vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

421 επισκέπτες, 2 χρήστες
Milarepa, geoliol

NJoy-Ν Pro (με cartomizer).

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #315 στις: Ιανουαρίου 31, 2010, 09:11 »
Ο κ. Πετρόπουλος...
 :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #316 στις: Ιανουαρίου 31, 2010, 09:25 »
Ο κ. Πετρόπουλος...
 :laugh1:
Ας μας το πεί λοιπόν ο ίδιος  :laugh1:
Πάντως είναι πολύ γνώριμη, κοινή θα έλεγα  γεύση και γι αυτό θέλω να μάθω ποιά είναι

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #317 στις: Ιανουαρίου 31, 2010, 22:55 »
Πρεπει να είναι το ίδιο PG κινέζικο καλό γευστικό υγρό που φορούσαν k τα παλαιά φιλτράκια του EVO το καλοκαίρι του 2009!!!!! :yes:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #318 στις: Ιανουαρίου 31, 2010, 23:33 »
Πρεπει να είναι το ίδιο PG κινέζικο καλό γευστικό υγρό που φορούσαν k τα παλαιά φιλτράκια του EVO το καλοκαίρι του 2009!!!!! :yes:
αποκλείεται. Εκείνα είχαν εντελώς διαφορετική γεύση. Είχαν όμως παρόμοια γεύση με τα XL regular. Τα traditional ή tobacco έχουν εντελώς διαφορετική γεύση.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #319 στις: Φεβρουαρίου 01, 2010, 05:20 »
Πολύ θα ήθελα να ξέρω αν η καινούργια γεύση tobacco στα cartomizer είναι η ίδια με τα traditional των απλών carts. Έχω αρκετά πακέτα από τα απλά και κάθε φορά που επιχειρούσα να ατμίσω με ατμο και μπαταρία njoy, είχα μια γεύση σαν καμμένο. Πίστευα πως είχα κάψει και τους δύο ατομ. Σήμερα, ξεκόλλησα έναν γεμάτο πολυεστέρα από φίλτρο traditional, έσταξα στη γέφυρα του 401, ξεκόλλησα άλλο ένα και το φόρεσα σε φίλτρο intellicig και το άτμισα με το evo. Ακριβώς η ίδια γεύση - σαν καμμένο! Επομένως, οι ατμο njoy δεν είναι καμμένοι όπως πίστευα, απλά έτσι είναι η γεύση traditional. Αφού μου έφυγε αυτή η ιδέα, μπορώ να πω πως δεν είναι και τόσο άσχημη η γεύση τους. Έχει κάποιος άποψη για το συγκεκριμένο υγρό? Αυτή η γεύση καμμένου είναι ιδέα μου?

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #320 στις: Φεβρουαρίου 01, 2010, 06:54 »
Πολύ θα ήθελα να ξέρω αν η καινούργια γεύση tobacco στα cartomizer είναι η ίδια με τα traditional των απλών carts. ........
είναι η ίδια γεύση. Και ναι , μπορείς να πείς ότι έχουν σχέση μς καμμένο καπνό.

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #321 στις: Φεβρουαρίου 01, 2010, 13:38 »
αποκλείεται. Εκείνα είχαν εντελώς διαφορετική γεύση. Είχαν όμως παρόμοια γεύση με τα XL regular. Τα traditional ή tobacco έχουν εντελώς διαφορετική γεύση.
Συγγνώμη. Μπερδεύτηκα. Τα ΧL regular εννούσα :-[

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #322 στις: Φεβρουαρίου 01, 2010, 19:49 »
Συγγνώμη. Μπερδεύτηκα. Τα ΧL regular εννούσα :-[
σωστά. Και βγαίνοντας off topic να αναφέρουμε ότι δυστυχώς κανένας δεν γνωρίζει ποιο ήταν το εκπληκτικό υγρό που περιείχαν τα παλαιά evo filters

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #323 στις: Φεβρουαρίου 02, 2010, 11:49 »
ατμισα πριν απο λίγο το προτελευταίο XL φιλτράκι regular high που είχα. Η διάρκειά του δεν ξεπέρασε τις 10 ρουφηξιές και ήταν παράλληλα και γευστικά κακό , ενώ το αμέσως προηγούμενο XL regular medium ατμιζόταν απο νωρίς το πρωί με πολύ μεγάλη γευστική διάρκεια και φοβερό χτύπημα που μου έδινε την αίσθηση ότι άτμιζα φίλτρο extrahigh. Υπάρχουν δυστυχώς έντονες ποιοτικές διαφορές σε ορισμένα φιλτράκια, κάτι που έχω διαπιστώσει και άλλες φορές. Λογικό και αναμενόμενο βεβαίως. Ωστόσο φαντάζομαι ότι αν ένας νέος χρήστης δοκιμάσει για πρώτη φορά ΗΤ με προβληματικό φιλτράκι, θα μείνει με τις χειρότερες εντυπώσεις νομίζοντας ότι έτσι είναι το ΗΤ γενικότερα.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #324 στις: Φεβρουαρίου 04, 2010, 14:25 »
επιτέλους είναι εδώ η νέα παρτίδα cartomizer, μετά από έλλειψη λίγων ημερών  :thumpup: :respect:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #325 στις: Φεβρουαρίου 05, 2010, 14:16 »
Edit Βy Undertaker - Οκ, μεταφέρθηκε στο σωστό σημείο!  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 05, 2010, 14:22 από Undertaker »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #326 στις: Φεβρουαρίου 05, 2010, 21:04 »
επιτέλους είναι εδώ η νέα παρτίδα cartomizer, μετά από έλλειψη λίγων ημερών  :thumpup: :respect:
παρελήφθη σήμερα μια ποσότητα cartomizers. Ποιοτικά όπως πάντα. Ατμισμα στην καλύτερη μορφή  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #327 στις: Φεβρουαρίου 05, 2010, 23:05 »
μαζί με τα cartomizers παρέλαβα και ένα κουτάκι με απλά φιλτράκια Traditional high.  Αυτό που παρατήρησα με τα απλά φιλτράκια και μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση είναι ότι αυτά δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με τα αντίστοιχα απλά φιλτράκια που περιείχε το standard αρχικό πακέτο που είχα αγοράσει  :hmmm: Διαφέρουν απο άποψη συσκευασίας και εξωτερικής υφής αλλά και απο άποψη γεύσης. Τα απλά φιλτράκια του αρχικού πακέτου έγραφαν επάνω στην ατομική συσκευασία TRADITIONAL αλλά είχαν σαφέστατα έντονη γεύση tobacco. Θα έλεγα ότι τρελλάθηκε ο ατμοποιητής μου αλλά δεν ισχύει κάτι τέτοιο αφού και η μυρωδιά τους όταν ανοίγεις τη συσκευασία είναι εντελώς διαφορετική. Eίμαι πλέον σίγουρος ότι τα πακέτα που δόθηκαν για δοκιμή στο forum μας , περιείχαν ακριβώς τα ίδια φιλτράκια που πήρα σήμερα και εγώ και όχι εκείνα τα πολύ καλύτερα γευστικά που περιείχε το αρχικό standard πακέτo που αγόρασα μέσα στον Δεκέμβριο. Μετά απο αρκετό καιρό λύνονται καποιες απορίες μου σχετικά με τις όχι ιδιαίτερα κολακευτικές κριτικές του Npro με χρήση του απλού φίλτρου  :yes: ;).
Ζήτω τα cartomizers  :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 05, 2010, 23:44 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #328 στις: Φεβρουαρίου 07, 2010, 14:27 »
καί επειδή λοιπόν έγραφες όλα αυτά τα καλά λόγια γιά την βανίλια καί επειδή μαζί πάμε μέχρι τώρα, λέω:
πού να δοκιμάσεις καί το regular! τότε τι θα γράψεις?


Πόσο δίκιο είχες πάλι τελικά;
Έμεινα άφωνος είναι η αλήθεια! Και με το προιόν και με την εξυπηρέτηση. Τα regular εστω και με low είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία! Δοκίμασα αρχικά ένα high φιλτράκι που μου είχε στείλει να δοκιμάσω ο καλός κύριος Πετρόπουλος και πραγμάτικα τα είδα όλα! Και απο τη γεύση αλλά φυσικά και απο τη νικοτίνη (δεν είχα συνηθίσει τόση περιεκτικότητα).
Είχα μια μικρή "φοβία" αν θα με ευχαριστούσε και με low νικοτίνη, αλλά από προχτές το ξεπέρασα εντελώς!
Άλλος ένας πολύ σοβαρός αντιπρόσωπος με ένα super προιόν!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9640
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #329 στις: Φεβρουαρίου 07, 2010, 14:41 »

Πόσο δίκιο είχες πάλι τελικά;
Έμεινα άφωνος είναι η αλήθεια! Και με το προιόν και με την εξυπηρέτηση. Τα regular εστω και με low είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία! Δοκίμασα αρχικά ένα high φιλτράκι που μου είχε στείλει να δοκιμάσω ο καλός κύριος Πετρόπουλος και πραγμάτικα τα είδα όλα! Και απο τη γεύση αλλά φυσικά και απο τη νικοτίνη (δεν είχα συνηθίσει τόση περιεκτικότητα).
Είχα μια μικρή "φοβία" αν θα με ευχαριστούσε και με low νικοτίνη, αλλά από προχτές το ξεπέρασα εντελώς!
Άλλος ένας πολύ σοβαρός αντιπρόσωπος με ένα super προιόν!
ναι ακόμα και τα low regular είναι αρκετά απολαυστικά. Τα  medium και τα high απλά δεν παίζονται. Τα μόνα που δεν λένε κάτι είναι τα none.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355340 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10547 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191434 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 776 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 650 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589229 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797339 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312966 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6800 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12092 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13357 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711