vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

257 επισκέπτες, 1 χρήστης
kingdm

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2280 στις: Αυγούστου 18, 2014, 22:20 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.



(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος atmistis1979

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2281 στις: Αυγούστου 19, 2014, 19:29 »
ΓΕΙΑ ΣΑΣ
ΕΙΜΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΥΡΓΟ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΤΜΙΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ1 ΜΗΝΑ ΜΕ NOBACCO EPSILON ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕ VAMO V5 ΚΑΙ VIVI NOVA ASPIRE
ΕΙΜΑΙ 34 ΕΤΩΝ




Παρακαλούμε: Μην γράφετε ολόκληρα μηνύματα με κεφαλαία. Είναι σαν να φωνάζετε αλλά και κουραστικά στην ανάγνωση.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2014, 20:25 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Johnathan

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2282 στις: Αυγούστου 21, 2014, 11:26 »
Γεια χαρά σε όλους και όλες. Με λένε Γιάννη, είμαι από τις Σέρρες και φυσικά είμαι καλά!!  :D Σας βρήκα εντελώς τυχαία ψάχνοντας μέσα από το ίντερνετ διάφορες πληροφορίες για τα ηλεκτρονικά τσιγάρα. 15 χρόνια καπνιστής, καπνίζοντας άλλοτε 2 (παλαιότερα) και άλλοτε 1 πακέτο ημερησίως (Davidoff Gold με 0,6mg νικοτίνη). Το τσιγάρο δεν έτυχε έως και σήμερα να μου δημιουργήσει κάποιο σχετικό πρόβλημα υγείας αν εξαιρέσουμε τα κλασσικά όπως εύκολο λαχάνιασμα κλπ. Παρόλα αυτά όμως λέω να το ξεφορτωθώ σιγά σιγά και με ελαφρά. Πήρα αφορμή διότι τις προάλλες που ήμουν έξω για καφεδάκι, είδα έναν τύπο να "απολαμβάνει" τον espresso του παρέα με ένα ηλεκτρονικό τσιγάρο. Κι έτσι μπήκα στο ίντερνετ για ψάξιμο. Περιττό να σας πω ότι προς το παρών επικρατεί ένα χάος στο κεφάλι μου. Ειδικά εδώ στο forum πηδάω από θέμα σε θέμα χωρίς φυσικά να μπορώ να συγκρατήσω τίποτα από το προηγούμενο που διάβασα. Έχω μπερδευτεί ανάμεσα στις αντιστάσεις, στα κεραμικά μπολ, στα φιτίλια τροφοδοσίας, στα tank, στα clearomizer, στα drip tip, στις καμπανες και στις κάθε λογής καινούργιες για μένα λέξεις.  :wall:

Αυτά τα ολίγα προς το παρών. Απορίες κλπ σε κάποιο άλλο post. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Αποσυνδεδεμένος Avgoustinos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2283 στις: Αυγούστου 23, 2014, 17:45 »
Καλησπερα σας, με λένε Αυγουστή ειμαι 40 χρονων μενω Πειραιά (βαμενος γαυρος) και είμαι καπνιστής 20 περιπου χρονια :wall: . Για 15 περιπου κανονικου τσιγαρου και εδω και 5 χρονια περιπου στριφτου. Αποφασισα να δοκιμάσω το ΗΤ με σκοπο να το κόψω. Δεν εχω ιδεα βεβαια πως και τι να παρω και ελπιζω εδω μεσα να καταφερω να βρω λύσεις ώστε νακανω μια σωστη αγορα και να μην κλαιω τα λεφτα μου. Ελπιζω οι παλιοι ατιμιστες να με βοηθησουν με την εμπειρια τους.

Αποσυνδεδεμένος oaksmoke

  • **
  • 276
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2284 στις: Αυγούστου 24, 2014, 16:44 »
Αν και γραμμένος στο φόρουμ από τον Φεβρουάριο του  2013 σήμερα αξιώθηκα να γράψω μια αυτοπαρουσίαση .
Είμαι 49 ετών παντρεμένος και έχω ένα γιό, τον Θανάση . Το όνομα μου είναι Αλέξανδρος . Είμαι τεχνικός  Η/Υ, και  σε μια από τις εταιρίες πληροφορικής  που έχω δουλέψει γνώρισα και την γυναίκα μου.

Κάπνιζα 30 χρόνια ίσως και λίγο παραπάνω, από τις τελευταίες τάξεις του σχολείου,  20 τσιγάρα την ημέρα. Σε εξόδους οι οποίες ήταν αρκετά συχνές  αυτό σχεδόν διπλασιαζόταν.  Πλέον η αναπνοή μου και η αντοχή  μου ήταν  στο ναδίρ.

 Το Σεπτέμβριο του 2012 άρχισε να ατμίζει η γυναίκα μου.  Κάποιο σετάκι της ovale. Στην αρχή δεν είχα δώσει και πολύ  σημασία ειδικά όταν άρχισαν τα προβλήματα για εκείνη, πεσμένη μπαταρία ,υγρό στο στόμα και διάφορα τέτοια απογοητευτήκαμε και λόγο ασχετοσύνης δεν ξέραμε πώς να το αντιμετωπίσουμε.   Κάποια στιγμή είδα κοντά στο σπίτι μου το κατάστημα της Replace smoke .  Πρώτα πήγε η γυναίκα μου,  πήρε ένα καλό σετακι με το οποίο ατμιζε πλέον κανονικά.  Εδώ θα ήθελα να τονίσω και την σωστή αντιμετώπιση από ένα κατάστημα σε ένα νέο ατμιστή, γιατί για τους  περισσότερους αυτή είναι και η πρώτη ουσιαστική επαφή με  το ητ.  Για να μην απογοητευτεί και να μπορέσει να συνέχιση.
Μετά από πέντε μήνες περίπου, Σάββατο  πρωί  ετοιμαζόμουν να πάω για τσιγάρα και μου λέει η γυναίκα μου  δεν περνάς από το κατάστημα να ρίξεις μια ματιά.
Φυσικά γύρισα σπίτι με το δικό μου starter kit. Έχοντας όμως τις ανασφάλειες μου πήρα και ένα πακετάκι καπνό για ώρα ανάγκης. Αυτός ο καπνός παραμένει κλειστός  17 μήνες τώρα.

Σε κάποια από τις επόμενες επισκέψεις στο κατάστημα περίπου δύο βδομάδες ατμιστής  είδα τον Κο Φαρσαλινό οποίος έκανε μια έρευνα στην οποία συμμετείχα , έχοντας βέβαια μαύρα μεσάνυχτα για όλα αυτά.  Δίπλα μου ήταν ένας  συνατμιστής  με mod και επισκευάσιμο,  -  τι είναι αυτό;;;;;;;
Αυτός  ο άνθρωπος λοιπόν ο οποίος δεν ξέρω ποιος είναι , αλλά να είναι καλά, αφού ανέχτηκε ένα καταιγισμό ερωτήσεων  με ενημέρωσε για το φόρουμ.  Έτσι μπήκα γράφτηκα και  ανακάλυψα όλον αυτό τον υπέροχο κόσμο του ητ.


Σας ευχαριστώ.
 
 
 
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 24, 2014, 20:45 από oaksmoke »

Αποσυνδεδεμένος jatmos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2285 στις: Αυγούστου 28, 2014, 18:37 »
Καλησπέρα, με λένε Γιάννη είμαι 37 ετών και είμαι απο Καρπενήσι. Είμαι παντρεμένος και έχω δύο κόρες. Κάπνιζα 20 χρόνια, απο τα οποία τα 3 τελευταία χρόνια στριφτό. Εδώ και ένα μήνα περίπου προσπαθώ να μπώ στο η.τ. με τις υπέρ-υπό τροφοδοσίες, μπουρμπουλήθρες, κλπ. Καλώς σας βρηκα.

Αποσυνδεδεμένος stelioskok

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2286 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 21:42 »
Καλησπερα λεγομαι Στελιος.
Θελω να κοψω το καπνιζμα και μου συστησε το forum ο σταματης. (Δεν ξερω πως λεγεται στο forum)
Ειχα δοκιμασει ποιο παλαια το ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα ηταν αποτυχια το τσιγαρο και ο σταματης με ερμηνευσε για κατι αξιοπιστο σαν κ αυτο που εχει.
Ειμαι ανθυποπλοιαρχος κ το καλοκαιρι εχουμε τουριστικες επιχειρησης.

Αποσυνδεδεμένος nickol

  • 3
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2287 στις: Σεπτεμβρίου 02, 2014, 23:42 »
Καλησπέρα σας!! Μόλις χθες αγόρασα το ηλ. τσ. της Nobacco Mini & More Triplo. καπνίστρια ελαφριά.. αλλά τα δυο τελευταία χρόνια μάλλον πήγαινα για θεριακλού :o :hmmm: :-[  Ο άντρας μου φανατικός αντιsmoker! :yes: τα παιδιά και ο ίδιος ασφαλώς δεν μπορούν την μυρωδιά του καν. τσ.
Θα μου πεις γιατί δεν το 'κοψες  μαχαίρι.. (στο παρελθόν το έχω κάνει) θέλω να καπνίζω αλλά όχι με κίνδυνο την υγεία μου :D  Αυτά τα ολίγα.. καλώς σας βρήκα ;)

Αποσυνδεδεμένος kostasfender

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2288 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2014, 13:23 »
Καλησπέρα κι από εμένα!


Ονομάζομαι Κώστας, είμαι από Θεσσαλονίκη και είμαι 29 ετών. Είμαι καπνιστής εδώ και 15 χρόνια και τα τελευταία 4-5 φανατικότερος από ποτέ. Πριν 2 χρόνια περίπου, πήρα την απόφαση να σταματήσω γιατί η υγεία μου χειροτέρευε μιας και έφτανα στα 2 πακέτα την ημέρα. Το να κόψω γενικά το τσιγάρο μου ήταν αρκετά δύσκολο και έτσι αποφάσισα να κάνω τη στροφή στο ηλεκτρονικό.

Είχα αγοράσει σε πακέτο προσφοράς το e-Go T (δύο συσκευές), μαζί με ένα υγρό που έδινε η εταιρία δώρο. Δεν κατάφερα ποτέ να ατμίσω. Πνιγόμουν, έβηχα, η γεύση ήταν επιεικώς απαράδεκτη και ένιωθα τρομερά αμήχανα και άσχημα με τις ερωτήσεις περιέργειας όλων που με έβλεπαν να το κρατάω. Έτσι και το παράτησα και επέστρεψα στο κανονικό.

Πριν κάποιες μέρες και κάνοντας μια μικρή έρευνα διαδικτυακά είδα πως τα η.τ έχουν εξελιχθεί αρκετά τεχνολογικά και πως οι επιλογές σε υγρά, αρώματα και λοιπά εξαρτήματα ήταν άπειρες! Πήρα λοιπόν την απόφαση να επιστρέψω και να αφήσω πίσω μου την κακιά συνήθεια του κ.τ που τον τελευταίο μήνα έχει γίνει απαγορευτικό για την τσέπη μου! (1 καπνό ημερησίως ή 1.5 πακέτο ημερησίως).

Απευθύνθηκα σε ένα γειτονικό κατάστημα εμπορίας η.τ και αγόρασα ένα eGo-C, με T2 ατμοποιητή, και υγρό αναπλήρωσης με γεύση Redbull που περιέχει, (όπως διαβάζω στο μπουκαλάκι) 1,8 mG νικοτίνης. Δοκίμασα διάφορες εντάσεις (για το χτύπημα) και γεύσεις, και τελικά κατέληξα σε αυτόν τον συνδυασμό. Η διαφορά με το προηγούμενο (eGo-T) ήταν εμφανέστατη πράγμα που δεν κατάλαβα αν οφείλεται στην ποιότητα, στην εξέλιξη του η.τ τεχνολογικά, ή στην γεύση την οποία δοκίμασα σε συνδυασμό με την νικοτίνη που χρειαζόταν ο οργανισμός μου!

3 ημέρες πλέον (λίγο διάστημα μεν, αλλά... οι πρώτες εντυπώσεις) είμαι αρκετά ενθουσιασμένος με τα αποτελέσματα, από την άποψη ότι έχω το αίσθημα που σου δίνει το κ.τ, έχω καπνίσει 4 κανονικά (που είναι για τα δικά μου δεδομένα αδιανόητο!) και γευστικά είμαι υπέρ-ευχαριστημένος!

Ελπίζω και θέλω να μάθω περισσότερα πράγματα για τον κόσμο του η.τ όπως ελπίζω να έχω τελικά τη δύναμη και τη διάθεση να το συνεχίσω και γενικότερα. Ευχαριστώ για τη φιλοξενία στο forum σας και ελπίζω να τα λέμε συχνά για τυχόν απορίες και προτάσεις!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 03, 2014, 13:28 από kostasfender »

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2289 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2014, 13:31 »
καλησπέρα σας.
το όνομα μου είναι Νίκος και ασχολούμαι με το φυσικό ξύλο κατασκευάζοντας και βάσεις για mods.



Αφαίρεση προσωπικών στοιχείων
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 03, 2014, 18:25 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος sxolare

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripping IS the future and the future IS now :D
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2290 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 13:51 »
Καλησπερα και απο εμενα.
 
Μιχαλης 36 χρονων απο κερκυρα καπνιζω απο τα 15 μου, το εκοψα το κτ επιτελους  (θέλω να πιστευω τουλαχιστον )και τωρα ατμιζω με εναν eGo-C (οταν πηγαινω για καφε) και ενα itaste svd me aerotank mega οταν ειμαι σπιτι/δουλεια .Το forum μου το ειπε ο κορυφαίος moderator  (είδες πως σε ανεβάζω ε? ) Τρύφωνας. Εδω και 1 βδομαδα προσπαθω να μαθω οσο περισσοτερα πραγματα μπορω για το ητ .




Από το συντονισμό και συγνώμη για την παρέμβαση: Οντως κορυφαίος. Ασυζητητί ο ψηλότερος ολων μας !!!  :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 14:18 από petra »

Αποσυνδεδεμένος Tsadakias

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2291 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 21:01 »
Καλησπέρα κι από μένα!

Με λένε Νίκο και έπεσα τυχαία πάνω στο forum στο οποίο βρήκα πολλά  ενδιαφέροντα θέματα  και αποφάσισα να κάνω εγγραφή, είμαι καινούριος στο η.τ. και η αλήθεια είναι ότι δεν το "βολεύομαι" ακόμη όταν βρίσκομαι έξω για καφέ ή ποτό...

Αποσυνδεδεμένος rivol

  • **
  • 194
  • Φύλο: Άντρας
  • Αλέξης
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2292 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2014, 10:05 »
Καλημέρα :)

Νέο μέλος και εγώ και καλώς σας βρήκα.

Το όνομα μου, Αλέξης, είμαι πενήντα ετών και ατμίζω εδώ και ενάμισι χρόνο !

Αποσυνδεδεμένος JNek

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2293 στις: Σεπτεμβρίου 11, 2014, 14:35 »
Καλησπέρα στη παρέα,


με λένε Γιάννη (και Νεκτάριο) και ατμίζω εδώ και περίπου 2 χρόνια. Είχα ξεκινήσει το άτμισμα με ένα απλό 510 ατμοποιητή πρίν 2 χρόνια περίπου και το κράτησα για 8-9 μήνες αγοράζοντας διάφορους ατμοποιητές. Για ένα διάστημα μετά το σταμάτησα και ξανα άρχισα το κ.τ..


Αυτό συνέβηκε γιατί δεν με κάλυψαν οι συγκεκριμένοι ατμοποιητές και μπαταρίες γιατί όλο είχαν προβλήματα. Μία δεν δούλευαν καλά, μία τελείωναν οι μπαταρίες αμέσως, μία το ένα μία το άλλο και όταν τελικά δεν με κάλυπταν και στο ντουμάνι και στο χτύπημα τότε δεν άντεξα και το γύρισα στο κ.τ.


Όμως μετά από λίγους μήνες ξανα γύρισα στο ηλεκτρονικό γιατί δοκίμασα και αγόρασα ένα mod, το vamo με έναν επανασκευάσιμο ατμοποιητή τα οποία στην αρχή με κάλυψαν πλήρως. Το vamo το κράτησα για πολύ καιρό πάνω από ένα χρόνο μέχρι και πριν λίγες μέρες όπου αποφάσισα και πήγα να αγοράσω το Evic το οποίο και λάτρεψα από τη πρώτη στιγμή και είμαι πολύ ευχαριστημένος μαζί του.


Είμαι προγραμματιστής και είμαι ιδιοκτήτης και administrator του adslgr.com που ασχολείται με τηλεπικοινωνίες και την τεχνολογία, μερικοί ίσως το γνωρίζετε.


Αυτά τα ολίγα από εμένα, εύχομαι καλά ατμίσματα στους συνατμιστές και μακρυά από το σιχαμερό κ.τ.!!


Γιάννης.

Αποσυνδεδεμένος Christel

  • *
  • 11
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2294 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2014, 22:37 »
καλησπερα με λενε χριστινα και εδω και 3 μερες ξεκινησα το ατμισμα . την πωτη μερα εκανα 4 κανονικα τσιγαρα την 2η 1 και σημερα κανενα και συν τοις αλλοις με ενοχλουσε και η μυρωδια του απο τους διπλα.εχω το nobacco epsilon bdc με 11mg για αρχη και βλεπουμε....αν και εχω ενοχληση στο λαιμο ειμαι ευχαριστημενη προσ το παρον .και μια ερωτηση ...αν καποιος εχει απαντησει σε ενα post  που εχεις σχολιασει που σου ερχεται η ειδοποιηση?



Απάντηση από τον συντονισμό:
Πηγαίνεις στο Προφίλ σου > Αλλαγή προφίλ > Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων και τικάρεις το "Ενεργοποίηση ειδοποιήσεων όταν δημοσιεύετε νέο θέμα ή απαντάτε σε μία που ήδη υπάρχει."
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 18, 2014, 01:29 από Atmos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342292 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206498 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541444 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50185 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597243 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357782 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11530 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193071 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591909 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios