vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

240 επισκέπτες, 2 χρήστες
e-akapnos, camber

Twitter

Διακοπη η.τ.?

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 16:47 »
Aυτό ποιος το λέει; Ολοι μα όλοι;
Μην είσαι τόσο απόλυτος και μην υποβαθμίζεις τόσο τα εργοστασιακά μοντέλα. Ο καθένας έχει τις προτιμήσεις και τους ρυθμούς τους. Στις μόντες μπήκαν άτομα αφού έκοψαν το η.τ. και ήταν σίγουροι ότι δεν θα ξαναγυρίσουν. Για να απολαμβάνουν περισσότερο το η.τ. ΟΣΟΙ δεν καλύπτονταν σε θέμα απόλαυσης από τα εργοστασιακά. Οχι για να μη ξαναγυρίσουν στο κ.τ. ΠΕρισσότεροι ακόμη είναι αυτοί που δεν μπήκαν ποτέ στις μόντες και παραμένουν φανατικοί του η.τ.
Νομίζω ότι το πρόβλημα του συνατμιστή μας είναι κυρίως ψυχολογικό. Δεν έκανε ακόμη το οριστικό κλικ μέσα του.
Δεν τον αποτρέπω από τη λύση που του έδωσες, αλλα πρέπει να γνωρίζει ότι ούτε κι αυτό είναι πανάκεια, αν αυτό που πραγματικά θέλει είναι το κ.τ.
Ισως να δει μέσα του και να απαντήσει πρώτα στον εαυτό του αν πραγματικά θέλει να γίνει ατμιστής. Αν ναι, ακολουθώντας τα όσα τεχνικά του είπαν οι συμφορουμίτες, θα κατασταλάξει στον εξοπλισμό που του ταιριάζει. Αν όχι, δεν θα του ταιριάξει τίποτα σήμερα τίποτα. Ισως σε λίγο καιρό, όταν φτάσει η κατάλληλη στιγμή για τον ίδιο

Συμφωνώ με 1000 σε όσα λες petra. Εγώ μπήκα στον κόσμο του mod, καθαρά για ψυχολογικούς λόγους, και εξηγούμε:

1)Ειδικά στις αρχές καραδοκούσε όλη την ώρα το κ.τ σε πιθανό πρόβλημα του εργοστασιακού η.τ εάν ξέμενα από αναλώσιμα.
2)Βαρέθηκα να πέρνω carto και να βγαίνουν σκάρτα, σε 3 εβδομάδες είχα πετάξει 6x5.5E=33Ε  :angry_orange:
3)Tέτοια χασούρα με mod και επισκευάσιμο άτμο δύσκολα παίζει...έως αδύνατο.
4)Δεν με ικανοποιούσε με τίποτα όμως το εργοστασιακό, μετά τις πρώτες 3βδομάδες, σε όλους τους τομείς.

Για να καταλήξω: ένα μηχανικό mod και επισκευάσιμο άτμο, τα φέρνεις ανά πάσα στιγμή εκεί που θέλεις....και επιπλέον
είναι πολύ μα πάρα πολύ δύσκολο να ξεμείνεις  8).

Φιλικά πάντα... :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 17:09 »
ακομα μου αρεσει πολυ και ποιο πολυ η παρεα εδω στο site  δεν μου εχει περασει απο το μυαλο κατι τετοιο  :nope:

Αποσυνδεδεμένος cthulhu

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 19:32 »
Νομιζω οτι το χτυπημα ειναι πλεον ανεπαρκες.

Φίλε sergio1, και εγώ μαζί σου.
15 μέρες τώρα και ακόμα αναρωτιέμαι που είναι αυτό το χτύπημα.
Μόλις έκανα το δικό μου υγρό, δοκίμασα καταχαρούμενος το 36αρι μου με σκέτη PG και λέω, "τώρα θα μου πεταχτούν τα μάτια έξω".
Τζίφος, τίποτα. Ρε γα...το, τι κάνω λάθος ??.
Ε λοιπόν το δίνω να το δοκιμάσει η γυναίκα μου και τρελάθηκε στον βήχα. Καλά πως το ατμίζεις αυτό το πράμα μου είπε ???
Και εγώ δεν νιώθω τίποτα. Άντε βγάλε άκρη.
Μια μικρή συβουλή να σου δώσω που έχω διαβάσει στο forum, αν και σε μένα δεν πιάνει τόσο πολύ. Κάνε ένα non υγρό σε 2ο ατμο με γεύση μέντα, και κάνε συχνά εναλαγές. Και προσπάθησε να βγάλεις το χτύπημα από το μυαλό σου. Πάρε την νικοτίνη που χρειάζεσαι από το η.τ. και μην ψάχνεις για χτύπημα κλπ. Μόλις στρώσει κάπως ο λαιμός σου και ξεχάσει το κ.τ., μάλλον κάτι θα νιώσεις.

Περισσότερα δεν μπορώ να σου πω καθότι νέος ατμιστής, αλλά πίστεψέ με...... σε νιώθω.

Αποσυνδεδεμένος tsexos

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • www.strange-bet-news.blogspot.com
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 20:02 »
φιλε sergio1,σου μιλαει αλλος ενας πρωην παθιασμενος καπνιστης κ.τ!υπομονη,ψυχραιμια και συχνες επισκεψεις στο site.οι περισσοτεροι,αν οχι ολοι,εδω μεσα ειναι ετοιμοι να βοηθησουν.στο λεω εκ πειρας!εξαλλου αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα,πειραματισου λιγο με μοντες και ολο και κατι θα βρεις!καλη δυναμη ευχομαι!

Αποσυνδεδεμένος Sleeves

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 20:12 »
Παιδιά βοήθεια! Μία εβδομάδα μόλις ατμίζω με ego-w και και από χθες και τα δύο υγρά που έχω (tobacco & turkish blend από την nexxton 24mg) μου φέρνουν μία γεύση πιπεριού (!?!) στο στόμα. Σήμερα νιώθω τον λαιμό μου κάπως, σαν να ετοιμάζεται να κλείσει ή όπως είναι όταν αλλάζεις μάρκα τσιγάρα ένα πράμα.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να ξαναγυρίσω στο κ.τ.!

Σημειωτέον ότι δεν κάνω παραπάνω από 2-3 ml τη μέρα και από τα δύο υγρά.

Παίζει να είναι το cartomizer?
Παίζει να είναι ότι εναλλάσσω τα δύο υγρά συχνά?
Πάντως το έχω πάρει απόφαση να δώσω στο η.τ.

Βοηθάτε συνατμιστές!

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 20:20 »
Το "χτυπημα" "χανεται" ακομα κ απο υγρο μονο PG και 50mg νικοτινης οταν το εχεις "πιπιλα"......Θελει ρεγουλα παιδια!

Κ επειδη το εχω παθει το λεω......μην ειστε σε φαση:

Τζουρα - "Ωχ, δεν ειχε καλο χτυπημα" - Στα καπακια τζουρα - "Οχι ρε γ@#ώτο ουτε τωρα" - απανωτα κι αλλη - "Ελα, καταραμμενο χτυπημα, που εισαιιιιιιιιιι; Δε σταματαω μεχρι να χτυπησεις" - κι αλλη -" Μα γιατιιιιιι;" - ξανα μανα........Και ετσι για πλακα εχεις κανει 10 απανωτες τζουρες και φυσικα για χτυπημα ουτε λογος, καθε επομενη ηταν ακομα κ πιο μηδαμινο.

Αστο στην ακρη ενα τεταρτακι και τραβα μια γερη τζουρα μετα......Ο πανικος ελλείψη χτυπηματος και οι μετεπειτα απανωτες τζουρες εχουν το αντιθετο αποτελεσμα απο το επιθυμητο.

;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 16, 2012, 20:51 από Teodor »

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 20:21 »
Φίλοι συναγωνιστές πάμε γερά χωρίς τσιγάρο και καπνά  :respect: Αλλά έχω μιά απορία βρε παιδιά, διαβάζω για mod- w και τόσα άλλα και πραγματικά μιάς και νέος στο σπόρ δεν καταλαβαίνω τι εννοείτε και πιστεύω ότι δεν θα είμαι και ο μόνος, για δώστε οι ψαγμένοι κάποιες μεταφράσεις να μορφωθούμε και μεις τα νεούδια  :)) :)) Κάνουμε τον πόλεμο που τον κάνουμε να απαλλαγούμε απο το βρωμοτσίγαρο τουλάχιστον να ξέρουμε όλα τα όπλα που μπορούμε να χειριστούμε  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 20:28 »
Σωστος Teo...!!! Αυτο ακριβως παθαινω και εγω γιατι ξεχνιεμαι με το η.τ. στο στομα... ειδικα οταν ειμαι στην δουλεια και βασανιζομαι με διαφορα...

Εδω ομως ερχεται και το βασικο του η.τ. εναντι στο κ.τ. η ψυχολογικη τεχνικη κινηση να το βαζεις στο στομα σου και να τραβας τζουρα υπαρχει και δουλευει ακριβως οπως οταν καπνιζαμε... Γιατι αναρωτηθειτε λιγο... οταν αναβαμε τσιγαρο (και μαλιστα στα απανωτα τσιγαρα) τις τελευταιες τζουρες τις νιωθατε οπως τισ πρωτες ή απλα κανατε ολο το τσιγαρο για να μην μεινει ακαπνιστο και κριμα ειναι...? Εγω παντως για τις πρωτες τζουρες το αναβα και αυτες ενιωθα, οι υπολοιπες ηταν μηχανικα απλα για να το καπνισω μεχρι τελους..

edit: aki καλυτεα να πας μια απο την εγκυκλοπεδια που υπαρχει στο φορουμ για να δεις τι σημαινουν οι οροι που εχεις απορια.. Πιο γενικη ερωτηση δεν μπορουσες να κανεις... Απο που να αρχισουμε και ποου να τελειωσουμε σαν απαντηση. Ψαξε μια στην εγκυκλοπεδια και κανε πιο συγκεκριμενες ερωτησεις

Αποσυνδεδεμένος Sleeves

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 20:32 »
Άψογος! Εγώ έσβηνα τα στριφτά στη μέση... Τώρα κάνω μία δυο τζούρες με το η.τ. και το αφήνω... Αλλά όπως λεέι το ανέκδοτο στην γεύση έχουμε ένα θέμα...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 16, 2012, 21:08 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 20:47 »
Σωστος Teo...!!! Αυτο ακριβως παθαινω και εγω γιατι ξεχνιεμαι με το η.τ. στο στομα... ειδικα οταν ειμαι στην δουλεια και βασανιζομαι με διαφορα...

Εδω ομως ερχεται και το βασικο του η.τ. εναντι στο κ.τ. η ψυχολογικη τεχνικη κινηση να το βαζεις στο στομα σου και να τραβας τζουρα υπαρχει και δουλευει ακριβως οπως οταν καπνιζαμε... Γιατι αναρωτηθειτε λιγο... οταν αναβαμε τσιγαρο (και μαλιστα στα απανωτα τσιγαρα) τις τελευταιες τζουρες τις νιωθατε οπως τισ πρωτες ή απλα κανατε ολο το τσιγαρο για να μην μεινει ακαπνιστο και κριμα ειναι...? Εγω παντως για τις πρωτες τζουρες το αναβα και αυτες ενιωθα, οι υπολοιπες ηταν μηχανικα απλα για να το καπνισω μεχρι τελους..

edit: aki καλυτεα να πας μια απο την εγκυκλοπεδια που υπαρχει στο φορουμ για να δεις τι σημαινουν οι οροι που εχεις απορια.. Πιο γενικη ερωτηση δεν μπορουσες να κανεις... Απο που να αρχισουμε και ποου να τελειωσουμε σαν απαντηση. Ψαξε μια στην εγκυκλοπεδια και κανε πιο συγκεκριμενες ερωτησεις

Α ρε γ@#ώτο που φτάσαμε, αν και έχω ανατρέξει στην εγκυκλοπαίδεια ούτε εγώ θυμάμαι πόσες φορές, θα καθίσουμε στα θρανία στα πίσω πίσω, καταραμένο παλιοτσίγαρο  :idiot1:  Ελευθερουδάκης θα μας χρειαστεί  ;D ;D Ευχαριστώ πάντως για την καθοδήγηση  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 21:35 »
Παιδιά βοήθεια! Μία εβδομάδα μόλις ατμίζω με ego-w και και από χθες και τα δύο υγρά που έχω (tobacco & turkish blend από την nexxton 24mg) μου φέρνουν μία γεύση πιπεριού (!?!) στο στόμα. Σήμερα νιώθω τον λαιμό μου κάπως, σαν να ετοιμάζεται να κλείσει ή όπως είναι όταν αλλάζεις μάρκα τσιγάρα ένα πράμα.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να ξαναγυρίσω στο κ.τ.!

Σημειωτέον ότι δεν κάνω παραπάνω από 2-3 ml τη μέρα και από τα δύο υγρά.

Παίζει να είναι το cartomizer?
Παίζει να είναι ότι εναλλάσσω τα δύο υγρά συχνά?
Πάντως το έχω πάρει απόφαση να δώσω στο η.τ.

Βοηθάτε συνατμιστές!

Το carto αν δεν σου φέρνει καμένο δεν έχεις θέμα, πόσο καιρό το έχεις?
Το ότι εναλλάσείς τα 2 υγρά, δεν υπάρχει πρόβλημα, εγώ μπορεί να κάνω 3 και 4 υγρά και πάλι δεν έχω πρόβλημα.
VG δοκίμασες? Όταν είχα γδάρσιμό στο λαιμό έκανα με VG και κατά την διάρκεια της μέρας περνούσε. Κάνε ένα test.

Μπράβο για την απόφαση να δώσεις στο η.τ ,
με τον καιρό θα δεις τεράστιες διαφορές στον εαυτό σου!!!

Αξίζει να δίνουμε και δεύτερη κ τρίτη ευκαιρία κ πολλές άλλες, ΟΧΙ στο πρώτο πρόβλημα να τρέχουμε στην εύκολη λύση.......................... :thumpup:

Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 16, 2012, 23:01 »
Παιδια και παλι σας ευχαριστω.Ξαναλεω οτι το προβλημα δεν ειναι ουτε οι γευσεις,ουτε το ντουμανι ,ουτε ο ατμος.Το προβλημα το δικο μου ειναι το ΧΤΥΠΗΜΑ.Οι μανιώδες πρωην καπνιστες με καταλαβαινουν...Τι να πω.Ισως φταινε και τα υγρα.Με τα DIY υγρα νομιζω οτι παρα τις προσπαθειες απετυχα.Αλλα και απο πολλα υγρα του εμποριου...Ισως με τα Halo,που δεν τα βρισκω Θεσ/νικη να εχω καλυτερα αποτελεσματα.Εχω ακουσει πολλες καλες κριτικες.

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 00:05 »
Φίλε sergio, αν έχεις χάσει το χτύπημα σε καταλαβαίνω απόλυτα, φαντάσου με 8,4V σε GGTS και Οδυσσέα με 18άρι υγρό, δεν ενοιώθα τίποτα, πρίν από καμία βδομάδα όμως.....γιατί επανέρχομαι και πάλι  :respect: :respect:

Ο λόγος ήταν τελικά, ότι το είχα πιπίλα  :baby: :baby: χωρίς να το καταλάβω, με μέντα παρακαλώ...η οποία, μου έκανε τον λαιμό αναίσθητο  :angry_orange: . Μετά από 2 βδομάδες που την έκοψα μαχαίρι, το χτύπημα επανέρχετε!!!

Τα Halo είναι φανταστικά υγρά, αλλά αρκετά αρωματικά για τα γούστα μου.
Σου προτείνω να αγοράσεις μπουκαλάκια των 7ml με 18mg  :thumpup: να κάνεις  τις δοκιμές σου, και μετά πάς σε 30ml.
Παλύ καλό το Freedom κ φυσικά το Tribeca (Το Freedom είναι πρώτη αγάπη και παντοτινή.......σαν την σοκολάτα ένα πράμα να πούμε)

Σύγουρα θα την βρεις την άκρη σου, και ότι θες έδω!!! :thumpup:




Από τον συντονισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης. Μην απαντάτε με "Παράθεση" όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα. Χρησιμοποιήστε το κουμπί "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω αριστερά από το τελευταίο μήνυμα της σελίδας
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 17, 2012, 16:23 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος tolis33

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #43 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 00:31 »
Φιλε sergio1 κουραγιο κ υπομονη ολοι εδω μεσα φερνουμε στο μυαλο μας συχνα πυκνα το κ.τ . αλλα το ξεπερναμε με αλλαγη γευσεων,ανεβοκατεβασμα νικοτινης,κανα μπεγλερι..
 Οσον αφορα τα halo που ανεφερες εχει στη θεσ/νικη μητροπολεως 62.το tribeca ειναι κορυφη,αλλα ετσι οπως σε κοβω εισαι για torque 56,εχω δοκιμασει πολλα αλλα αυτο πραγματικα φερνει πιο πολυ σε τσιγαρο.κ μη ξεχασεις να τα αφησεις ανοιχτα κανα 2 μερες πριν τα δοκιμασεις.

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Διακοπη η.τ.?
« Απάντηση #44 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 00:37 »


Παιδιά βοήθεια! Μία εβδομάδα μόλις ατμίζω με ego-w και και από χθες και τα δύο υγρά που έχω (tobacco & turkish blend από την nexxton 24mg) μου φέρνουν μία γεύση πιπεριού (!?!) στο στόμα. Σήμερα νιώθω τον λαιμό μου κάπως, σαν να ετοιμάζεται να κλείσει ή όπως είναι όταν αλλάζεις μάρκα τσιγάρα ένα πράμα.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να ξαναγυρίσω στο κ.τ.!

Σημειωτέον ότι δεν κάνω παραπάνω από 2-3 ml τη μέρα και από τα δύο υγρά.

Παίζει να είναι το cartomizer?
Παίζει να είναι ότι εναλλάσσω τα δύο υγρά συχνά?
Πάντως το έχω πάρει απόφαση να δώσω στο η.τ.

Βοηθάτε συνατμιστές!
Δοκιμασε υγρα ΜΟΝΟ VG... Ειναι λογικο ττον πρωτο καιρο μεχρι να προσαρμωσει ο λαιμος και η στοματικη κοιλοτητα σου στον ατμο να συμβαινουν τετοια... Αν τα συμπτωματα επιμεινουν πηγαινε σε ω.ρ.λ.




Διορθωση ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 17, 2012, 00:46 από Vrs5 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1558 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7481 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120681 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 542 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 289 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325918 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296993 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510789 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156593 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi