vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

302 επισκέπτες, 4 χρήστες
Barbapaidi, polydimi5, Buliwyf, npaolo

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #555 στις: Μαρτίου 02, 2012, 21:10 »
Προσφάτως σε αστυνομικό τμήμα κάνω 2,3 τζούρες και ο αξιωματικός υπηρεσίας με αυστηρό ύφος λέει: - σβήσε σε παρακαλώ το τσιγάρο ή τη πίπα τι στο δι@ολο είν' τούτο ? Του απαντώ
- η.τ. είναι δεν σβήνει ! και μου λέει
- τι είναι αυτό ? εκείνο το ψεύτικο τσιγάρο ?  :idiot1:
- Ναι !
-Απαγορεύεται και αυτό !!!!! το νταυμάνιασες και άρχισε να βήχει ψεύτικα !
Ε... τι να κάνω το 'σβησα το ψεύτικο τσιγάρο  ;D
SIR YES SIR :)) :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος LadyP

  • *
  • 64
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πες μου τι ατμιζεις να σου πω ποιος εισαι.
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #556 στις: Μαρτίου 02, 2012, 21:14 »
Παντως σε μαγαζια ιδιαιτερα εστιατορια που απαγορευεται το καπνισμα ζηλευα παντα μα παντα τους καπνιστες η.τ. τωρα θα ζηλευουν οι αλλοι εμενα που δεν θα χρειαζεται να βγαινω στο κρυο κ στον αερα να αναψω κ.τ. μετα το φαγητο οπου επιβαλεται ενα τσιγαρο ειτε η ειτε κ.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #557 στις: Μαρτίου 02, 2012, 21:33 »
εμενα παντως ακομα με κοιτανε σαν χαζει ακομα δεν ξερουν το η.τ στα χανια ιδικα αμα ειναι απο χωργια αντε  αντε το παπακι στην ποταμια  :laugh1:

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #558 στις: Μαρτίου 02, 2012, 21:46 »
τωρα θα ζηλευουν οι αλλοι εμενα που δεν θα χρειαζεται να βγαινω στο κρυο

 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #559 στις: Μαρτίου 02, 2012, 22:59 »
Αυτό το ποστ έχει την αντίθετη σημασία...
Μεταφέρω τα συναισθήματά μου (εγώ, ο... παλιός  ;D) βλέποντας κάποιον να ατμίζει...

Ο... κάποιος... δεν είναι τυχαίος...
Είναι ο περιπτεράς της γειτονιάς μου!  ;D
Με τον οποίο είμαστε μαζί στο Γυμνάσιο.
Άρα, τον ξέρω 35 χρόνια  :-[

Φανταστείτε το σκηνικό...
Ο φίλος, περικυκλωμένος με τόνους από ΚΤ, να με ρωτάει...

Ρε Μιχάλη, αυτό καίει αν το βάλω στη γλώσσα...
Ρε Μιχάλη, πώς φορτίζει...  Α... ξεβιδώνει στη μέση! ...
Ρε Μιχάλη, αυτά βγάζει υγρά αν το κάνω έτσι (κατακόρυφα)
Ρε Μιχάλη, το υγρό που μου έδωσες ήταν πολύ καλό...
Ρε Μιχάλη, όταν ρουφάω από αυτό δεν θέλω να καπνίσω...γίνεται;
Ρε Μιχάλη, αυτό (τανκ) το πετάω;  ;D

Όλοι τα περάσαμε αυτά... αλλά όταν βλέπεις να τα περνά ο αδελφικός σου φίλος που έχει και περίπτερο... περικυκλωμένος από τόννους σιγαρέττα...

Ξεσπαθώνεις!!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος basouli

  • *
  • 28
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #560 στις: Μαρτίου 03, 2012, 15:50 »
και ακομα τα περναμε , εγω δεν ξερω που μου παν τα τεσσερα αλλα το παλευω !!! παντως οτι δουλευει σε περιπτερο ειναι καλο .. τουλαχιστον εγω βλεπω κ/τ η αλλους που κανουν κ/τ κ τοσο επιμενω οτι δεν θα ξανα κανω !!! ειναι και λιγο θεμα μυαλου τελικα  :angel: :angel:


Διαγραφή άμεσης παράθεσης.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 12, 2012, 20:03 από jeke04 »

Αποσυνδεδεμένος ar

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #561 στις: Μαρτίου 08, 2012, 19:51 »
Στη δουλειά δεν κάπνιζα στο χώρο εργασίας και το ίδιο κάνω και τώρα με το η.τ.
Χαζεύω τους περαστικούς που με κοιτάνε με ύφος λυπημένο  ???-απορημένο  :-\-μ@λ@κισμένο  :-[-εκνευρισμένο  :angry_red:κ.λ.π.

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #562 στις: Μαρτίου 08, 2012, 20:58 »
Οταν πηγα σε καφετερια με μπαταρια want και ατμοποιητη dct titan 5ml με κοιτουσαν ολοι σαν να ατμιζω κατι εξοπραγματικο,στην αρχη γελιο και πλακα ομως στο 10λεπτο επανω το εβαλα στο τσαντακι το βαρελακι :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος SPAWN

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
  • υπερ-ατμιστης!!! ψαχνομαι για μοντα...με τρελα!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #563 στις: Μαρτίου 09, 2012, 18:25 »
ρε παιδια εμενα με εχουν φαει γνωστοι και αγνωστοι στη δουλει (συνεργιο) μη το κανεις αυτο ειναι κακο,βγηκε ο ταδε γιατρος και ειπε αυτο,βγηκε ο ταδε υπουργος-υφυπουργος και ειπε το αλλο ΕΛΕΟΣ με εχουν πρηξει... :angry_orange: :wall: :wall: σε ενα απο τα μαγαζια που αγοραζω ο τυπος μου ειπε οτι κανει η θα κανει μια ερευνα το ΩΝΑΣΕΙΟ..!!! αντε να δουμε μπας και σκασουν

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #564 στις: Μαρτίου 09, 2012, 20:40 »
Μαζί τους και εγώ αλλά ο τάδε γιατρός έκανε κάποιο είδος έρευνας και έβγαλε πόρισμα ότι δεν είναι καλό ή απλά δεν το θεωρεί καλό.. Ο τάδε υπουργός - υφηπουργός βασίζεται σε στατιστικές που στηρίζονται σε επιστημονικές έρευνες οπου τα ευρήματά τους αποδεικνύουν πως είναι ''κακό'' ή απλά χάνει μίζες......Και στην τελική πότε αρχήσαμε να ξανά έχουμε εμπιστοσύνη στα λεγόμενα του οποιουδήποτε υπουργού......(γνώμη μου πάντα) Αυτά να τους πεις και να μην σε πρίζουν γιατί χειρότερο από το κ.τ. αποκλείεται να είναι :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Grindian

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #565 στις: Μαρτίου 12, 2012, 19:09 »
Γειά χαρά! Καινούργιος και εγώ εδώ πέρα, είμαι χρήστης ηλεκτρονικού τσιγάρου εδώ και 2 εβδομάδες, έχω υπάρξει (δυστηχώς) φανατικός καπνιστής αλλά τώρα νιώθω ήδη καλύτερα! Πάντως μου κάνει και μένα εντύπωση το πως αντιμετωπίζει ο κόσμος το θέμα, πόση παραπληροφόρηση υπάρχει, και πόσες ανακρίβειες ακούγονται ακόμα και από άτομα που θεωρώ έξυπνα και "διαβασμένα". Βρέθηκα το Σάββατο που μας πέρασε σε ένα bar με πολύ κόσμο και βαρέθηκα να ακούω ότι είναι χειρότερο από το κ/τ, ο άλλος να λέεο ότι δε κάνει να κάνω πάνω από 5 τζούρες την ημέρα (!!), ότι θα πάθω καρκίνο (ενώ με κ/τ θα βρω την υγειά μου!!), ότι ο τάδε επίστήμονας είπε το τάδε, ότι καλά θα κάνω να το σταματήσω και άλλα πολλά και απίστευτα... Μου έκανε εντύπωση πως λίγοι είχαν τη διάθεση να κάτσουν να ακούσουν τι έχω να τους πω, μιλάμε ότι βαρέθηκα τις πολλές μ******ς που άκουσα και στο τέλος έφτασα στο σημείο να αμύνομαι συνεχώς σε φανατικούς θεριακλίδες μάλιστα! Έλεος!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #566 στις: Μαρτίου 12, 2012, 19:15 »
Καλύτερα ντουμάνιαζε στα μούτρα τους να κάνεις έναν "καρκινογόνο" κύκλο ασφαλείας γύρω σου και να σε αφήσουν ήσυχο.
Μην τους απαντάς καθόλου ή δίνε τους παλαβές απαντήσεις, όπως, η δουλειά μου είναι δοκιμαστής σκοινιών μπάντζι τζάμπινγκ και το η.τ. το βρίσκω πιο ασφαλές... ή ο ψυχίατρός μου το συνέστησε για να μου φύγουν τα νεύρα. Την προηγούμενη φορά που με έπρηζε κάποιος με χαζές ερωτήσεις, κατι του έκανα, δε θυμάμαι τι και πέρασα 3 χρόνια σε ένα άσπρο δωμάτιο με μαξιλάρια στους τοίχους.
Μάλλον τέτοια θέλουν.

Αποσυνδεδεμένος Grindian

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #567 στις: Μαρτίου 12, 2012, 19:22 »
Χαχα! Έτσι ακριβώς! Στο τέλος το έριξα και εγώ στη "τρελή" όταν είδα ότι δεν έχει νόημα να κάτσω να υπερασπίζομαι αυτή την επιλογή μου! Απλά ειδικά η φράση "είναι καργινογόνο, σταμάτα" από άτομα που κάπνιζαν κανονικότατα είναι απόλυτα κωμικοτραγική! Νομίζω πως το μόνο που μπορούσα να κάνω (και για το δικό τους καλό) είναι να να τους πω να πάνε να ενημερωθούν πρώτα και μετά να με κρίνουν. Αλλά μάλλον θα προτιμήσω απλώς να τους γράψω...

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #568 στις: Μαρτίου 12, 2012, 19:24 »
2 εβδομάδες ε??
και που είσαι ακόμη.............. ::)
θα συνηθίσεις όμως

Αποσυνδεδεμένος Grindian

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #569 στις: Μαρτίου 12, 2012, 19:26 »
Είμαι αναγκασμένος να συνηθίσω... :)
Απλά μου έκανε εντύπωση η "επίθεση" που μου έγινε! Δε το περίμενα...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 26 6232 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:54
από Tem
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117254 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825404 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508503 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155325 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569411 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244450 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294887 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1972 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763397 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1301 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog