!!!  :)

Μα γιατί αναρωτιέσαι καλέ μου? Κανένα πρόβλημα!!!!!!!! Για αυτό............Υπάρχουν οι ομπρέλες!!!!!  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Xasomeris

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Έχω ακούσει και εγώ την ίδια ιστορία πολλές φορές. Χθες ήμουν στα γενέθλια ενός φίλου και εκεί που άτμιζα πετάγετε ένας εξυπνάκιας και μου λέει ένας φίλος του πατέρα μου που έκανε η.τ είχε κάτι πόνους πίσω στη πλάτη, πήγε σε πνευμονολόγο και του είπε οτι έχει υγρό στους πνεύμονες και του είπε να το κόψει και να πίνει 1 λιτρο γάλα τη μέρα για ένα μήνα. Του λέω κοίτα επειδή η ιστορία αυτή παίζει πολύ ή εσένα κορόιδευει ο πατέρας σου ή ο φιλος τον πατέρα σου.   Και ενημερωτικά.... ο θείος μου ρώτησε τον πνευμονολόγο του αν όντως υπάρχει τέτοια περίπτωση για υγρό στους πνεύμονες από χρήση η.τ και έβαλε τα γέλια

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

και εμένα μου είπε η μάνα μου πως ΆΚΟΥΣΕ ότι πήγε κάποιος(γνωστός της) στο νοσοκομείο Χαλκίδας και του βρήκαν υγρό στα πνευμόνια και των ρώτησε ο γιατρός αν κάνει ηλεκτρικό τσιγάρο και αυτός απάντησε ναι και του είπε πως από αυτό δημιουργήθηκε και πρέπει να το σταματήσει επειγόντως....
και πάλη όλες αυτές οι αερολογίες χωρίς ονόματα απλά ΆΚΟΥΣΑ...

ας βγάλει λοιπών της εξετάσεις στην φόρα ο ασθενείς και ο γιατρός του νοσοκομείου της Χαλκίδας με ονοματεπώνυμο και αποδείξεις πως το υγρό στα πνευμόνια δημιουργήθηκε από το ηλεκτρικό τσιγάρο....!

δεν πρέπει να πιστεύουμε χωρίς αποδείξεις ότι ακούμε..ας βγουν με αποδείξεις και ονοματεπώνυμο

άλλα τίποτα...μόνο λόγια

πόσοι από εσάς έχετε ακούσει ότι  έχουν πεθάνει από το κανονικό τσιγάρο?
με αποδείξεις πως έχουν πολλές καρκινογόνες ουσίες...

αυτό τα πράγμα με τα λόγια έχει αρχίσει και μου σπάει τα νεύρα...  :wall:
οι καπνοβιομηχανίες μου φαίνεται πως έχουν τρελαθεί γιατί χάνουν λεφτά και πελάτες... :laugh1:

καλή χρονιά σε όλους με υγεία και πολλά ατμισματα χωρίς φόβο...
   :))    :))  η γυναικα μου στο νοσοκομειο χαλκιδας δουλευει  οταν το ανεφερα .......πεθανε στα γελια   :))  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 50 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 34 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 248759 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767048 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 173 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181494 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 366 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 334 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 573451 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2479 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8646 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1124003 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios