vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

69 επισκέπτες, 7 χρήστες
Jorge, chkontog, tony1976, pirate, camber, manoslykos, Sergios

Twitter

ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #45 στις: Μαρτίου 15, 2012, 11:04 »
κανα καλο drip tip gia w??δε φυεγει ι πλαστικιλα με τπτ απο το μαμισιο!!! :wall: :wall:8α προτιμουσα αν υπαρχει σε μεταλικο φλατ..

τραβα παρε πιπακια για κ.τ. απω το περιπτερο τα διαφανα τα μικρα και βαλτα στο καπακι του w :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #46 στις: Μαρτίου 15, 2012, 22:11 »
 :hmmm: :hmmm: το χεις δοκιμασει? προσαρμοζεται?

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #47 στις: Μαρτίου 15, 2012, 22:13 »
ναι αλλα θελει να το βαλεις απο μεσα προς τα εξω.....μην φανταστεις οτι ειναι τελεια εφαρμογη..εχει ενα παιξιμο δεξια αριστερα αλλα οχι διαφυγη αερα.
τονιζω οτι το βαζεις απο μεσα προς εξω....οχι κουμποτο απο πανω οπως το δικο του.
με μια οδοντογλιφισα να βγαλεις το πλαστικο κωνικο χρωματιστο που εχει μεσα...........

Αποσυνδεδεμένος georgis4

  • **
  • 204
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #48 στις: Μαρτίου 16, 2012, 01:03 »
Απο αυτον εδω ταιριαζει γαντι παντος  ;D
http://www.ilektroniko-tsigaro.com/index.php?route=product/product&path=38&product_id=211

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #49 στις: Μαρτίου 16, 2012, 05:53 »
KINGGREECE θα δοκιμασω πρωτα την πατεντα σου μπας και σοσουμε το 10αρικακι..... ;) 8α δοκιμασω με λιγο μονοτικη αναποδα μπας και κολησει... :hmmm:

georgis4 μενω επαρχια και δεν τα βρισκω ολα εδω 8α περιμενω να κανω καμια μαζικη παραγγελια και τοτε 8α φορτοσο....

βεβεα αυτο το μηνα εχει φυγει ενα 30αρι σχεδον σε ατμοποιητες...και δεν μπορω να πετυχω καλο αποτελεσμα...αυτον τον ατμο που μου προτεινεις τον εχεις δοκιμασει ?εντυπωσεις??

Αποσυνδεδεμένος georgis4

  • **
  • 204
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #50 στις: Μαρτίου 16, 2012, 13:28 »

Λιγο μανουριαρικο το γεμισμα του και λιγο διαφορετικα αποδιδει τις γευσεις σε σχεση με τον W που εχω κολλησει.Κατα τα αλλα καλα ντουμανια και ΜΕΓΑΛΟ μεγεθος αλλα ακριβος.Βασικα με τους W παιζει ρολο και το μαγαζι που αγοραζεις...ΔΕΝ ειναι ολοι ιδιοι στην αποδοση και αφειλετε μαλλον σε διαφορετικα εργοστασια κατασκευης...οι διαφορες τους ειναι και εξωτερικες(αλλο χρωμα πλαστικου αλλιωτικα χαραγμενη θεση που σφιγγει το πλαστικο στη βαση...


διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 14, 2012, 00:32 από petra »

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #51 στις: Μαρτίου 16, 2012, 19:20 »
ναι εχω παρατηρησει και γω ψιλοδιαφορες.....ισως να μπαινουν και καποια standar απο τις επωνυμες εταιρειες !!!σε ευχαριστω πολυ και μακρια απ το κτ

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #52 στις: Μαρτίου 17, 2012, 03:41 »
Ξερει κανεις σε ποιο φυσικο καταστημα μπορω να βρω καρτο φτηνους?
Μιλαμε για περιοχη περιστερι-πετρουπολη-ιλιον

Και οσον αφορα το ντριπ τιπ επειδη δεν το πολυκατεχω το αθλημα..
αν βαλεις ντριπ τιπ αντι για το λαστιχενιο πιπακι,πως γινεται να ριχνεις υγρο κατευθειαν?
Ή κατι δεν εχω καταλαβει?

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 17, 2012, 03:47 από tyxaios13 »

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #54 στις: Μαρτίου 17, 2012, 03:49 »
ρωταω για τα καταστηματα γιατι στο νημα εκεινο δεν υπαρχουν ολα
ηθελα να μου πει καποιος εμπειρικα..

για το ζητημα ντριπ τιπ?



Λοιπον ανοιξα το καρτο να το καθαρισω με οδηγο ενα βιντεο του arxos
Μετα οταν προσπαθησα να βαλω τη σιλικονενια ταπα απο πανω δεν εμπαινε μεχρι εκει που πρεπει με αποτελεσμα
να μην κουμπωνει το μεταλλικο καπακι απο πανω κι εννοειται οτι δεν ατμοποιει σωστα
Ολα αυτα με βιδωμενη τη μπαταρια
Οταμ προσπαθησα χωρις τη μπαταρια μπηκε η ταπα αλλα το αξονακι μετακινηθηκε προς τα κατω με αποτελεσμα
να μην βιδωνει η μπαταρια
Σαν να ειναι μεγαλο το αξονακι ενα πραγμα
Κι απ οτι βλεπω το στρογγυλο πλαστικο που εχει την αντισταση μεσα,κουμπωνει κανονικα πανω στην  τρυπα που εχει η λαστιχενια ταπα.
Το θεμα ειναι οτι χαλασα 2 καρτο και δεν εμαθα κιολας  :idiot1:



Συγχώνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 14, 2012, 00:33 από petra »

Αποσυνδεδεμένος tsilis

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #55 στις: Μαρτίου 17, 2012, 19:53 »
Ωραίο το Ego-w , τέλειος ατμός κτλπ αλλά χαλάνε εύκολα.Πάνω από 3 μέρες όλα μου μύριζαν χάλια.Έμαθα να αλλάζω φυτίλι και αντίσταση και μερικές βδομάδες την έβγαζα έτσι αλλά είχε δουλειά.τελικά πήρα έναν clockworks rta από τον Steve (κατασκευαστής) στο ukvapers.com και απλουστεύτηκε το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kicko

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #56 στις: Μαρτίου 17, 2012, 20:38 »
εγω στον ατμοποιητη κλεινω την τρυπουλα που ειναι για το γεμισμα με ενα χαρτακι και εχω πιο σφηχτη τζουρα

Αποσυνδεδεμένος Giannaros

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
  • Kαι με τα φυλλοκαρδια μου τραβω τον ξελιγωνω!
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #57 στις: Μαρτίου 17, 2012, 20:48 »
Καλησπερα κλεινω 3 μηνες με ego-w εχω 4 διαφορετικους ατμοποιητες χωρις κανενα προβλημα,τον πρωτο ατμοποιητη τον εχω ακομα μετα απο 50 μερες συνεχομενης χρησης κ συνεχιζει να δουλευει αψογα, πηρα κ τους αλλους πιο πολυ για  αλλαγη γευσης.Τους καθαριζω ανα 3 μερες περιπου αναλογα με την χρηση τους,εχω τους διαφανους με τι καθετες γραμμες στην βαση τους!

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #58 στις: Μαρτίου 17, 2012, 20:52 »
στο καθαρισμα δεν εχεις το θεμα που γραφω παραπανω με τη λαστιχενια ταπιτσα?

Αποσυνδεδεμένος Giannaros

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
  • Kαι με τα φυλλοκαρδια μου τραβω τον ξελιγωνω!
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #59 στις: Μαρτίου 17, 2012, 20:55 »
ποιον ατμο εχεις?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1413 180936 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:10
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 137 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 130 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:22
από Tem
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1876 247555 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:21
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572720 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2115 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8241 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122801 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 800 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 507 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327403 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8882 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis