vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

171 επισκέπτες, 2 χρήστες
zalaros, thanos1071

NJoy-Ν Pro (με cartomizer).

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #300 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 12:14 »
Πόσο χαίρομαι που έκανα λάθος να ήξερες :yahoo:
Πες εντυπώσεις  :thumpup:
τα περιμένω από λεπτό σε λεπτό τα Tobacco  8)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #301 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 14:48 »
τελικά δεν τα βλέπω για σήμερα. Αργεί πολύ σήμερα η ACS. Ούτε η παραγγελία από Njoy αλλά ούτε και η παραγγελία από Funstore φάνηκαν  :angry_orange:
Ήδη ατμίζω τις τελευταίες σταγόνες ecopure regular  :(

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #302 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:08 »
....... Η ίδια η NJOY ισχυρίζεται (εντελώς άστοχα κατά τη γνώμη μου) πως είναι "ίδια με πραγματικό τσιγάρο".
Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι καθόλου ίδια με πραγματικό τσιγάρο. Μόνο το χτύπημα είναι ίδιο ή μάλλον πολύ καλύτερο απο το ΚΤ.
Πάντως αν φύγεις όπως λες απο τις τσιγαρίσιες γεύσεις , τότε δεν αποκλείεται να σου αρέσει κάποια στιγμή μελλοντικά.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #303 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:48 »
Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι καθόλου ίδια με πραγματικό τσιγάρο. Μόνο το χτύπημα είναι ίδιο ή μάλλον πολύ καλύτερο απο το ΚΤ.
Πάντως αν φύγεις όπως λες απο τις τσιγαρίσιες γεύσεις , τότε δεν αποκλείεται να σου αρέσει κάποια στιγμή μελλοντικά.
Tem, δεν πρόκειται να τα ξαναδοκιμάσω! Ήταν η αιτία που λίγο έλειψε να παρατήσω το η.τ. :yes:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #304 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 00:01 »
Tem, δεν πρόκειται να τα ξαναδοκιμάσω! Ήταν η αιτία που λίγο έλειψε να παρατήσω το η.τ. :yes:
Vasili σε καταλαβαίνω γιατί ξεκίνησα το άτμισμα με njoy cartomizer. Μετά απο άτμισμα λίγης ώρας μου φάνηκε τόσο άσχημο που θέλησα να σταματήσω οριστικά κάθε προσπάθεια ατμίσματος. Η άποψή μου έχει καταγραφεί σε παλαιότερο post. Απλά του έδωσα μια δεύτερη ευκαιρία την επόμενη μέρα και τελικά με κέρδισε. Κάποια στιγμή μπορεί να με μπουχτίσει. Σε κάθε περίπτωση συμφωνώ ότι δεν έχει την παραμικρή σχέση με τη γεύση του ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #305 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 10:33 »
ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ Η.Τ. και υγρό σε μπουχτίζει κάποια στιγμή σίγουρα  ;)
Για όσους έχουν πολλές επιλογές αυτό είναι.... καλό  :idiot1:
Με άλλα λόγια, όταν μπουχτίζω από το Njoy, βουτάω το υγρό που ξέρω ότι μου ταιριάζει στο Janty μου, κάποιες στιγμές βάζω κάποιο άλλο στο 901 μου, όταν θέλω "αρωματικές καταστάσεις" πιάνω το evo μου (σπάνια πια), μετά λέω που είναι και το 801 μου να κάνω κάτι και με αυτό, ή κάποιες άλλες στιγμές, συνήθως όταν τα έχω πάρει, ρίχνω ένα σουπερ ντουπερ υγρό στο ruyan cigar μου και γεμίζω με ντουμάνια το σπίτι  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #306 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 13:21 »
τελικά δεν τα βλέπω για σήμερα. Αργεί πολύ σήμερα η ACS. Ούτε η παραγγελία από Njoy αλλά ούτε και η παραγγελία από Funstore φάνηκαν  :angry_orange:
Ήδη ατμίζω τις τελευταίες σταγόνες ecopure regular  :(

επιτέλους κάτι ήλθε  :thumpup:
edit : δυστυχώς όχι από Njoy. Καθυστέρησε υπερβολικά, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 28, 2010, 14:42 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #307 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 15:31 »
Μάλλον έρχονται κατευθείαν από ... Αμερική  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #308 στις: Ιανουαρίου 29, 2010, 18:41 »
Μάλλον έρχονται κατευθείαν από ... Αμερική  :laugh1:
τελικά ήρθαν με speedex  αυτή τη φορά, είχαν προσπαθήσει να με βρούν στο τηλέφωνο και δεν με βρήκαν . Επανέρχομαι σε λίγο με εντυπώσεις.
Πήρα και έναν usb φορτιστή ακόμα που ανάβει μπλέ όταν φορτίσει. Προ ημερών είχα πάρει έναν ακόμα που άναβε πράσινο με την ολοκλήρωση της φόρτισης.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 29, 2010, 18:57 από Tem »

Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #309 στις: Ιανουαρίου 29, 2010, 19:35 »
Καλώς σας βρήκα !

Πριν λίγο έκανα τηλεφωνικά την παραγγελία μου και εγώ , για να δοκιμάσω το Η.Τ για πρώτη φορά.

Στην επιλογή μου έπαιξε σημαντικό ρόλο το φόρουμ και οι απόψεις των χρηστών καθώς και φίλος-μέλος που αισίως συμπλήρωσε 1 μήνα ''άκαπνος'' .

Η εικόνα από την τηλεφωνική επαφή που είχα για την παραγγελία μου καταρχάς  θετική . Ελπίζω και η εμπειρία μου με το προϊόν τους να είναι ανάλογη.

Εντυπώσεις και σχόλια από Τρίτη που αναμένω την παραγγελία.

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #310 στις: Ιανουαρίου 29, 2010, 20:46 »
καλωσήρθες kkartis
Καλά έκανες και διάλεξες cartomizer για αρχή
Η γνώμη μου είναι , παράλληλα με το cartomizer που θα το χρησιμοποιείς όποτε χαρμανιάζεις για τσιγάρο, αγόρασε και ένα με ατομάϊζερ να το συνηθίζεις σιγά - σιγά.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #311 στις: Ιανουαρίου 30, 2010, 09:39 »
Tobacco high cartomizer  8).
Ερχονται σε κουτάκι ίδιου μεγέθους αλλά πιο γυαλιστερό σε σχέση με τα αντίστοιχα κουτάκια των  regular και vanilla. To κουτάκι στην περίπτωση του  Tobacco διαφέρει ωστόσο οπτικά αφου έχει κάποια πράσινα σχεδιάκια επάνω στην επιφάνειά του στην οποία αναγράφεται επίσης και ο χαρακτηρισμός Disposable Atomizer.
Πάμε τώρα στη γεύση που είναι και το πλέον σημαντικό στοιχείο. Πρώτη ρουφηξιά λοιπόν και αμέσως αντιλαμβάνομαι ότι αυτό που ατμίζω είναι γευστικά ίδιο με τα traditional φιλτράκια  που περιείχε το πλήρες πακέτο Njoy Npro όταν το είχα αγοράσει. Η γεύση και το χτύπημα είναι έντονα. Γεύση ζεστή όπως πάντα και λιγότερο φρουτώδης σε σχέση με τα regular cartomizer. Σαφώς καπνώδης γεύση, πιο κοντα στο ΚΤ χωρίς όμως να έχει ιδιαίτερη σχέση με αυτό. Κατασκευαστικά είναι ίδια με τα cartomizer της τελευταίας παρτίδας και ως εκ τούτου ποιοτικά. Ο ατμός παραμένει πλούσιος και η διάρκεια είναι πολύ καλή.  Σίγουρα θα μπούν και σε επόμενη παραγγελία μου μαζί με τα regular.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #312 στις: Ιανουαρίου 30, 2010, 09:49 »
OK  :thumpup: Περίπου στα ίδια (το ίδιο καλά) με τα προηγούμενα  :)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #313 στις: Ιανουαρίου 30, 2010, 10:02 »
Εχουμε λοιπόν μέχρι τωρα τέσσερεις γεύσεις cartomizer απο την Njoy  :thumpup:
tobacco, regular,vanilla, menthol.
Ο εμπλουτισμός με περισσότερες γεύσεις δίνει πόντους στο npro

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #314 στις: Ιανουαρίου 31, 2010, 01:10 »
Γνωρίζει ενδεχομένως κάποιος ποιο υγρό περιέχουν τα traditional απλά φιλτράκια του Npro ?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355351 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10551 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191438 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 781 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 657 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589234 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312973 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6809 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12100 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13366 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711