vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

152 επισκέπτες, 2 χρήστες
SEB, bloodlessz

Twitter

Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #105 στις: Απριλίου 21, 2012, 00:35 »
Θα ξεκινήσω αύριο να πάω σε ένα μαγαζί να δω μήπως μπορέσω να βρω κάποιο άλλο υγρό και διορθωθεί λίγο η γεύση...
Τώρα έφτιαξα έναν ελληνικό και πίνω. Προσπαθώ να προσαρμοστώ.... :bye: :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #106 στις: Απριλίου 21, 2012, 00:45 »
Βγάλτο από το μυαλό σου πάνω απ όλα και έπειτα από τις συνηθειές σου  και σκεψου θετικά.
Σκέψου πόσο καλό κανεις με αυτη την κινηση στην υγεια σου.Μην περιμενεις μεσα σε μια δυο μερες ή σε ενα μηνα να δεις διαφορά.Από μονος του τωρα ο οργανισμος θα αρχισει να αποβαλει σιγα σιγα την πίσσα και με τον καιρο θα δεις φονερη βελτιωση σε όλους τους τομεις.
Δοκίμασε και άλλα υγρα κυριως τωρα για αρχη καπνικά μιας και το προβλημα σου τωρα στην αρχη ειναι ο συνδυασμος τσιγαρου και καφε.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #107 στις: Απριλίου 21, 2012, 01:52 »
Θα ξεκινήσω αύριο να πάω σε ένα μαγαζί να δω μήπως μπορέσω να βρω κάποιο άλλο υγρό και διορθωθεί λίγο η γεύση...
Τώρα έφτιαξα έναν ελληνικό και πίνω. Προσπαθώ να προσαρμοστώ.... :bye: :bye: :bye: :bye:
Μαράκι,
Το υγρό είναι δευτερεύον. Οτι υγρό και να ατμίσεις σε 2 μέρες θα το έχεις συνιθίσει, μην μπαίνεις στην διαδικασία να βρεις την γευση που σου ταιριάζει, διάλεξε μια όποια νάναι και προχώρα. Η βασική ισορροπία είναι στη νικοτίνη , να βρεις πόση σε ικανοποιεί αρχικά  και μετά να την κοντρολάρεις μειώνοντας την σταδιακά.
Αν φας 10 συνεχόμενες μέρες κοτόπουλο θα το σιχαθείς. Ο λόγος που δεν συχαίνεσαι το τσιγάρο (μερικές φορές το σιχαινόμαστε και αυτό) είναι ότι ικανοποιεί του νευρώνες υποδοχής νικοτίνης του εγκεφάλου μας. Αυτό ακριβώς κάνει και το ΗΤ ελαχιστοποιώντας τις επιπτώσεις. Η γεύση είναι πρόσθετο άνευ σημασίας. Στο φινάλε φάε ένα γλυκό για γευστική απόλαυση!
Η συμβουλή μου είναι
Να βρεις 2 υγρά με υποφερτή έως καλή γευση. Να τα εναλλάσσεις κατα τη διάρκεια της μέρας. Αν βρεις το "τελειο" υγρό , σε 3 μέρες θα είναι άχρηστο.

Αποσυνδεδεμένος dreamymoments

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #108 στις: Απριλίου 21, 2012, 02:17 »
Μαράκι,
Το υγρό είναι δευτερεύον. Οτι υγρό και να ατμίσεις σε 2 μέρες θα το έχεις συνιθίσει, μην μπαίνεις στην διαδικασία να βρεις την γευση που σου ταιριάζει, διάλεξε μια όποια νάναι και προχώρα. Η βασική ισορροπία είναι στη νικοτίνη , να βρεις πόση σε ικανοποιεί αρχικά  και μετά να την κοντρολάρεις μειώνοντας την σταδιακά.
Αν φας 10 συνεχόμενες μέρες κοτόπουλο θα το σιχαθείς. Ο λόγος που δεν συχαίνεσαι το τσιγάρο (μερικές φορές το σιχαινόμαστε και αυτό) είναι ότι ικανοποιεί του νευρώνες υποδοχής νικοτίνης του εγκεφάλου μας. Αυτό ακριβώς κάνει και το ΗΤ ελαχιστοποιώντας τις επιπτώσεις. Η γεύση είναι πρόσθετο άνευ σημασίας. Στο φινάλε φάε ένα γλυκό για γευστική απόλαυση!
Η συμβουλή μου είναι
Να βρεις 2 υγρά με υποφερτή έως καλή γευση. Να τα εναλλάσσεις κατα τη διάρκεια της μέρας. Αν βρεις το "τελειο" υγρό , σε 3 μέρες θα είναι άχρηστο.

Παρ' όλο που προφανώς έχεις πολύ μεγαλύτερη πείρα στο η.τ., θα μου επιτρέψεις λίγο να διαφωνήσω όσον αφορά στο ότι υγρό και να ατμίσεις σε 2 μέρες θα το συνηθίσεις. Αν η γεύση του και η μυρωδιά του σου είναι ιδιαίτερα ευχάριστες για τους χ λόγους δεν ξέρω κατά πόσο το συνηθίζεις. Αν πάρω παράδειγμα τον εαυτό μου, εδώ και 4 μέρες ατμίζω το cinnamon cookies της Atmos lab και μου αρέσει τόσο πολύ που ατμίζω περισσότερο απ' ότι με τον American red (και δεν ξέρω αν από μια άλλη άποψη αυτό μου αρέσει, ..anyway) μόνο και μόνο για να μυρίζω τον ατμό. Η νικοτίνη που έχει είναι 5αρα και το έφτιαξα μόνος μου (με βάση και άρωμα). Μόλις τελειώσω αυτό το καρτ, θα ατμίσω δοκιμαστικά με 0 και θα δω αν αλλάξει η διάθεσή μου. 

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #109 στις: Απριλίου 21, 2012, 02:29 »
Και το τρμπέκα ειναι απο τα καλυτερα μου υγρα αλλά αυτη τη στιγμη και να μου το χαριζαν θα ελεγα όχι.
Και αυτο ειναι λογικο να γινεται από τη στιγμη που το η.τ δεν ειναι κανονικο και συνεχως εισαι στο ψαξιμο λόγω των επιλογων που υπάρχουν.Και ειναι πολλές οι επιλογες σε υγρά.Στο κ.τ από την άλλη η γευση παραμενει σχεδον ιδια παρα μόνο καποιες νοτες αλλάζουν από μαρκα σε μάρκα.Η πικριλα στο στομα μετα απο ενα κ.τ όποιας μαρκας και αν ειναι παραμενει η ιδια ενω στο η.τ υπάρχουν επιλογές στις γευσεις,  που ειναι εντελώς διαφορετικες μεταξυ τους και που σε κανουν να θες να τις δοκιμασεις...

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #110 στις: Απριλίου 21, 2012, 02:30 »
Οι γεύσεις υγρών είναι σαν τη μαγειρική , όσο και να σου αρέσει ένα φαγητό
βαριέσαι να το τρως συνέχεια, μάλιστα αν το τρως συνέχεια στο τέλος το έχεις
χορτάσει και το απεχθάνεσαι.
Αυτό ακριβώς ισχύει με τα υγρά συμπλήρωσης. Δεν είναι τυχαίο που όλοι δοκιμάζουν
συνέχεια γεύσεις διαφορετικές, δεν είναι για να βρουν αυτό που τους ταιριάζει
αλλά είναι για να δοκιμάσουν κάτι διαφορετικό με την ελπίδα να τους αρέσει περισσότερο.
Από κει και πέρα κάποιοι που δεν έχουν γευστικές αναζητήσεις μένουν σταθεροί για μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αυτό δεν θα αλλάξει στο μέλλον.

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #111 στις: Απριλίου 21, 2012, 02:49 »
εγω παλι ειμαι στα ιδια με τον Abet..δυστυχως η γευση συνηθιζεται και φτανεις στο σημειο να
φαινεται σχεδον αγευστο το υγρο..πιστευω το μυστικο ειναι η εναλλαγη υγρου καθως και να
μη το εχεις πιπιλα..
βεβαια η εναλλαγη υγρου στο μινι που εχεις ειναι λιγο δυσκολη λογω του πολυεστερα που εχει
το καρτο..μπορεις να χρησιμοποιεις 2 καρτουδακια με διαφορετικες γευσεις το καθενα και να
βαζεις μια το ενα και μια το αλλο.

επισης Μαρακι εγω οταν ξεκινησα το ατμισμα, θελοντας να αποφυγω τη σκεψη του τσιγαρου,
προσπαθησα να αλλαξω
καποιες συνηθιες μου που τις ειχα συνδεσει με αυτο..δοκιμασε το ισως σε βοηθησει..
αλλα αν και παλι νιωθεις οτι ζοριζεσαι απλα προσπαθησε να κανεις κατι αλλο και να ξεχαστεις.
κανεις δεν ειπε οτι ειναι ευκολο..αγωνα θελει αλλα τουλαχιστον με ενα καλο υποκαταστατο
σε αυτη τη περιπτωση.
επισης πρεπει να αποδεχτεις οτι το η.τ ΔΕΝ ειναι τσιγαρο.. οποτε οι απαιτησεις σου πρεπει να
ειναι προς αυτη τη κατευθυνση..

οσο για τα υγρα ειμαι λατρης της flavour art (τα μονα καπνικα που μου αρεσουν καπως) αλλα και του Atmos Lab με τις υπεροχες φρουτενιες γευσεις του.

δοκιμασε κατι που να μη σε μπουχτιζει ως γευση..να ειναι ελαφρυ.. ειδικα τωρα στην αρχη ειναι πολυ σημαντικο να βρεις υγρο που θα σου αρεσει πολυ και θα ατμιζεις ανετα χωρις πολλες σκεψεις..ειναι ενας τροπος να μεινεις και  να συνηθισεις το ατμισμα..

μεγεια το mini & more σου,κουκλιστικο και καλοατμιστο!  :D


Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #112 στις: Απριλίου 21, 2012, 13:13 »
Καλημέρα από Καματερό!
Παιδιά έχω πάλι πρόβλημα. Αυτή τη φορά το πρόβλημα το έχω με την επαναφορτιζόμενη ταμπακιέρα. Έβαλα εχθές βράδυ να φορτίσω την μπαταρία γιατί αναβόσβηνε και σήμερα δεν είχε γεμίσει. Όταν συνδέω το usb στο pc και συνδέω την ταμπακιέρα τα 5 led είναι πράσινα και σύμφωνα με τις οδηγίες είναι πλήρως φορτισμένη.
Πήρα στην εταιρεία αλλά δεν δουλεύουν σήμερα. Οπότε τζίφος η δουλειά. Και η δεύτερη που έχω σε λίγο θα αποφορτιστεί.... :( :( :( :(
Μήπως έχει κάποιος αυτό το μοντέλο να μου πει μήπως κάνω κάτι στραβά εγώ και δεν φορτίζει η μπαταρία?
Επίσης να σας πω ότι παρήγγειλα ecopure υγρά. Το tobacco rich , menthol, και virginia για αρχή απο την εταιρεία. Τα περιμένω την τρίτη το πρωί.
Αλλά με την φόρτιση τι να κάνω εγώ τώρα?
Φεύγω για δουλειά και θα μπω αργότερα να δω αν μπορείτε να με βοηθήσετε στη φόρτιση.  :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #113 στις: Απριλίου 21, 2012, 22:34 »
δυστυχως δεν ξερω να σε βοηθησω με την ταμπακιερα..απο οτι ειχα διαβασει παλιοτερα στο review του mini & more οι μπαταριες φορτιζουν μεσα στην ταμπακιερα αν φυσικα θυμαμαι σωστα.
κατα τη γνωμη μου για να μη βρεθεις χωρις ατμιστικο "ανταλλακτικο" καλο θα ηταν να εχεις εναν απλο φορτιστη ωστε να μπορεις αν χρειαστει να φορτισεις εκει μια απο τις μπαταριες αλλα να θυμασαι οτι εχουν αργη φορτιση.. τελος ως καλυτερη λυση προσωπικα θα σου προτεινα μια
ego μπαταρια με τα χιλια..θα την εχεις μηνες και παντα θα σε βγαζει ασπροπροσωπη σε δυσκολες καταστασεις.. επισης αν δουλευεις σε υπολογιστη παρε αυτη που ειναι και passthrough.
θα σωθεις..
επισης οτι απορια εχεις πλεον καλο θα ειναι να την λες μεσα στο νημα του mini & more μιας και εκει μπορουν να σε βοηθησουν περισσοτερο απο εμας..

εδω δηλαδη: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3344.0.html
επισης καλο θα ηταν να το διαβασεις ολο το νημα..μπορει καποιος να ειχε το ιδιο προβλημα με σενα και να του εχουν πει τη λυση.

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #114 στις: Απριλίου 21, 2012, 22:38 »
Αν και περασμένα μεσάνυχτα έχω τόση αγωνία για αύριο και τόσες απορίες, που δεν μπορώ να περιμένω να ξημερώσει!
Έχω ξεκοκαλλήσει το μισό φόρουμ, έχω πάρει πολλά θετικά μνμτα αλλά έχω μπερδευτεί τόσο πολύ που ειλικρινά νιώθω το λιγότερο χαζή :wall:.
Καταρχήν θέλω να σας ενημερώσω πως είναι η δεύτερη προσπάθεια μου. Την πρώτη φορά πριν μερικούς μήνες αποφάσισα να αρχίσω το ΗΤ.
Μπήκα μέσα σε ένα φαρμακείο, το είδα, ήταν τσουχτερό στην τιμή γύρω στα 80 ευρώ και κάτι χωρίς το υγρό, και το πήρα.
Μαζί πήρα και ένα υγρό χωρίς νικοτίνη, γιατί έτσι μου συνέστησε ο φαρμακοποιός.
Όλο χαρά και ανυπομονησία πήγα στο σπιτάκι μου και άρχισα να ατμίζω....
Τ Ζ Ι Φ Ο Σ με όλη την έννοια της λέξης!!!
Η γεύση έμοιαζε με βιομηχανικό απόβλητο, ξεραινόταν το στόμα μου, δεν ένιωθα τον καπνό στο λαιμό μου όπως στο ΚΤ και μετά από 10 περίπου ατμίσεις επανήλθα με περισσότερο πάθος αλλά και με πολλές τύψεις στο ΚΤ!!!
Για καλή μου τύχη ίσως άρχισα να το ψάχνω μήπως και έβρισκα εμπειρίες και άλλων συμπασχομένων μέσα στο διαδίκτυο, μήπως και έβρισκα μια άκρη στο τι ακριβώς συμβαίνει με τα ΗΤ.
Η αλήθεια είναι ότι πέρασε από το μυαλό μου αμέτρητες φορές ότι "πάλι την πάτησα ως ηλίθια καταναλώτρια!", και ωπ! έπεσα σε αυτό το φόρουμ!
Έκανα εγγραφή και άρχισα να διαβάζω τα άρθρα των ατμιστών, όσα δλδ αφορούσαν την απάντηση που έψαχνα.
Κάθε φορά που διάβαζα ήμουν όλο και πιο κοντά στην επιλογή να ξαναδοκιμάσω. Χρήματα βέβαια δεν διαθέτω για πέταμα, αλλά είπα προκειμένου να πετάξω το ρημαδοτσίγαρο θα το προσπαθήσω πάλι!
Άρχισα να ψάχνω διάφορα site που πρότειναν τα μέλη εδώ μέσα, να διαβάζω περιγραφές μοντέλων, όχι ότι πολυκαταλάβαινα και πολλά και κατάφερα να επιλέξω ένα μοντέλο.
Πρωί πρωί εχθές είχα τηλεφωνική επικοινωνία με τις κοπέλες στη nobacco, τις οποίες κατά κυριολεξία βομβάρδισα με τις ερωτήσεις και σίγουρα οι κοπέλες θα αναθεμάτισαν την ώρα και τη στιγμή για την δουλειά που κάνουν, και τι θέλει αυτή η τρελή πρωί πρωί, αλλά μπορώ να πω ότι ήταν πολύ φιλικές, εξυπηρετικές και με βοήθησαν σε κάθε απορία μου και τις ευχαριστώ πολύ για αυτό και από εδώ μέσα.
Η επιλογή μου ήταν η εξής:
1) NOBACCO Mini & More V1
2) NOBACCO Μπαταρία Mini & More ΑΣΗΜΙ
3) NOBACCO Mini & More 5 Τεμ. (ατμοποιητής+φίλτρο) ΑΣΗΜΙ
4) E-Liquid 20ml (Υγρό γεμίσματος Φίλτρων) - RY2 (ΚΑΠΝΟΣ) αντί του camel καπνού και χαρτάκια γλυκόριζας
5) E-liquid Enjuice 10ml (Υγρό γεμίσματος Φίλτρων) - Chocolate Coffee Caramel Premium, έτσι για να αρχίσω να δοκιμάζω γεύσεις

Δεν ξέρω αν η επιλογή μου ήταν σωστή. Για μένα όμως είχε και έχει μεγάλη σημασία και το design του ΗΤ. Δεν μου άρεσε το προηγούμενο που ήταν βαρύ και χοντροκομένο. Αν κάποιος το χρησιμοποιεί ή το έχει χρησιμοποιήσει θα ήθελα να μου πει τι να προσέχω και ποια είναι τα ελλατώματά του, γιατί με την προηγούμενη μάρκα που πήρα δεν βρήκα άκρη. Το site ήταν ανενεργό κα ανημέρωτο και εγώ δεν ξέρω από πότε...
Επίσης δεν ξέρω αν φάνηκα σπάταλη με το να πάρω και δεύτερη μπαταρία, αλλά όπως μου εξήγησε η κοπέλα καλό θα ήταν αφού το πήρα απόφαση να το ξεκινήσω. Το σετ με τα cartomizer ήταν δική μου η επιλογή, γιατί φοβήθηκα έτσι αρχάρια που είμαι μην κάνω καμμιά ζημιά και μείνω από cartomiser.
Ψιλομπερδεύτηκα λίγο με τον τρόπο του γεμίσματος, αλλά πιστεύω ότι είναι και θέμα εμπειρίας στην τελική.
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να δοκιμάσω και άλλες γεύσεις, όχι απαραίτητα της ίδιας εταιρείας, αλλά κάποιας άλλης.
Εδώ κλείνω γιατί σας έχω τρελάνει με την πολυλογία μου. Ένεκα της αναμονής μάλλον και μη μπορώντας να κλείσω μάτι από την αγωνία μου, ξέσπασα εδώ μέσα!!!
Καληνύχτα και καλό ξημέρωμα να έχετε!

Μαρακι, πάρε ενα lavatube με 40 ευρω απο το cleverstore, βάλτου επανω εναν 510HV ατμοποιητή (στον οποιο θα μπορεις να δοκιμασεις με dripping οσες γευσεις θες), στούμπωσέ τον RY4 Ecocig και ανεβασε τα βόλτ στα 5.5.  Αν δεν σε ικανοποιησει ουτε αυτο τοτε δυσκολα θα βρεις κατι να σε ικανοποιει...  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος tux

  • **
  • 194
  • Ανενεργός / Διεγραμμένος λογαριασμός (tux)
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #115 στις: Απριλίου 21, 2012, 22:45 »
Η αλήθεια με το mini lava tube είναι ότι είμαι για πρώτη φορά 100% ικανοποιημένος. Παρόλα αυτά το Μαράκι είναι κάπως αγχωμένη με τη χρήση σε δημόσιο χώρο και μόνο λόγω αυτού δε θα το πρότεινα(εκτός εάν το έχει για το σπίτι).

Σε έξοδο μου χτες σε μαγαζί, πραγματικά βαρέθηκα να ασχολούνται όλοι με το lava tube μου και να μου κάνουν πλάκα για το πόσο ογκώδες είναι, για την ομοιότητά του με προιόντα...σεξουαλικής ικανοποίησης κλπ, κάτι που εμένα βέβαια ποσώς με απασχολεί, αλλά φαίνεται να απασχολεί το Μαράκι :))

Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #116 στις: Απριλίου 21, 2012, 22:46 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #117 στις: Απριλίου 21, 2012, 22:49 »
Μην τους ακουτε παιδια, απλα ζηλευουν γιατι το δικο τους,το μικρό καταφερνει και χωράει μεσα 4000 ουσιες απο τις οποιες οι 40+ αποδεδειγμενα καρκινογονες... :yes:
προσωπικα αν το η.τ. ειχε σχημα ναργιλέ με δυο λουλάδες και ύψος 1.4 μετρα δεν θα με ενοιαζε καθολου, θα τον επαιρνα παραμάσχαλα και θα άτμιζα παντού... 8)

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #118 στις: Απριλίου 21, 2012, 22:56 »
κατα τη γνωμη μου για να μη βρεθεις χωρις ατμιστικο "ανταλλακτικο" καλο θα ηταν να εχεις εναν απλο φορτιστη ωστε να μπορεις αν χρειαστει να φορτισεις εκει μια απο τις μπαταριες αλλα να θυμασαι οτι εχουν αργη φορτιση.. τελος ως καλυτερη λυση προσωπικα θα σου προτεινα μια
ego μπαταρια με τα χιλια..
:thumpup: :thumpup:

Συμφωνώ απόλυτα, και θα συμπληρώσω και έναν δεύτερο ατμοποιητή, ώστε ότι στραβή κι αν σου κάτσει, να μην βρείς την "αφορμή" για να καπνίσεις! :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η δεύτερη προσπάθειά μου να κόψω το ΚΤ!
« Απάντηση #119 στις: Απριλίου 21, 2012, 23:08 »
Μην τους ακουτε παιδια, απλα ζηλευουν γιατι το δικο τους,το μικρό καταφερνει και χωράει μεσα 4000 ουσιες απο τις οποιες οι 40+ αποδεδειγμενα καρκινογονες... :yes:
προσωπικα αν το η.τ. ειχε σχημα ναργιλέ με δυο λουλάδες και ύψος 1.4 μετρα δεν θα με ενοιαζε καθολου, θα τον επαιρνα παραμάσχαλα και θα άτμιζα παντού... 8)
ναι αλλά ειπαμε. η κοπέλα θελει κάτι διακριτικό....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115910 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824375 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507391 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8939 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154776 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568783 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243882 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294187 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1760 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762775 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4018 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem