vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

445 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, Buliwyf, goran, Jorge, camber, manoslykos

Twitter

ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #120 στις: Ιουνίου 30, 2012, 09:50 »
Οι απανταχού "κατασκευαστές" φταίνε.


Φίλε Στέλιο θα συμφωνήσω απόλυτα με όλα τα λεγόμενά σου πλην του ανωτέρω.

Και δεν θα συμφωνήσω όχι γιατί θέλω να στηρίξω τους απανταχού κατασκευαστές. :nope: :nope:
Εξάλλου προσωπικά με αφήνουν εντελώς αδιάφορο γιατί στους 7 μήνες που είμαι ατμιστής δεν έχω χρησιμοποιήσει κανένα mod.
Ατμίζω αποκλειστικά με απλές μπαταρίες ego και απλούς εργοστασιακούς ατμοποιητές.

Οι κατασκευαστές κάνουν την δουλειά τους και πολύ καλά κάνουν.
Εμείς (ατμιστές - καταστηματάρχες) τους έχουμε κάνει το κύριο θέμα των συζητήσεων στο φόρουμ.

Τους έχουμε θεούς του ηλεκτρονικού τσιγάρου.

Ειλικρινά πολές φορές που μπαίνω στο φόρουμ και παρατηρώ ότι τα μόνα θέματα που συζητούνται εκείνη τη στιγμή είναι το τάδε ή το δείνα mod ο τάδε ή ο άλλος
επισκευάσιμος ατμοποιητής, οι επιδόσεις του ενός ή του άλλου επισκευάσιμου.

Τι να κάνω και εγώ που δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με μόντες καταφεύγω σε ελαφρά θέματα chat κ.λ.π. γιατί και να ανοίξω ένα θέμα με δικά μου ενδιαφέροντα
που να αφορά απλά εργοστασιακά μοντέλα και απλούς εργοστασιακούς ατμοποιητές το πιθανότερο είναι να μην ασχοληθεί κανείς.

Γιαυτό πιστεύω ότι αν όλοι δεν προσπαθήσουμε να γυρίσουμε στις ρίζες μας στο απλό η.τ. εύκολο και απλό στη χρήση του δύσκολα θα βλέπουμε νέα άτομα
στο χώρο μας και αν κάποιοι έρθουν προς εμάς το πιό πιθανό είναι ότι γρήγορα θα τους χάνουμε και θα επιστρέφουν εκεί από όπου μας ήρθαν. :yes: :yes:

Υ.Γ. Και αν δεν ήταν και ο Giannhs Pap να ανοίγει και κανένα θέμα για απλούς ατμοποιητές πιστεύω ότι δεν υπήρχαν καθόλου στο κ'ατω
      μέρος της σελίδας. :yes: :yes: :yes:
      Ξέχασα να βάλω κα τον Kingrese ας με συγχωρήσει τον συμπληρώνω εκ των υστέρων. :yes:

 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 30, 2012, 10:01 από papoys »

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #121 στις: Ιουνίου 30, 2012, 10:31 »
Φίλε Στέλιο θα συμφωνήσω απόλυτα με όλα τα λεγόμενά σου πλην του ανωτέρω.

Και δεν θα συμφωνήσω όχι γιατί θέλω να στηρίξω τους απανταχού κατασκευαστές. :nope: :nope:
Εξάλλου προσωπικά με αφήνουν εντελώς αδιάφορο γιατί στους 7 μήνες που είμαι ατμιστής δεν έχω χρησιμοποιήσει κανένα mod.
Ατμίζω αποκλειστικά με απλές μπαταρίες ego και απλούς εργοστασιακούς ατμοποιητές.

Οι κατασκευαστές κάνουν την δουλειά τους και πολύ καλά κάνουν.
Εμείς (ατμιστές - καταστηματάρχες) τους έχουμε κάνει το κύριο θέμα των συζητήσεων στο φόρουμ.

Τους έχουμε θεούς του ηλεκτρονικού τσιγάρου.

Ειλικρινά πολές φορές που μπαίνω στο φόρουμ και παρατηρώ ότι τα μόνα θέματα που συζητούνται εκείνη τη στιγμή είναι το τάδε ή το δείνα mod ο τάδε ή ο άλλος
επισκευάσιμος ατμοποιητής, οι επιδόσεις του ενός ή του άλλου επισκευάσιμου.

Τι να κάνω και εγώ που δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με μόντες καταφεύγω σε ελαφρά θέματα chat κ.λ.π. γιατί και να ανοίξω ένα θέμα με δικά μου ενδιαφέροντα
που να αφορά απλά εργοστασιακά μοντέλα και απλούς εργοστασιακούς ατμοποιητές το πιθανότερο είναι να μην ασχοληθεί κανείς.

Γιαυτό πιστεύω ότι αν όλοι δεν προσπαθήσουμε να γυρίσουμε στις ρίζες μας στο απλό η.τ. εύκολο και απλό στη χρήση του δύσκολα θα βλέπουμε νέα άτομα
στο χώρο μας και αν κάποιοι έρθουν προς εμάς το πιό πιθανό είναι ότι γρήγορα θα τους χάνουμε και θα επιστρέφουν εκεί από όπου μας ήρθαν. :yes: :yes:

Υ.Γ. Και αν δεν ήταν και ο Giannhs Pap να ανοίγει και κανένα θέμα για απλούς ατμοποιητές πιστεύω ότι δεν υπήρχαν καθόλου στο κ'ατω
      μέρος της σελίδας. :yes: :yes: :yes:
      Ξέχασα να βάλω κα τον Kingrese ας με συγχωρήσει τον συμπληρώνω εκ των υστέρων. :yes:

 
Απο ένα σημείο και μετά η ιστορία του ΗΤ είναι θέμα συλλεκτών/συλλεκτικό (στα σιδερικά)...Εγώ κάποτε την είχα πατήσει, άγρια, με τα Pc parts και τους καταλαβαίνω... 8)
Πάντως να ξέρεις οτι δεν είναι αδικαιολόγητες όλες αυτές οι προτροπές για αγορές Mods (εγώ τώρα το κατάλαβα)...

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #122 στις: Ιουλίου 07, 2012, 14:26 »
Για σας , θα προσπαθήσω  να σας μεταφέρω  όσα έχω μέσα στο μυαλό μου αυτή την στιγμή , είμαι 3 μέρες ατμιστης και δεν έχω ακόμα μυηθεί  ακόμα για τα καλά  με το θέμα  ( να με συγχωρήσετε  για τα ορθογραφικά μου λάθη .. αλλά γράφω  γρήγορα για να  σας πω όσα σκέπτομαι ανησυχώ και προβληματίζομαι …
Ήμουν για πολλά χρόνια καπνιστής πολλά πάρα πολλά … πριν 3 μήνες σταμάτησα το κάπνισμα  έτσι ξαφνικά χωρίς  να υπάρχει κανένας λόγος σαν πλάκα το είδα εκείνη την μέρα και αυτό συνεχίστηκε και την άλλη  μέρα σαν πείσμα μετα .. βέβαια μετά το πρώτο μηνα άρχισα να κάνω που και που και  κανενα τσιγαρο με αποτελεσμα το τελευταιο μηνα να κανω ένα τσιγαρο την μερα με τασεις για περισσοτερα …. ( αυτά για προλογο)
Οσο αναφορά για την μειωση των ατμιστων … σαν καινουριος ατμιστης  (δεν ξερω αν το συνεχισω .. αγνωστες οι βουλες του κυριου )  θελω να μεταφερω τις σκεψεις ενός (πρωην) καπνιστη όταν θελει και ζητα εναλακτικες μεθοδους να απολαμβανει τη ολη φαση αλλα και να ειν αι πιο υγιεινή … 

ότι  εχει αμφιβολίες αν το ατμισμα είναι υγιεινό η όχι και αυτό γιατι ζει καθημερινα με την αβεβαιότητα αν αυτό που κανει τελικα είναι πιο άκακο από αυτό που συνήθιζε να κανει αυτος , ο πατερας του ο παππούς του ο προπάππους του και σε μερικες περιπτωσεις με τους εν λογου  αιωνόβιους και φανατικους καπνιστες .. δεν ξερω αν σας μεταφερω αυτά που εχω αυτή την στιγμη μεσα στο μυαλο .. μου … το κ.τ  το εχουν βιωσει πολλες   γενεές  πριν από αυτόν το εχουν αποδεχτει στην ζωη τους και μαλιστα με όλα τα κακα που εχουν ακουσει κατά καιρους που εχει προκαλεσει … .. αλλα ξερουν ν ότι προκαλει αυτό … αυτό … και αυτό …. Και εχει συστατικα αυτό και αυτό και το άλλο … με ουσιες που κανουν κακο σε εκεινο και στο άλλο … αλλα και να μην  ξεχνανε την μυηση που ειχαν τουλαχιστον η δικη μου γενια όταν ακομα και από τηλεοραση διαφημιζαν μαρκες τσιγαρων και το γκλαμουρ της φασης … .. ΜΕ ΤΟ Η.Τ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ Η ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ αβεβαιότητα που συγχύζει το αλλον και το κανει να το σκεφτεί να το φοβηθει και όταν το δοκιμασει θα είναι τις περισσοτερες φορες μονο σαν περιεργεια σαν  κατι που θελει να δει τι είναι  και ας λεει ότι θελει να κοψει το κ.τ με αυτόν το τροπο … μολις μπαινει στη φαση η.τ βλεπει ότι αντιμετωπιζει και αλλα θεματακια του στυλ ατμο διαρροες και καθαρισματα που όλα αυτά αν ηξερε με σιγουρια ότι θα ηταν για την υγεια το 60% θα το εκανε και θα συνεχιζε αλλα ολοι μας ξερουμε ότι δεν ξερει ότι είναι καλο η λιγο καλυτερο η χειροτερο…  ( ακομα και στο φορουμ διαβασα και διαβασα πολλα και κανενας από εμας  δεν είναι σιγουρος  γιαυτο που κανει ….. αλλα το κανει για αλλους λογους που καποιες φορες εχω την αισθηση ότι το βλεπει σαν χομπυ  αλλα  το (ατμισμα) καπνισμα δεν είναι χομπυ αλλα αναγκη αν εισαι εθισμενος ή ακομα και τροπος ζωης αν αυτό το κανεις για χρονια   αλλα δεν είναι χομπυ .. δεν βλεπω το ατμισμα χομπυ όπως καποιοι το βλεπουν …)

Λοιπον αυτό που χρειαζεται είναι να πεισεις τον άλλον ότι το ατμισμα είναι προς καλο του και μονο .. αλλα για να το κανεις αυτό πρεπει ΕΣΥ  να εισαι 100% ότι είναι καλο και υγιεινο  για σενα … μπορεις να το πεις αυτό?  Εγω όχι ειμαι γεματος αμφιβολιες , μεσα σε μια βδομαδα μεσα στο φορουμ εχω καταμπερδευτει  δαιαβασα ατομα εδώ που ενώ ατμιζουν νιωθουν αμφιβολίες αν αυτό που επαθαν προκλήθηκε από το ατμισμα ή όχι
και πιστεψτε με το ατμισμα το χρειάζομαι .. γιατι εχω την οικογένεια μου που με προτρέπει συνέχεια να σταματησω το καπνισμα και όταν το εκανα τους τελευταιους μηνες  ειχαν χαρει πολύ .. αλλα όταν ενιωθα το πισωγύρισμα ….. βρηκα την λυση ατμισμα σαν ΜΑΝΑ ΕΞ ΟΥΡΑΝΟΥ… και θελω να είναι έτσι .. για να μπορω να τους πω … εκοψα το κ.τ  και ΝΑΙ…  κανω ατμο γιατι είναι  ακινδυνο και δεν μου κανει κακο ….  Και δεν μιλαω για απολυτα νουμερα αλλα εστω για 70% ακινδυνο … αλλα πώς να το πω αυτό όταν δεν εχω στοιχεία  να τους δειξω και όταν ακουνε καθημερινα όχι και τοσο καλα πραγματα για το η.τ …
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ (για μενα)
Πρεπει να δωθουν απαντησεις να γινουν αυτά που πρεπει να γινουν εστω από τις κοινοτητες των ατμιστων και από τις εταιρειες που εμπορευονται και κατασκευαζουν η.τ οι ερευνες για να αποδειξουν  τι είναι πραγματικα το η.τ .   ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ  οι απαντησεις καλες ή κακες … αν ξερω ότι το η.τ  προκαλει αυτό και αυτό  και σε τι ποσοστο .. τι είναι τα υλικα που ατμιζω … είναι οντως ακινδυνα η όχι ?  αλλα με σιγουρα με ερευνες και με σχολαστικους ελεγχους  … τοτε τα πραγματα θα είναι διαφορετικα …   θα επερνα την αποφαση μου … θα το συνεχιζα η όχι …  Διστυχως το κ.τ .  εδωσε τις απαντησεις του και οι χρηστες  μαζι με μενα ειχαμε παρει την αποφαση μας .. 
θελω  να ξερω δεν είναι κακο το η.τ  Ή ΟΧΙ  .. η αβεβαιότητα σκοτωνει περισσοτερο….
ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ?

Αποσυνδεδεμένος optostyle

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #123 στις: Ιουλίου 07, 2012, 14:38 »
Σωστα τα ερωτημα σου αλλα θα περασουν χρονια μεχρι να απαντηθουν........ σε τελικη αναλυση για μενα ειναι μια ΑΛΛΗ απολαυση που τελικα ισως ρισκαρω................................αλλα και οταν οδηγω στην Εθνικη με το αμαξι μου με 225-240 χιλ ...δεν ρισκαρω?????

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #124 στις: Ιουλίου 07, 2012, 14:50 »
φιλε μου και χωρις μελετες σου λεω με βεβαιοτητα οτι κανει κακο!!  εχουμε πει πολλες φορες οτι οι πνευμονες φτιαχτηκαν για να δουλευουν με αερα!! απο εκει και περα ειναι σιγουρο οτι σε συγκριση με το τσιγαρο ειναι πολυ καλυτερο. μονο το γεγονος οτι δεν γινεται καυση αρκει . εαν φοβασαι για την υγεια σου το σωστο ειναι να τα κοψεις ολα. εαν δεν την παλευεις,κανεις το λιγοτερο κακο.
κανενας σοβαρος επιστημονας δεν μπορει να σου πει ατμιζε ελευθερα εχοντας περασει ελαχιστα χρονια απο την εμφανιση του η.τ. αλλα μπορουν να σου πουν με βεβαιοτητα τι θα παθεις απο το τσιγαρο.
αυτη τη στιγμη ειμαστε οι στατιστικες, απο εμας θα βγουν τα συμπερασματα για το μελλον,αλλα το προτιμω απο το σιγουρο εμφραγμα ή καρκινο.
παρατηρησε τον οργανισμο σου και δες εαν νιωθεις καλυτερα με αυτο απο οτι με το τσιγαρο,και αναλογως πραξε.
εγω ειμαι σιγουρος οτι στον οργανισμο μου ειναι πολυ λιγοτερο επιβλαβες απο τα 40 τσιγαρα που καπνιζα!!!

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #125 στις: Ιουλίου 07, 2012, 15:58 »
θελω  να ξερω δεν είναι κακο το η.τ  Ή ΟΧΙ  .. η αβεβαιότητα σκοτωνει περισσοτερο….
ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ?

Αυτό που ξέρω σίγουρα 100% είναι ότι ΔΕΝ έχει πίσσα

Απο εκεί και πέρα κάπνιζα 25 χρόνια , αν ανακαλυφθεί κάτι εγώ μάλλον δεν θα ζω για να το διαπιστώσω 8)

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #126 στις: Ιουλίου 07, 2012, 18:46 »
μακαρι να ειναι ετσι και εγω μαζι σας :) γιατι γιαυτο αλλωστε ειμαι εδω και διαβαζω μαθαινω και συνεχιζω .. για κατι καλυτερο .. και επειδη γουσταρα που καπνιζα .. και το ητ μου δινει αυτη την φαση μεχρι στιγμη :)  ειμαι και  εδω και παιζω το δικηγορο του διαβολου .. για να μαθω να αισθανθω οτι και εσεις ...

Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #127 στις: Ιουλίου 19, 2012, 10:06 »
Μετά τις τελευταίες εξελίξεις που μόνο ευχάριστες θα μπορούσε να τις χαρακτηρίσει κάποιος,
αν τα δεδομένα στο χώρο του ηλεκτρονικού τσιγάρου θα το εκτοξεύσουν ή απλά θα κυριαρχήσει
και πάλι η καχυποψία και η στασιμότητα της αύξησης χρηστών.
Το μόνο σίγουρο είναι πως δίνεται ένα επιπλέον κίνητρο για να επανεξετάσουν κάποιοι την διακοπή
του κ.τ. και την είσοδο στο ηλεκτρονικό άτμισμα.  :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ePnSFq-T0kk&feature=player_embedded[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GYKMEFWUTLY[/youtube]
 

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #128 στις: Ιουλίου 19, 2012, 14:01 »
τα κακα νεα,δυστηχως,μαθαινονται γρηγορα
τα καλα,απλα,μερικοι τα προσπερνανε
το θεμα ηταν να μην γυνει η "συκοφαντεια"
τωρα, νομιζω,οτι λιγο δυσκολα θα ανακαμψει ο χωρος :'(

Αποσυνδεδεμένος savvis66

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • Carto με λεμόνι στο μπαλκόνι κ' η pg μου φουντώνει
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #129 στις: Ιουλίου 19, 2012, 14:29 »
Εγώ πιστεύω καθοριστικό ρόλο θα παίξει ο επαγγελματισμός των εμπόρων του η.τ στην Ελλάδα(πέρα απο τα θέματα υγείας και οικονομίας).Όταν ξεκινά την αναζήτηση ο νέος χρήστης αν δεν βρεί έναν σωστό σύμβουλο και υποστηρικτή το η.τ δεν θα έχει μέλλον.Ευτυχώς όμως βλτέπω την κατάσταση αρκετά θετική και βελτιώνεται με τον χρόνο.Είναι στο χέρι τους με σωστά και δοκιμασμένα προίοντα και με ορθή τιμολόγηση.Αν έχει κάτι να φοβηθεί το η.τ είναι ο εαυτός του( κακοφτιαγμένα είδη και οι αρπαχτές ορισμένων)

Αποσυνδεδεμένος ALATOPIPERO

  • *
  • 38
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #130 στις: Ιουλίου 19, 2012, 17:23 »
Εγώ κρατάω το γεγονός ότι ακόμα κι απ' τις πρώτες μέρες διακοπής του καπνίσματος είδα πάάάάάρα πολλές χειροπιαστές αλλαγές στον οργανισμό μου!!!! και χωρίς να ήμουν βαριά καπνίστρια!! δεν ξέρω τι είναι ακριβώς αυτό που ατμίζω, αλλά με ικανοποιεί αφάνταστα το γεγονός ότι με σχεδόν την ίδια απόλαυση, είμαι πολύ πιο υγιής!!!!

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΤΩΣΗ-ΚΑΘΙΖΗΣΗ Η.Τ ?
« Απάντηση #131 στις: Ιουλίου 19, 2012, 18:15 »
Εγώ πιστεύω καθοριστικό ρόλο θα παίξει ο επαγγελματισμός των εμπόρων του η.τ στην Ελλάδα(πέρα απο τα θέματα υγείας και οικονομίας).Όταν ξεκινά την αναζήτηση ο νέος χρήστης αν δεν βρεί έναν σωστό σύμβουλο και υποστηρικτή το η.τ δεν θα έχει μέλλον.Ευτυχώς όμως βλτέπω την κατάσταση αρκετά θετική και βελτιώνεται με τον χρόνο.Είναι στο χέρι τους με σωστά και δοκιμασμένα προίοντα και με ορθή τιμολόγηση.Αν έχει κάτι να φοβηθεί το η.τ είναι ο εαυτός του( κακοφτιαγμένα είδη και οι αρπαχτές ορισμένων)
Tα προβλήματα είναι 2 κυρίως και κοινή πρακτική πάρα πολλών εμπόρων ΗΤ...
Κάνουν μόνιμα copy paste στο οτιδήποτε (απο τα λινκς μέχρι και το περιέχόμενο των Sites) και οτι περιμένουν να κάνουν δουλείες με "ένταση κεφαλαίου"-είμαι ο μοναδικός στην Χ πόλη-μόνο εγώ το φέρνω κλπ...Δηλαδή οτι αρπάξουμε...
Είναι τόσο εμφανές οτι απλά βρήκαν κάποια χρήματα και τα επένδυσαν σε λάθος μέρος που βγάζουν μάτι...
Η βιτρίνα είναι το Site...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176685 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 515 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 352 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22314 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285294 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68693 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315637 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126865 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95251 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem