vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

237 επισκέπτες, 2 χρήστες
e-akapnos, camber

Twitter

Διακοπη η.τ.?

Αποσυνδεδεμένος cthulhu

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #45 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 15:34 »
Τζουρα - "Ωχ, δεν ειχε καλο χτυπημα" - Στα καπακια τζουρα - "Οχι ρε γ@#ώτο ουτε τωρα" - απανωτα κι αλλη - "Ελα, καταραμμενο χτυπημα, που εισαιιιιιιιιιι; Δε σταματαω μεχρι να χτυπησεις" - κι αλλη -" Μα γιατιιιιιι;" - ξανα μανα........Και ετσι για πλακα εχεις κανει 10 απανωτες τζουρες και φυσικα για χτυπημα ουτε λογος, καθε επομενη ηταν ακομα κ πιο μηδαμινο.

Καλύτερη περιγραφή δεν θα μπορούσα να δώσω. Με κάλυψες απόλυτα. :thumpup:

Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #46 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 12:39 »
Πέρασα κι εγώ από αυτό το στάδιο, στους 3 μήνες. Ακου τι θα κάνεις. Θα ανέβεις 3 ορόφους δυό δυό τα σκαλιά και μόλις φτάσεις χωρίς ίχνος λαχανιάσματος, ρώτα τον εαυτό σου: αξίζει να ξαναγυρίσω στο κολοτσίγαρο?

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #47 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 15:54 »
 :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #48 στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 16:43 »
Eπειδη τη πιπιλα δυσκολα την αποφευγω...και για να αισθανομαι το χτυπημα της νικοτινης χωρις ομως να ξεπερναω τα ορια...κατα τη διαρκεια της μερας χρησιμοποιω υγρα με διαφορετικες περιεκτικοτητες νικοτινης...Ετσι και δεν χανω το χτυπημα και το χω :baby: ::) :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Re: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #49 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 02:42 »
Αν εχετε προβληματα πιπιλας δοκιμαστε και με dripping.. θελετε δεν θελετε διαλειματα θα κανετε.. ειτε για να προσθετετε υγρο ειτε για να φυσιξετε τον ατμο επειδη εχει πλυμιρισει ειτε για να σκουπισετε τα υγρα που βγαινουν απο την πλαινη τρυπα του 901 πχ.... Κι εγω παντως ειχα προβλημα τον 1ο μηνα.. για μενα μην πιεζεις τον εαυτο σου. Κανε και απο κανενα τσιγαρο, ετσι εκανα κι εγω οταν σε καποια φαση δεν την παλεψα και εκανα 1-2 ανα 3-4 μερες. Εγω τωρα αρχιζω και νιωθω πληρως απεξαρτημενος απο το τσιγαρο και νομιζω παω για τον 3ο μηνα. Το καταλαβαινω γιατι δεν ζηλευω αλλο τους γυρο μου που καπνιζουν κ.τ. Ηταν να κατασταλαξω σε υγρα περισσοτερο. Τωρα φοβαμαι οτι εχω εθιστει στο η.τ. γιατι το γουσταρω τοσο πολυ και παρατηρω οτι τα ml μου αυξανονται...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 29, 2012, 11:02 από NewHolborn »

Αποσυνδεδεμένος Turok

Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #50 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 23:47 »
Ένας φιλος ξεκινησε να το κοψει με τη βοηθεια ηλεκτρονικου. Στην αρχη δεν εκανε καθολου καπνο. Μετα εκανε 1 τη μερα. Μετα 5 και μετα 10 και τωρα καπνιζει κανονικα με ελαχιστα να κανει ηλεκτρονικο καθημερινα.  :thumpdown: Λεει δεν του βγηκε. Κριμα τι να πω.

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #51 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 23:51 »
Και εγώ θα το σταματούσα...αλλά βρήκα το παρόν φόρουμ και σώθηκα...κυριολεκτικά :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #52 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 23:56 »
ποτε ξανα πισω στο κτ   :fight_shot_thickgun:
αν σου λειπει το χτυπημα παρε ενα τηγανι και  :fight_fryingpan:
σκεψου ποσες φορες προσπαθησες και τωρα ειναι πιο ευκολο απο ποτε
ΟΥΤΕ 1 ΚΤ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ (προσωπικη αποψη)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #53 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 23:58 »
το η.τ θελει θεληση και το forum  8) ;D

Αποσυνδεδεμένος Turok

Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #54 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 23:58 »
Αυτο ειναι πολυ σωστο. Αν το αρχισεις το ηλεκτρ. πρεπει ΜΑΧΑΙΡΙ το κανονικο. Αν το κανεις παραλληλα game over....  :thumpdown: Σιγουρα δεν θα πετυχει.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #55 στις: Ιανουαρίου 31, 2012, 00:13 »
Για δύο λόγους... μαχαίρι...

1) οι νέοι, ώστε να προλάβουν να δουν τις μεγάλες αλλαγές στο σώμα και τις αισθήσεις τους

2) οι παλιοί, που έχουν πιο καθαρά πνευμόνια και υπάρχει μεγαλύτερη πιθανότητα
( :yes:) να τους αρέσει πάλι το Κ.Τ.
Κανείς δεν είναι υπεράνω του ΚΤ.
Ο αγώνας εναντίον του μάλλον είναι ισόβιος...

Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #56 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 02:08 »
εγώ ρε παιδιά ατμίζω τα άντερα μου τωρα τελευταία  :hmmm:
το ρημάδι είναι πιο εθιστικό και απο το κ.τ!!! τα ml έχουν κάθετη αυξηση!!

και για όσους λένε για χτύπημα, βάλτε pg και αφήστε την vg. καμία σχέση δεν έχει για καπνιστές βαρέων βαρών το χτύπημα

Αποσυνδεδεμένος pineza

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #57 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 02:51 »
ρε παιδια αν κανεις τρεις μερες να καπνισεις και ατμιζεις μονο με το που πας να
αναψεις τσιγαρο βρωμαει και ζεχνει ειναι σαν να γλύφεις τασακι πως μπορείτε και καπνιζεται?
και μιλαω και σε τσακιρ κεφι "τυφλα" που δεν νιωθεις και πολλα




                               

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #58 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 03:05 »
Από πολύχρονη και προσωπική εμπειρία και έχοντας δει πολλούς ασθενείς να προσπαθούν να το κόψουν και άλλους να το ξαναρχίζουν, το συμπέρασμα είναι πως το τσιγάρο είναι σαν τον αλκοολισμό. Όπως ο αλκοολικός, αν καταφέρει να το κόψει δεν πρέπει ΠΟΤΕ να ξαναδοκιμάσει αλκοόλ, το ίδιο πρέπει να κάνει και ο πρώην καπνιστής. Κι αυτό όχι γιατί το 1 τσιγάρο πειράζει (και στον πρώην αλκοολικό δεν θα πειράξει το ένα ποτό) αλλά επειδή είναι σχεδόν σίγουρο πως αν το κάνει 3-4 φορές τότε θα το ξαναρχίσει.

Γι'αυτό, βάλτε σκοπό να διακόψετε ΠΛΗΡΩΣ το κ.τ. και μην το δοκιμάσετε ποτέ ξανά!!!

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #59 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 03:30 »
Παιδια εγω ειλικρινα απολαμβανω περισσοτερο το η.τ απο οτι απολαμβανα το κ.τ. Ασε τις γευσεις που βρισκω σε υγρα... ::)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1558 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7481 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120681 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 542 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 289 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325918 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296993 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510789 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156593 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi