vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

84 επισκέπτες, 2 χρήστες
Sergios, Aspirecigs

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #525 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 17:25 »
εγω εχω βαρεθει να εξηγω και απλα δεν απανταω,βασικα κανω πως δεν ακουω,δεν εχω καμμια ορεξη να εξηγω στον καθε ηλιθιο πως και γιατι...δεν πανε να κοψουν τον λαιμο τους,απλα αδιαφορω

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #526 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 18:54 »
Αν μου πουν για μπαταρια που μπορει να σκασει θα τους πω οτι το εχω παρει και το ετοιμαζω για το βραδυ της αναστασης! Τραβας δυο τζουρες και μετα το κρατας ψηλα και γεμιζεις τον ουρανο χρωματα!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #527 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 14:33 »
Ουουουουφφφφ, ατέλειωτο το θέμα, μου βγήκε το μάτι στο διάβασμα και έκανα και κοιλιακούς από τα γέλια, ιδιαίτερα με την ατάκα της Dark Angel με τον Παπά και το μαστίγιο!!!

Ατμίζω 43 μέρες με τη σημερινή και δημοσίως από την 1η στιγμή. Έχω δώσει άπειρες διαλέξεις και έχω ανεβάσει σημαντικά το τζίρο του τοπικού καταστήματος, είτε με τις αγορές μου, είτε με πελάτες που τους στέλνω.
Προσωπικά δεν έχω συναντήσει ιδιαίτερο θέμα με το δημόσιο άτμισμα, εκτός της καραμέλας των τελευταίων ημερών με την έκρηξη μπαταρίας. Την αντιμετώπισα ως εξής:
Παίζοντας μπριτζ στον τοπικό όμιλο, όπου και απαγορεύεται το κάπνισμα εν ώρα παιχνιδιού από το 2001, με αντίπαλο Έλληνα θεριακλή(καπνίζει και την παλιά μου μάρκα!), σε ώρα σκέψης και περισυλλογής έχω ξεσκίσει το ego-C μου ντουμανιάζοντας τον τόπο. Μου λέει ο αντίπαλος "δεν το παίρνεις από δω μην πάμε όλοι ψηλά?". Τραβάω μια γερή τζούρα, εκπνέω τα σύννεφα και μιμούμενος τη Σαπφώ Νοταρά στη γνωστή ταινία απαντάω "ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ!!!".

Μιλάμε για ΤΟ γέλιο! Χαμός και προσωρινή διακοπή του τουρνουά!

Αποσυνδεδεμένος panos000

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #528 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 17:53 »
Aν καποιος σας το παιζει ξερολας κ προσπαθει να σας πεισει οτι το Η.Τ. ειναι εξισου επικινδυνο οσο το Κ.Τ. απλα ρωτηστε τον ποσος κοσμος καθε χρονο μπαινει στα νοσοκομεια εξαιτιας του παθητικου καπνισματος κ ποσος εξαιτιας του παθητικου ατμισματος!!!
Πιστευω να σας καλυψα...
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος neoenergy

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #529 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 18:20 »
Το Ηλεκτρονικο Ατμισμα ειναι μια τεχνολογικη καινοτομια. Θα δεχτει χειροκροτηματα αλλα και επιθεσεις. Χρειαζεται λιγο χρονο για να εδραιωθει. Φυσιολογικο αυτο! Οσο για το ΗΤ που εσκασε, στο παρελθον εχουν ανατιναχθει και κινητα! Δεν ειδα και τοσο μεγαλη ειδησεογραφικη εκταση στο θεμα! Αλλωστε εαν ανατιναχτει και ενας αεροσακος αυτοκινητου καποια στιγμη, ολοι οι αλλοι θα σταματησουμε να οδηγουμε?  :))  Μπααα!

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #530 στις: Φεβρουαρίου 24, 2012, 18:39 »
Και κατι που συνεβη προσφατα σε εμενα!!
Πριν τα Χριστουγεννα οποτε με εβλεπε στην καφετερια καποιος ,ελεγε ενα καρο βλακειες και κοροιδευε το Η.Τ Σταματησα να ασχολουμαι μαζι του η να προσπαθω να του εξηγησω ,γιατι ο σκοπος του δεν ηταν να μαθει για το Η.Τ αλλα να το κοροιδεψει !
Πριν μερικες μερες επαθε καρδιακη προσβολη (δυστυχως), αλλα για καλη του τυχη την γλυτωσε και με τα αυτια κατεβασμενα και την ουρα στα σκελια με πετυχε στην ιδια καφετερια και με ρωτουσε πως και απο που να βρει το Η.Τ γιατι ο γιατρος του (!!!) του το συστησε ,γιατι και ο ιδιος (ο γιατρος) το χρησιμοποιουσε και ειναι μια καλη λυση για καποιον που δεν μπορει να το κοψει.

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #531 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 22:20 »
οσο περναει ο καιρος τοσο περισσοτερο θα εξοικειωνονται οι μη γνωριζοντες τι εστι ητ και δε θα το βλεπουν σαν εξωγηινο. Επισης οσο η υφεση θα βαθαινει ολο και περισσοτεροι θα καταφευγουν σε αυτο.

Αποσυνδεδεμένος Alexander20

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm Batman. SHHH!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #532 στις: Φεβρουαρίου 29, 2012, 20:31 »
Σήμερα μπήκα σε ένα ταξί και ρώτησα ευγενικά αν μπορώ να ατμισω. Αφού με άφησε του ανέφερα πως έχω να καπνισω σχεδόν 2 μήνες. Εκείνος όντας καπνιστής μου είπε με επιθετικό τόνο πως δεν έχω σταματήσει το κάπνισμα. Το γύρισα σε κάτι χειρότερο. Γιατί του είπε φίλος του ιατρός πως το η.τ. είναι χειρότερο απο το κανονικό. Εκεί πάντως που γελασα πολυ ήταν όταν μου είπε πως το κ.τ. είναι φυσικό πράγμα χωρίς χημικές επεξεργασιες. Δεν ασχολήθηκα παραπάνω για να μην γίνει εκρηκτική η κατάσταση. Για ποιο λόγο υπάρχει τέτοια παραπληροφόρηση;

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #533 στις: Μαρτίου 01, 2012, 00:11 »
Δεν ψαχνονται, τρωνε οτι τους σερβίρει η τηλεόραση΄.
Εδω που τα λεμε όμως ειναι τοση η παραπληροφόρηση απο τα ΜΜΕ που αν δεν βρεις τυχαια το φορουμ
δυσκολα θα βγάλεις ακρη...
Ασε που δεν ξερουν όλοι να ψαχνουν στο ιντερνετ...
Αυτος ηταν νεος μεσήλικας ή γέρος?

Αποσυνδεδεμένος bill888

  • **
  • 336
  • Φύλο: Άντρας
  • μωλον λαβε
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #534 στις: Μαρτίου 01, 2012, 00:59 »
ουτε καν ασχολουμε με τους αγραματους αλλα οταν μου το παιζει κανενας εξυπνος τον ντουμανιαζω επιτηδες :tongue_move_02: :fight_shot_thickgun: :fight_shot_thickgun: :fight_shot_thickgun: :thumbsup_move_1:

Αποσυνδεδεμένος Alexander20

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm Batman. SHHH!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #535 στις: Μαρτίου 01, 2012, 15:21 »
ουτε καν ασχολουμε με τους αγραματους αλλα οταν μου το παιζει κανενας εξυπνος τον ντουμανιαζω επιτηδες :tongue_move_02: :fight_shot_thickgun: :fight_shot_thickgun: :fight_shot_thickgun: :thumbsup_move_1:

 :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος skylouros

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #536 στις: Μαρτίου 02, 2012, 00:27 »
Οι περισσότεροι με κοιτούν περίεργα κ επιφυλακτικα αλλά κ με περιεργια. Λίγοι αυτοί που γνωρίζουν κ επειδή παίζει ράδιο αρβυλα, δέχομαι από άσχετους συμβουλές να το σταματήσω γιατί κάποιος γνωστός τους είχε πρόβλημα στον πνεύμονα από αυτό, του ανέβηκε το σακχαρο, έπαθε βροχιτιδα, βρέθηκε υγρό στον πνεύμονα του.....!! Άντε, να γίνει λίγο γνωστό, να μην φαίνεται κανείς σαν ufo. Αν κ αν γίνει τόσο δημοφιλές, σίγουρα θα δεχθεί επίθεση από αλλού....

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #537 στις: Μαρτίου 02, 2012, 00:32 »
Φανταστειτε εικονα:
Εμενα με το lavatube (το μεγάλο,όχι το Mini) και βιδωμένο επάνω εναν imist +το τάνκ.... Μιλάμε για γύρω στο 1 μετρο μήκος... :laugh1: :laugh1:
Σημερα μου λεει μια κοπέλα "αυτό ειναι το ηλεκτρονικό τσιγάρο"
και απαντω:
Αυτο ειναι το "μικρό" εχει και άλλα μοντέλα πιο μεγάλα!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #538 στις: Μαρτίου 02, 2012, 00:33 »
Φανταστειτε εικονα:
Εμενα με το lavatube (το μεγάλο,όχι το Mini) και βιδωμένο επάνω εναν imist +το τάνκ.... Μιλάμε για γύρω στο 1 μετρο μήκος... :laugh1: :laugh1:
Σημερα μου λεει μια κοπέλα "αυτό ειναι το ηλεκτρονικό τσιγάρο"
και απαντω:
Αυτο ειναι το "μικρό" εχει και άλλα μοντέλα πιο μεγάλα!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
αντε μετα να την πεισεις να παρει η.τ.  !!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #539 στις: Μαρτίου 02, 2012, 00:37 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8825 1115047 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:27
από chkontog
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 823807 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506840 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8862 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154492 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568423 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243516 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293841 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1659 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762486 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1048 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3957 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem