vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

110 επισκέπτες, 6 χρήστες
chrismet, Ribot, Olga68, mathimatikos1966, bloodlessz, chkontog

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #345 στις: Ιουνίου 15, 2011, 14:37 »
Η κυρία κοκκίνισε, κατέβασε το κεφάλι, μουρμούρισε ένα "χίλια συγνώμη δεν το ήξερα" και έφυγε.

Geraki το
Χίλια συγνώμη δεν το ήξερα.....

ήταν για το άσμα σου.....  :laugh1:

ή για την συσκευή....  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #346 στις: Ιουνίου 15, 2011, 15:13 »
Μετά από μια δύσκολη μέρα στα Δικαστήρια(Λ.Αλεξάνδρας),
και μετά από την 2η αναβολή της Δίκης (τα νεύρα μου) :angry_orange: :angry_orange:
έκανα χάζι τον κόσμο εντός του Εφετείου που με κοίταγε να ατμίζω με το καλούδι μου :))
Τι μάρτυρες,τι δικηγόροι,τι κατηγορούμενοι....  :D :D :D
  to εχω ζησει και εγω στα δικαστηρια  εχει πολυ γελιο , οι αστυνομικοι που ηταν στο ισογειο να δεις πως κοιτουσαν

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #347 στις: Ιουνίου 15, 2011, 15:15 »
Καλόοοο... :thumpup:

Πέρσυ το καλοκαίρι ήμουν στην παραλία που πηγαίνω οικογενειακά, και λίγο πολύ οι οικογένειες γνωριζόμαστε οπτικά μεταξύ μας.
Σε κάποια φάση ενώ βγαίνω από την θάλασσα και κάθομαι στο καρεκλάκι μου...
έρχεται μια δεσποινίς ετών 39 και μου ζητά φωτιά για να ανάψει ένα τσιγάρο.
Τις λέω δεν έχω αναπτήρα-δεν καπνίζω, και φεύγει.
Μετά από λίγο και αφού στέγνωσα, παίρνω το eGo μου και αρχίζω τα ατμοντουμάνια... :thumpup: :thumpup:
Σε κάποια φάση βλέπω την δεσποινίς ετών 39 να με κοιτά με ένα ύφος.... με ένα βλέμα...
που σίγουρα μέσα της θα έλεγε......
-Τον παλιάνθρωπο ...... δεν μου έδωσε φωτιά που του ζήτησα...... :angry_orange: :angry_orange:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΗΣ!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #348 στις: Ιουνίου 15, 2011, 15:16 »
  to εχω ζησει και εγω στα δικαστηρια  εχει πολυ γελιο , οι αστυνομικοι που ηταν στο ισογειο να δεις πως κοιτουσαν

To είδα αυτό.... χαχαχαχα,
αν είχα 5 κουτιά θα τα πούλαγα....χαχαχαχαχα :laugh1:

Akis    -για κάνε.. για κάνε ... μου έλεγαν, για κάνε λίγο..... :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 15, 2011, 15:52 από fotis67 »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #349 στις: Ιουνίου 15, 2011, 15:17 »
Γύρναγα το Πάσχα από Κρήτη και στο καράβι είχα κάτσει με τα παιδιά στα αεροπορικά καθίσματα και όπως είναι λογικά είχα βγάλει το ego και άτμιζα κανονικά.
Κάποια στιγμή βλέπω μια κυρία να περνάει από το διάδρομο και να κοιτάει δεξιά-αριστερά σα να έψαχνε κάτι.  Αφού πέρασε 2-3 φορές όλο το διάδρομο σταμάτησε δίπλα μου και με ρώτησε.
- Συγνώμη καπνίζεται;
- Όχι απαντάω.
- Είδα καπνό και υπέθεσα ότι καπνίζεται.
Παίρνω ένα απορημένο ύφος και βγάζοντας το ego από την τσέπη της λέω:
- Ξέρετε...είναι συσκευή για το άσθμα μου.
Η κυρία κοκκίνισε, κατέβασε το κεφάλι, μουρμούρισε ένα "χίλια συγνώμη δεν το ήξερα" και έφυγε.
ειλικρινα με εχετε κανει να πεσω κατω εσυ κ ο fotis 67!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:  Τι ασθμα παιδακι μου??????  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #350 στις: Ιουνίου 15, 2011, 15:19 »
ειλικρινα με εχετε κανει να πεσω κατω εσυ κ ο fotis 67!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:  Τι ασθμα παιδακι μου??????  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
:thumpup: :laugh1: :laugh1: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #351 στις: Ιουνίου 15, 2011, 15:27 »
:thumpup: :laugh1: :laugh1: :thumpup:
Μα φανταζεσαι την καημενη την κυρια? να παει σε κανεναν γιατρο κ να ρωταει πως λεγεται η νεα συσκευη που ειδε για το ασθμα???????  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #352 στις: Ιουνίου 15, 2011, 15:49 »
Μα φανταζεσαι την καημενη την κυρια? να παει σε κανεναν γιατρο κ να ρωταει πως λεγεται η νεα συσκευη που ειδε για το ασθμα???????  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

ελα ντε...... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 977
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #353 στις: Ιουνίου 15, 2011, 16:11 »
Με αυτόν τον τρόπο όμως γλιτώνεις όλες τις εξηγήσεις.
Και αν η άλλη είναι λογικός άνθρωπος και συζητήσιμη μπορεί να βγάλεις άκρη...αν όμως είναι καμιά ξινή γεροντοκόρη τι κάνεις;

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #354 στις: Ιουνίου 15, 2011, 17:17 »
Με αυτόν τον τρόπο όμως γλιτώνεις όλες τις εξηγήσεις.
Και αν η άλλη είναι λογικός άνθρωπος και συζητήσιμη μπορεί να βγάλεις άκρη...αν όμως είναι καμιά ξινή γεροντοκόρη τι κάνεις;

Δεσποινίς ετών 39 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #355 στις: Ιουνίου 16, 2011, 09:35 »
Με αυτόν τον τρόπο όμως γλιτώνεις όλες τις εξηγήσεις.
Και αν η άλλη είναι λογικός άνθρωπος και συζητήσιμη μπορεί να βγάλεις άκρη...αν όμως είναι καμιά ξινή γεροντοκόρη τι κάνεις;
  :hmmm: :hmmm: ειπες ξινη γεροντοκορη????  :hmmm: :hmmm:αν ηταν ετσι τοτε σε καταλαβαινω.... :laugh1: :laugh1: :laugh1: Εγω παντος αν με ρωτησει κανεις θα του πω οτι ειναι το ατμοπλοιο μου κ να μην με ενοχλει με αλλες ερωτησεις γιατι μετραω τα καραβια μου....... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος pontmarley

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #356 στις: Ιουνίου 16, 2011, 11:32 »
Παιδιά εμένα μου είχε τύχει μια φορά μια ξινή και το καταευχαριστήθηκα. Ήμουν Σαλόνικα σε ένα εμπορικό κέντρο κι είχα πάρει ένα καφεδάκι απ' τα (ΚΛ)EVEREST και καθόμουν σε ένα τραπεζάκι κι όπως ήταν λογικό έβγαλα το Η.Τ. (τότε είχα ακόμα το Blackline) κι άρχισα να ατμίζω μανιωδώς γιατί είχα ώρα να το πιάσω στα χέρια. Η πλάκα είναι ότι πάνω στο τραπεζάκι είχε το κλασσικό ταμπελάκι "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ". Μετά από 1-2 λεπτά βλέπω μια κυρία που ήταν υπεύθυνη εκείνη του ορόφου να διακόπτει τη συζήτηση της με τον Σεκιουριτά και να έρχεται προς το μέρος μου σαν τσατισμένη. Λέω ωραία, θα γελάσουμε! 8) Μου λέει επιτακτικά και κουνώντας μου το δάχτυλο (δειχνοντας μου "ΟΧΙ", λες και είναι η δασκάλα και γω το 8χρονο):"Απαγορεύεται το κάπνισμα!". Της απαντάω εντελώς χαλαρός και παίρνοντας τζούρα:"Το ξέρω....αλλά δεν καπνίζω.....ΑΤΜΙΖΩ....είναι Η.Τ.!". Πιο ξενερωμένη φάτσα δε θα μπορούσει να χει πάρει παιδιά. Λες και της χάλασα την επίπληξη, που δεν κάπνιζα.  :)) :)) :)) Μέτα πήγε στο Σεκιουριτά και του διηγούταν το περιστατικό και το κατάλαβα αυτό γιατί με κοιτούσαν επίμονα και οι δυο (η κυρία με κοιτούσε με μίσος κι ο άλλος με απορία :tongue_smilie:), καθώς άτμιζα. Α ρε, που να μουν με κανα eGo-T με τη 1000αρα την μπαταρία. :tongue_smilie: :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #357 στις: Ιουνίου 16, 2011, 13:33 »
Εάν έχεις μικρό η.τ., η καλύτερη εκδίκηση είναι να πάρεις μία τζούρα και μετά να το σβήσεις πάνω της!!!!
Εκεί, παθαίνει καρδιακή ο άλλος και εάν δεν πάθει, προσθέτεις: ηλεκτρονικό είναι !!!!!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #358 στις: Ιουνίου 16, 2011, 13:39 »
Εάν έχεις μικρό η.τ., η καλύτερη εκδίκηση είναι να πάρεις μία τζούρα και μετά να το σβήσεις πάνω της!!!!
Εκεί, παθαίνει καρδιακή ο άλλος και εάν δεν πάθει, προσθέτεις: ηλεκτρονικό είναι !!!!!
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #359 στις: Ιουνίου 16, 2011, 14:08 »
Εάν έχεις μικρό η.τ., η καλύτερη εκδίκηση είναι να πάρεις μία τζούρα και μετά να το σβήσεις πάνω της!!!!
Εκεί, παθαίνει καρδιακή ο άλλος και εάν δεν πάθει, προσθέτεις: ηλεκτρονικό είναι !!!!!

Το χω κάνει...με το R-EVO...
Πολύ γέλιο...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8829 1115140 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 07:09
από chkontog
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 823838 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506895 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8870 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154503 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568451 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243541 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293879 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1670 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762522 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1055 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3966 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem