vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

196 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, karmakoma, Kouros17, camber, mathimatikos1966, bloodlessz

ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???

Αποσυνδεδεμένος Nonos

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1440 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 02:29 »
Έχω κουραστεί εδώ και 3-4 μέρες όμως να ακούω άτομα άσχετα με το η.τ. να μου λένε μαλ@@@@ακίες όταν με βλέπουν να το ατμίζω και με εκνευρίζουν αφάνταστα..  Χθες μια κοπέλα "είναι πιο επιβλαβές από το κανονικό τσιγάρο!! Διάβασα άρθρο στο φέισμπουκ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την σκοτώνεις ή δεν την σκοτώνεις??
Σήμερα ένας συμμαθητής μου.. "Αυτό μπορεί να σε σκοτώσει σε 3 μήνες..."
Η απάντηση μου "Και αυτοί που το κάνουν 2 χρόνια πως ζούν? Έτυχε.. Και μετά του λέω το κάνω 2 βδομάδες, άρα σε 10 βδομάδες θα πεθάνω, ΩΡΑΙΑ ;D  ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ!!!"

Τι θα γίνει με αυτήν την παραπληροφόρηση????????????????????

Αποσυνδεδεμένος kontras

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1441 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 08:57 »
έτσι είναι δυστυχώς.... Η παραπληροφόρηση και η τρομολαγνεία είναι η πιο αποδοτική νομοθεσία

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1442 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:00 »
Οσον αφορα την παραπληροφορηση εγω πλεον ουτε καν απανταω.
Απο προχτες οποτε καποιος μου τη λεει για το ΗΤ και μολις τον ρωτησω απο που το ξερει και ακουτω το θεικο  το ακουσα στην τηλεοραση εγω δεν μπαινω πια στον κοπο να του απαντησω η το πολυ πολυ θα του απαντησω μπεεεεε

Δυστηχως το χειροτερο σε αυτη τη χωρα δεν ειναι οτι πχ τα φαγανε η οτι δεν υπαρχει πια δημοκρατια η οτι η προπαγαγανδα παει συνεφο η οτιφηποτε αλλο κακο
Το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ πραγμα και αυτο που με φοβιζει πιο πολυ απολα ειναι οτι σε βαθος χρονου δυστηχως καταφεραν να μετατρεψουν τη μαζα σε αβουλα πλασματα που καταπινουν οτι τους πλασαρουν τα ΜΜΕ χωρις καν να μπουν στον κοπο να επεξεργαστουν την καθε ειδηση και να κρινουν με βαση τη λογικη

Και αυτο φιλοι μου ειναι πολλακις ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ απο τα δις που εχουν φαει η απο τα δις που χρωσταμε η απο το οτι βουλιαζουμε σαν χωρα.

Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1443 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:09 »
Μπήκα στο site τις Nobacco ακόμα έχει υγρά με περιεκτικότητες ν ...
Τι γίνετε τελικά δεν έχω καταλάβει !!!

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1444 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:17 »
οπως εχουν αναφερει παραπανω διαφοροι νομιζω οτι το εχουμε κανει χειροτερο απο οτι ειναι το θεμα, μας εχουν πεταξει το δολωμα και πεσαμε με τα μουτρα, ψυχραιμια παιδια οταν θα υπαρχει πραγματικο προβλημα θα το καταλαβουμε σιγουρα, μην κανουμε εικασιες και ψαχνουμε το ενα και το αλλο, η παρακολουθηση του θεματος ειναι σωστος οδηγος για να υπαρχει αμεση αντιδραση, η παρανοια ομως δεν βοηθαει..

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1445 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:19 »
...φιλε μου.....ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ...Από το σύνολο του πληθυσμού της Γης (περίπου 5 δισεκατομμύρια), τα 500 εκατ. θα πεθάνουν εξαιτίας του καπνίσματος. Οι μισοί απ' αυτούς θα είναι ηλικίας 35-69 ετών.
Το 43% των Ελλήνων, ανδρών και γυναικών, καπνίζουν, γεγονός που συνεπάγεται 15.000 θανάτους το χρόνο.
3.500 θάνατοι ανδρών και 500 θάνατοι γυναικών στη χώρα μας οφείλονται κάθε χρόνο σε καρκίνο του πνεύμονα.
Το 3% των θανάτων αυτών οφείλονται στο παθητικό κάπνισμα και περίπου 500 Έλληνες πεθαίνουν ετησίως.
 Κάπνισμα = Θάνατος. Την εξίσωση αυτή πρέπει να έχουμε όλοι μας κατά νου. Κι αν τα λόγια δεν μας πείθουν πάντοτε, υπάρχουν και οι αριθμοί, όπως τους έδωσε στη δημοσιότητα το Ινστιτούτο Κοινωνικής και Προληπτικής Ιατρικής. Ας τους δούμε με προσοχή:
Κάθε 10 δευτερόλεπτα παθαίνει ένας άνθρωπος εξαιτίας του καπνίσματος. Το 1994 υπήρξαν 3 εκατομμύρια θύματα από το κάπνισμα, ενώ το 2025 ο αριθμός αναμένεται να ξεπεράσει τα 10 εκατομμύρια..........τωρα οσον αφορα το Ηλ.Τσιγαρο ΘΑΝΑΤΟΙ  0 απτο 2005 μεχρι σημερα.....αυτα να τους πεις..
εγω εχω δει τεραστιες αλλαγες στην υγεια μου....αντοχη,αναπνοη,σεχ,γευση,οσφριση,κ.ο.κ.....τωρα εγω πειρα τον δρομο μου ασ παρουν και ολοι αυτοι που ακομη λενε οτι το τσιγαρο ειναι καλητερο απτο Ηλ. τον δρομο τους προσ τον θανατο...ευχαριστω!!!!!!!


Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1446 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:22 »
Έχω κουραστεί εδώ και 3-4 μέρες όμως να ακούω άτομα άσχετα με το η.τ. να μου λένε μαλ@@@@ακίες όταν με βλέπουν να το ατμίζω και με εκνευρίζουν αφάνταστα..  Χθες μια κοπέλα "είναι πιο επιβλαβές από το κανονικό τσιγάρο!! Διάβασα άρθρο στο φέισμπουκ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την σκοτώνεις ή δεν την σκοτώνεις??
Σήμερα ένας συμμαθητής μου.. "Αυτό μπορεί να σε σκοτώσει σε 3 μήνες..."
Η απάντηση μου "Και αυτοί που το κάνουν 2 χρόνια πως ζούν? Έτυχε.. Και μετά του λέω το κάνω 2 βδομάδες, άρα σε 10 βδομάδες θα πεθάνω, ΩΡΑΙΑ ;D  ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ!!!"

Τι θα γίνει με αυτήν την παραπληροφόρηση????????????????????

 :D

Εχθές άτμιζα στην Ερμού και ξαφνικά έρχεται μια κυρία και μου λέει: ''αγόρι μου αυτό δεν έμαθες ότι είναι ανθυγιεινό? γι'αυτό έγινες έτσι στο πρόσωπο !!!!!!!!!! "  :o  :o  :o   :laugh1:   :laugh1:   :laugh1:


Φυσικά μετά έψαχνα καθρέφτη να κοιταχτώ να δω τι εννοούσε!  :idiot1:

Ότι να ναι σου λέει ο καθένας!

Υ.Γ. Ήταν λίγο στην 'κοσμάρα' της η μανδάμ...

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1447 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:26 »
 :)) :)) :)) :)) :wall: :wall: :wall: :wall: :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος TzinIs

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1448 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:27 »
:D

Εχθές άτμιζα στην Ερμού και ξαφνικά έρχεται μια κυρία και μου λέει: ''αγόρι μου αυτό δεν έμαθες ότι είναι ανθυγιεινό? γι'αυτό έγινες έτσι στο πρόσωπο !!!!!!!!!! "  :o  :o  :o   :laugh1:   :laugh1:   :laugh1:




Φυσικά μετά έψαχνα καθρέφτη να κοιταχτώ να δω τι εννοούσε!  :idiot1:

Ότι να ναι σου λέει ο καθένας!

Υ.Γ. Ήταν λίγο στην 'κοσμάρα' της η μανδάμ...

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :tongue_move_02: :tongue_move_02: :tongue_move_02:εμενα να δεις πως με κοιτανε.....!!!!!(η μανδαμ... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:)

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1449 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:30 »
:D

Εχθές άτμιζα στην Ερμού και ξαφνικά έρχεται μια κυρία και μου λέει: ''αγόρι μου αυτό δεν έμαθες ότι είναι ανθυγιεινό? γι'αυτό έγινες έτσι στο πρόσωπο !!!!!!!!!! "  :o :o :o   :laugh1:   :laugh1:   :laugh1:


Φυσικά μετά έψαχνα καθρέφτη να κοιταχτώ να δω τι εννοούσε!  :idiot1:

Ότι να ναι σου λέει ο καθένας!

Υ.Γ. Ήταν λίγο στην 'κοσμάρα' της η μανδάμ...
Ή έχει αράξει σε μια γωνιά και γελάει με την πάρτη σου να ψάχνει καθρέφτη...

Αποσυνδεδεμένος yiazir

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτέ δεν είναι αργά...
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1450 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:54 »
Καλήμερα , σήμερα Θεσσαλονίκη έχει φουλ ομίχλη λέτε να απαγορεύσουν την κυκλοφορία πεζών   :laugh1: :laugh1:
μήπως έχει πορεία ατμιστών και δεν την βλέπω ;;  :))

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1451 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:55 »
:D

Εχθές άτμιζα στην Ερμού και ξαφνικά έρχεται μια κυρία και μου λέει: ''αγόρι μου αυτό δεν έμαθες ότι είναι ανθυγιεινό? γι'αυτό έγινες έτσι στο πρόσωπο !!!!!!!!!! "  :o  :o  :o   :laugh1:   :laugh1:   :laugh1:


Φυσικά μετά έψαχνα καθρέφτη να κοιταχτώ να δω τι εννοούσε!  :idiot1:

Ότι να ναι σου λέει ο καθένας!

Υ.Γ. Ήταν λίγο στην 'κοσμάρα' της η μανδάμ...


 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1452 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 10:56 »
Λές?  ;D Λιάκουρας έμεινα μ@λ@κ@ς... γιατι δεν έχω και κάτι περίεργο στο πρόσωπο...  με άγχωσε η ρουφιάν@!   >:(

συνήθως μου λένε τα κλασικά όπως και εσάς... δηλ. ότι κάνει κακό ότι το λέει η tv ο Εοφ κτλ κτλ κτλ αλλά αυτό εχθές πρώτη φορά το άκουσα...!!!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1453 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 11:05 »
Καλήμερα , σήμερα Θεσσαλονίκη έχει φουλ ομίχλη λέτε να απαγορεύσουν την κυκλοφορία πεζών   :laugh1: :laugh1:
μήπως έχει πορεία ατμιστών και δεν την βλέπω ;;  :))
....Γιαννη ποια ομιχλη - προβοκατσια των ατμιστων ειναι.....
Θα το πουν και οι δημοσιογραφοι στις ειδησεις.....          :heat:         :lotpot:       

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1454 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 11:06 »
Κάθε χρόνο, το κάπνισμα σκοτώνει περισσότερους ανθρώπους, απ' ό,τι το AIDS, το αλκοόλ, η χρήση ναρκωτικών, τα αυτοκινητιστικά δυστυχήματα, οι φόνοι, οι αυτοκτονίες και οι φωτιές, συνολικά! Πάνω από 400.000 άνθρωποι πεθαίνουν, από το κάπνισμα, κάθε χρόνο. Είναι το ίδιο με το να πέφτουν τρία υπερπλήρη jumbo jets, σε καθημερινή βάση, χωρίς κανένα επιζώντα....απο Ηλ.τσιγαρο ποσοι πεθαναν????.....καταλαβετε το οτι Καπνοβιομηχανιες και ΕΟΦ χανουν λεφτα...παρα πολλα λεφτα...(-4,5% πτωση στα τσιγαρα λογω Η.Τ....ενα κουτι φαρμακα για τον καρκινο φτανει και τα 3.000 ευρο)...ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ καταλαβετε το στο ναο του κερδους η ζωη μας δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΑΞΕΙΑ.....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342444 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206624 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541743 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31167 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50317 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597403 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357911 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11611 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193187 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1378 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1372 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592169 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios