vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

72 επισκέπτες, 4 χρήστες
Barbapaidi, NikolaosKZ, treloneritis, antiklitos140

Twitter

Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #285 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 19:09 »
Οκ συμφωνουμε Big.
Με τις προκλητικες συμπεριφορες τυπου πεταω το ντουμανι μου στα μουτρα της κοπελας που κανει ταμειο - κατι που εχω δει - και αφου δεν υπαρχει νομος που να λεει τζιζ - κλασε μου, διαφωνω. Με το επιχειρημα - Μα δεν της κανει κακο - ειναι αβλαβες - ειναι αστοιχειωτη - δεν θελει κοπο θελει τροπο, διαφωνω.
Διαφωνώ κι εγώ με αυτά, κάθετα, οριζόντια και απόλυτα Silas.
Αλλά εμείς οι "επαναστάτες ατμιστές" δεν έχουμε εκφράσει καμία συμπάθεια για τέτοια φαινόμενα.  :)
Το να θεωρείς πως έχεις κι εσύ δικαιώματα που αξίζει να υπερασπίσεις δεν σημαίνει χυδαία συμπεριφορά.
Αν συμφωνείς και σε αυτό, συμφωνούμε σε όλα.

Αποσυνδεδεμένος Alxhmisths

  • ****
  • 1019
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #286 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 19:26 »
Καλά εσείς έχετε ρίξει κάτι σεντόνια που προσπαθώ να τα παρακολουθήσω και πάντα καταλήγω στο ότι: Η ευγένεια είναι πρωταρχικός ρόλος σωστά;

Το θέμα είναι ποιος πρέπει να είναι ο ευγενικός;
Αυτός που ενοχλείτε ή αυτός που αφελέστατα (?) ενοχλεί…

Δηλαδή γιατί εγώ να είμαι ο στόκος που θέλω να ατμίζω  και όχι ο άλλος που δεν έχει ίχνος ευγένειας και ορμάει να με κατασπαράξει; (Εεεεε τσοπάνη μάζεψε το φουγάρο)
Είπα-Είπαν-Είπαμε να μας φερθούν ευγενικά να είμαστε άξιοι του λόγου, όχι όμως να μας επιβληθούν..

Και γω προσπαθώ να μην κάνω ντουμάνια σε κλειστούς χώρους αλλά όταν δεν υπάρχει μια αίσθηση σεβασμού προς εμένα γιατί να σεβαστό εγώ;

Ναι ακούγεται εγωιστικό και ναι είμαι εγωιστής.

Να κάνω μια ερώτηση όμως εγώ είμαι Μ@λ... Που πηγαίνω και χτυπάω τον ώμο διακριτικά για ό,τι (έβαλα κόμμα το είδες hippιe) με ενοχλεί;
Δηλαδή όταν καταχέζουν τα σκυλιά από τις κυράδες τον τόπο είμαι ενοχλητικός που πάω και τους πετάω τη σακούλα στη μούρη; Αφού εγώ θα πατήσω τα γ@μ..σκ@τ@.
Σε ενοχλώ πες μου το ρε άνθρωπε, με τρόπο, ευγενικά, χαμογέλα, πες μια π@π..ρι@ να ευθυμήσουμε.
Για να κρατάω αυτό το ματζαφλάρι στο χέρι μου και να με βλέπεις να κάνω συννεφάκια όλο χαρά δεν το κάνω για να δείξω ότι ξέρω να φτιάχνω sub coil αλλά γιατί κάπου πρέπει να ξεστρεσαριστο.

Ναι είμαι αρνητικός με τους επιδειξίες αλλά και σε αυτούς αν πεις συγγνώμη κύριε, όμορφε, παιδαρά ξέρω γω πως θα τον αποκαλέσεις, μπορείς να πάρεις το δαχτυλάκι σου από το μαγικό κουμπί; Ε δε νομίζω να σου πει κάνεις όχι. Αν σου πει τράβα τον μια φωτό και ανέβασε την εδώ, τα υπόλοιπα άστα σε μας..

Αποσυνδεδεμένος Gatilaras

  • **
  • 230
  • Φύλο: Άντρας
  • Που πας ρε γιδα μες την καταιγιδα χωρις μπλοκε?
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #287 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 20:07 »
Εγω θα σταθω σε ένα με την σοβαροτητα που με διακρινει σαν ανθρωπο ( το λεω γιατί αν συναντηθούμε ποτε θα σας γκρεμισω τα όνειρα περι σοβαροτητας) ολα καλα κ ωραία και οι τσαμπουκαδες και τα στριφτα και τα sub coil κλπ κλπ, εγω όμως 2 πράγματα δεν κατάλαβα. 1.Γιατι το να είσαι ατμιστης σε κατατάσσει σε αλλη κατηγορία περαν το σχετικα ελεύθερου ανθρωπου και 2. Με ντριπερ δεν κυκλοφορεί κανενας εξω ε???  :-P

Υ. Γ. Ηρεμηστε ρεεεε

Αποσυνδεδεμένος bendersteed

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #288 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 21:02 »
Μόνιμα κυκλοφορώ με dripper και ατμίζω παντού, ακόμα δεν μου έχει κάνει κάποιος παρατήρηση. Βέβαια συνήθως σε μετρό και λεωφορεία είμαι πολύ διακριτικός και προσπαθώ να βγάζω ελάχιστο ντουμάνι. Ότι υπάρχουν διάφοροι περίεργοι υπάρχουν και αυτό αφορά και σε άλλα θέματα.
Για να πω την αλήθεια περισσότερες φορές με έχουν προσεγγίσει καπνιστές με ερωτήσεις του τύπου "κάνει δουλειά αυτό ρε φίλε;" ή "πόσο σου κοστίζει;" κλπ παρά να νιώθω ότι έχω ενοχλήσει κάποιον και προσωπικά δεν έχω δει και ενοχλητικό ατμιστή σε μαγαζιά στα οποία συχνάζω, πάρα μόνο μια φορά που ένας πιτσιρικάς με κάποιον sub-ohm ατμοποιητή είχε ντουμανιάσει τόσο πολύ μια καφετέρια που μια κυρία ρωτούσε αν είχαμε πιάσει φωτιά.
Με μια ευγενική παρατήρηση που έκανε στο νεαρό ένας κύριος αυτός αμέσως σταμάτησε να φτιάχνει τα τεράστια σύννεφα του.
Γενικά πιστεύω πως και οι δυο μεριές αν είναι ευγενικές δεν υπάρχει πρόβλημα. Τώρα αν κάποιος από τους δυο θέλει να προκαλέσει ντε και καλά καβγά ε τότε δεν υπάρχει λύση.

Αποσυνδεδεμένος apagogeas

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
    • My software
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #289 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 11:17 »
Παράθεση
Βέβαια συνήθως σε μετρό και λεωφορεία είμαι πολύ διακριτικός και προσπαθώ να βγάζω ελάχιστο ντουμάνι.
Αυτό πχ δε θα το επικροτούσα σε τέτοιο κλειστό χώρο, άσχετα αν με έπαιρνε κανείς χαμπάρι ή όχι ή αν είναι χιλιάδες φορές λιγότερο επιβλαβές από το κάπνισμα και το ότι δεν υπάρχει επίπτωση από τον εκπνεόμενο ατμό. Δύο βασικοί λόγοι, 1) δείχνουμε ότι δε μπορούμε να κρατηθούμε, θύματα της εξάρτησής μας 2) κάποιες γεύσεις ενοχλούνε, η γυναίκα μου πχ δεν αντέχει τον ατμό μιας συγκεκριμένης γεύσης που κάνω, την ενοχλεί της βρωμάει αλλά εμένα μου αρέσει. Σίγουρα θα υπάρχουν τέτοιοι και σε κλειστούς χώρους, άρα θα ενοχλούνται ως ένα σημείο με κάποιους συνδυασμούς γεύσεων/βάσεων ή οτιδήποτε.
Με τα μέχρι στιγμής ιατρικά δεδομένα λογικά θα πρέπει να μπορούμε να ατμίζουμε παντού, δεν είναι όμως θέμα περιορισμών αλλά νοοτροπίας. Όπως δε θα την αμολούσα  :-[ :o :hmmm: :)) στα μουλωχτά μέσα σε ένα λεωφορείο, που είναι μεν ακίνδυνο αλλά κάποιος σίγουρα θα το προσέξει ίσως και αρκετοί, και εικάζω ότι δε θα πανηγυρίζουν για το θεσπέσιο φυσικό αρωματισμό του κλειστού χώρου, με τον ίδιο τρόπο δε θα ήθελα να ενοχλήσω κάποιον που αναγκαστικά είναι στον ίδιο χώρο μαζί μου και ενδέχεται να ενοχληθεί με κάποια μυρωδιά του ατμού. Όπως και να το κάνουμε, δε βλέπουμε ένα σύννεφο ατμού και ορμάμε να το μυρίσουμε!

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #290 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 22:36 »
Λοιπόν, για την αποκατάσταση της αλήθειας από μέρους μου.
Ρώτησα προϊσταμένη τμήματος υγιεινής και υπεύθυνη συνεργείου ελέγχων.
Μου είπε ότι δεν υπάρχει σχετικός νόμος που απαγορεύει το η.τ. αλλά σε ερώτηση της στους αρμόδιους της είπαν ότι απαγορεύεται το η.τ. που περιέχει νικοτίνη   :tongue_smilie:
Κοινώς, πιασ' τ' αβγό και κούρευτο  :idiot1:
@hippie.killer συγγνώμη που σου έγινα κουραστικός, δεν ήταν στις προθέσεις μου  :)

Αποσυνδεδεμένος hippie.killer

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #291 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 12:42 »
Συγχωρεμένος αλλά να μην ξαναγίνει :tongue_smilie:

Πού είναι αυτός που είπε ότι απαγορεύεται να πάω να του ρίξω ένα πηχτό ντουμάνι στη μάπα, να δω μία κάτι που θέλω; 8)

Αποσυνδεδεμένος Psycho

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #292 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 12:54 »
Εγώ με τη σειρά μου δεν ατμίζω σε μεσα μαζικής μεταφοράς λόγο σεβασμού στους γυρο μου που θα αναγκζόντουσαν να εχουν ενα ντουμανι στο προσωπο τους.                                                                                                                                                                                                                   Και ατμίζω σε καφέ-μπαρ, στο σπίτι μου κτλπ..

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #293 στις: Μαρτίου 08, 2016, 19:39 »
Ατμιζω μεσα στο καταστημα που δουλευω,οταν δεν εχω πελατες ( πολυ συχνό φαινομενο τωρα τελευταια οι πελατες εννοώ)Οταν μπαινει κοσμος μεσα με ρωταει τι ωραια που μυριζει και πιο αρωματικο χoρου χρησιμοποιώ! Συνήθως ατμιζω το eden.

Αποσυνδεδεμένος Ντάφυς

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #294 στις: Μαρτίου 08, 2016, 20:28 »
Διατιρώ καταστημα ,ταβέρνα ,και όταν έρχοντε για έλενχο στον νόμο του καπνίσματος ατμίζω στο φούλ ,παράβαση γράφουν 0 ,οπότε όποιος σας πει απαγορεύτε ,κάντε τον κινέζο ,και ζητίστε τον νόμο που το στιρίζει αυτό.Σε νοσοκομείο ,στον διαδρομο ,ατμισμα κανονικά ,πιο διακριτικό το ντουμάνι,δεν άνοιξε στόμα απο κανένα ,μόνο βλέματα απο τον ξένο γαλαξία ¨Αρη.Τράπεζα  το ίδιο ,εφορία το ίδιο! :laugh1: :bye:

spyros1

Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #295 στις: Μαρτίου 09, 2016, 08:50 »
Kαλημέρα.
Εγω παιδια αποφεύγω τις πιθανότητες να βρεθώ σε αντιπαράθεση με κάποιον και να προσπαθώ να του εξηγήσω το πως και το γιατί.
Για μένα είναι αρκετά ψυχοφθόρο αυτό το τελευταίο.
Συνήθως αυτος που θα σου ζητήσει το λόγο θα είναι:

α) Άσχετος

β) Αρωστοφοβικός

γ) Ιδιότροπος

δ) Περίεργος

ε) Καθως πρέπει....

ζ) Ξερόλας
κ.λ.π.
Άντε  τώρα σε έναν τέτοιο τύπο να βάλεις μυαλό...Τι να του εξηγήσεις ή μάλλον τι να του πρωτοεξηγήσεις. Αυτός ζει στο δικό του κόσμο.Δεν σε φτανουν 2 δρομολόγια στο λεωφορείο και  2 8άωρα αποκλειστικής  νοσοκομείο...
Και πάλι δεν θα καταλάβει.. Μπορεί να σου λέει  μετά απο όσα του πεις ναι ,ναι προκειμένου να σε αποφύγει και να γλυτώσει την κατα αυτόν κατηχησή σου.
Γνώμη δεν θα αλλάξει γιατί δεν θέλει.

Εδώ μου 'χει τύχει να ατμίζω στο δρόμο περπατώντας και κάποιος που έρχετε απο την  αντίθετη κατέυθυνση να διώχνει τον ατμο για να μην τον "φάει" προκειμένου να περάσει...

Οχι δεν είναι μόνο μεγάλοι άνθρωποι, είναι και μικρής ηλικίας αυτοί που συμπεριφέρονται έτσι και σε κοιτάζουν σαν μ....κα....
Βέβαια εδώ είναι επαρχία εκεί στην προτέυουσα είναι πιο μαζεμένοι γιατί δεν ξέρουν σε ποιόν θα πέσουν και το άγνωστο τους φοβίζει λιγο και

μαζεύονται. :D


« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2016, 09:05 από spyros1 »

Αποσυνδεδεμένος leontamp

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #296 στις: Μαρτίου 09, 2016, 12:41 »
Eγώ πάλι επιδιώκω να συ,περιφέρομαι όπως όταν ήμουν με το ΚΤ.
Ατμίζω κανονικά σε ανοιχτό χώρο, απλά όταν υπάρχει κόσμος δίπλα  μου, π.χ σε μια στάση, προσπαθώ να μη πετάω τα ντουμάνια κατά πάνω τους...
Το ίδιο και σε καφετέριες και γενικά σε χώρους αναψυχής...Εκτός από το καφέ που συχνάζω, που με έχουν μάθει όλοι,  παντού προσπαθώ να είμαι όσο διακριτικός μπορώ.Να πέρνω τη νικοτίνη μου χωρίς να γίνομαι ενοχλητικός.Γιατί για κάποιον που δεν καπνίζει/ατμίζει μπορεί να γίνει ενοχλητικό ακόμα κι αν μυρίζει βανίλια ή φράουλα ο χώρος...
Γενικά εκνευρίζομαι με τύπους που σε χώρους όπως νοσοκομεία, κινηματογράφους κτλ ατμίζουν χωρίς να υπάρχει αύριο και σκοτεινιάζει ο τόπος από τα ντουμάνια.
Εντάξει δεν υπάρχει νόμος να το απαγορεύει ακόμα το καταλάβαμε.Αλλά κι εσύ ρε φίλε δε βοηθάς να παραμείνει έτσι το πράμα.
Θες τη τζούρα/νικοτίνη σου την ώρα της ταινίας;Ρούφα μια διακριτική, όσο μπορείς ρε φιλαράκι, αλλά μη βγάλεις όλο τον ατμό σα Πασάς στα Γιάννενα και κρύβεις την οθόνη στον πίσω σου...(Αληθινό περιστατικό την προηγούμενη βδομάδα...)

Αποσυνδεδεμένος savvas1350

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #297 στις: Μαρτίου 11, 2016, 19:59 »
Ατμίζω μόνο σπίτι και όσο το δυνατόν λιγότερο έξω.Ευτυχώς δεν είμαι φαν των ντουμανιών(μόνο σπίτι κι αυτό όποτε μου την βαρέσει) οπότε και η παρουσία μου είναι διακριτικότατη ;D

Αποσυνδεδεμένος lemon3

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #298 στις: Μαρτίου 13, 2016, 09:51 »
Πίστευα ότι λόγω διακριτικότητας δεν θα είχα ποτέ θέμα με παράπονα ώστε να γράψω στο παρόν θέμα αλλά έλα που έκατσε...

Πριν λίγες μέρες πάω σε μπαράκι εδώ στην μικρή επαρχιακή πόλη που μένω, κάθομαι στο μπαρ. Παραγγέλνω τα ποτάκια μου, γύρω στα 15 άτομα στο μπαρ συν τα τραπεζάκια, ζήτημα να μην κάπνιζαν οι 2-3. Σετάπ bellus και cuboid, 20w, τίποτα εξωπραγματικό. Νορμάλ ντουμάνι που είτε το φυσάω είτε προς τα κάτω, είτε προς τα πάνω προσέχοντας να μη ντουμανιάζω το σύμπαν. Οι καπνιστές λόγω του μικρότερου οπτικού όγκου του σύννεφου που βγάζουν κλασσικά το φυσάν όπου να'ναι. Μία πελάτης μάλιστα με έχει φλομώσει καθώς κάθεται δίπλα αλλά δε βαριέσαι, μπαρ είναι, ας μη γίνω μυστήριος.

Εκεί πέρα που ατμίζω και πίνω ανέμελος βλέπω τη μπαργούμαν (η αποία το έστριβε ανά τακτά διαστήματα το τσιγαράκι της) να κάνει κάτι αεροπλανικά κάθε φορά που εκπνέω ατμό. Σημειωτέον όχι προς το μέρος της, αλλά με τα ρεύματα του αέρα πήγαινε κατά περιόδους λίγο και προς το μέρος της, 2 μέτρα μακριά. Δεν έδωσα σημασία, αλλά λίγο πριν πληρώσω να φύγω τη βλέπω να κάνει και γκριμάτσα. Ααα, λέω κάτσε να ρωτήσω:
-κοπελιά υπάρχει κάποιο πρόβλημα;
-Ναι μου λέει, με ντουμάνιασες με αυτό το πράγμα, μη το φυσάς κατά δω
-Δεν το φυσάω, το παίρνει ο αέρας. Τέσπα, θα προτιμούσες να μυρίζεις κανένα πούρο ΝΑ με το συμπάθειο :tongue_smilie: :))
-....(το βλέμμα της αγελάδας)

Μετά έκανε ότι δεν με άκουγε :))

Πληρώνω (0 φιλοδώρημα :tongue_smilie:) , πάω στο αφεντικό να ζητήσω εξηγήσεις για τη συμπεριφορά της μπαργουμάνας, αλλά ήταν ζάντα. Και το φιλαράκι του που πίνανε μαζί  (επίσης ζάντα) υπερασπίστηκε την κοπέλα σε μάλλον έντονο ύφος, οπότε επέλεξα να μην το συνεχίσω, μην ψάχνω να βγάλω άκρη με τους σουρωμένους.

Ξαναπήγα αλλά δεν έκατσα στο μπαρ, για να μην έχουμε πάλι τα ίδια.

Φιλαράκι που καθόταν παραδίπλα και είναι πιό γνώστης του μαγαζιού, μου είπε μεταξύ αστείου και σοβαρού ότι μάλλον παρεξηγήθηκε γιατί έκανα λίγο παιχνίδι με την (πολύ πιο γλυκιά) συνάδελφό της, μυστήρια όντα οι γυναίκες :))

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Άτμισμα σε κλειστούς δημόσιους χώρους.
« Απάντηση #299 στις: Μαρτίου 13, 2016, 15:14 »
Να πω και εγώ την άποψή μου στο θέμα .προσπαθώ να είμαι όσο διακριτικός γίνεται και να μην ενοχλώ όταν είμαι έξω .λόγω των πνευμονικων και των αέρατων ατμοποιητων που έχω πολλές φορές σε καφετέρια προτιμώ να μην ατμισω για 3 ώρες πάρα να βγάζω σύννεφα και να ενοχλώ .Ναι μπορεί να μυρίζει ωραία κλπ αλλά δεν θέλω να ενοχλώ αυτούς που δεν ατμιζουν ούτε καπνίζουν. Έχω κράξει φιλαράκι μου που πήγαμε για καφέ και το ντουμανιασε και ας του είπα ότι δεν έχει καλό εξαερισμό εγώ δεν έκανα ούτε τζούρα .τον έχω κράξει επίσης όταν έκανε στο αστικό και είχε κόσμο μέσα .γενικά σε τέτοιες περιπτώσεις είμαι πολύ τυπικός δεν θέλω να δίνω δικαίωμα το πιο κακό που έχω κάνει είναι στο κτελ σε 2 ώρες ταξίδι που έκανα δύο τρεις τζούρες στα κρυφά εκπνεοντας ελάχιστο ατμό .τα βράδια όμως στα μπαρ που γίνεται το έλα να δεις από την κάπνα δεν έχω κανένα πρόβλημα ,κανονικές τζούρες και ο ατμός προς τα πάνω .

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116881 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825058 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508075 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9062 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155132 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569213 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244252 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294642 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1904 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763173 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1241 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4136 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem