vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

106 επισκέπτες, 9 χρήστες
fratz8, pngtszs1976, nightdream, Jorge, Buliwyf, dvelev, tibolaso, vasim, maprix

Twitter

Nobacco Want

Αποσυνδεδεμένος ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #30 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 17:20 »
Εμένα αυτή η συμπεριφορά εμφανιζόταν όταν ξεχνούσα να βάλω το πλαστικό καπάκι στο τανκ. Μήπως ξέχασες να το βάλεις;

φυσικα και και ξανα εβαλα τα καπακια μετα που τα γεμισα μονο ενα απο τα 4 δουλευει καπως καλα αλλα μετα απο λιγη ωρα αρχιζει τις διαρροες

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #31 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 09:54 »
Δοκίμασα τον ατμοποιητή want, καινούριο από αντιπρόσωπο της Nobacco, δίπλα δίπλα και συγχρόνως με καινούριο ατμοποιητή ice, με ίδιες μπαταρίες (του ice).
Χρησιμοποίησα υγρό περίπου στα 8mg, 50% Passion Delight (χαρμάνι του funstore, κάτι σαν γευστικότερο και λιγότερο πικάντικο Heaven Mist) και 50% DIΥ apple της FA. Θεωρώ πως έχει έναν πλούτο γεύσης, φρουτένιας και πικάντικης, που είναι δύσκολο να αποδοθεί από πολλούς άτμο, γι' αυτό και το διάλεξα.

Ο want σε σχέση με τον ice:
- Πολύ σφιχτή τζούρα. Αντιστοιχεί στον ice με ρυθμιστή στριμμένο κατά 90 μοίρες.
- μεγάλη κατανάλωση υγρού, και μπαταρίας (ο ice είναι ο λιγότερο μπαταριοφάγος της αγοράς μου φαίνεται).
- γεύση έχουνε και οι δύο, πολύ και μπόλικη. Περισσότερη από 510-901 και KR808D. Μιλάμε για επίπεδο fog.
- ποσότητα ατμού, περισσότερη ο ice.
- στο χτύπημα μου φαίνεται πως ο want υστερεί, νομίζω φταίει η σφιχτή τζούρα.
Εμένα δεν μου έβγαλε καθόλου πλαστικίλα ή καμένο, από την πρώτη τζούρα άψογος. Μιλάμε όμως για χαλαρή τζούρα, όχι να τραβάς με δύναμη για να αναπληρώσεις το 'σφιχτό'.
- στην ευκολία γεμίσματος βάζω ισοπαλία: Το ice γεμίζει χωρίς πιπάκι, αλλά είναι λίγο φασαρία η όλη διαδικασία - θέλει και τα δύο χέρια με προσοχή, ενώ θα χρειαστείς χαρτοπετσέτα για το 'δάκρυ' στα πάσα όταν τον βιδώσεις. Στο want χρειάζεσαι το πιπάκι, αλλά με αυτό το γέμισμα είναι εύκολο και καθαρό και υπόθεση δευτερολέπτων. Και οι δύο παίρνουν 9,5 στα 10 δηλαδή, πανεύκολοι και καθαροί.
Για αυτούς που τους αρέσει η σφιχτή τζούρα, δεν υπάρχει λόγος να μην έχουν το want:
- φθηνότερος, σχεδόν μισή τιμή
- πουλιέται σε όλα τα καταστήματα που φέρνουν nobacco στην ελλάδα, άρα γλιτώνεις ταχυδρομικά (ζορίστε τους όμως λίγο, να μην σας τον δώσουν πολύ ακριβότερα σε σχέση με την nobacco. Το λίγο δικαιολογείται)
- μαζί με τον ατμοποιητή παίρνεις και το τανκ, οπότε γλυτώνεις τα προβλήματα του τανκ του ice.
- έχει πάσα 510, οπότε ταιριάζει εύκολα σε μπαταρίες-μπαταριοθήκες κλπ. χωρίς αντιαισθητικό αντάπτορα (που μια ζωή με αγχώνουν μην τους χάσω).
Ο ice όμως έχει:
- ρύθμιση τζούρας για όλα τα γούστα
- μικρότερη κατανάλωση υγρού και μεγαλύτερη αυτονομία
- είναι επισκευάσιμος, και εύκολα μάλιστα, οπότε με ελάχιστο κόπο μηδενίζεις τα έξοδα
- πιστεύω πως αν βιδώνουμε-ξεβιδώνουμε με προσοχή το τανκ πιάνοντας μόνο από τον μεταλλικό δακτύλιο κάτω, δεν θα το ζορίζουμε και έτσι δεν θα ραγίσει.
Δεν μπορώ να μιλήσω για την αξιοπιστία του want. Δεν θα τον χρησιμοποιήσω εντατικά για να έχω άποψη.


Συνοπτικά:
Προτείνω σε όσους έχουν μπαταρία ego πρέπει να δοκιμάσουν τον want (όπως έκανα και γω), ούτε παραγγελία στο ίντερνετ θέλει ούτε τίποτα, απλώς περνάτε από τον κοντινότερο αντιπρόσωπο και του ζητάτε να φέρει ένα κομμάτι. Είναι και φθηνός.
Μία δοκιμή θα σας δείξει αν σας ταιριάζει, με τα υπέρ και κατά του.


(Εγώ θέλω χαλαρή τζούρα, θα μείνω στον ice  :)) :)) ;) )

Αποσυνδεδεμένος istergios

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Surrender
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #32 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 10:27 »
Καλημερα , χρηστης του Nobacco Want απο 12 Νοε . Ειναι η πρωτη μου εμπειρια στο ηλεκτρονικο τσιγαρο και το προτιμησα εναντι του Ego-T κυριως λογω του κοστους του ατμοποιητη (μιση τιμη σε σχεση με τον αντιστοιχο του Ego-T) . Μεχρι τωρα σε γενικες γραμμες η χρηση του ειναι απροβληματιστη και κ.τ. δεν μπηκα καν στο πειρασμο να πιασω . Οσον αφορα για υγρο στο στομα παρατηρησα οτι οφειλοταν σε αγαρμπο ταρακουνημα ενω το ειχα στο χερι και περπατουσα στο δρομο. Προβλημα στη γευση (απωλεια) παρατηρησα οταν παει να εξαντληθει η μπαταρια . Αυτο που αναφερουν αλλοι χρηστες με την αλλαγη του χρωματος του υγρου στο τανκ το παρατηρησα κ εγω , και σκεφτομαι να το καθαρισω με απιονισμενο νερο και συριγγα και να το ξαναγεμισω να δω τι θα γινει . Το υγρο που χρησιμοποιω ειναι το Cigar 16 mg της nobacco . Τελος να αναφερω οτι μετα απο οσα διαβασα εδω πηγα και αγορασα για δοκιμη και ενα cartomizer του Giant , προσωπικα δεν μου αρεσε , αερατη τζουρα αλλα πολυ ρουφηγμα λογω μεγαλης τρυπας του επιστομιου .

Αποσυνδεδεμένος greekfury

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #33 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 01:52 »
γειά σας και απο μένα παιδιά... πήρα και εγώ το εγώ-θέλω έτσι απο περιέργεια...

ήθελα να κάνω ενα review συγκριτικά με το giant k i-want αλλά 2 φορές κράσαρε το πρόγραμμα στο compression και είπα να το αφήσω....

οπότε θα σας γράψω τι παρατήρησα με τους καινούργιους ατμοποιητές...

αρχικά το έχω λιώσει 2 μέρες...

η μπαταρία του i-want με βγάζει άνετα 10 ώρες με σύνολο 400 τζούρες και έχει ακόμη...

το τανκομαιζερ σαν ιδεα μου αρέσει πολυ και δεν ξέρω γιατι αλλά μου αρέσει να βλέπω πόσο υγρό έχω ακόμη γενικά... όσων αφορα την οθόνη πιστεύω οτι είναι περιττό αν εξαιρέσουμε την ένδειξη μπαταρίας για το λόγο οτι για να δείς τις ενδείξεις της οθόνης πρέπει να πατάς το κουμπί και αν το αφήσεις σβήνει αμέσως.... ασε που πρεπει να το έχεις και σε συγκεκριμένες μοίρες γιατι δεν έχει κατσει καλά η οθόνη σε καμία απο τις 2 μπαταρίες μου... και τρώει και τα μηδενικά.... τεσπά... κ το συγκεκριμένο ατομιζερ ατμοποιεί αμέσως δεν ειναι σαν το giant μου που αργεί κανα δευτερο... επομένως δεν κάνει και πολύ καλό θεωρώ να το κρατας πατημένο για να δεις την οθόνη και αυτό να καίει χωρις να ρουφάς...

διαροες δεν έχει καθόλου πίστευα οτι θα είναι το απόλυτο ατομιζερ... αλλα απογοητεύτικα τελείως.... αρχικά τα 2 απο τα 3 της συσκευασίας ήταν fake... οκ όλοι ξέρουμε οτι αυτο δεν είναι πρόβλημα μιας κ η nobacco θα τα αλλάξει αμέσως... αλλά το να τραβάς τζουρα και να σου έρχεται εμετός.... ελεος... (σημειώνω οτι έκανα ακριβώς οτι μου είπαν στην nobacco και στο γέμισμα και στην αρχική χρήση και το κολπάκι τραβιγματος τζουρας χωρις να πατάμε το κουμπί για να τροφοδοτηθεί η αντισταση)

σίγουρα είναι πιο οικονομικό απο τον ατμοποιητή του giant σε ρεύμα.... και σε υγρό φυσικά αφού κατα την γνώμη μου δεν τροφοδοτεί καλά...
το 3ο και καλύτερο τανκομιζερ λοιπον το είχα ολη μέρα σήμερα.... δεν κάνω ποτέ απανοτές τζουρες και δεν ρουφάω πανω απο 5 δευτερόλεπτα...

πολύ καλο χτύπημα πολύ ωραίο ατμο.... αλλα.... χάλια γεύση... συγκριτικά με το giant.
επειδή  δοκίμασα 5 τανκομιζερ.... πιστεύω οτι.... έχει τεράστια διαφορα στην γεύση απο το giant όσο καλο τανκομιζερ κ να σου κάτσει πάντα φέρνει μια ξένη γεύση πλαστικού ένα περίεργο πράγμα.... οχι καμένο όμως.... το καμένο στο συγκεκριμένο τανκομιζερ θα το καταλάβαιτε αμέσως... το έντονο καμένο τουλάχιστον....

εχω ξενερώσει όπως καταλάβατε γιατί μου αρέσει  η ιδέα γενικά αυτή κ το περίμενα πετυχημένο...
στις καπνικές γεύσης συγκριτικά με το giant παίρνει 0 ...... τώρα στις φρουτένιες γεύσεις... είναι ωραίο γιατι το φρουτάκι καλύπτει αυτη την ξένη γεύση που σκάει που ένας παλαιότερος χρήστης η.τ θα ξεχώριζε και πάλι...

στους νέους χρήστες δεν το συστήνω ιδικά αν θέλουν καπνικές γεύσεις γιατι θα αποκτήσουν άσχημη γνώμη για το η.κ.

μετά απο μεγάλη καταπίεση στον εαυτο μου σήμερα όλη την μέρα με 3 γεμίσματα..... αυτη τη στιγμή που γράφω ατμίζω και πάλι τον γιγαντα μου που τα σπάει και περιμένω να μου φύγει αυτή η ανακατοσούρα απο το στομάχι που μου δημιούργησε το τανκομιζερ... το πείραμα μου σήμερα ήταν με turkish blend υγρό στα 16mg.

τέλος.... ρουφώντας απο το τανκομιζερ στο τέλος της τζούρας ανεβαίνουν κατι φυσαλίδες... και πριν λίγο μετά απο μια μέρα ατμίσματος οι φυσαλίδες μου ανεβασαν ένα καφέ περίεργο πράγμα σε μορφή καπνού μέσα στο τανκ και έχει αναμυχθεί πλέων με το υγρο...

αυτά απο εμένα guys... στεναχωρήθηκα  :(

Φιλε σε καταλαβαινω απολυτα.Ειμαι χρηστης του W  και πραγματικα απογοητευτικα.Καταρχας η σφηχτη τζουρα για εμενα ειναι οτι χειροτερο,Θελω να μην μου βγαινουν τα ματια σε καθε τζουρα πως το λενε :laugh1:
2 ον H γευση στις απανοτες τζουρες χαλαει,κατι που δεν το παθαινει ο W
3 ον παραγωγη ατμου συγκριτικά με w ΜΗΔΕΝ
4 ον hit συγκριτικα με το w ΜΗΔΕΝ
Ενα καλο που βρηκα ηταν το γεμισμα αλλα και παλι πολυ μικρο το θετικο με συγκριση το w
Διαρροες δεν ειχε προς το στομα αλλα λιγες προς την μπαταρια

Δεν το προτινω σε καινουργιους χρηστες ...Δεν ξερω αν ακουγομαι αυστηρος αλλα ενας που εχει δοκιμασει  και τα 2 θα με καταλαβει

Αποσυνδεδεμένος Νεοκλής

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #34 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 19:42 »
Εχω το Want απο 12 Νοεμβριου. Ειναι το πρωτο μου η/τ και ειμαι παρα πολυ ευχαριστιμενος. Ουτε διαρροες, ουτε προβλημα με τον ατμοποιητη, ουτε καμμενη γευση... τιποτα περιεργο.
Η μπαταρια κραταει περιπου 3 ημερες με μετρια+ χρηση. Απο ατμο θα ελεγα οτι τον βρισκω πολυ καλο (χρησιμοποιω το Tobacco 11mg της Nobacco) και η γευση του ειναι η ιδια καθε φορα που ατμιζω ειτε απανωτες τζουρες ειτε οχι (και χωρις να ζεσταινεται ατμοποιητης και μπαταρια με 4-5 τζουρες). Ειναι λιγο σφιχτο στο ρουφηγμα αλλα οχι και τιποτα ιδιαιτερο. Οσο για hit στις βαθιες τζουρες με πιανει και λιγο βηχας!!!
Θα το συνιστουσα ανεπιφυλακτα σε νεους (σαν κι εμενα) χρηστες και οχι μονο...

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #35 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 19:59 »
Νεοκλή, πολύ θέλω να ξαναδιαβάσεις αυτή σου την απάντηση 2 μήνες μετά, αφού θα έχεις δοκιμάσει κι άλλα η.τ. και να συμφωνήσεις με τα λεγόμενά σου. Αυτό θα σημαίνει ότι είσαι από τους λίγους που βρήκαν το τέλειο με την πρώτη. Είσαι βέβαια ήδη τυχερός γιατί δεν ατμίζεις πολύ. Εμένα η ίδια μπαταρία μου κρατάει μισή μέρα και για να καταλάβω χτύπημα από τον ατμοποιητή ανέβασα τα mg που ατμίζω, αφού πρώτα άφησα μισό πνεμόνι πάνω του  :).

Αποσυνδεδεμένος greekfury

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #36 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 20:58 »
Χαχαχαχα!!! Έχεις απόλυτο δίκιο,πρέπει να σου πεταχτούν τα ματια έξω απο το ρουφιγμα για να καταλάβεις hit(ατμιζω χειροποιητη καθαρή pg).ένα καλο που έχει θα το παραδεχτω.όσο και να ρουφας υγρο στο στόμα δεν νιώθεις.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 17, 2011, 21:17 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Νεοκλής

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #37 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 22:57 »
Ισως σε 2 μηνες απο τωρα να εχω αλλαξει γνωμη ισως και οχι ομως... Δεν ειπα ομως οτι βρηκα το τελειο, απλα σε αντιθεση με τα χαλια που παρουσιαζεται (και με τη χρηση που του κανω βεβαια) εγω το βρηκα να δουλευει σωστα (χωρις εμπειρια απο αλλες συσκευες), και αυτο συμβαινει και για τα 2 η/τ που ηταν στη συσκευασια. Τυχαιο? Δε νομιζω :-)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #38 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 23:03 »
παντως ένα καλό του ατμοποιητή του είναι ότι είναι ο απόλυτα τσιγαρίσιος. Σκοτώνει τόσο τις γεύσεις και προσθέτει από μόνος του κατι τις το πιο βαρύ στη γεύση, που νιώθεις ότι κάνεις το 60ο κ.τ. της ημέρας. Και πραγματικά, όταν λειτουργεί καλά είναι οκ από χτύπημα και ατμό. Αλλά, για τα λεφτά του πάντα, είναι πολύ ασταθής ή και μικρή η καμπύλη καλής λειτουργίας του.

Αποσυνδεδεμένος Νεοκλής

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #39 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 15:48 »
Επειδη οπως ειπα στην αρχη ειναι το πρωτο μου η/τ προφανως και δεν μπορω να εχω την πειρα που εχεις εσυ petra (οπως και πολλοι αλλοι στο forum). Σημερα εβαλα στον ιδιο ατμοποιητη το Valuto της Nobacco στα 6mg. Η διαφορα στο χτυπημα ειναι αισθητη και γενικα σαν γευση ειναι διαφορετικη.
Θεωρω λοιπον οτι δουλευει το μηχανακι μου (τουλαχιστον προς το παρον βαση αυτων που λετε). Αν θα βγει προβληματικο θα το δειξει η ιστορια.

Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #40 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 16:17 »
Επανέρχομαι για εντυπώσεις απο το  tankomizer want. Τελικά  η πρώτη αρχική μου εντύπωση έχει αλλάξει κατά πολύ. Η πλαστικίλα φεύγει κάποια στιγμή τελείως ανάλογα πάντα με το υγρό που χρησιμοποιείς. Αν το υγρό έχει έντονη γεύση φεύγει πολύ γρήγορα, ούτε ένα γέμισμα. Μόλις λοιπόν φύγει τελείως η πλαστικίλα η απόδοση γεύσης είναι εξαιρετική τόσο που συγκρίνεται με απόδοση γεύσης σκέτου τανκ. Για διαρροές δεν υπάρχει περίπτωση δεν πα να τραβάς τζούρα 10 sec. Χτύπημα στο λαιμό κανονικό. Καμμένο δεν κατάλαβα ποτέ κατά τη χρήση αν και δεν το χρησιμοποιώ για παραπάνω απο 3-4 ώρες την ημέρα. Το μόνο αρνητικό παραμένει η πολύ σφιχτή τζούρα που βελτιώνεται κάπως αν ξεσφύξεις λίγο την μπαταρία. Γενικά είναι πολύ αξιόπιστο και πιστεύω πως η τεχνολογία tankomizer θα οδηγεί τις εξελίξεις πλέον στα απλά ΗΤ (όχι μόντες).

Αποσυνδεδεμένος Νεοκλής

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #41 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 16:35 »
Εκτος απο την πλαστικιλα που δεν την γευτικα καθολου ερχεσαι στα λογια μου ακριβως "επιτελους το εκοψα". Τωρα για τη σφιχτη τζουρα, ειναι περιπου σαν ενα καλογεμισμενο στριφτο τσιγαρο οχι τιποτα φοβερο που δεν μπορεις να τραβηξεις!

Αποσυνδεδεμένος max

Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #42 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 09:49 »
Λοιπον παιδες αν βγαλετε τον ατμοποιητη απο την μπαταρια θα δειτε οτι απο κατω εχει ενα μικρο στρογγυλο σαν βαλβιδα. Αν εχει μπει μεσα τραβηξτε την προς τα εξω και μετα βιδωστε τον ατμο στη μπαταρια αλλα μην τον σφυξετε. Με το που αρχιζει και σφυγγει σταματηστε το στρηψιμο και παρατηρηστε οτι υπαρχει ενα μικρο κενο μεταξυ του ατμο και της μπαταριας. Η τζουρα γινεται πιο αερατη και τα ντουμανια ολα τα λεφτα. Δοκιμαστε και πειτε.

Αποσυνδεδεμένος newentry

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
  • Τέλος το κάπνισμα, άρχησα το άτμισμα!!!
    • www.palasis.gr
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #43 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 09:56 »
Καλημέρα και απο μένα,
κάτοχος και εγώ ενός want αν και θα ήθελα να ήταν i-want αλλά μικρό το κακό. 5 ημέρα και όλα δουλεύουν τέλεια. Να το συγκρίνω με κάποιο άλλο Η.Τ. δεν μπορώ μιας και είναι το πρώτο μου. Κ.Τ. ούτε για αστείο...είμαι με 11mg.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 19, 2011, 11:26
Να κάνω και μια γρήγορη ερώτηση?
Θέλω να εξοπλιστώ με μπαταρία περισσότερων mAh , αν πάρω την μπαταρία του Giant 900mAh, θα έχω προβλήματα με τους ατμοποιητές μου? Θα αντέξουν? Η μπαταρία του want και του Giant δουλεύουν στα ίδια Volt?

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 19, 2011, 14:55
Λοιπον παιδες αν βγαλετε τον ατμοποιητη απο την μπαταρια θα δειτε οτι απο κατω εχει ενα μικρο στρογγυλο σαν βαλβιδα. Αν εχει μπει μεσα τραβηξτε την προς τα εξω και μετα βιδωστε τον ατμο στη μπαταρια αλλα μην τον σφυξετε. Με το που αρχιζει και σφυγγει σταματηστε το στρηψιμο και παρατηρηστε οτι υπαρχει ενα μικρο κενο μεταξυ του ατμο και της μπαταριας. Η τζουρα γινεται πιο αερατη και τα ντουμανια ολα τα λεφτα. Δοκιμαστε και πειτε.

χμ έχεις δίκιο...έφυγε η σφικτή τζούρα και έχει περισσότερο ντουμάνι...Εύγε!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 14:55 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος max

Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #44 στις: Νοεμβρίου 19, 2011, 10:19 »
Επιασε???

Καλα ατμισματα!!!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 307 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 236 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21578 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282782 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208504 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67156 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175460 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314273 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14905 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125693 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4639 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix