vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

418 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, Mimhsdr, ZoeM, camber

NJoy-Ν Pro (με cartomizer).

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #90 στις: Οκτωβρίου 30, 2009, 17:19 »
εγώ πάντως έκανα ήδη προμήθειες  :D

όπως επίσης έχω ήδη μιλήσει γιά ένα ΠΟΛΥ ελεύθερο ατομάιζερ.
Τόσο πού έκλεινα με τα δάχτυλα τις τρυπούλες γιά να έχω καλή τζούρα.

Atme, έβγαλα ήδη το καπάκι. Δεν διατρέχει(ς) κανέναν κίνδυνο. ένα απλό καπάκι είναι πρεσαριστό.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #91 στις: Οκτωβρίου 30, 2009, 19:33 »
Χα χα! Λες να είναι αυτά τα ελαττωματικά;  ;D
Πλάκα θα έχει!

Ποσώς με ενδιαφέρει δηλ. μιας και το τσιγαράκι βασικά το θέλω για χρήση με καρτομάιζερ. Με 2 ευρώ το ένα που βγαίνει στα μέλη του φόρουμ είναι σούπερ τιμή.
Η φτήνια τρώει τον παρά.  :yes: Με βλέπω να βαριέμαι να τα γεμίζω πάνω από 1 φορά, τόσο που κρατάνε!
Πραγματικά Λευτέρη, είναι εκπληκτική η τιμή και ακόμα εκπληκτικότερα τα καρτομάϊζερ  :thumpup:
Εγώ θα προβώ σε αγορά, μάλλον όταν βγουν τα βελτιωμένα, μιας και η βανίλια που ατμίζω, έχει το μεγαλύτερο πρόβλημα διαρροών στα καρτομάϊζερ  :(
Από την άλλη βέβαια με τόσα μοντέλα η.τ. που έχω και τόσα υγρά στοκ, έχω πραγματικά την άνεση να απολαμβάνω και να... περιμένω όσο χρειαστεί  :))
Μπράβο πάντως στους αντιπροσώπους και στον κ. Πετρόπουλο και στον κ. Μωραϊτη για τις πολύ καλές τιμές (και ιδιαίτερα στα μέλη του φόρουμ) να είναι σίγουροι οτι εχουν πολλά να κερδίσουν από αυτές τις κινήσεις  :thumpup:  :respect:

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #92 στις: Οκτωβρίου 30, 2009, 23:07 »
Αραγε ποιοί είναι οι ελαττωματικοί ατόμ???
Αυτοί με την ελεύθερη τζούρα ή οι άλλοι???
Εμένα πάντως μου έτυχε ένας σκληροπυρηνικός ατόμ,που δεν παραδινε με τίποτα τζούρα της προκοπής.Ε! τον άφησα κι εγώ να βράζει στο ζουμί του.
Αλλωστε με τα cartomizer ποιος τον έχει ανάγκη??? ;D

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #93 στις: Οκτωβρίου 31, 2009, 19:54 »
Να σας πω ενα κολπακι για τα Cartomizer που σταζουν?    8)

Ακουμπιστε το κατω μερος (με το σπειρωμα) σε μια χαρτοπετσετα και φυσηξτε δυνατα απο την μερια με το ασπρο καπακι. Με αυτον το τροπο θα απομακρυνετε οτι υγρο εχει μεινει στους αεραγωγους και θα εχετε και καλυτερη τζουρα!  Κατα πασα πιθανοτητα δεν θα δειτε υγρο στην χαρτοπετσετα αλλα καλου κακου βαλτε την απο κατω.

Ααα και κατι αλλο, εβαλα με ανταπτορακι το cartomizer του Npro πανω στο Mirage Mod μου στα 6v... Απλα απολαυστικο!!! Τελειο χτυπημα, πολυς, απολαυστικος, ζεστος ατμος... O ΙΜΕΟ ειπε οτι ειναι σαν κανονικο τσιγαρο!!!  :laugh1: :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #94 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 01:44 »
Παράθεση
Να σας πω ενα κολπακι για τα Cartomizer που σταζουν?    8)

Ακουμπιστε το κατω μερος (με το σπειρωμα) σε μια χαρτοπετσετα και φυσηξτε δυνατα απο την μερια με το ασπρο καπακι. Με αυτον το τροπο θα απομακρυνετε οτι υγρο εχει μεινει στους αεραγωγους και θα εχετε και καλυτερη τζουρα!  Κατα πασα πιθανοτητα δεν θα δειτε υγρο στην χαρτοπετσετα αλλα καλου κακου βαλτε την απο κατω.

Ααα και κατι αλλο, εβαλα με ανταπτορακι το cartomizer του Npro πανω στο Mirage Mod μου στα 6v... Απλα απολαυστικο!!! Τελειο χτυπημα, πολυς, απολαυστικος, ζεστος ατμος... O ΙΜΕΟ ειπε οτι ειναι σαν κανονικο τσιγαρο!!!  :laugh1: :laugh1:

- ανταπτορακι ? για πες λεπτομερειες  .....   :yes:

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #95 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 01:47 »
το ίδιο κολπάκι που αναφέρει ο tronic το κάνω και εγώ σε ενο και δουλεύει μια χαρά!

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #96 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 01:49 »
sorry εννοώ μόνο το φιλτράκι και φυσήξτε απο την μερια που είναι η μικρή τρύπα.(φαντάζομαι πως δουλέυει και σε οτιδήποτε άλλο με εσωτερικό φιλτράκι)

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #97 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 02:45 »
- ανταπτορακι ? για πες λεπτομερειες  .....   :yes:

Να, ετσι:





Ας ειναι καλα ο IMEO που μου το εδωσε!!! Το ειχε για να συνδεει 510 πανω στο 901 σπειρωμα του GG αλλα συνδεοντας το αντιστροφα εβαλα το Npro πανω στο Μ401 μου (mirage mod)

Θανος

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #98 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 02:50 »
δηλαδη  το  καρτομαιζερ βιδωνει σε 401 ?
με μπερδεψες
εσυ εχεις εξοδο 401 ( βαση) και ανταπτορα 510  στη φωτο σωστα ? το cartomizer που κολλαει ?
Απ οτι ξερω βιδωνει αντι8ετα απο το 901 σωστα ?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2009, 03:02 από Abet »

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #99 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 03:12 »
δηλαδη  το  καρτομαιζερ βιδωνει σε 401 ?
με μπερδεψες
εσυ εχεις εξοδο 401 ( βαση) και ανταπτορα 510  στη φωτο σωστα ? το cartomizer που κολλαει ?
Απ οτι ξερω βιδωνει αντι8ετα απο το 901 σωστα ?

Να στο πω αλλιώς:

Ο ανταπτορας ειναι για 510 ατομιζερ και 901 βαση,
Ελα ομως που η βαση για 401 ειναι με αρσενικο σπειρωμα οπως στο το 510 ατομιζερ...
Και ατομιζερ Npro ειναι και αυτο αρσενικο οπως και το σπειρωμα της 901 βασης

Χαχαχα Ελπιζω να μην σε μπερδεψα περισσοτερο... Σχεδιασε τα σε ενα χαρτι...  :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #100 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 03:21 »
Ειναι πολυ αργα τωρα , χαχαχαχα   8α το μελετησω αυριο  !

Αποσυνδεδεμένος asala

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #101 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 03:27 »
Master focus Στο game και ασε τα καρτομαιζερ ;)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #102 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 06:25 »
Μου ήρθαν οι μπαταρίες που είχα παραγγείλει (και κάμποσα καρτομάιζερ βέβαια).
Ευχάριστη έκπληξη: Η ασημί μπαταρία έχει πορτοκαλί λαμπάκι, όχι κόκκινο!
Πρέπει να πω ότι η ασημί είναι... ασημί και όχι μεταλλική ή χρώμιο. Έχει ένα ασημί ματ χρώμα που δε γυαλίζει ιδιαίτερα. Εμένα μου άρεσε πάντως.

Να σας πω ενα κολπακι για τα Cartomizer που σταζουν?    8)

Ακουμπιστε το κατω μερος (με το σπειρωμα) σε μια χαρτοπετσετα και φυσηξτε δυνατα απο την μερια με το ασπρο καπακι. Με αυτον το τροπο θα απομακρυνετε οτι υγρο εχει μεινει στους αεραγωγους και θα εχετε και καλυτερη τζουρα!  Κατα πασα πιθανοτητα δεν θα δειτε υγρο στην χαρτοπετσετα αλλα καλου κακου βαλτε την απο κατω.

Πολύ χρήσιμη πληροφορία. Θάνο.  :thumpup:
Όντως είναι λύση!

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #103 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 16:13 »
Μόλις ανέβασα κι εγώ  ένα σύντομο video για το npro στο  YouTube.
Παρουσιάζω μόνον το cartomizer όπως είχα πει,
κάνοντας μόνο  απλή αναφορά στις μπαταρίες και γενικά σε όλο το πακέτο του Npro.
Πιστεύω ότι το τσιγάρο αυτό θα προχωρήσει μόνο με τη χρήση του cartomizer το οποίο θεωρώ επαναστατικό προϊόν.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LlrE2KWSTDw[/youtube]


Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NJoy-Ν Pro (με cartomizer).
« Απάντηση #104 στις: Νοεμβρίου 01, 2009, 16:38 »
Νομίζω το βραβείο μέχρι ώρας το κερδίζει ο Sktoris. :thumpup:
Βέβαια δεν αναφέρομαι τόσο σε αυτά που λέει, όσο στην εμφάνιση και το στήσιμο του video.
Ωραίες εικόνες,ωραίο στήσιμο,ωραίο καπνιστό ντεκόρ,ωραία εφέ slow και fast.
Τύφλα ναχει ο igetcha ,τον φάγαμε λάχανο μου φαίνεται! :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 354844 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191183 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 698 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 572 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 588939 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797146 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7234 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312678 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6658 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 11935 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13188 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711