vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

302 επισκέπτες, 4 χρήστες
Barbapaidi, polydimi5, Buliwyf, npaolo

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος chro7

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • VV by SEB + A2
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #510 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 15:59 »
Eγω πλεον  βαριεμαι να εξηγω. Υπαρχει και το ιντερνετ.Ας ξεσταραβωθουν λιγο απο facebοok και skype και ας ανοιξουν λιγο τα ματια τους. Παντα περιμενω τη στιγμη που λενε απαγορευεται το τσιγαρο και απανταω ΤΟ ΞΕΡΩ και δινω ενα ντουμανι συννεφο....

Αποσυνδεδεμένος geos

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #511 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 16:40 »
Παρασκευη βραδυ γυρνωντας απο επαγγελματικο ταξιδι ειπα να σταματησω σ ενα γραφικο καφενεδακι για ενα διαλειμμα .
πελατες ηταν καποιοι απο τους λιγους κατοικους του χωριου.........
καθε φορα που ατμιζα με κοιτουσαν σαν εξωγηινο.............. :-[
οχι τπτ αλλα δεν ευχαριστηθηκα και το τσιπουρακι  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος GOOFY

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #512 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 17:15 »
ημουν για καφε και ακουσα ενα κοριτσακι να λεει στην μητερα τησ μαμα σαν το τσιγαρο του μπαμπα.χαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #513 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 06:21 »
Αφου διαβασα καμποσες τραγελαφικες καταστασεις και ατακες σκεφτηκα τρελη πατεντα την οποια και κατοχυρωνω μολις τωρα!   8)
Θα προσαρμοσω στην ακρη του ΗΤ μια μικροκαμερα!  :thumpup:
Ετσι θα καταγραφω αντιδρασεις και ατακες real time!  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Theofilos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
    • Manaria Radio
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #514 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 07:48 »
Πριν λίγο καιρό ήμουν στα Goodys στη Λάρισα. Με την παρέα μου είμασταν οι μόνοι που καθόματσαν στο πάνω πάτωμα. Κλασικά βγάζω το GGTS (με 18650 μπαταρία) με τον Οδυσσέα απο πάνω και αρχίζω τα ντουμάνια. Μετά από λίγο ανεβαίνει μία υπάλληλος επάνω και τσαμπουκαλεμένη μου λέει "Είδα πως κάποιος καπνίζει εδώ πάνω....." (απο τις κάμερες να φανταστώ). Οπότε γελώντας γυρνάω και της λέω. "Δεν καπνίζει κανείς εδώ πάνω. Εγώ μόνο ατμίζω..." και σηκώνω και της δείχνω το GGTS+Odysseus "αυτό είναι ηλεκτρονικό τσιγάρο". Οπότε της κόβεται αμέσως ο τσαμπουκάς και αμήχανα μου λέει πως ίσως κάποιοι πελάτες μπορεί να ενοχληθούν... Μετά γυρίζει και αρχίζει να μαζεύει κάτι δίσκους πάνω σε τραπέζια ρίχνοντας κλεφτές ματιές στο γυαλιστερό μαρκούτσι που κρατούσα στα χέρια μου. :P Φυσικά δεν υπήρχαν άλλοι πελάτες γύρω μου που θα μπορούσαν να ενοχληθουν οπότε συνέχισα τα σύννεφα :)

Αποσυνδεδεμένος ponstan

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...με vv by SEB
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #515 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 13:30 »
Εδώ και 3 με 4 ημέρες, συνάδελφοι κ φίλοι, το πρώτο πράγμα που μου λένε μόλις με βλέπουν ν'ατμίζω,είναι αν είδα και αν έμαθα για το ητ που έσκασε στο πρόσωπο ατμιστή.
Η απάντηση άμεση.. Κινητό έχεις μαζί σου?Απαντούν ναι..Τότε έχε το νου σου μη τυχόν κ σκάσει στο αυτί σου. :))
Όλα τα media αυτό προβάλουν.Τη διαφορά στην υγεία του ητ από κτ,ουδέποτε την αναφέρουν..
Α ρε βρεγμένη σανίδα που θέλουν οι πουλημένοι κονδυλοφόροι, για να μην πω τίποτα άλλο.. :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #516 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 13:34 »
Βρηκανε παλι πατιμα οχι βρεγμενη σανιδα........ :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana: θελουνε  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #517 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 13:36 »
πω πω κ μενα με εχουν ζαλισει με αυτο το θεμα...οτι εχει παταρια υπαρχει παντα η περιπτωση να σκασει...ελεος δηλαδη πια με αυτο το ΗΤ ολοι εχουν θεμα...επειδη δηλαδη εγω καταφερα να απεξαρτηθω απο το ΚΤ κ αυτοι ακομα καπνηζουν πρεπει να ντε κ καλα να ειναι ειναι κακο το επιτευμα μου κ να το κατηγορησουν με οποιον τροπο βρουνε!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #518 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 14:14 »
Εγω ακουσα και το καλυτερο!
Ειναι παραφραση καποιας που ακουσε καπου για το υγρό στον πνεύμονα, αλλα δεν το θυμηθηκε ακριβώς....
Οποτε μου εκανε σύσταση να προσέχω γιατι ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ οτι το ΗΤ "βαζει ΑΕΡΑ στον πνευμονα" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος ponstan

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...με vv by SEB
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #519 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 14:20 »
Απάντηση λοιπόν..
Αέρα στα λάστιχα του αυτοκινήτου βάζεις???
Τότε βάλε και λίγο στον πνεύμονα.. :)
Ήμαρτον κύριε!!!

Αποσυνδεδεμένος Theofilos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
    • Manaria Radio
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #520 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 16:29 »
Κι εμένα μου τα λένε αυτά πολύ συχνά. Μου έχουνε πει 2 άτομα για το υγρό στον πνεύμονα και ένας άλλος για το σκάσιμο της μπαταρίας. Όλοι οι άλλοι μου λένε πως δεν πρέπει να το καπνίζω γιατί είναι καρκινογόνο, αυτό μου το λένε όσο καπνίζουν ΚΤ. Ο κόσμος απλά συμπεριφέρεται όπως σε όλα τα υπόλοιπα πράγματα. Ότι πεί η τηλεόραση ή η εφημερίδα είναι αλήθεια και τίποτε άλλο. Μόνο όσοι έχουνε μάθει να ερευνούνε πρίν σχηματίσουν άποψη δεν έχουνε τέτοιες αντιδράσεις. Ένα παράδειγμα έτυχε σε εμένα. Έτυχε να βρεθώ σε ένα τραπέζι με 6 καθηγητές πανεπιστημίου (μηχανικοί και πληροφορικοί) οι οποίοι είναι πραγματικοί επιστήμονες και όχι σαν μερικούς ανεγκέφαλους που έχω συναντήσει. Όταν έβγαλα το γομάρι το GGTS άρχισαν να ρωτάνε για την κατασκευή της συσκευής, για τη σύσταση του υγρού, για το πώς λειτουργεί, για το ποιά αλλαγή στην υγεία μου είδα κλπ. Μετά έβγαλαν ο καθένας τα συμπεράσματά του αφού είχανε επαρκή στοιχεία για το αντικείμενο.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #521 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 16:47 »
Εμενα μου λενε οτι ειναι χειροτερο απ'το τσιγαρο,αλλα εγω κουναω το κεφαλι και λεω δεν βαριεσαι, για τι βαρεθηκα  :angry_tickedoff: να τουs εξηγω!!!!

Αποσυνδεδεμένος tasosvaps

  • **
  • 240
  • Φύλο: Άντρας
  • ntoumanii
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #522 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 17:14 »
και εμενα μια απο τα ιδια μαλιστα πριν μια εβδομαδα τσακωθικα με εναν γιατι.ημουν μεσα σε ενα πρακτοριο οπαπ και ατμιζα λιγο ομως και ηταν ενας που καπνιζε κ.τ και μου ειπε οτι ειναι πιο βλαβερο και μου ειπε να βγω απο το μαγαζι ε τα υπολοιπα τα καταλαβενεται  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #523 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 17:15 »
τωρα βρηκαν αλλη καρεμελα τα μου λενε οτι σκανε τα η.τ και μπλα μπλα  μπα

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #524 στις: Φεβρουαρίου 23, 2012, 17:24 »
 :eyesplash: Αυτο,οτι σκανε τα ΗΤ, και μενα μολιs το ακουω με ποιανουν τα γελια :laugh1: ,αλλο φρουτο και αυτο,δεν βαριεσε, :wall: ακομα που ειμαστε....... :sign_voithiaaaa:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 26 6232 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:54
από Tem
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117254 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825404 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508503 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155325 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569411 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244450 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294887 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1972 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763397 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1301 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog