vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

137 επισκέπτες, 5 χρήστες
johnath, camber, Milarepa, Doubt, bloodlessz

Twitter

ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #90 στις: Ιουνίου 06, 2012, 11:35 »
Δεν μπορώ να πώ με σιγουριά αν υπάρχει πτώση και πόσο μεγάλη είναι, και εγώ έχω την εντύπωση ότι βλέπω λιγότερο συχνά ατμιστές,
 αλλά όλοι οι κλάδοι της οικονομίας έχουν πολύ μεγάλη πτώση, λογικό είναι και αυτός να έχει.

Πόσο μάλλον όταν "επίσημα" πολεμάται.

Μην ξεχνάτε επίσης ότι ο κόσμος αυτήν την εποχή έχει τεράστιο άγχος και ανασφάλεια και κακά τα ψέμματα αλλαγές σε τόσο επίμονες συνήθειες
αν δεν σε έχουν ήδη βλάψει ώστε να έχεις φοβηθεί, δεν γίνονται με άγχος και ανασφάλεια, πρέπει να έρθεις σε μια κατάσταση με αρκετό κουράγιο.

Πολλοί μπορεί να επέστρεψαν στο τσιγάρο για να μην έχουν ακόμα ένα μπελά στο κεφάλι τους αυτές τις δύσκολες ώρες...



Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #91 στις: Ιουνίου 06, 2012, 17:29 »
Σίγουρα υπάρχει πτώση και καθίζηση. Προφανώς και δεν έχω άποψη για το τι γίνεται στις μεγάλες πόλεις, τσου Κορφούς όμως, έχει να κάνει κατά κύριο λόγο με παραπληροφόρηση και κακή εξυπηρέτηση. Δύο μαγαζιά έχουμε όλα κι όλα, το παλαιότερο από τα δύο στηρίζεται στις γνωριμίες του και στην αρνητική διαφήμιση που πετάει για το άλλο. Ενημέρωση μηδέν, να φανταστείτε μου απάντησε σε ερώτησή μου ότι το carto του Medicre DCT είναι 4.5Ω. Ναι, 4.5!!! Το άλλο κατάστημα, με το οποίο διατηρώ άριστες σχέσεις παρόλο που από όταν άρχισα τα DIY με έχουν χάσει από πελάτη, κεντάει από εξυπηρέτηση, ενημέρωση αλλά χάνει πόντους από διάφορες ελλείψεις οι οποίες και δεν οφείλονται σε αυτούς δυστυχώς. Και προωθούν και το φόρουμ.

Αναφερόμενος πάλι στο παλαιότερο κατάστημα: αν δεν μπορεί ο ιδιοκτήτης να καταλάβει ότι πετώντας ατάκες του στυλ "από τους άλλους πήρες ητ? Πρόσεχε μη σου σκάσει στα μούτρα!", δεν κάνει μόνο κακό στον ανταγωνισμό του αλλά πολύ περισότερο στην αγορά του ητ, τότε τι να πω?

Και φυσικά έχουμε τα trends. Τέλη του 2011, υπήρξε booming, τώρα έχει μια στασιμότητα με πτωτικές τάσεις το θέμα. Στο χέρι των εμπόρων και του ΣΕΗΗΤ είναι να αντιστραφεί η κατάσταση. Τους χρήστες σαν εμάς δεν τους αναφέρω καν, δεν νομίζω να αμφισβητήσει κανείς το οτι προωθούμε το ητ περισότερο και από αυτούς που έχουν άμεσα οικονομικά οφέλη από αυτό!

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #92 στις: Ιουνίου 06, 2012, 17:52 »
εγω ευχομαι η πτωση και η καθίζηση που σιγουρα εχει υποστεί το η.τ και ειναι μεγαλη απο οτι αντιλαμβανομαι,
να εχει γινει γιατι οι ανθρωποι σταματησαν το η.τ γιατι δεν χρειάζεται πλεον να εισπνέουν τιποτα ουτε η.τ ουτε κ.τ ουτε τιποτα!

απο την αλλη σιγουρα η πτωση αυτη οφειλετε στην παραπληροφόρηση,στους κακους εμπορους και στην κακη ψυχολογια του κοσμου γενικοτερα!

το συμπερασμα που βγαζω εγω απο τον πειραια που κατοικω ειναι οτι πριν λιγους μηνες εβλεπες στην καφετερια 1-2 ατμιστες,τωρα δεν βλεπω κανενα!

μαλλον αυτοι που ατμιζουμε ακομα ειμαστε και αυτοι που γραφουμε στο φορουμ, δυστυχώς!

μηπως ηταν μια ακομη μοδα που σιγα σιγα περναει???
δεν ξερω ο καιρος θα δείξει!!!

αυτα τα ολιγα,προς το παρον!!!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #93 στις: Ιουνίου 06, 2012, 17:54 »
η αληθεια ειναι οτι χωρις την βοηθεια του φορουμ, μαλλον θα το ειχα παρατησει, ή θα ειχα χαλασει πολλα στο να αγοραζω συνεχεια ατμοποιητες που να δουλευουν σωστα.
δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να τρως υγρα, καμμενη γευση, να μενεις απο μπαταρια κτλ.
αν ομως μπεις στον κοσμο των επισκευασιμων, κ σου αρεσει να φτιαχνεις, τοτε δεν υπαρχει λογος επιστροφης στο κ.τ.

πεδευτηκα αρκετα στο να βρω υγρα που να μου αρεσουν φτιαχνοντας τα εγω...
πεδευτηκα αρκετα κ με τους ατμο, μεχρι που απεκτησα επισκευασιμους "απο ελληνικα χερια" κ παμφθηνους, + τον τουρκικο σε ολες του τις εκδοσεις, κ πλεον το ατμισμα εκτος απο απολαυση εχει γινει κ χομπι.
ειναι κ να σου αρεσει να δημιουργεις, εστω κ απλα πραγματακια, οπως φυτιλοαντιστασεις, ντυσιμο μπαταριων κ διαφορα άλλα τετοια μικροκολπακια.

αυτο που μου τη σπαει ειναι οτι 2 φιλοι συναδελφοι που ξεκινησαμε μαζι, ξαναγυρισαν στο9 κ.τ.
οσο κ αν προσπαθησα να τους ξαναβαλω στο σωστο δρομο  :tongue_smilie: , τιποτα...
αυτοι εκει...στο αγευστο κ καμμενο πισσοχαρτο. :wall:

επιμενω παντως οτι η ενασχοληση μου με το φορουμ ηταν ο κυριως παραγοντας παραμονης μου στο η.τ. εδω κ εξι μηνες,
αλλιως σιγα μην μαθαινα εδω στην επαρχια για επισκευασιμους, φτιαχτα υγρα, κ οτι αλλο καλουδι απολαυσης.

επισης κ η μεγαλη βοηθεια απο συγκεκριμενα παιδια εδω...
βλεπε ποσειδωνα, βασιλη, πετρα, κ πολλα άλλα... ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #94 στις: Ιουνίου 06, 2012, 17:59 »
... οι οποιοι με τη σειρά τους είδαν το φως από πιο παλιούς: Τραπ, κυρΦάνη, ΣΕΒ, DEPON, ΤΕΜ (σωστή εγκυκλοπαίδεια του η.τ.) και όλους όσους με τα ριβιού τους (πχ ArXos) μοιράστηκαν απλόχερα γνώση πολύτιμη... αλυσίδα είναι αυτή.

Παραέξω από δω όμως επικρατεί απουσία τεχνογνωσίας προς τους ατμιστές, σημαντικός παράγοντας κι αυτός, μετά την θέληση.

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #95 στις: Ιουνίου 06, 2012, 18:15 »
..
Παραέξω από δω όμως επικρατεί απουσία τεχνογνωσίας προς τους ατμιστές, σημαντικός παράγοντας κι αυτός, μετά την θέληση.

συμφωνω με την κυρια συντονιστρια και αυτος ειναι ενας αποτρεπτικος παραγοντας απο το ατμισμα!

οταν επεσε στα χερια μου ενας οδυσσεας αν δεν υπηρχε το βιντεο με καμερα υψηλής ανάλυσης του iceberg,δεν θα μπορουσα να φτιαξω αντισταση με τιποτα και θα παρατούσα εναν απο τους καλυτερους ατμο που κυκλοφορουν,θα εκλαιγα τα λεφτα που εδωσα και ισως παρατουσα και το ατμισμα!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #96 στις: Ιουνίου 06, 2012, 18:29 »
μου την βιδωνει, απιστευτα ομως, η ευκολη δικαιολογια ρε γμτ.
....που να καθομαι τωρα να αλλαζω αντιστασεις...να φτιαχνω υγρα, να φορτιζω μπαταριες...?  :wall:

λες κ ειναι καμμια ιδιαιτερη τεχνη ρε γμτ.
ειλικρινα λεμε μου τη σπανε αυτες οι χαζοδικαιολογιες.

παντως ειναι φανερο οτι το η.τ. δεχεται πολεμο... για πολλους κ γνωστους λογους.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #97 στις: Ιουνίου 06, 2012, 18:35 »
ορισμένοι απο μάς ήταν πράγματι, αλλα εν δυνάμει έιμαστε όλοι καπνιστές πίπας. Θελει μια τέτοια ιδιοσυγκρασία το ΗΤ. να ασχολείσαι με το κάπνισμα. Και με το εργαλείο! να το καθαρίζεις, να εχεις δυο τρία για να μην ζεσταίνονται η για να μην χαλάνε κλπ. Αν δεν εχεις αυτή την ιδιοσυγκρασία, δεν θα το καταφέρεις το ΗΤ.

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #98 στις: Ιουνίου 06, 2012, 18:36 »
Εχει απολυτο δικιο ο Alexmach  :yes:  κι ας ειναι ον τοπικ :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος nikosier

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • If you can’t convince them, confuse them.
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #99 στις: Ιουνίου 06, 2012, 18:40 »
H πτωση του ηλεκτρονικου τσιγαρου καθως και ο πολεμος που γινεται εχει μεγαλη ευθυνη τοσο σε εμας που σαν ''κοτες'' πολλες φορες ατμιζουμε στα κλεφτα για να μην μπαινουμε σε θεση να εξηγουμε τι ειναι οσο και στους επισημους εμπορους και προμηθευτες που ΑΝ και υπαρχει ΣΥΛΛΟΓΟΣ δεν κανει τιποτα...
μια επισημη θεση και μια επιθετικη πολιτικη δεν κανουν....
προτιμουν την πλαγια θεση και την αμυνα...ΟΧΙ......η καλλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση και αυτο ειναι κοινως γνωστο....
οι πνευμονολογοι και ο συλλογος τους χωρις επισημες μελετες και αποδεδειγμενες θεσεις μπηκαν στην διαδικασια επιθεσης και ....τα καταφεραν....αλλα ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ δικαιωθει το η.τ. μετα απο τοση λασπολογια που θα εχει χρεωθει ποιος θα μπει στην διαδικασια να το πιασει?
τωρα οσον αφορα και εμας τους ατμιστες εχω δει αρκετους στα διαφορα μαγαζια να κρατανε το η.τ. και να ατμιζουν στα κλεφτα...ΓΙΑΤΙ???
και εμεις πρεπει να παρουμε θεση και δεν εννοω αυτο που εκανα με το ραδιοφωνο αλλα να ειμαστε ετοιμοι να υπερασπιστουμε αυτο που εχουμε...
ηδη εχω διαβασει απο συμφουρομιτες οτι οταν τους ''ζαλιζουν'' με το η.τ. η απαντηση τους ειναι-''τι να σου εξηγω τωρα...'' και κλεινουν εκει την κουβεντ6α..
οχι δεν ειναι ετσι...να εξηγησουμε και να  δωσουμε στους αδαεις αλλα και στους ειρωνες να καταλαβουν και να μπουν σε μια διαδικασια σκεψης....υπερ του η.τ.


Αποσυνδεδεμένος oldhabits

  • **
  • 111
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #100 στις: Ιουνίου 06, 2012, 20:05 »
Αν δεν κόλλαγα στο φόρουμ θα συνεχιζα ΗΤ : 50-50
επαιξαν ρόλο οι συναντήσεις ? 100%
Ο συνδυασμός τόκανε χόμπι , με εκανε να καταλάβω
πόσο πιό πολύ μπορείς να απολαύσεις το ατμισμα σε
σχέση με το κάπνισμα ( αμαρτία εξομολογημένη....
το απολάμβανα 35 χρόνια το κάπνισμα :-[ :-[)
χωρίς οπως δείχνουν τα πράματα πρός το παρόν
τους κινδύνους στο τομέα της υγείας
Η ποσότητα πληροφορίας που περιέχεται στο φόρουμ
ειναι τεράστια, ο συνδυασμός συναντήσεων φόρουμ
την κάνει και ευκολα αφομοιώσιμη ....
Επαναπροτείνω μια ιδέα που την προσέλαβα απ τη
χρήστη ουανσα και που την ερμήνευσε σωστα ο αλεξμαχ

βειπ φεστ....ατμοπανύγηρις

Αποσυνδεδεμένος Entombed

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #101 στις: Ιουνίου 07, 2012, 02:01 »
Στο σινεμα ημουνα ο μονος  ;D
Παιδια κακα τα ψεμετα με τοση πληροφορηση κτλ ο αλλως χαωνεται,θα πρεπε να ταν πιο απλα τα πραγματα..
Ο καθενας απο μας εχει τουσ δικους τους λογοους που το χει διατηρησει,απαλ δε πιστευω οτι ειναι πρωταρχικος σκοπος η απαλλαγη απο το τσιγαρο γιατι καλως η κακος απαλλαγη ειναι το κοψιμο.
Ειδα πολυ αποστροφη απο ατμιστες προς καπνιστες την οποια δε βλεω οτυε απο αντικαπνιστες! Δηλαδη ελεος ,εδω τοσα χροναι λιωναμε στο τσιγαρο τωαρ ξαφνου γιναμε πιο "αντιπαθητικοι " και απο πολεμιοςυ του καπνισματος.
Σε ολα χρειαζονατ ιισσοροπιες ,σε τιμες,ενασχλοληση,αντιμετωπιση σε μη ατμιστες,
και σε καθε καινουργια π.....α που βγαινει σε πειρματακικο κατε εμε σταδιο και τρεχουμε ολοι.
Μια κινεζικη παροιμια(οξυμωρο)ελεγα να ανεβεις το βουν σα φιδι και να κετεβςι σα φιδι ,αν ανεβεισ σαν αετος σαν αετος και παλι θα κατεβεις..

Αποσυνδεδεμένος kitrinos

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #102 στις: Ιουνίου 13, 2012, 20:46 »
Κατ αρχήν το θέμα έχει να κάνει με τον ποιον εννοούμε ατμιστή. Η ξαδέρφη μου, για παράδειγμα, κάνει ένα πακέτο τσιγάρα σε 2 με 3 μήνες (κυριολεκτικά), θεωρείται καπνίστρια; Ένα άτομο, που πήρε η.τ και κάπνιζε κ.τ παράλληλα, θεωρείται ατμιστής; Αν το σκεφτούμε συνολικά, πόσοι ατμιστές παράτησαν το η.τ τους πρώτους 1 με 2 μήνες και πόσοι μετά από 5 με 6+ μήνες; Πόσοι από αυτούς δεν έκοψαν το κ.τ και κάπνιζαν παράλληλα με το η.τ;

Προσωπικά δεν υπολογίζω για ατμιστές αυτούς που λειτουργούν σαν πυροτεχνήματα. Εγώ ατμίζω μόλις 115 μέρες αποκλειστικά και μόνο η.τ κι όταν δοκίμασα κ.τ στις 107 μέρες, μπορώ να πω ότι δεν με αηδίασε, αλλά ούτε δελεάστηκα να κάνω δεύτερο, ούτε καν στις επόμενες μέρες το είχα στο μυαλό μου. Άρα μήπως αυτοί που το παράτησαν μετά από πολλούς μήνες, κάπνιζαν παράλληλα κ.τ κι έτσι η μετάβαση τους αποκλειστικά στο κ.τ ήταν πιο εύκολη;

Πρέπει ουσιαστικά να δούμε και τα ποιοτικά στοιχεία της πτώσης του η.τ.
Ένας ατμιστής, για να φτάσει να γυρίσει στο κ.τ μετά από 6 η 9 μήνες ατμίσματος, θεωρητικά έχει αντιμετωπίσει όλα τα προβλήματα του η τουλάχιστον είχε την υπομονή να τα αντιμετωπίσει  π.χ διαρροές, φορτίσεις μπαταριών, γεύσεις, άρα κάτι άλλο συμβαίνει! Θεωρώ αδιανόητο ξαφνικά μετά από 6 με 9 μήνες να τρώει φρίκη κάποιος για όλα τα παραπάνω προβλήματα και να το παρατάει, μάλλον θα τα είχε παρατήσει πολύ νωρίτερα. Προφανώς κάτι άλλο φταίει και είτε αυτό έχει να κάνει με το παράλληλο κάπνισμα κ.τ, είτε έφαγε την προπαγάνδα για θέματα υγείας του η.τ, είτε ποτέ δεν πίστεψε ότι θα κόψει οριστικά το κ.τ κτλ κτλ.

Αν αφαιρέσουμε λοιπόν όλους τους ευκαιριακούς υποτιθέμενους ατμιστές, τότε πιστεύω ότι οι καθαρά ατμιστές έχουν αυξηθεί, ελάχιστα μεν, αλλά αυξάνονται.
Πιστεύω ότι καλύτερα να μένουν οι συνειδητοποιημένοι ατμιστές, γιατί οι μεγαλύτεροι δυσφημιστές του ατμίσματος είναι αυτοί, που είναι και δεν είναι στο άτμισμα.

Βρεθήκατε ποτέ σε παρέα, που προσπαθείτε να εξηγήσετε σε έναν υποψήφιο ατμιστή, για το η.τ και στην παρέα να βρίσκεται ένας ατμιστοκαπνιστης; Αν ναι, θα διαπιστώσατε όπως εγώ χθες, ότι οι ατμιστοκαπνιστες, θα θυμηθούν όλα τα αρνητικά του η.τ και φυσικά θα τονίσουν ότι κ.τ δεν αντικαθίσταται με τον πρωινό καφέ (και γενικά με όλους τους καφέδες της ημέρας) πόσο μάλλον μετά το φαγητό! Και φυσικά, δεν θα θυμηθούν να αναφερθούν στα αρνητικά του κ.τ!!! κι αν τους το επισημάνεις, θα το προσπεράσουν έντεχνα, δικαιολογώντας το με την απόλαυση της στιγμής, παρέα με τον καφέ, σε μια στιγμή άγχους κτλ κτλ

Αυτό που μπορούμε να κάνουμε εμείς, είναι να ενημερώνουμε όποιο υποψήφιο ατμιστή μας τύχει η αν έχει πρόσβαση στο ιντερνετ να του κάνουμε γνωστό το φόρουμ και στην τελική, να του υποδεικνύουμε από πού να αγοράσει το πρώτο του τσιγάρο, αφού εννοείται γνωρίζουμε ότι ο έμπορος θα μπορέσει να τον/την βοηθήσει να διαλέξει το καλύτερο γι αυτόν και φυσικά να έχει την ανάλογη υποστήριξη, από εμάς και τον έμπορο. Και τέλος τέλος, αν δεν τα καταφέρει, για οποιοδήποτε λόγο, δεν θα τον κάνουμε ποσοστό καθίζησης, επειδή βρήκε δικαιολογία για να γυρίσει στο κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #103 στις: Ιουνίου 13, 2012, 20:59 »
Εγώ ήμουνα χθες με 2 παιδιά οι οποίοι άτμιζαν 5-6 μήνες ο καθένας χωρίς τσιγάρο και τα παράτησαν διότι ο ένας δεν τα βρήκε με τα υγρά και ο άλλος με τους ατμο και τώρα είμαι στο ψάξιμο να τους βρω έναν επισκευάσιμο και ένα τσιγαρισιο υγρό διότι μου είπανε ότι θέλουνε να το ξανά ξεκινήσουνε διότι είχανε δει μεγάλη βελτίωση
Και οι 2 δεν είναι μέλη του φόρουμ, αν ήτανε λίγο δύσκολο να το σταματούσανε!!!

Αποσυνδεδεμένος AIOLOS65

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
  • CARPE-DIEM
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #104 στις: Ιουνίου 13, 2012, 21:02 »
Eγώ πάντως στη δουλειά από τα 32 άτομα που το ξεκινήσαμε έχουμε μείνει μόνο 2. Οι υπόλοιποι με διάφορες δικαιολογίες επιστροφή στο κ.τ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115925 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824389 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507408 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8943 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154779 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568796 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243889 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294196 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1764 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762783 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1131 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4021 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem